داشتن دوست دختر ودوست پسر قدرت نیست ضعف در مقابل هوای نفس است.............

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
پروردگار عالم هم برای مبارزه با هوای نفس 1 ماه در سال رو گفته روزه بگیرید نگفته کل سالو روزه بگیرید!!

هر انسانی به جنس مخالف نیازمنده و خیلی از خلاهای زندگیش درکنار جنس مخالفش پر میشه
مقابله با هوای نفس واسه ی 1 ساله یا 2 سال نه 10 سال!
اون کسی که 10 سال مثلا مقابله کنه با هوای نفسش درد حقیقت فردی هس که دچار کمبود عاطفی شدیدی شده بخصوص جنس مرد
این موضوع در مورد زنها کمرنگ تره

بنظر من آسیب اجتماعی ناشی از داشتن دوست و متعاقب اون جدا شدن از اون( این بخشش هس که اسیپ پذیره)
به مراتب بهتر از نداشتن همراه و شریک هس که آدم رو با کمبود عاطفی و ناهنجاری عواطفی روبرو میکنه
ثانیا اگه شما موقع انتخاب دوس پسر درست و اگاهانه انتخاب کنی هرگز پشیمون نخواهی شد
پس اگاهانه انتخاب کن!
نمونش خواهر خودم با شوهرش 4 سال دوست بودن....!

مشکل ما اینه که کلا نمیخوایم حرف خدارو گوش کنیم.اگه همه این دختر پسرایی که رابطه مخفیانه دوستی باهم دارن،خیلی راحت با خونواده هاشون در میون بزارن و ازدواج کنن،همه این مشکلات حل میشه....پول ندارن؟خونه ندارن؟خب بالافاصله عروسی نکنن!!!!خونواده ها همکاری کنن تا هروقت که شرایطشون فراهم شد،عقد بمونن.اینجوری خیلی راحت دخترو پسر رفتو آمد میکنن،باهم بیرون میرن،خونه همدیگه میرن،احساس آرامش میکنن.تازه خدا هم ازشون راضیه.به جای یه رابطه پر استرس همراه با گناه،رابطه آرامش بخش خدایی دارن.لذتیم که ازش میبرن ،بیشتره.

serenti-_-piti

عضو جدید
مشکل ما اینه که کلا نمیخوایم حرف خدارو گوش کنیم.اگه همه این دختر پسرایی که رابطه مخفیانه دوستی باهم دارن،خیلی راحت با خونواده هاشون در میون بزارن و ازدواج کنن،همه این مشکلات حل میشه....پول ندارن؟خونه ندارن؟خب بالافاصله عروسی نکنن!!!!خونواده ها همکاری کنن تا هروقت که شرایطشون فراهم شد،عقد بمونن.اینجوری خیلی راحت دخترو پسر رفتو آمد میکنن،باهم بیرون میرن،خونه همدیگه میرن،احساس آرامش میکنن.تازه خدا هم ازشون راضیه.به جای یه رابطه پر استرس همراه با گناه،رابطه آرامش بخش خدایی دارن.لذتیم که ازش میبرن ،بیشتره.
خیلی خوب گفتی:w30:

serenti-_-piti

عضو جدید
رابطه بین دختر و پسر واسه هر دو جنس هم تاثیرات مثبت داره و هم منفی
متاسفانه با توجه به اینکه ما در جامعه ای زندگی میکنیم که اینجور روابط رو نامشروع و زشت میدونن پس باعث میشه به صورت پنهانی انجام بشه و هیچگونه کنترلی از طرف خانواده دو طرف بر روی این رابطه نباشه
پس بی تجربگی ، ترس ودلهره و عدم کنترل خانواده همچنین نداشتن جنبه در این روابط باعث ایجاد تاثیرات منفی در دو طرف میشه(گرچه در کنار این تاثیرات منفی مقداری تجربه نیز حاصل شده که در اینده به درد هر دو خواهد خورد)
در کل اگر رابطه دوستی با جنس مخالف به گونه ای باشه که خانواده ها نیز در جریان قرار بگیرند حتی اگر به ازدواج نیانجامد میتونه خیلی مفید باشه
میشه راجع به تاثیراتت مثبتش بگی؟؟؟درباره این جملت(در کل اگر رابطه دوستی با جنس مخالف به گونه ای باشه که خانواده ها نیز در جریان قرار بگیرند حتی اگر به ازدواج نیانجامد میتونه خیلی مفید باشه...):eek:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه دوست داشتم قبل از ازدواج با هیچ پسری دوست نشم و همسرم اولین دوستم باشه
و خدا رو شکر خدا کمکم کرد
تجربه دوستای من از این دوستیا واقعا بد بوده
جالبه امروز خبر بهم خوردن یه رابطه دیگه بخاطر خیانت رو شنیدم
کسی که خیلی ادعا می کرد دوستش داره :(
خدا به بچه هامون رحم کنه

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه راجع به تاثیراتت مثبتش بگی؟؟؟درباره این جملت(در کل اگر رابطه دوستی با جنس مخالف به گونه ای باشه که خانواده ها نیز در جریان قرار بگیرند حتی اگر به ازدواج نیانجامد میتونه خیلی مفید باشه...):eek:

یعنی شما میگید با اولین پسر یا دختری که سر راه انسان قرار میگیره باید ازدواج کنه ؟!!
بهترین تاثیر مثبتش اینه که طرف میفهمه این شخص به درد زندگی آیندش نمی خوره ...

serenti-_-piti

عضو جدید
یعنی شما میگید با اولین پسر یا دختری که سر راه انسان قرار میگیره باید ازدواج کنه ؟!!
بهترین تاثیر مثبتش اینه که طرف میفهمه این شخص به درد زندگی آیندش نمی خوره ...
یعنی شماهم میگی با همه باید رابطه داشت تا بفهمی بدردت میخوره یا نه؟؟؟؟
آدم باید ازعقلش استفاده کنه:gol:

serenti-_-piti

عضو جدید

بله اصلا جنس مخالف باید نابود بشه همه کارهای خدا درسته ولی من موندم تو این یکیش که چرا اصلا جنس مخالف آفریده من میگم پسرها همه دختر ها رو نابود کنن دختر ها هم همه پسر ها رو
:confused:
من از همین امروز میرم یک وینچستر میخرم که برای جنگ خودم رو آماده کنم :eek:
منطق که نباشه جون در عذابه!!!!
هرچیزی راهی داره...

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماشالا به بعضی از ما ایرانیا
همه ی اموراتمون با شعار میگذره
فکر کردیم اگه بیایم و نظر بدیم که دوست داشتن چقدر بده، واه واه واه، دیگه شدیم امامزاده
تازه همه هم میگن که ما با نظر شما موافقیم دوست عزیز
کلی آدم هم تشکر میزنن
ولی واقعا زندگی واقعی هم همینجوری، آدم های جهان سومی؟؟؟؟؟؟؟؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
یکی از بهترین پست هایی که تو باشگاه مهندسان خوندم ... :gol:
لطف داری شما

دوستی با جنس مخالف خیلی مسخره و بی جا هست .. وهیچ دلیلی نداره با جنس مخالف ادم دوست شه.....
پس شما هم خیلی بیخود اومدی اینجا بین اینهمه دختر پست میذاری

حاجی ماه رمضان اثر کرده بهت ها ...... حاجی از اون وینچستر به ما هم بده .... فقط بزار... ماه رمضون بگذره ..... بعد ازش استفاده کن :D
نترس رمضان ماه حرام نیست که دیه دوبل حساب شه شما راحت باش!!

من سطحی نگر ... نیستم .... دارم ..بی منطق بودن افرادی زیادی رو تو جامعه میگم..... یعنی چی بره با دختر مردم ناموس مردم دوست شه ...... بعد تو خیابون باهاش ول بگرده ... بعدم هر کاری دلش خواست انجام بده ..... مثلا ادم با جنس مخالفش دوست نشه میره جهنم؟ دلیل چیه ؟ هیچ دلیل ولسه این رابطه نیست....خوبه تو این کشور ....دین اسلام هست وضعش اینه... این کارها رو منع میکنه ....اگه دین نبود که واویلا....خیلی از دخترا دوست دارن .. از پسرا دور باشند ... باهاشون رابطه نداشته باشند ... من نمیدونم یعنی بعضی پسرا این همه لنگ دخترند....
باید اعتراف کنم اسیر این نگرش عمقیتم!
چی باعث شده فک کنی یه پسر مثل من میاد به زور با ناموست دوست شه؟؟ یا بعدش تو خیابون باهاش ول بگرده و هر کاری دلش خواست بکنه؟؟
تاحالا کجای دین اسلام گفته با جنس مخالف معاشرت نکنین؟ حرف از دین نزن که من زبونم خیلی درازه. مطمئن باش تو بحث دین پیش من هیچی نیستی. من خودم سیدم... اسلام هرچی ضربه میخوره از برکت امثال شماس
شمایی که اینهمه میگی از دخترا دوری میکنی و باهاشون رابطه نداری بر چه اساسی میگی "خیلی از دخترا دوست دارن .. از پسرا دور باشند ... باهاشون رابطه نداشته باشند ..." ؟؟؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ماشالا به بعضی از ما ایرانیا
همه ی اموراتمون با شعار میگذره
فکر کردیم اگه بیایم و نظر بدیم که دوست داشتن چقدر بده، واه واه واه، دیگه شدیم امامزاده
تازه همه هم میگن که ما با نظر شما موافقیم دوست عزیز
کلی آدم هم تشکر میزنن
ولی واقعا زندگی واقعی هم همینجوری، آدم های جهان سومی؟؟؟؟؟؟؟؟
:surprised:
خودتم اری شعار میدی که!!