دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mojtaba_81

عضو جدید

KARA_DENIZ

عضو جدید
پاییز خواهد آمد و بعد خاطرات دانشجویی را برایت برگ برگ خواهد کرد و تو در اوج لبخند ها به گذشته حسادت خواهی کرد
روز دانشجو مبارک:w40:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش به خیر

یادش به خیر

سلام دوستان
نمی دونستم بچه های دانشگاه ما هم فعالیت غیر درسی هم دارند؟راستی از تریای بالا چه خبر؟یادش به خیر!چه روزای خوبی بود.می رفتیم تریای پسرا چون غذاهاش بهتر بود.هر چند چند وقت بعدش رو پنجره نوشتند:ورود بانوان ممنوع.ولی کسی حریف ما نشد

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
نمی دونستم بچه های دانشگاه ما هم فعالیت غیر درسی هم دارند؟راستی از تریای بالا چه خبر؟یادش به خیر!چه روزای خوبی بود.می رفتیم تریای پسرا چون غذاهاش بهتر بود.هر چند چند وقت بعدش رو پنجره نوشتند:ورود بانوان ممنوع.ولی کسی حریف ما نشد
سلام
خوش اومديد.
شما فارغ التحصيل چه سالي هستيد؟
تريا....................
تا حالا ايني كه شما گفتيد نشنيده بودم
اما الان تريا نگو....... زندان قصر ساختند.
تريا و سلف دختران اوردن مكان سابق انتشارات دانشگاه دورش هم با حفاظ و برگ مصنوعي استتار كردن .........................:cry:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره

سلام دوباره

سلام سارا جون
من 86 فارغ التحصیل شدم.اما واقعا تریا خوش می گذشت!البته الانم سر میزنم دانشگاه اما دانشکده کامپیوتر!البته ما همش با بچه ها تو دانشکده شیمی و صنایه بودیم.حالا تو بهت خوش میگذره؟ورودی چه سالی هستی؟

mojtaba_81

عضو جدید
سلام دوستان

سلام... جدا؟... من نصف بیشتر زندگیم تو تریا گذشت... ورودی چند بودی؟...

سلام
خوش اومديد.
شما فارغ التحصيل چه سالي هستيد؟
تريا....................
تا حالا ايني كه شما گفتيد نشنيده بودم
اما الان تريا نگو....... زندان قصر ساختند.
تريا و سلف دختران اوردن مكان سابق انتشارات دانشگاه دورش هم با حفاظ و برگ مصنوعي استتار كردن .........................:cry:

چه جوری میشه که اسم تریا رو نشنیدی؟... میرین علم و صنعت چیکار میکنین پس؟...

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من ورودی 82 بودم.لبته همیشه با دوستم الهه میومدیم.اونقدر هم بلند بودیم که دیده بشیم!مگه شما درس و زندگی نداشتید که همه وقتتون رو تو تریا می گذروندی؟شما ورودی چه سلی هستی؟
البته من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم خدا رو شکر.اما تو مجازی میام و میرم.
با احترام

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سارا جون
من 86 فارغ التحصیل شدم.اما واقعا تریا خوش می گذشت!البته الانم سر میزنم دانشگاه اما دانشکده کامپیوتر!البته ما همش با بچه ها تو دانشکده شیمی و صنایه بودیم.حالا تو بهت خوش میگذره؟ورودی چه سالی هستی؟
سلام عزیزم
من ورودی 85 مهندسی شیمی هستم.
خوب پس من باید تو دانشکدمون تو و دوستت دیده باشم؟ نه؟:biggrin:
ماشالا یه علم و صنعته و یک سالن مطالعه دانشکده مهندسی شیمی:biggrin:
خوش باشی

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جوری میشه که اسم تریا رو نشنیدی؟... میرین علم و صنعت چیکار میکنین پس؟...

سلام
خوبه حالا در مورد تریا جدید و ساختمان و محلش نوشتم...
منظورم این بود که تا حالا نشنیده بودم دخترها رو تو تریا پسران راه بدن:surprised:

آخرین ویرایش:

mojtaba_81

عضو جدید
سلام
من ورودی 82 بودم.لبته همیشه با دوستم الهه میومدیم.اونقدر هم بلند بودیم که دیده بشیم!مگه شما درس و زندگی نداشتید که همه وقتتون رو تو تریا می گذروندی؟شما ورودی چه سلی هستی؟
البته من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم خدا رو شکر.اما تو مجازی میام و میرم.
با احترام

سلام...
من 81 ی بودم... همون سالای 81-82 یه تریا بود کنار سلف پسرا... عین کافه های دهه ی 20... علمص کلا گل و بلبل بود ... به ما که هم خوش گذشت هم بد ...

سلام
خوبه حالا در مورد تریا جدید و ساختمان و محلش نوشتم...
منظورم این بود که تا حالا نشنیده بودم دخترها رو تو تریا پسران راه بدن:surprised:

پس معلوم اون دورو ور زیاد نرفتی ... تو ایوون تریا دخترا زیاد بودن ...

THE SECRET

عضو جدید
سلام بر دوستان علم وصنعتی عزیز...:w14::w14:
مرحمت بفرمایید بگید شما رتبه تون چند بود که تونستید اینجا قبول شید؟؟؟!
شماهایی که (درحال حاضر) علم و صنعت درس میخونید!یه سوال دارم. علم وصنعت برا آی تی لیسانس نداره؟!

f_rezaee

عضو جدید
سلام
منم اومدم تا یه یادی از هم ازعلم وصنعت البته ازنوع واحد اراکش کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به همه ی اونایی که پذیرفته میشن پیشاپیش تسلیت میگم:(:(:(:(:(:(

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه ما

دانشگاه ما

امروز 8 دي چه خبر بود ..............
بايد تسليت بگيم به خودمون............
به اينهايي كه ادعاي دانشجو بودن دارن اما مثل يك وحشي به جون هم نوع خودشون ميفتن..........
حتما با اين جماعت ايران اباد ميشه..........................

THE SECRET

عضو جدید
دوستان اینقدر بحث سیاسی نکنید، منکه دیگه داره گریه ام میگیره:cry::w04:
خدا نسل همشونو ریشه کن کنه:w06:
بگذریم .... میدونستم علم و صنعتیا مهمون نواز نیستن و بیام این تاپیک پست بزنم کسی تحویل نمیگیره:crying2:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بگذریم .... میدونستم علم و صنعتیا مهمون نواز نیستن و بیام این تاپیک پست بزنم کسی تحویل نمیگیره:crying2:
سلام
خوش اومدی عزیز
چشم اتفاقا دیدم چون درمورد ای تی سوال کردی از دوستان کامپیوتری پرسیدم
جواب می گیرم خبرتون می کنم
در مورد رتبه هم بستگی داره چه رشته ای بخوای
من خودم ورودی 85 هستم باید از جدید الورود ها بپرسم .

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علم وصنعت IT در مقطع کارشناسی داره اما فقط مجازیه .
در مورد رتبه هم باید بگم برا رشته خودم فکر کنم دیگه باید نهایتا 2000 باشه .

htaheri

عضو جدید
دوست داشتن پذیرفتن خطر دوست نداشته شدن است/امیدواری پذیرفتن خطر ناامیدی است/اما باید خطر کرد/زیرا بزرگترین خطر در زندگی خطر نکردن است/آن که خطر نمی کند هیچ نمی بیند هیچ ندارد وخود نیز هیچ است/نه آموختن تواند نه احساس کردن نه متحول شدن نه رشد کردن نه عشق ورزیدن ونه زندگی کردن!!!!
http://www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به برو بچه های دانشگاه خودمون!!!!!!بابا یه کم تحویل بگیرید نا سلامتی منم علم و صنعتی هستم!!!!!!!!!!
سلام
خوش اومديد .....
يه كم خودتون معرفي كنيد...........ما كه همش منتظريم يكي از بچه هاي دانشگاه اينجا ببينيم ..........ورودي چه سالي هستيد؟

htaheri

عضو جدید
سلام!!!من ورودی 85 هستم!!!مکانیک می خونم!!!!!!خیلی ام با حالم!!!!!!!باید بگم من اومدم تا به انتظار شما بر و بچه های باحال و با معرفت پایان بدم!!!!!!!البته این خصلت بر وبچه های مکانیکه!!!!!!!:w15::w15::w15:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.