[ درخواست پروژه ] ►خود را اینجا مطرح کنید

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,

مجتبی1361

مجتبی1361

مجتبی1361

مجتبی1361

مجتبی1361

مجتبی1361

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان یه پروژه سازه بنایی میخواستم
واسم خیلی حیاتی هستش
ممنون میشم تا حدودا 25 فروردین یه نفر بهم بده
قضیه یه ترم بالا و پایین شدنه

samane.genius

عضو جدید
کمک در مورد انرِژی های تجدید پذیر

کمک در مورد انرِژی های تجدید پذیر

سلام من یه سری اطلاعات می خوام راجع به استفاده از انرِژی های تجدید پذیر در ساختمان اگر عنوان کتاب یا مقاله های در این رابطه میدونستین یا اسم پروژه هایی در این زمینه میدونستین ممنون میشم بهم معرفی کنین .

arghavanii

عضو جدید
سلام من یه سری اطلاعات می خوام راجع به استفاده از انرِژی های تجدید پذیر در ساختمان اگر عنوان کتاب یا مقاله های در این رابطه میدونستین یا اسم پروژه هایی در این زمینه میدونستین ممنون میشم بهم معرفی کنین .

سلام، من این چندتا کتاب و مقاله رو تو وبلاگم دارم که امیدوارم کمکت کنه :)

http://meyfam.mihanblog.com/post/110

http://meyfam.mihanblog.com/post/58

http://meyfam.mihanblog.com/post/8

موفق باشی ;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

staywithme2013

عضو جدید
سلام
مقاله در مورد رمپ میخواستم در حد 10 صفحه ممنون میشم کمکم کنید ضروریه

tak par

عضو جدید
سلام من در مورد یکی از موضوعات زیر دنبال پروژه هستم لطفا کمکم کنین.
1)حل عددی معادلات دیفرانسیل عادی به روش gear
2)حل عددی معادلات دیفرانسیل پاره ای به روش finite volume
3)نرم افزار eluent و کاربرد ان در حل عددی معادلات دیفرانسیل پاره ای

neda...

عضو جدید
کمک در مورد برج های چرخشی

کمک در مورد برج های چرخشی

سلام میشه در مورد سازه برج هایی که به صورت چرخشی هستند یعنی نوک برج نسبت به پایین برج چرخش داشته بهم اطلاعات بدید؟نحوه اتصالات و ستون ونحوه ایستاییش چه جوریه؟

reza2011

عضو جدید
سلام

دوست من تنها تاپيكي كه هست در اين زمينه مربوط به خودمه كه 2 سال پيش فكر كنم در باشگاه پست زدم ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/326318-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%83-%D8%B4%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%8A%D8%B2%D8%AA%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%83-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%8A-%28-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%83-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%8A-%29

متاسفاه تصاوير از آپلود سنتر پاك شدن . ولي اگر هر جا مشكلي بود همينجا بفرماييد من ببينم ميتونم بازم عكسا و فايل ها رو پيدا كنم يا خير .

neda...

عضو جدید
سلام

دوست من تنها تاپيكي كه هست در اين زمينه مربوط به خودمه كه 2 سال پيش فكر كنم در باشگاه پست زدم ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/326318-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%83-%D8%B4%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%8A%D8%B2%D8%AA%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%83-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%8A-%28-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%83-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%8A-%29

متاسفاه تصاوير از آپلود سنتر پاك شدن . ولي اگر هر جا مشكلي بود همينجا بفرماييد من ببينم ميتونم بازم عكسا و فايل ها رو پيدا كنم يا خير .
خیلی ممنون فکر نمیکردم کسی جواب بده.همشو خوندم ولی من بیشتر تو نحوه سازه اش سوال داشتم.بعدش مورد من داینامیک نیست ایستاس.مثل برج مالمو اثر کالاتروا و چندین مورد مثل این.اگه میشه اون فایل پی دی اف رو بزارید ممنونتون میشم

reza2011

عضو جدید
اين 3 تا فايل رو روي هاست خودم آپلود كردم . اميدوارم واست مفيد واقع بشه :

اين يك فايل پي دي اف هست از همون تاپيك ولي با عكس و همون نوشته ها و البته در قالب پي دي اف كه كار خودمه :)

اين هم يك فايل پي دي اف و يك فايل پاور پوينت ديگه ... :gol:

همگي تقديم به شما ... :redface:

abolfazl mir

عضو جدید
جوش و جوشكاري

جوش و جوشكاري

با سلام خدمت دوستان و همكاران عزيز
يه سري اطلاعات در مورد جوش و محاسبات اون نياز دارم ممنون ميشم اگه كسي بتونه بهم كمك كنه.

maryam**n

عضو جدید
درخواست مطلب درمورد گچ

درخواست مطلب درمورد گچ

سلام دوستان من دنبال مطلب در مورد گچ هستم. مطالب پایه ای و جدید که چرا استفاده و مطالعه می شه. نیاز فوری دارم. مرسیییییییییییییییییی

امیر اف7

عضو جدید
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام .اگر یکی لطف کنه یه مقاله یا تحقیق درباره نقد بنای بازار های تاریخی ایران یا کلا درباره معماری بازارهای ایران به من معرفی کنه ممنون میشم.:cry:

s.ghorbanynezhad

عضو جدید
درخواست راهنمایی از دوستان متخصص در زمینه بازیافت مواد کامپوزیت با زمینه پلیمری

درخواست راهنمایی از دوستان متخصص در زمینه بازیافت مواد کامپوزیت با زمینه پلیمری

با سلام خدمت همه عزیزان،
می خواستم خواهش کنم اگه از دوستان کسی هست که در زمینه بازیافت مواد کامپوزیت ،خصوصا SMC، و استفاده مجدد از این مواد در صنعت اطلاعاتی داره،من رو هم تو این زمینه راهنمایی کنه.
با تشکر.

aminsong

عضو جدید
قوس های ساختمانی

قوس های ساختمانی

سلام اطلاعاتی در مورد اجرای صحیح قوس می خواستم ممنون...:gol:

r_saeedi

عضو جدید
GEOPOLYMER

GEOPOLYMER

باسلام به همگی
جهت آشنایی مختصر باید بگم که ژئوپليمرها يا پليمرهاي معدني آلومينوسيليكاتي دسته جديدي از مواد مهندسي هستند. اين مواد از طريق فعال سازي مواد آلومينو سيليكاتي با محلول هاي سيليكات قليايي و هيدروكسيد قليايي و پروراندن در گستره دمايي محيط تا حداكثرزير 120 درجه سانتيگراد سنتز مي شوند. ازجمله خواص اين مواد استحكام و مقاوت حرارتي بالا، مقاومت بالا در برابر حملات اسيدي نسبت به پليمرهاي آلي و سيمان هاي معدني ميباشد.
لطفا اگرمطلب فارسی دراین مورد دارید بی نصیبم نگذارید.ممنون;)

آخرین ویرایش:

r_saeedi

عضو جدید
باید عرض کنم که این موضوع پروژه پایانی منه و محصول مشترک مهندسی مواد و مهندسی عمرانه ;) لطفا کمک

narcis9914

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم.من مطالعات آمفی تئاتر می خوام خیلی بهش نیاز دارم.کسی هست بهم کمک کنه .ممنون میشم واقعا. اگه بفرستید به این ایمیل.بازم مرسی.narcis9914@yahoo.com

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیزم.من مطالعات آمفی تئاتر می خوام خیلی بهش نیاز دارم.کسی هست بهم کمک کنه .ممنون میشم واقعا. اگه بفرستید به این ایمیل.بازم مرسی.narcis9914@yahoo.com[/QUOTE

سلام ............

به این تاپیک مراجعه ...............کنید... و درخواستتون رو در تالار معماری عنوان کنید..........
[ دانلود ] پلان های سالن همایش , سینما و آمفی تئاتر