درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

طوبی01

عضو جدید
سلام بچه ها این ایام بهتون تسلیط میگم
بچه ها من پلانی از سالن کنسرت میخوام

8811103

عضو جدید
سلام
من یه پاور دارم کامل با فیلم مصاحبه از حسین امانت در مورد برج آزادی اگه خواستی میلتو بده واست sendکنم..........;)

zohreh29

عضو جدید
من یه نمونه طرح و عکس از پناهگاه های انسانی هنگام جنگ میخوام واسه پایان نامه ام
اگه دارید لطفا برام بفرستید
ممنون

nilu.h

عضو جدید
بچه ها من پلان نما برش پرسپکتیو(همه چی) از ی ویلا روو سطح شیبدار میخوام
ترم 5 معماری ام طرح 2 دارم استاد گفته ویلا رو سطح شیبدار طراحی کنید ... کممممممممممممکم کنییییییید لطفا
:|

moili

عضو جدید
سلام دوستان،من مجموعه ای از پلانها(اندازه گذاری،مبلمان،فونداسیون،تیر ریزی،... پلانهای مکانیک و الکتریک) نما ها،برشها،.... کلا هرچی که مربوط به فاز 2 میشه رو برای درس طراحی فنی لازم دارم،لطفا آپارتمان نباشه(ترجیحا ویلایی)لطفا کمکم کنید،بد جوری گیر کردم

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام دوستان و خسته نباشید ، من موضوع طرح نهاییم مرکز آبدرمانی و اسپا هست ، کسی پلان و مطلب و چیزی داره؟ ممنون میشم کمک کنین
یه پلان کدی لازم دارم زیاد با موضوع آشنا نیستم

bahariiiiii

عضو
سلام.خسته نباشید دوستان.من پلان و مدارک تالار وحدت تهران رو می خواستم.اگه کسی داره لطف کنه بهم کمک کنه.ممنون.:heart:

yas22

عضو جدید
نمونه مجتمع مسکونی بارویکرد خانه ایرانی

نمونه مجتمع مسکونی بارویکرد خانه ایرانی

سلام کسی نمونه نمونه مجتمع مسکونی بارویکرد خانه ایرانی(پلان-عکس-نما -برش و...) داره ؟برای نمونه موردی پایان نامم احتیاج دارم ممنون میشم زود کمکم کنید

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان،من مجموعه ای از پلانها(اندازه گذاری،مبلمان،فونداسیون،تیر ریزی،... پلانهای مکانیک و الکتریک) نما ها،برشها،.... کلا هرچی که مربوط به فاز 2 میشه رو برای درس طراحی فنی لازم دارم،لطفا آپارتمان نباشه(ترجیحا ویلایی)لطفا کمکم کنید،بد جوری گیر کردم

سلام دوست عزیز امیدوارم لینکای زیر کمکتون کنه.
یک پروژه کامل

[ دانلود ]دانلود نقشه های فاز 2 اجرا شده

آخرین ویرایش:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان و خسته نباشید ، من موضوع طرح نهاییم مرکز آبدرمانی و اسپا هست ، کسی پلان و مطلب و چیزی داره؟ ممنون میشم کمک کنین
یه پلان کدی لازم دارم زیاد با موضوع آشنا نیستم
سلام دوست عزیز امیدورارم مطالب تاپیک زیر کمکتون کنه.
ضوابط و نمونه های طراحی:اسپا Spa

mandy23

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز چند تا عکس و پلان از یه کیوسک روزنامه فروشی می خواستم شما چیزی دارید ؟ خیلی ممنون

Fa&M

عضو جدید
سلام دوستان چندتا پلان بازار میخوام ممنون میشم اگه کسی داره کمکم کنه

bahare.91

عضو جدید
پلان پرسپکتیو و نما یا مقطع از میدان نقش جهان

پلان پرسپکتیو و نما یا مقطع از میدان نقش جهان

سلام
ممنون میشم اگه پلان پرسپکتیو و نما یا مقطع از میدان نقش جهان بذارید با دیاگرامش....
به دیاگرمش از همه بشتر نیاز دارم!

آخرین ویرایش:

setrh

عضو جدید
سلام بر مهندسین گرامی
من برای پایانامه ام که طراحی هتل 3 ستاره تو اقلیم گرم و خشک مثل یزده نیاز به نقشه اتوکدی یا سایت مناسب برا هتل سازی تو شهر یزد رو دارم
ازتون خواهش می کنم اگه براتون مقدوره کمکم کنید
مساحت سایت حدودا 10000متر مربع باید باشه
خیلی ممنون می شم

8811103

عضو جدید
سلام مهندس ،منظورت برات سایت پیشنهاد کنیم آیا؟!!
میخوای سایتت داخل شهر باشه یا به کویر نزدیک(حاشیه_ورودی شهرو...)؟!میتونی از سایت هتل هایی که تو یزد ساخته شدن واسه طراحی استفاده کنی:smile:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

ceae.ir

عضو جدید
کیش یکی از جزیره های توریستی ایران و خاورمیانه به حساب میاد . البته شاید به پای دبی نرسه اما یکی از جزیره های بسیار زیبای خاورمیانه و خلیج فارس به حساب میاد.
یکی از سایت های که برای موضوعات پایان نامه به درد می خوره همین جزیره کیش هستش .
اگه پایان نامه ای با موضوع تفریحی و توریستی دارید پیشنهاد می کنم کیش رو به عنوان سایت خود معرفی کنید .
چون این جزیره هم بر اساس اصول شهرسازی امروزی طراحی شده و کار سایت طراحی سایت پلان ررو راحت میکنه و هم زمین های بسیار نامحدودی برای طراحی داخلش هست که بشه طرح خود رو روی سایت مورد نظر طراحی کرد.
دانلود

آخرین ویرایش:

vahidaz

عضو جدید
سلام من یک پلان دقیق از خانه ی فیلم جدایی نادر از سیمین می خوام لطفا کمکم کنید.

sara_dez part

عضو جدید
سلام دوستان.کسی شیت بندی دستی پلان ویلایی داره؟پلانش خیلی پیچیده نباشه چون باید ماکتشو درست کنم.خواهش میکنم کمکم کنید

Fa&M

عضو جدید
ممنون ولی عکس از بازارسنتی وتاریخی میخوام .بازارکاشان باشه که خیلی عالیه.پلان تیمچه وچهارسو و...هم اگه داریدممنون میشم

آخرین ویرایش:

Fatimba

عضو جدید
دوستان سلام.
نقشه های جی آی اس (GIS) مناطق شهر تهران رو کسی داره؟
ما برای طرحمون باید سایت یه زمین خاکی اطراف دانشگاهمونو تحلیل کنیم و بعد توش پارک طراحی کنیم.
من نقشه ی اتوکد یه زمین خاکی اطراف تیراژه و سایت پلان و مساحتشو لازم دارم. کسی میتونه کمکم کنه؟ کسی جی آی اس تهرانو داره؟

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
دوستان سلام.
نقشه های جی آی اس (GIS) مناطق شهر تهران رو کسی داره؟
ما برای طرحمون باید سایت یه زمین خاکی اطراف دانشگاهمونو تحلیل کنیم و بعد توش پارک طراحی کنیم.
من نقشه ی اتوکد یه زمین خاکی اطراف تیراژه و سایت پلان و مساحتشو لازم دارم. کسی میتونه کمکم کنه؟ کسی جی آی اس تهرانو داره؟

سلام
من دارم ولی باید ادرس دقیق دقیق بدیید ....چون همونطور که میدونی GISتقسیم بندی شدس و پیدا کردنش یه مقدار مشکله.....

elarick

عضو جدید
سلام خسته نباشید من یه سری عکس از حجم و اشیا با سایه روشن میخوام......
لطفا کمک کنید.

بالا