درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعداد استخدامی ها 550 نفر می باشد. البته تا اون جایی که من اطلاع دارم، جالبه زمان های قدیم 1000 نفر می خواستن مثلا سال 78 الان که تعداد جمعیت بالا رفته 500 نفر می خوان. و جالب تر اینه که نرخ بیکاری رو هم دارن میبینن که چه تعداد جوان بیکار ثبت نام کرده. حالا فرض کنیم 20 هزار نفرشون هم پیمانی دارن کار می کنن. 30 هزار نفر بیکار.....

ای خداااااااااااا حالا من که دخترمو اصلا تو آزمون راهم نمیدن اما کلا چرا ما اینقدر بد شانسیم؟نوبت ما که میرسه همه چیز خراب میشه، عسلویه هم که میگفتن قبلا خیلی راحت میگرفته و الان فقط باید با آزمون وارد بشی، حتی واسه مهندسی فروش هم الان دیگه سابقه کار میخوان.
خدایاااااااااااااااااا پس ما چطوری بریم سرکار؟ خب سابقه از کجا باید بیاد وقتی کسی مارو استخدام نمیکنه آخه؟

kebrit

عضو جدید
نه عزیز من اوضاع خرابتره 146 هزار نفر نه 53 هزارتا
اینجور که من دیدم حدود سه چهار هزارتایی نیرو میخوان

kebrit

عضو جدید
نه عزیز من اوضاع خرابتره 146 هزار نفر نه 53 هزارتا
اینجور که من دیدم حدود سه چهار هزارتایی نیرو میخوان
به گزارش نفت نیوز، در مجموع حدود 146 هزار نفر برای شرکت در این آزمون استخدامی ثبت نام کرده‌اند.
در این رابطه محمد گذاری معاون امور اداری مدیریت منابع نسانی شرکت ملی نفت ایران در خصوص جزییات و آمار ثبت‌نام کنندگان در این آزمون توضیح داده است: آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش در 9 حوزه در شهرهای اصفهان، ساری، کرمانشاه، بوشهر، مشهد، شیراز، تبریز، اهواز و تهران برگزار می‌شود.
وی افزود: براین اساس بیشترین واجدین شرایط آزمون مربوط به اهواز بوده‌اند که شامل 30 هزار و 402 نفر می‌شود؛ به ترتیب پس از آن تعداد دیگر واجدین شرایط حضور در این آزمون در تهران 27 هزار و 965 نفر، در شیراز 26 هزار و 673 نفر، در اصفهان 13 هزار و 564 نفر، در کرمانشاه 11 هزار و 305 نفر، در مشهد 10 هزار و 149 نفر، در تبریز هشت هزار و 847 نفر، در ساری هفت هزار و 513 نفر و در بوشهر پنج هزار و 975 نفر بوده است.
گذاری در خصوص احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام تاکید کرد: با توجه به اینکه از ابتدا در راهنمای آزمون تاکید شده که مهلت آن تمدید نخواهد شد، هم‌اکنون امکان ثبت‌نام کاملا پایان یافته است.
براساس این گزارش، پذیرش در آزمون استخدامی بیش از دو برابر ظرفیت‌های پیش بینی شده خواهد بود و این میزان در مراحل مصاحبه‌های علمی و عملی به میزان ظرفیت پیش‌بینی شده خواهد رسید.
از سال 84 تا 87 که آخرین جذب از طریق آزمون سراسری برگزار شد، به ترتیب در سال 84 حدود 91 نفر، در تاریخ 23/10/84 حدود 545 نفر، سال 85، حدود هزارو 888 نفر، در سال 86 تعداد 171 نفر، در سال 87 تعداد 829 نفر و در تاریخ 16/12/87 حدود980 نفردر آخرین آزمون سراسری جذب شده‌اند.

mohamadreza85

عضو جدید
سلام
خیلی خیلی ممنون از دوستانی که تجربه شون را در اختیار ما گذاشتند. ولی اگه میشه در مورد مصاحبه فنی و تخصصی هم اگه کسی تجربه ای داره لطف کنه بگه. چند روز دیگه مصاحبه علمی و تخصصی شرکت گاز است و من نمیدونم چی باید بخونم. از دروس میپرسن یا اون هم روانشناسیه.
البته یکی از مسئولین که در روز آزمون روانشناختی آمده بود میگفت از نظر روانشناسی سوال ازتون میکنند.
حالا کسی از دوستان که در سالهای پیش مصاحبه دادند میتونه کمک کنه؟

sarang

عضو جدید
با سلام.منم خودم چون به شیمی دبیرستان علاقه داشتم مهندسی شیمی رو انتخاب کردم.ولی وقتی وارد این رشته شدم دیدم زیاد به شیمی ارتباط نداره(فقط یه آشنایی پایه با شیمی رو لازم داره)و انشا ا... اگه قسمتتون باشه و بیاین این رشته می بینید که چقدر از شیمی شیرین تره;)

faryaad_1367

عضو جدید
سلام دوستان. پروژه ی کارشناسی من در رابطه با cat-carcking برش های سنگین نفتیه. اگه کسی از دوستان اطلاعاتی راجع به این زمینه داره، ممنون میشم که راهنماییم کنند.

arash.t

عضو جدید
منابع ارشد

منابع ارشد

سلام بر تمامی مهندسان گرامی
واسه ی کارشناسی ارشد کتاب تست خوب برای کنکور مهندسی شیمی (طراحی فرایند) میخوام کسی میتونه چند تا از منابع خوب و بهم معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو تمامییه منبع های درسی.....

arash.t

عضو جدید
سلام مهندسی شیمی بر خلاف اسمش اصلا ربطی به شیمی نداره فقط برای اطلاعات عمومی یه مهندس شیمی 12 واحد شیمی میگذرونی با 4واحد آزمایشگاه
کلا بیای مهندسی شیمی ضرر نمی کنی

shahram1159

عضو جدید
به گزارش نفت نیوز، در مجموع حدود 146 هزار نفر برای شرکت در این آزمون استخدامی ثبت نام کرده‌اند.
در این رابطه محمد گذاری معاون امور اداری مدیریت منابع نسانی شرکت ملی نفت ایران در خصوص جزییات و آمار ثبت‌نام کنندگان در این آزمون توضیح داده است: آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش در 9 حوزه در شهرهای اصفهان، ساری، کرمانشاه، بوشهر، مشهد، شیراز، تبریز، اهواز و تهران برگزار می‌شود.
وی افزود: براین اساس بیشترین واجدین شرایط آزمون مربوط به اهواز بوده‌اند که شامل 30 هزار و 402 نفر می‌شود؛ به ترتیب پس از آن تعداد دیگر واجدین شرایط حضور در این آزمون در تهران 27 هزار و 965 نفر، در شیراز 26 هزار و 673 نفر، در اصفهان 13 هزار و 564 نفر، در کرمانشاه 11 هزار و 305 نفر، در مشهد 10 هزار و 149 نفر، در تبریز هشت هزار و 847 نفر، در ساری هفت هزار و 513 نفر و در بوشهر پنج هزار و 975 نفر بوده است.
گذاری در خصوص احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام تاکید کرد: با توجه به اینکه از ابتدا در راهنمای آزمون تاکید شده که مهلت آن تمدید نخواهد شد، هم‌اکنون امکان ثبت‌نام کاملا پایان یافته است.
براساس این گزارش، پذیرش در آزمون استخدامی بیش از دو برابر ظرفیت‌های پیش بینی شده خواهد بود و این میزان در مراحل مصاحبه‌های علمی و عملی به میزان ظرفیت پیش‌بینی شده خواهد رسید.
از سال 84 تا 87 که آخرین جذب از طریق آزمون سراسری برگزار شد، به ترتیب در سال 84 حدود 91 نفر، در تاریخ 23/10/84 حدود 545 نفر، سال 85، حدود هزارو 888 نفر، در سال 86 تعداد 171 نفر، در سال 87 تعداد 829 نفر و در تاریخ 16/12/87 حدود980 نفردر آخرین آزمون سراسری جذب شده‌اند.

توکل به خدا

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
کسی درباره ی شرح فرایند واحد انیدرید فتالیکPA
مطلبی نداره؟
ممنون می شم اگه کمکم کنید

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فهرست بهای تاسیسات مرتبط با صنعت نفت وگاز

فهرست بهای تاسیسات مرتبط با صنعت نفت وگاز

در این تایپیک فهرست بهای تاسیسات وتجهیزاتی که در صنعت کاربرد دارند آورده شده که البته قیمتها در سال 1387میباشد

http://www.4shared.com/document/s5-in0n5/FB8758.html

amir4924

عضو جدید
واحدهای اتوکسیلات

واحدهای اتوکسیلات

دوستان یکی از واحدهای مهم در پتروشیمی و صنایع شیمیایی مربوط به اتوکسیلات هستش.لطفا اگه مطلبی دارید به اشتراک بزارید تا همه بهره مند بشیم.
ممنون;)

icegirl

عضو
شما مطمئنید؟

جهت پذیرش عضویت در هیئت علمی دانشگاه ها:
دولتی یا آزاد فرقی نداره، مدرک رو دکترا فرض کنیم با گرفتن نمره بالاتر از 70 در هر درس که ازش امتحان میگیرن پذیرفته میشه.

ای بابا... نمی دونم پس چرا بعضی ها با هنوز مهر فوق لیسانسشون خشک نشده هیئت علمی می شن و مدیر گروه!!! می شن و استاد راهنما می شن و ... اونم تو دانشگاه دولتی....

maryam tamaddoni

عضو جدید
سلام
همونطوری که گفتم ما مصاحبه روانشناسی جداگانه نداشتیم و توی همون مصاحبه فنی تخصصی روانمون رو هم شناسایی کردن!
سوالات فنی شون اینا بود:
- معادله برنولی چی میگه؟
- افت فشار توی خط لوله چطوری حساب می شه؟
- درجه API نفت، ویسکوزیته، Sp.Gr ، نقطه اشتعال و نقطه ریزش نفت رو تعریف کن
- بر روی نفت خام چه فرایندهایی صورت می گیره تا تبدیل به فراورده های نفتی بشه؟ (بطور کلی)
- تفاوت انواع پمپ ها با هم و کاربردشون چیه؟
بعد هم یک متن انگلیسی رو دادن که بخونم و ترجمه کنم. یه کم هم مصاحبه انگلیسی در حد معرفی خودم و دانشگاهم داشتم. راجع به نرم افزارهایی که بلد بودم هم پرسیدند مخصوصا hysys
البته مصاحبه من برای نفت بود. فکر کنم بهترین کار اینه که برای مصاحبه گاز یکی از کتابایی که بچه های گرایش گاز می خونن رو مطالعه کنید و اطلاعاتی راجع به فرایندهای استخراج و پالایش گاز و شیرین سازی گاز بدست بیارید.

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه مقاله در مورد معادله آنتوان به زبان انگلیسی میخاستم در حد دو صفحه هم باشه کافیه
ممنون از کمکتون

lohrasebi

عضو جدید
سلام بچه ها...کیا آزمونو ثبتنام کردین؟ موافقین یه تاپیک بزنیم ببینیم چیا باید بخونیم واسه آزمون؟ من که فکرم جایی نمیرسه!شاید فکرامونو بریزیم رو هم یه نتیجه بگیریم! خیلی تا آزمون وقت نمونده!!

aaj6551

عضو جدید
ای خداااااااااااا حالا من که دخترمو اصلا تو آزمون راهم نمیدن اما کلا چرا ما اینقدر بد شانسیم؟نوبت ما که میرسه همه چیز خراب میشه، عسلویه هم که میگفتن قبلا خیلی راحت میگرفته و الان فقط باید با آزمون وارد بشی، حتی واسه مهندسی فروش هم الان دیگه سابقه کار میخوان.
خدایاااااااااااااااااا پس ما چطوری بریم سرکار؟ خب سابقه از کجا باید بیاد وقتی کسی مارو استخدام نمیکنه آخه؟

خانم عزیز زیاد نگران کار نباش درست میشه
صبر وزفر هردو دوستان قدیمند...اگر صبرکنی نوبت زفر آید

shahram1159

عضو جدید
منبعی دارید؟

خوب خودشون تو اگهی نوشته بودند 4907 نفر حالا از یکی از دوستام شنیدم حدود 2000 تا هم واسه پالایش می خوان می گفت زنگ زده
حالا به فرض که اونم از خودش در اورده باشه که البته اینجور ادمی نیست 4907 نفر رو که دیگه منابع رسمی اعلام کردن
الته شاید شما با بچه های بالا در تماس باشین و اعلام جراید الکی باشه

بالا