دستور احداث پل روستای گاودانه صادر شد.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وزیر جهاد کشاورزی دستور رسیدگی فوری به وضعیت ساکنان روستای "گاودانه علیرضا" در استان کهگیلویه و بویر احمد و احداث پل پیاده روی برای عبور آنها از رودخانه مارون را صادر کرد.

روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در نمابری که به خبرگزاری مهر ارسال کرد اعلام کرده است که در پی انتشار و پخش گزارشی درباره روستای گاودانه از توابع کهگیلویه و بویراحمد از سوی آن خبرگزاری مبنی بر عدم وجود پل برای عبور روستائیان از رودخانه و زخمی شدن و قطع انگشتان دست تعدادی از آنان در حین استفاده از وسیله ای به نام " گرگر"، وزیر جهاد کشاورزی به موسسه جهاد توسعه دستور رسیدگی فوری و احداث پل پیاده روی را صادر کرد.

این پل به صورت فلزی و به ابعاد یک متر عرض و 85 متر طول با برآورد اعتباری معادل دو هزار میلیون ریال توسط جهادگران موسسه جهاد توسعه ساخته می شود. اعتبار ساخت این پل نیز توسط وزیر تامین شده و مهندسان جهادی برای بررسی و شروع کار پروژه عازم این روستا شده اند."

روستانشینان محروم در استان کهگیلویه و بویراحمد برای خروج از روستا مجبورند از رودخانه ای که بین جاده و محل زندگیشان واقع شده با "گرگر" عبور کنند. گرگر تا به حال انگشت دست اعضای چندین خانواده روستایی را قطع کرده است

Sarp

مدیر بازنشسته
خیلی بیخود کردند
تا بلایی سر یه آدم نیاد اینا به فکر نمیفتند
البته زیاد هم به فکر نیفتادند

دو سال پیش تو خروجی اتوبان به ورودی دانشگاه آزاد تبریز مینی بوس تصادف کرد و دو تا دختر کشته شدند
دانشگاه به جای درست کردن راه ، اومد ورودی رو با بلوکهای سیمانی بست

دانشجویان حالا مجبورن این طرف اتوبان از سواری پیاده شن و با اون همه سرعت و ازدیاد ماشینها از اتوبان رد بشن اونور !
وسط اتوبان هم بلوک و گارد و و و و
هفته ای نیست که نبینم چن نفر موقع ردشدن زمین نخورن
مخصوصا خانوما
یه روزی هم تو این رد شدنها یکی رو ماشین میزنه تا مسئولین یه فکری واسه این اتوبان کنند

mehdisepehri

عضو جدید
دستشون درد نکنه ؛ اما اگر واقعا این همه جنجال رسانه ای نمیشد ، به فکر می افتادند؟؟؟
حتما عکس ها رو دیدید و دیدید چقدر رنج کشیده اند و نمیتونم باور کنم که مردم این روستا تا حالا به هر مدیری که گیر آوردند التماس نکردند که براشون پل بسازه ، اما نساخت!!
نمیتونم باور کنم که که مردمش چندین نسل هیچ نگفتند!
نمیتونم باور کنم که نماینده مجلس در مورد این مشکل ؛ اونها رو مسخره کرد و گفت بپرند در رودخانه شنا کنند!!!
نمیتونم باور کنم که مسئول اون ناحیه پس از شنیدن خبر ، با همشون با لحن بد و تهدید آمیز صحبت کرد که چرا سایه نمایی (!!!) میکنید!!!
اما نمیتونم باور کنم که این جملات وزیر محترم (!!) هم کاملا و 100% از سر مهربانی و خدمت به خلق بوده!
نمیتونم باور کنم که هیچ عوام فریبی وجود نداره!
نمیتونم باور کنم خب...
خدایا ، "شر" همه عوام فریبان ، دروغگویان ، ظالمان ، خیانت کاران ، ریاکنندگاه ، دزدان این و آن دنیا و ستمگران سنگدل عاشق "زر-زور-تذویر" را از سر این ملت و این کشور کم کن...
آمین یارب العالمین...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکلیفتان را اول با خودتان مشخص کنید که ایا بسازند؟ یا نسازند؟
نسازند، ای لعنت برشون به فکر نیستن
بسازند، ای لعنت برشون عوامفریبی میکنن
کلاً لعنت برشون در هر حالتی!!!

فکر نمی کنید تفکرتون مشکل داره و ذهنتون رو پر کردید از بدبینی؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
خدا کنه این دستور تو سیستم ادرای نچرخه، وگرنه معلوم نمیشه کی عملی میشه.
این طرح رو باید فوری عملی کنن تا انگشت کس دیگه ای قطع نشده.
فکرشم سخته. فکر کنید چنتا بچه کوچیک با هم دارن میرن بعد دست یکیشون گیر میکنه.

Parsi.Eng

عضو جدید
چرا تازه به فکر افتادن بعد از این همه انگشت قعطی؟
یعنی مسئولین نمی دونستن اینطور جایی و جود داره؟
اگر میدونستن و درست نکردن خدا لعنتشون کنه
اگرم نمیدونستن بازم خدا لعنت کنه اینطور مسئولی رو که از هم چین جایی بی خبر بوده

Sarp

مدیر بازنشسته

اینا لعنتشون رو با رسانه ای شدن خبر پیش خرید کردند تموم شده !

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا کنه این دستور تو سیستم ادرای نچرخه، وگرنه معلوم نمیشه کی عملی میشه.
این طرح رو باید فوری عملی کنن تا انگشت کس دیگه ای قطع نشده.
فکرشم سخته. فکر کنید چنتا بچه کوچیک با هم دارن میرن بعد دست یکیشون گیر میکنه.
توی نمابر جهاد کشاورزی گفته که مهندسان برای بررسی وشروع کار به محل رفته اند..

Sarp

مدیر بازنشسته
خدا لعنتشون کنه...!
البته خدا جای حق نشسته، مواظب باشید این لعنت برنگرده به خودتون...
اگه ننشسته بود که به انسان عقل نمیداد !

مصطفی چرا اینقده میپیچونی مسئله رو ؟!
از هر طرف که نگاه کنی اینا مستحق لعنتن
مگر اینکه مثل من اولین بار با دیدن این اخبار از موضوع خبردار شده باشند !(که امکان نداره)

Sarp

مدیر بازنشسته
روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در نمابری که به خبرگزاری مهر ارسال کرد اعلام کرده است که در پی انتشار و پخش گزارشی درباره روستای گاودانه از توابع کهگیلویه و بویراحمد از سوی آن خبرگزاری مبنی بر عدم وجود پل برای عبور روستائیان از رودخانه و زخمی شدن و قطع انگشتان دست تعدادی از آنان در حین استفاده از وسیله ای به نام " گرگر"، وزیر جهاد کشاورزی به موسسه جهاد توسعه دستور رسیدگی فوری و احداث پل پیاده روی را صادر کرد.
منظورش اینه که اولین بار خبرگزاری مهر این فاجعه رو گزارش کرده ؟
اگه اینطور باشه پس آقایون خاک تو سر وظیفه شون چیه ؟
یعنی اگه خبرگزاری مهر این گزارش رو نمیداد ، همه ملت این روستا باید ناقص میشدند ؟

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز

منت نداره. وظیفشونه. ثانیا الان دیگه هدف صرفا تبلیغاتیه. حالا که خبرنگاره رفته اونجا و توچه ها رو جلب کرده دیگه مجبورن بسازن. درسته مردم اون ده به هدفشون رسیدن ولی معلوم نیست اهالی چند ساله دارن درخواست پل می کنند، حالا که آبروریزی شده می خوان بسازن. هرچند بازم بعیده ته تهش رو که بری خواهی دید که چند تا خیر خواهند ساحت.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بیخود کردند
تا بلایی سر یه آدم نیاد اینا به فکر نمیفتند
البته زیاد هم به فکر نیفتادند

دو سال پیش تو خروجی اتوبان به ورودی دانشگاه آزاد تبریز مینی بوس تصادف کرد و دو تا دختر کشته شدند
دانشگاه به جای درست کردن راه ، اومد ورودی رو با بلوکهای سیمانی بست

دانشجویان حالا مجبورن این طرف اتوبان از سواری پیاده شن و با اون همه سرعت و ازدیاد ماشینها از اتوبان رد بشن اونور !
وسط اتوبان هم بلوک و گارد و و و و
هفته ای نیست که نبینم چن نفر موقع ردشدن زمین نخورن
مخصوصا خانوما
یه روزی هم تو این رد شدنها یکی رو ماشین میزنه تا مسئولین یه فکری واسه این اتوبان کنند

نه بابا
تا یه 100 نفری نمیرن جاده رو درست نمیکنن
زیاد دلت خوش نباشه

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه ننشسته بود که به انسان عقل نمیداد !

مصطفی چرا اینقده میپیچونی مسئله رو ؟!
از هر طرف که نگاه کنی اینا مستحق لعنتن
مگر اینکه مثل من اولین بار با دیدن این اخبار از موضوع خبردار شده باشند !(که امکان نداره)

منظورش اینه که اولین بار خبرگزاری مهر این فاجعه رو گزارش کرده ؟
اگه اینطور باشه پس آقایون خاک تو سر وظیفه شون چیه ؟
یعنی اگه خبرگزاری مهر این گزارش رو نمیداد ، همه ملت این روستا باید ناقص میشدند ؟

منت نداره. وظیفشونه. ثانیا الان دیگه هدف صرفا تبلیغاتیه. حالا که خبرنگاره رفته اونجا و توچه ها رو جلب کرده دیگه مجبورن بسازن. درسته مردم اون ده به هدفشون رسیدن ولی معلوم نیست اهالی چند ساله دارن درخواست پل می کنند، حالا که آبروریزی شده می خوان بسازن. هرچند بازم بعیده ته تهش رو که بری خواهی دید که چند تا خیر خواهند ساحت.

وظیفه شون بوده بسازن، وظیفه خبرنگار هم اینه که مشکلات موجود در جای جای کشور رو منعکس کنه و به گوش مسولین برسونه، اینکه آیا میدونستن و نساختن یا نمیدونستند رو بنده به شخصه والا به عالم ماورا و غیب متصل نیستم که بدونم، شما گویا متصل هستید و خبر دارید....
اجرتون با خدا...

mehdisepehri

عضو جدید
وظیفه شون بوده بسازن، وظیفه خبرنگار هم اینه که مشکلات موجود در جای جای کشور رو منعکس کنه و به گوش مسولین برسونه، اینکه آیا میدونستن و نساختن یا نمیدونستند رو بنده به شخصه والا به عالم ماورا و غیب متصل نیستم که بدونم، شما گویا متصل هستید و خبر دارید....
اجرتون با خدا...

آقا مصطفی دقیقا من گفتم اما شما توجه نکردی!
گفتم یعنی مردم این روستا تا حالا برای این پل اقدام نکرده بودند؟؟
مگه میشه؟
چندین نسله داره انگشتاشون قطع میشه ، چه طور ممکنه اقدام نکردن؟؟؟؟
نمیشه به یقین گفت اما به احتمال 99.9999999999999% قبلا اقدام کردن و ساخته نشده!!!
پس خدا لعنتشون کنه که "تنها" وقتی تمام خبرگذاری ها به تکاپو افتادن با منت گفتن میسازیم!!
ضمن اینکه جواب اون مصاحبه نماینده مثلا مجلس رو هم نگفتی که در پاسخ به اونها با تمسخر گفته بود : خب بپرند توی رودخونه شنا کنن تا انگشتشون قطع نشه!!
خداییش اصلا نمیشه + فکر کرد که نه ، حدود 20 - 30 سال "هیچ" مسئولی از این مشکل خبر نداشته و خب نشده کاری بکنه!!
در ضمن حرفم با دولت های قبلی هم هست!

در جواب این حرفتون هم اینو میگم که اونها وظیفه شونه!
"باید" خدمت مردم رو بکنند!
اگه لحظه ای کوتاهی کنن خدا لعنتشون کنه!
اگه لحظه ای فقط برای عوام فریبی کاری رو بکنند هم خدا لعنتشون کنه!
کاش شما هم کمی واقع بینانه نگاه میکردی!
همواره مشکل من با برخی از افراد اینه که انتقاد و اعتراض رو با عناد اشتباه میگیرن!
"هیچی" نمیشه اگه یه بار شما هم از اینها انتقاد کنی ، مطمئن باش!!

Sarp

مدیر بازنشسته
اجرتون با خدا...

وظیفه خبرنگار اطلاع رسانی برای مردمه نه دولت

وقتی به فکر ساختن شعار برای "مملکت امام زمان" هستند باید به فکر اینجاش هم باشند !
مملکت امام زمان باشه و دولت از این فاجعه خبر نداشته باشه ؟
مصطفی خدائیش یعنی تو باور میکنی؟

گرفتی ما رو مصطفی ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد جاده ها و پیچ های خطرناک هم همینطوریه. تا صد ها نفر کشته و مجروح نشن کاری براش نمیکنن. خوب ما دیر میفهمیم . این از صفات برجسته ماست.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از حرم تا حرم اتوبان میسازیم ولی . . . . . . . .

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال دست اون خبرنگار که جنجال به پا کرد درد نکنه. مسئولین که وظیفه شونه. خوشحالم که به وضعیتشون رسیدگی شد.

فقط یه سوال:
چند تا گاودانه دیگه تو این مملکت هست؟ بازم از این خبر نگارای جنجالی پیدا میشه؟ بازم توجه ها جلب میشه؟ بازم موضوع حساسیت پیدا میکنه؟

اگه گاودانه های دیگه ای هم باشن چی؟ اگه خبر نگار جنجالی پیدا نشه چی؟ اگر نتونه توجه ها رو جلب کنه چی؟ اگر موضوع حساسیت پیدا نکنه چی؟

آیا مسئولین خودشون وظیفه خودشون رو میدونن یا به فکر پر کردن جیب های خودشون و اطرافیانشون هستن؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا مصطفی دقیقا من گفتم اما شما توجه نکردی!
گفتم یعنی مردم این روستا تا حالا برای این پل اقدام نکرده بودند؟؟
مگه میشه؟
چندین نسله داره انگشتاشون قطع میشه ، چه طور ممکنه اقدام نکردن؟؟؟؟
نمیشه به یقین گفت اما به احتمال 99.9999999999999% قبلا اقدام کردن و ساخته نشده!!!
پس خدا لعنتشون کنه که "تنها" وقتی تمام خبرگذاری ها به تکاپو افتادن با منت گفتن میسازیم!!
ضمن اینکه جواب اون مصاحبه نماینده مثلا مجلس رو هم نگفتی که در پاسخ به اونها با تمسخر گفته بود : خب بپرند توی رودخونه شنا کنن تا انگشتشون قطع نشه!!
خداییش اصلا نمیشه + فکر کرد که نه ، حدود 20 - 30 سال "هیچ" مسئولی از این مشکل خبر نداشته و خب نشده کاری بکنه!!
در ضمن حرفم با دولت های قبلی هم هست!

در جواب این حرفتون هم اینو میگم که اونها وظیفه شونه!
"باید" خدمت مردم رو بکنند!
اگه لحظه ای کوتاهی کنن خدا لعنتشون کنه!
اگه لحظه ای فقط برای عوام فریبی کاری رو بکنند هم خدا لعنتشون کنه!
کاش شما هم کمی واقع بینانه نگاه میکردی!
همواره مشکل من با برخی از افراد اینه که انتقاد و اعتراض رو با عناد اشتباه میگیرن!
"هیچی" نمیشه اگه یه بار شما هم از اینها انتقاد کنی ، مطمئن باش!!
تاپیکهای انتقادی بنده رو شما ندیدی، چون حذف شده...

اونها واکنششون اشتباه بوده، من اینجا حمایتی از واکنش اونها نکردم که!!!
شاید واقعاً خبر نداشته و کسی پیگیری نکرده، من واقعاً نمیتونم با قطعیت بگم حتماً پیگیری شده و کسی محل نذاشته، توی همه کشورها مشکلاتی هست که نقاط دورافتاده که هیچ کس هم رسیدگی نمیکنه، توی همه کشوها هستند محله های و شهرهای فقیر نشین که از کمترین امکانات رنج میبرن، نه شما ازش خبر داری نه کس دیگه، اگر بنا بود همه مسوولین از همه چیز خبر داشته باشن و به همش رسیدگی کنن که توی هیچ کشوری هیچ مشکلی نبود، در حالی که میبینیم توی همه کشورها هستند کسانی که حتی آب و غذا ندارن بخورن...

این وظیفه نماینده هر شهره که پیگیری کنه مشکلات حوزه خودشو، پس نماینده مجلس واسه چی انتخاب میکنن؟
دولت نمیتونه از همه جای کشور خبر دار باشه که...

وظیفه خبرنگار اطلاع رسانی برای مردمه نه دولت

وقتی به فکر ساختن شعار برای "مملکت امام زمان" هستند باید به فکر اینجاش هم باشند !
مملکت امام زمان باشه و دولت از این فاجعه خبر نداشته باشه ؟
مصطفی خدائیش یعنی تو باور میکنی؟

گرفتی ما رو مصطفی ؟
چرا، دولتی ها هم از اخبار خبرنگاران استفاده می کنند، وظیفه خبرنگاران بیان مشکلات مردمه تا به گوش دولتی ها برسه، خبر درد مردم رو برسونن به گوش مردم که چی بشه؟ باید به گوش دولت برسونند تا مشکلات مردم رو رفع کنه...

عرض کردم در بالا وظیفه دولت این نیست، این وظیفه نماینده اون شهره....

نه نگرفتم، فقط شما برای بنده بفرمایید در چه صورتی لعنت نمی فرستید؟ چون واقعاً واسم جالب شد...

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهان
بله
ببخشید
فعلش منفیه انگار

تصحیح میکنم :
در صورتی که عصبانی نباشم
یعنی الآن این جواب سواله منه؟

شما نسازن لعنت میفرستی که چرا نساختن
بسازن لعنت میفرستی که چرا دیر ساختند و برای خودنمایی
در چه صورتی لعنت نمی فرستید؟

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمران جنوب لبنان که تمام شد به امید خدا اگه بودجه ایی ماند حتما میسازند

Sarp

مدیر بازنشسته
یعنی الآن این جواب سواله منه؟

شما نسازن لعنت میفرستی که چرا نساختن
بسازن لعنت میفرستی که چرا دیر ساختند و برای خودنمایی
در چه صورتی لعنت نمی فرستید؟
در صورتی که خبرگزاری مهر خبر میزد که ؟؟ سال پیش دولت خدمتگزار با احداث پل در فلان روستا از قطع شدن انگشتان بیشتر جلوگیری کرد !

مصطفی نمیتونم باور کنم که نمیتونی قبول کنی که اگه این خبر فراگیر نمیشد هنوز هم هیچ اقدامی صورت نمیگرفت !!!

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز

بسازند

ولی نه الان

باید 30 سال پیش تا حالا میساختن

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در صورتی که خبرگزاری مهر خبر میزد که ؟؟ سال پیش دولت خدمتگزار با احداث پل در فلان روستا از قطع شدن انگشتان بیشتر جلوگیری کرد !

مصطفی نمیتونم باور کنم که نمیتونی قبول کنی که اگه این خبر فراگیر نمیشد هنوز هم هیچ اقدامی صورت نمیگرفت !!!
آهان این شد...
اون موقع هم مثل الآن میگفتید ای لعنت بر پدرشون، وظیفشونه بسازن، واسه خودنمایی ساختن خبرشم تو بوق و کرنا کردن برای عوامفریبی!
والله قسم میگفتید...
مثل همین الآن که گفتید....

گفتم، پیگیری این کار وظیفه نماینده اون شهرستانه، و وظیفه خبرنگاران هم انعکاس مشکلات مردم که دولت رسیدگی کنه، الآن دولت و خبرنگاران به وظیفشون عمل کردن، اون نماینده مجلس رو باید خرش رو چسبید و به سبک شما بهش لعنت فرستاد، نه دولت رو که چرا نساخته، چون دولت نمیتونه از ریز ریز نقاط کشور خبر داشته باشه...

یه کم منطقی باشید و همه رو با یه چوب نرونید...

بالا