درخوست های مرتبط با: راهنمایی و نظرخواهی

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوست عزیزم
در این تاپیک در لابلای پست ها دوستان صحبت های مفیدی داشتن میتونین استفاده کنین فکر میکنم
تاپیک: دوربینهای دوربین شخصی ، امکانات ، مزایا و معایب از دیدگاه شما
ویا
تاپیک: عكاسي

در تالار: Photo Shop & Photographyمیتونین تاپیک های متنوعی رو با این موضوع پیدا کنین

ولی به صورت کلی شما میتونین از امکانات جستجوی باشگاه برای رسیدن سریعتر به پاسخ سوالتون استفاده کنین
انوشه باشین

gktnez

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام

دوستان عزیز من یک ایده در مورد پل سازی دارم از شما درخواست راهنمایی دارم:gol:

Ali Render

کاربر بیش فعال
استودیو آهنگ سازی

استودیو آهنگ سازی

سلام...
بچه ها می خواستم 1 اطلاعاتی در مورد استودیو آهنگ سازی واسه طرحم داشته باشم...در مورد:ابعاد و اندازه-مبلملن-طرحش ووو...هر چی که به ذهنتون میرسه که بتونه کمکم کنه...
ممنون

کوروش ش

عضو جدید
سلام...
بچه ها می خواستم 1 اطلاعاتی در مورد استودیو آهنگ سازی واسه طرحم داشته باشم...در مورد:ابعاد و اندازه-مبلملن-طرحش ووو...هر چی که به ذهنتون میرسه که بتونه کمکم کنه...
ممنون
استودیو آهنگسازی قسمتهای مختلف داره.اتاق رکورد باید تمام آکوستیک پنجره های چند لایه و در محافظ و عایق صدا داشته باشه.هر چقدرم بزرگتر باشه بهتره.اتاق فرمانم بستگی به وسایل یا هزینه طرف داره که چه اندازه باشه.بقیه اش دیگه سلیقه ایه و بستگی داره خودت چیجوری دکورش رو طراحی کنی.

Mona.Diba

عضو جدید
دانشجویان معماری سال اول، دوم و سوم بیان تو ( نظر خواهی )

دانشجویان معماری سال اول، دوم و سوم بیان تو ( نظر خواهی )

سلام دوستان
من یک کار پژوهشی دارم
دوستانی که تازه در رشته معماری قبول شدند لطفا این پرسشنامه رو پر کنید
خواهش میکنم با دقت و واقعی نظر بدید چون یک کار پژوهشی هست

پرسشنامه تنظیم شده برای جامعه آماری ب ( دانشجویان رشته معماری )

1. جنس ؟ مذکر مونث
2. سن ؟
3. میزان تحصیلات ؟ ( ترم چند و کدام دانشگاه )

4. سال ورود به دانشگاه از دوره دبیرستان ؟

5. رشته تحصیلی در دوره دبیرستان ؟

6. آیا قبل از ورود به دانشگاه، با رشته معماری آشنایی داشته اید؟ بلی خیر

7. آیا معماری را از روی علاقه تان به این رشته انتخاب کرده اید یا انتخاب سازمان سنجش بوده است ؟

8. آیا قبل از ورود به رشته معماری زمیه هنری اعم ازخطاطی، نقاشی، موسیقی، صنایع دستی و ... داشتید؟ در صورت مثبت بودن جواب نوع آن را بنویسید؟ فکر می کنید این زمینه هنری به شما در رشته معماری تا چه حد کمک کرده است؟

9. توانایی خود را در زمینه طراحی دست آزاد ( اسکیس ) تا چه حد می دانید؟ عالی بسیارخوب خوب متوسط

10. در صورتی که فرصت بازگشت به گذشته را داشتید اگر به جای رشته ریاضی امکان انتخاب رشته هنری مرتبط با معماری را داشتید انتخاب می کردید؟ بلی خیر

11. فکر می کنید چند درصد از مطالب آموخته شده در دوره دبیرستان، برای رشته دانشگاهیتان مفید بوده است؟
بالای80 درصد
بالای 50 درصد
کمتر از 80 درصد
کمتر از 50 درصد

آخرین ویرایش:

zahra22

عضو جدید
مونث--18--ترم3--مهر88--معماری(فنی و حرفه ایی)--بله--علاقه--نقاشی بله--خوب--بالای 50%..

mohana88

عضو جدید
مونث.21.ترم 7 سراسری.86.ریاضی فیزیک.بلی.انتخاب خودم بود با راهنمایی خانواده.در زمینه هنری استعداد داشتم نه در حد حالا.خوب.بله.50

مونث.21.ترم 7 سراسری.86.ریاضی فیزیک.بلی.انتخاب خودم بود با راهنمایی خانواده.در زمینه هنری استعداد داشتم نه در حد حالا.خوب.بله.50

من یک کار پژوهشی دارم

1. جنس ؟ مذکر مونث
2. سن ؟

7. آیا معماری را از روی علاقه تان به این رشته انتخاب کرده اید یا انتخاب سازمان سنجش بوده است ؟

8. آیا قبل از ورود به رشته معماری زمیه هنری اعم ازخطاطی، نقاشی، موسیقی، صنایع دستی و ... داشتید؟ در صورت مثبت بودن جواب نوع آن را بنویسید؟ فکر می کنید این زمینه هنری به شما در رشته معماری تا چه حد کمک کرده است؟

9. توانایی خود را در زمینه طراحی دست آزاد ( اسکیس ) تا چه حد می دانید؟ عالی بسیارخوب خوب متوسط

10. در صورتی که فرصت بازگشت به گذشته را داشتید اگر به جای رشته ریاضی امکان انتخاب رشته هنری مرتبط با معماری را داشتید انتخاب می کردید؟ بلی خیر

11. فکر می کنید چند درصد از مطالب آموخته شده در دوره دبیرستان، برای رشته دانشگاهیتان مفید بوده است؟
بالای80 درصد
بالای 50 درصد
کمتر از 80 درصد
کمتر از 50 درصد

mohana88

عضو جدید
1.مونث
21
3.ترم 7.سراسری
86
ریاضی
بلی تا حدی.
بواسطه علاقه خودم و کمک خانواده
اسکیس کمتر از نرم افزار
در دبیرستان تا 50 درصد.مابقی در دانشکده

محبوبه مافی

عضو جدید
مونث
22
سال اول کارشناسی ناپیوسته
دانشگاه یزد
86
ریاضی و فیزیک
تا حدودی بله
همشششششششششششششش علاقه
نقاشی رو دوست داشتم وگاهی میکشیدم
بله 100%
خوب
خییییییییییییر
چون رشته ریاضی بودم چیزی از هنر توش نبود پس کمتر از 50 البته از نظر درس استاتیکو مقاومت خیلی مفید بوده

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یک کار پژوهشی دارم

1. جنس ؟ مذکر مونث
2. سن ؟

بالای80 درصد
بالای 50 درصد
کمتر از 80 درصد
کمتر از 50 درصد
مونث
20
ترم3دانشگاه هنرتبريز
88
رياضي
بله
علاقه
خير
خوب
خير
زير50درصد

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یک کار پژوهشی دارم

1. جنس ؟ مذکر مونث
2. سن ؟ 19

ترم 3 دانشگاه گیلان...

88

ریاضی-فیزیک

6. آیا قبل از ورود به دانشگاه، با رشته معماری آشنایی داشته اید؟ بلی تقریبا خیر

کم

9. توانایی خود را در زمینه طراحی دست آزاد ( اسکیس ) تا چه حد می دانید؟ عالی بسیارخوب خوب متوسط رو به ضعیف

10. در صورتی که فرصت بازگشت به گذشته را داشتید اگر به جای رشته ریاضی امکان انتخاب رشته هنری مرتبط با معماری را داشتید انتخاب می کردید؟ فقط معماری خیر

بالای80 درصد
بالای 50 درصد
کمتر از 80 درصد
کمتر از 50 درصد

Saeed2649

عضو جدید
تازه کار

تازه کار

با سلام به تمامی گل مهندسای معماری
اول میهواستم بگم خوش بحالتون که دارین عشق میکنین خلاصه نقشه میکشین طراحی میکنین خیلی حال میده منم ایشالا سال دیگه:D خوب من بیش از اونی که فکر کنین عاشق معماری هستم الان پیش دانشگاهی ریاضی میخونم و سال پیش هم معماری دانشگاه آزاد قبول شدم بگذریم
بچه ها من اینجا اومدم تا سال اینده که وارد دانشگاه میشم از دانشجو های دیگه جلو باشم میدونین میخوام حرف اولو من بزنم :D خوب ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید الان من اتوکد11 رو رو لپ تاپم نصب کردم آیا اصلا الان مناسب هست که کار کردن با اونو یاد بگیرم یا نه بحث دیگمم اینه که الان من واسه اینکه تا سال دیگه تو شاخه معماری اوستا شم چیکار کنم خوشحال میشم مهندسین عزیز منو راهنمایی کنن
قربون همتون:gol::gol::gol::gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوست مهندس بعد از این عزیزم
فکر میکنم بهتر هست الان روی خود مساله کنکورتون تمرکز کنین و دروس پیش دانشگاهی مطالعه بفرمائید
تابستان هم میتونین که به آموختن اتوکد یا برنامه های معماری بپردازین
هر چند که سال اول اساتید کار دست میخوان حتما ازتون و حتی سال دوم پس فرصت زیاده برای یاد گرفتن و اولویت شما الان چیز دیگه ای هست
و معماری خیلی گسترده تر هست و شما یکی دو سال اول یاد میگیرن که چه طور بتونین یک ایده رو شکل بدین و روش های ارائه رو یاد میگیرن و نرم افزار های معماری صرفا روشی برای ارائه ایده هستن
انوشه باشین

semiramis261

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
منم با چیزی که صدیق جان عزیز گفت موافقم هر چند اولویت اصلی شما فعلا کنکور و گذشتن از سد آن است ولی یه معمار خوب اونیه که قادر باشه خودش به تنهایی تصورات و ایده هایی رو که در مورد یک موضوع طراحی داره رو روی کاغذ انتقال بده، بنابراین من فکر می کنم قدم اول برای شما تمرین هایی است که صرفا جهت قوی شدن دست برای طراحی انجام میشه، یاد گرفتن نرم افزار هم خوبه ولی اگر میخوای یه معمار خوب بشی باید از همه لحاظ آماده باشی، و برای اینکار می تونی به آتلیه های هنر و معماری سری بزنی و از نزدیک با کار دست آشنا بشی حتی می تونی از همین حالا شروع به تمرین کنیو همونطور که می خوای از بقیه دوستات یه قدم جلو باشی:gol::gol:

takmemar

عضو جدید
سلام دوستان
من یک کار پژوهشی دارم

1. جنس ؟ مذکر مونث
2. سن ؟

بالای80 درصد
بالای 50 درصد
کمتر از 80 درصد
کمتر از 50 درصد
مونث
20
ترم 6،بین المللی قزوین
87
ریاضی
بله تاحدودی
باعلاقه خودم
بله_خوشنویسی-شاید استعدادم از اون بود ولی تاثیرشو نمیدونم!
عالی
خیر
بالای 50 درصد!(ولی این 2 تا گزینه ی بالای 50% و کمتر از 80% با هم تداخل دارنا!)

آخرین ویرایش:

Maryam_h1989

عضو جدید
سلام من اعتباره مدرکشو نمیدونم اما از اساتید و دانشجوها شنیدم کلاسهای جهاد دانشگاهی بهتره، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران هم دکوراسیون داره، من خودم مجتمع فنی 3ترم خوندم ترم آخر و پروژه جامعم هنوز مونده که بعد از دانشگاه میخوام برم که تموم شه ولی تموم شد میخوام کلاسهای جهاد دانشگاهی رو برم!

Maryam_h1989

عضو جدید
سلام دوستان
من یک کار پژوهشی دارم

1. جنس ؟ مذکر مونث

مونث

2. سن ؟

22

فارق التحصیل کاردانی معماری (ترم4) دانشگاه آزاد تهران

2ترم مهندسی آی تی خوندم، خوشم نیومد انصراف دادم و سال بعد دوباره کنکور دادم.

ریاضی

بله، با معماری داخلی کمی آشنا شدم همزمان با آی تی

علاقه

نقاشی و خطاطی نه به صورت حرفه ای، تاثیرش کم بوده، اگر منظورتان اسکیس است فقط تمرین بیشتر تاثیر بیشتری دارد.

متوسط

حتما رشته ریاضی رو انتخاب میکردم بعد هم معماری

بالای80 درصد
بالای 50 درصد
کمتر از 80 درصد
کمتر از 50 درصد

خیلی بد درصدها رو دسته بندی کردی خانوم مهندس:surprised::smile:
50%

:smile::smile::smile:

i- man

عضو جدید
مذكر-20-ترم2آزاد مشهد-1388بهمن-رياضي-بلي-با علاقه ي خودم بود-نقاشي و خطاطي ولي كلاس اموزشي نميرفتم-خيلي زياد- خوب-خير-كمتر از 50درصد

halal314

عضو جدید
سلام
من دیدم خانه معماری دوره های معماری داخلی و دکوراسیون داخلی رو در 2 سطح گذاشته ,خوبیش اینه که اولا مدرکش بین المللیه و ثانیا ظاهرا دوره هاشو یکم فشرده تر کرده تا راحتتر برگزار بشه ,مثل اینکه دوره های تخصصیتریم برای اولین بار ترتیب داده(مثل کاربرد چوب در معماری و این چیزا) خلاصه اینکه ظاهرا برنامه های جالبی داره:w11:
راستی شمارشم از 118 میتونید در بیارید.

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
من هر چند که دیگه آخرامه اما دوست داشتم این تایپک هم باشم....
1-مونث...الهه ام...
2-ناقابل 25
3-کاردانی ورودی83
و کارشناسی ورودی 87
4-ترم آخر م( طرح 5و طرح نهایی ام) این ترم هست..میشم لیسانس
5-بله اشنا بودم دوره دبیرستان...
6-....کشف نکردم....
7-همون معماری رو دوست داشتم
8-اسکیس رو تا حدودی...اما تازه گیا میخوام واسه امتحان ارشد حرفه ای تر یاد بگیرم...
9-مطالب یاد گرفته تو ذهن ما فرا هستن باید تمرین کرد تا ملکه ذهن شود....

در کل امیدوارم همه ما دانشجویان معماری بتوانیم موفق و سر بلند باشیم..............

atir

عضو جدید
میشه یکی جواب سوال منو بده؟

میشه یکی جواب سوال منو بده؟

میشه لطف کنید بگید منابع سوالات کارشناسی ارشد رشته ی معماری چیه؟و اینکه کار عملی هم داره یانه؟:surprised:

fereshte1111

عضو جدید
سلام عزیزم آره اگه بخوای بری معماری -معماری عکلی داره ضریب 5
بعدا به زودی منابع رو بهت میگم

fereshte1111

عضو جدید
راندو رو از امتحان عملی حذف کردن، فقط باید در 4 ساعت طرح زد و مدارک لازم رو شیت بندی کرد
عزیزم تو گوگل بزن موضوع سال های پیش رو میتونی پیدا کنی
همینطور منابع رو

mohsen-moghadam

عضو جدید
درخواست پروژه روستا

درخواست پروژه روستا

سلام بچه ها.کسی پروژه روستا داره بهم بده.اگه کسی هست خواهش میکنم بهم کمک کنه.ممنون:heart:
یا اگه میتونید و این درس رو پاس کردین کمک کنید و بهم بگین چطوره این درس و تحویل پروژش

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوست عزیزم
برای شروع کار پیشنهاد میکنم به بنیاد مسکن مراجعه کنید و روستایی رو انتخاب کنید که دارای طرح هادی روستایی باشه و یه سری اطلاعات رو از اونجا تهیه کنید
و برای تکمیل و به روز رسانی اطلاعات به هر حال یک یا چند بار به روستا مراجعه کنید
میتونین از این تاپیک هم استفاده کنید

تاپیک: روستا 1 و 2

انوشه باشین

yalda.sun

عضو جدید
منابع ارشد معماری برای قبولی در دانشگاه ازاد

منابع ارشد معماری برای قبولی در دانشگاه ازاد

لطفا مهمترین منابع ارشد معماری کنکور دانشگاه ازاد رو به من تازه وارد به این سایت معرفی کنید...
کمکککککککککک
مرسییییییییی:gol::heart:

بالا