درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی از رتبه قبولی های دانشگاه صنعتی اصفهان برای رشته ی محیط زیست خبر داره ؟!!!

omid405

عضو جدید
درخواست سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد- زراعت

درخواست سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد- زراعت

سلام.
من سوالات ارشد رشته زراعت از سال 87 تا 90 با کلید میخوام (4سال) فقط دانشگاه آزاد.

ممنون اگه کمکم کنید.

omid405

عضو جدید
سلام.
من سوالات ارشد رشته زراعت از سال 87 تا 90 با کلید میخوام (4سال) فقط دانشگاه آزاد.

ممنون اگه کمکم کنید.

سلام.
یعنی کسی سوالات این 4 سال رو نداشت که بذاره!!!! تعجب میکنم. حداقل پاسخنامه ارشد زراعت 90 دانشگاه آزاد رو یکی بزرگی کنه برام بذاره.
مرسی

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازاد ارشد/ساوه بزنم/ تهران بزنم يا كرج
پارسال ازاد زدم/مهندسي باغباني/
بهم كمك كنيد ازاد كدوم شهر بزنم كه شانس قبولي داشته باشم

omid405

عضو جدید
سلام.
باتوجه به عوض شدن ضرایب کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد(زراعت) در سال 91 و اضافه شدن 3 درس به موارد امتحانی. بهترین راه مطالعه چیست که برای 91 آماده شیم. و این 3 درس جدید رو چجوری بخونیم با کدام منابع و سوالات؟؟؟؟؟
و ضمنا اکوفیزیولوژی گیاهان زراعی- یعنی فقط فیزویولوژی یا مخلوط اکولوژی و فیزویو منظورشون هست؟؟

آخرین ویرایش:

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز بنظر شما میشه با لیسانس زراعت برا ارشد علوم دامی خوند و قبول بشم؟ کدوم گرایشش بهتره بنظر شما اگه میشه منابع رو هم بهم بگید

هیچ چیزی نشدنی نیست. اما کار سختیه. فکر می کنم بهتر باشه تو همون رشته خودت ادامه بدی چون اشتراکات زیادی با هم ندارن.
گرایش هم بسته به بازار و انتخاب خودته...
مسلما بسته به گرایش منابع هم فرق دارن.
تغذیه دام مک دونالد، فیزیولوژی تولید مثل ، تشریح فیزیولوژی و پرورش گاو شیری دکتر ضمیری ، تغذیه طیور دکتر گلیان ، اصول نگهداری و پرورش گوسفند سعادت نوری و سیاه منصور و ... اینا چیزاییه که الان یادم میاد:D خواستی بگو تا جدی ترش کنم !
من ازاد ارشد/ساوه بزنم/ تهران بزنم يا كرج
پارسال ازاد زدم/مهندسي باغباني/
بهم كمك كنيد ازاد كدوم شهر بزنم كه شانس قبولي داشته باشم
بسته به امتیاز دانشگاه قبول شدن هم سخت تر میشه. پذیرش دانشگاه ازاد به شدت بالا رفته. اگر تو یه دانشگاه قبول نشی احتمال قبولیت باز هم توی تکمیل ظرفیت هست...:gol:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام

انتخاب رشته ی ارشد سراسری حدودا ً چه تاریخیه می خوام برم دفترچش رو ببینم چه رشته هایی کجاها داره. قبلا ً دانلود کردم از خود سازمان سنجش ولی می خوام جدیدترش رو ببینم.

kiama

عضو جدید
سلام

انتخاب رشته ی ارشد سراسری حدودا ً چه تاریخیه می خوام برم دفترچش رو ببینم چه رشته هایی کجاها داره. قبلا ً دانلود کردم از خود سازمان سنجش ولی می خوام جدیدترش رو ببینم.

انتخاب رشته اوایل خرداده
از سایت سازمان سنجش میتونی دانلود کنی
اینم لینک دانلودش
http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=2&id=989

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
ممنون

دفترچه ی سای قلبش رو هم دیده بودم تقریبا ً همینا بود اصلا هیچ تغییر ایجاد نشده بود حالا یه سؤال برام پیش اومده فرق این 3 تا گرایشه باغبانی چیه؟

گیاهان زینتی
گل و گیاهان زینتی
فیزیولوژی و اصلاح گل و گیاهان زینتی

20112

عضو جدید
بابا ارشد قبولیش خیلی خیلی آسونتر از خودشه همین که قبول شدی روز اول تا میگی سلام اینقدر کار رو دستت میندازن که نمیتونی نفس بکشی پشیمون میشی .........وقتی هم با اعصاب خورد تمومش کردی کار نیست یعنی هیچی به هیچی فقط عمرتو تلف کردیو سلول های خاکستری مغزت رو الکی هدر دادی تازه سیستم عصبیتم برای یه عمربهم میریزه........تازه ارشدم که بگیری بازم همون مهندسی هستی که الان بهت میگن....باور کن بچه های ارشد رو از دور که میبینی همه خسته بی حال اعصاب خورد اگه هم یه ذره میخندن از بدبختی به خودشون میخندن ...از ما گفتن بود! بهرحال برای همتون آرزوی موفقیت میکنم اگه ایشالله یه روز قبول شدین به این حرفای من میرسید......

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ارشد به منزله پلی هست برای رسیدن به مدارج بالاتر. برای رسیدن باید از این پل گذشت! اما نباید توقف کرد...!

omid405

عضو جدید
سلام
برایاصول مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی و علفهای هرزکه به تازگی به ارشد زراعت اضافه شده چی باید بخونیم.؟؟ خلاصه مطلب یا نمونه سوال؟؟ منابعش چیه؟؟/
مرسی

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
برایاصول مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی و علفهای هرز که به تازگی به ارشد زراعت اضافه شده چی باید بخونیم.؟؟ خلاصه مطلب یا نمونه سوال؟؟ منابعش چیه؟؟/
مرسی
فکر نکنم خیلی تخصصی در حد گیاهپزشکی بخواد، یه کتابی با همین عنوان از موسسه دیباگران چاپ شده که هم درس داده و هم سوالای کنکور رو با پاسخ تشریحی آورده، من خریدمش جالبه!

ز.امینی

عضو جدید
سلام
میشه در خصوص کلاس های ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی به من کمک کنید و بگید کدوم موسسه بهتره

darya25

عضو جدید
میشه سوالموجواب بدین

میشه سوالموجواب بدین

سلام به همه دوستان. تأثیر۲۰درصدی معدل کارشناسی تو نتیجه کنکورارشد چجوریه؟ بایدمعدل چقد بالا باشه تا تأثیر داشته باشه؟

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام به همه دوستان. تأثیر۲۰درصدی معدل کارشناسی تو نتیجه کنکورارشد چجوریه؟ بایدمعدل چقد بالا باشه تا تأثیر داشته باشه؟

تصویب نحوه اعمال معدل دوره کارشناسی در کنکور کارشناسی ارشد

دکتر عبدالرسول پورعباس در زمینه تاثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد به مهر از تصویب نحوه اعمال معدل دوره کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت : جزئیات این مصوبه قابل بیان نیست :surprised: ولی بر طبق آن 20 درصد معدل کارشناسی با فرمولی مشخص تراز و معدل تراز شده اعمال خواهد شد.

دکتر عبدالرسول پورعباس اضافه کرد : فرمول جدید، توزیع جمعیتی مناسبتری نسبت به سالهای گذشته به ما ارائه دهد. این فرمول با نظر کارشناسان آمار نزدیک به یکسال است که بر روی آن کار شده و بر روی چهار آزمون گذشته نیز اعمال شده است و در مشاهده نتیجه مساعدی حاصل شده است.

منابع و جزوات آزمون دکتری کشاورزی اکولوژی زراعی

منابع و جزوات آزمون دکتری کشاورزی اکولوژی زراعی

دوستان مطالب آموزشی و جزوات دسته دوم برای کنکور دکتری اکولوژی دارید،من احتیاج دارم

ali1834

عضو جدید
سلام دوستان
می خوام بدونم دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم کشاورزی در چه رشته های کارشناسی ارشد میتوانند شرکت کند؟;)

aryana446

عضو جدید
سلام
من دارم واسه کنکور ارشد امسال میخونم شدیدا هم استرس دارم.کنکورهای 80تا 87 رو تا امروز کامل زدم و مرور کردم.ولی خیلی دلم میخواد بدونم اونایی که روزانه ارشد محیط زیست میخونن(نه فقط تهران)چه رتبه ای و چه درصدایی ازدرساشون رو زدن؟ تا جایی که خبر دارم رقابت تو رشته ما خیلی زیاده و اکثرا داوطلبا درصدا رو به غیر از زبان بالای 50 می زنن.درسته؟

آخرین ویرایش:

sosmar

کاربر بیش فعال
سلام من چند تا کتاب از پارسه مربوط به ارشد می خواستم
شما می تونید برام پیدا کنید ؟ اسم هاشونو می ذارم مرسی.
1)اصلاح نباتات
2)فیزیولوژی گیاهان زراعی
3)خاکشناسی
4) آفات و بیماری‌های گیاهی

reza-gh

عضو جدید
سلام دوستان ، امیدوارم حال همگی خوب باشه ...
من کارشناسی گیاهپزشکی خوندم واسه ارشد ازاد بین رشته باغبانی و مدیریت کشاورزی می خوام یکی رو انتخاب کنم می شه منو راهنماییی کنید ، در مورد رشته مدیریت کشاورزی گرایش مدیریت کسی اطلاعی داره ؟ ممنون می شم منو راهنمایی کنید؟

reza-gh

عضو جدید
راستی اگه بخوام مهندسی ابیاری گرایش زهکشی ازمون بدم با توجه به این که گیاهپزشکی خوندم می تونم موفق باشم و از پسش بر بیام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شنیدم این رشته بیشتر با ریاضی و محاسبات سر و کار داره

Na5er

عضو جدید
سلام

بچه ها من میخواستم برای ارشد تغییر رشته بدم به کامپیوتر گرایش نرم افزار آیا امکانش هست یعنی میتونم تغییر رشته بدم؟؟؟؟؟؟؟

خدمت سربازیم تازه تموم شده و یه چیزی نزدیک به 2 سالی میشه که از درسو کتاب دور بودم به نظرتون میتونم تو مدت یکسال خودمو برای کنکور تو رشته کامپیوتر آماده کنم یا نه؟؟؟؟؟

noosh ab

عضو جدید
اگه علاقه مند باشید و پایه ریاضی قوی داشته باشید میتونید قبول بشید
اما چون درس هایی که ارایه میشه نیاز به داشتن پایه ای قوی در کارشناسی هست ممکنه براتون سخت بشه

mahyasin

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.من جزوه های ارشد صنایع غذائی رو نیاز دارم میشه کمکم کنین؟؟؟؟؟:(

sedighe65

عضو جدید
نیاز فوری به نحوه کار با یه نرم افزار دارم

نیاز فوری به نحوه کار با یه نرم افزار دارم

از بچه ها کسی با نرم افزار asreml کار کرده ؟ اگه کسی کار کرده میشه نحوه کارکردن با اونو بزاره تو سایت. ممنون میشم اگه کمکم کنید چون برا پایان نامه ام بهش نیاز فوری دارم:)

بالا