خیلی عذر میخوام میگم، اما مجبورم کردید .

paeeizan

اخراجی موقت
خیلی عذر میخوام میگم اما مجبورم کردید خیلی علنی حرف بزنم: زن میاد با اون هیکل گری گوریش میشینه پیش من با اونننننننن همه وسایل، فس فس کنان هی خودشو میچسبونه به در تاکسی که یهو خدایییییییییی نکرده تن مبارکش به من نخوره یه وقت اسلام به خطر میافته!!

وقتیم میخوره به عالم و آدم فحش میده... این به منی که اصلا توو این فازا نیستم به شدت بر میخوره...بابا مگه من لولو خور خورم؟ مگه من ....؟ لا اله الا لله ... عوض اینکه من شاکی باشم بگم خانم این همه وسایل با اون وزن دو تنی ات افتادی روو من، منی که دارم اینجا آب حمید(بر وزن آب میوه!!) میشم،

خانم خودش شروع کرده چپ چپ نگاه کردن من...!!! ای بابا...این شد توهین؟؟؟؟ این شد جسارت؟ مشکل از من نیست،مشکل از همین خانومه!! یا ایشون زیادی شلوغش کردن واگر این اخلاق رو دارن سعی کنن دیگه سوار تاکسی نشن، یا خیلی خیلی مذهبین اونم از اون افراطیایی که دست هزار تا ج.ن.د.ه رو از پشت بسته،یا ایشون خودشون خ.ا.ر.ش پیدا کردن...!!!

زن معمولی،زن متین،بهتره بگیم یک زن، (توضیح اش رو خودتون متوجه میشید) آروم میاد میشینه، آروم پیاده میشه میره....همین. البته در آخر باید این رو هم متذکر شوم که بعضی از مردان بی.ش.ر.ف ای هم که قصد تغذیه کردن حس لامسه را دارن از این قضیه مستثنا نیستن....

آقا یکی بیاد به من بفهمونه این چسبیدن چه حس لذت یا تنفری میده که این زن و مرد توو تاکسی باهاش درگیرن... من به هیشکی توهین نکردم و حق این کارم ندارم..کمی واقع گرا باشید لطفاً. والسلام علی السیّئات!!

پی نوشت: برداشت سیاسی -اجتماعی مطلقا" ممنوع.

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا اونوقت چی باید برداشت کنیم؟!چیزی میمونه اصلا؟!
ادم باید وجدان داشته باشه...فقط کافیه به این فکر کنی ممکنه خانوم ،خواهر یا مادر خودت تو چنین موقعیتی گیر کنه....روی صحبتم اصلا با شما استارتر محترم نیستا کلی گفتم...

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وایضا" خیلی کارت درسته ماشین دربست بگیر خواهر نه چندان مکرمه
چنان کیفشون رو میذارن وسط که انگار دیوار چین رو میخوان حائل کنن
این خواهران مکرمه بااین رفتار میخوان بیشتر جلب توجه کنن تا ....

paeeizan

اخراجی موقت
ببخشیدا اونوقت چی باید برداشت کنیم؟!چیزی میمونه اصلا؟!
ادم باید وجدان داشته باشه...فقط کافیه به این فکر کنی ممکنه خانوم ،خواهر یا مادر خودت تو چنین موقعیتی گیر کنه....روی صحبتم اصلا با شما استارتر محترم نیستا کلی گفتم...

.
.
.
برداشت آزاد....

elyana

عضو جدید
والا من که نه کیف میذارم نه چیزی. تازشم این چیزا تو یه جای تنگ مثه تاکسی پیش میاد.بعدشم مگه بلا نسبتمون....که پاچه بگیریم؟بدم میاد از دخترایی که آبروریزی راه میندازن،جیغ جیغ میکنن.

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایضا" خیلی کارت درسته ماشین دربست بگیر خواهر نه چندان مکرمه
چنان کیفشون رو میذارن وسط که انگار دیوار چین رو میخوان حائل کنن
این خواهران مکرمه بااین رفتار میخوان بیشتر جلب توجه کنن تا ....

نه عزیزم جلب توجه نیست وقتی ادمای بیشعور پیدا میشه ادم از ترسش مجبور این کارو بکنه شما به خودت نگاه نکن که خوبی همه خوب نیستن دارم میگم من تجربه تلخو داشتم واسه همین کیفمو میزارم

NEGINNN اخراجی

اخراجی موقت
کاش یه لحظه پسر یا مردی که این کارا رو میکنه احساس میکرد یه جای دیگه یکی دیگه داره با ناموسش این کارا رو میکنه!

من تا به حال نشده که وقتی پسری میاد کنارم خودمو بچسبونم به در........ چون یه جور بی احترامی به آقایون محترمه که کمم

نیستن اما دیدم آقاهایی رو که با کارشون مجبورم کردن وسط راه پیاده شم......!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی عذر میخوام میگم اما مجبورم کردید خیلی علنی حرف بزنم: زن میاد با اون هیکل گری گوریش میشینه پیش من با اونننننننن همه وسایل، فس فس کنان هی خودشو میچسبونه به در تاکسی که یهو خدایییییییییی نکرده تن مبارکش به من نخوره یه وقت اسلام به خطر میافته!!

وقتیم میخوره به عالم و آدم فحش میده... این به منی که اصلا توو این فازا نیستم به شدت بر میخوره...بابا مگه من لولو خور خورم؟ مگه من ....؟ لا اله الا لله ... عوض اینکه من شاکی باشم بگم خانم این همه وسایل با اون وزن دو تنی ات افتادی روو من، منی که دارم اینجا آب حمید(بر وزن آب میوه!!) میشم،

خانم خودش شروع کرده چپ چپ نگاه کردن من...!!! ای بابا...این شد توهین؟؟؟؟ این شد جسارت؟ مشکل از من نیست،مشکل از همین خانومه!! یا ایشون زیادی شلوغش کردن واگر این اخلاق رو دارن سعی کنن دیگه سوار تاکسی نشن، یا خیلی خیلی مذهبین اونم از اون افراطیایی که دست هزار تا ج.ن.د.ه رو از پشت بسته،یا ایشون خودشون خ.ا.ر.ش پیدا کردن...!!!

زن معمولی،زن متین،بهتره بگیم یک زن، (توضیح اش رو خودتون متوجه میشید) آروم میاد میشینه، آروم پیاده میشه میره....همین. البته در آخر باید این رو هم متذکر شوم که بعضی از مردان بی.ش.ر.ف ای هم که قصد تغذیه کردن حس لامسه را دارن از این قضیه مستثنا نیستن....

آقا یکی بیاد به من بفهمونه این چسبیدن چه حس لذت یا تنفری میده که این زن و مرد توو تاکسی باهاش درگیرن... من به هیشکی توهین نکردم و حق این کارم ندارم..کمی واقع گرا باشید لطفاً. والسلام علی السیّئات!!

داداش موضوع را بیخیال با ادبیاتت کلی حال کردم...

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم جلب توجه نیست وقتی ادمای بیشعور پیدا میشه ادم از ترسش مجبور این کارو بکنه شما به خودت نگاه نکن که خوبی همه خوب نیستن دارم میگم من تجربه تلخو داشتم واسه همین کیفمو میزارم
منم از این تجارب تلخ داشتم.وقتی به فکر کثیف و منحرف این ادما فکر میکنم حالم از دختر بودن و ادم بودنم به هم میخوره.البته مورد استارتر محترم عکس قضیه بوده.کلا مشکل فقر فرهنگی و محدودیت فکری ادمایی مثه اون خانوم و هزاران نفر مثه ایشونه

Sarp

مدیر بازنشسته
منم از این تجارب تلخ داشتم.وقتی به فکر کثیف و منحرف این ادما فکر میکنم حالم از دختر بودن و ادم بودنم به هم میخوره.البته مورد استارتر محترم عکس قضیه بوده.کلا مشکل فقر فرهنگی و محدودیت فکری ادمایی مثه اون خانوم و هزاران نفر مثه ایشونه
عزیزم مشکل فرهنگی چیه ؟
این کجاش فرهنگه که حالا مشکل هم داشته باشه ؟

همچین آدمایی واقعا از یه مشکل روانی رنج میبرند (شاید هم لذت)

mah68

عضو جدید
گفتی مگه با لمس کردن . . . . !

آدم دیدم که ایستاده بود جلوی بوتیک و لباسای زنانه رو نگاه میکرد و . . . !

بفرما اینم سندش

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
در موردی که استارتر محترم فرمودن بیشتر به نظر من تظاهره تظاهر به دینداری و ریا

البته موردی که من میخوام بگم خیلی ربط به موضوع تایپیک نداره ولی رفتاریه که من از اینطور آدم ها دیدم .

چند روز پیش طبق معمول رفتم ایستگاه تاکسی که برم خونه(نزدیک اذان مغرب بود) ، ایستگاه تاکسی مسیری که من سوار میشم صف داره و هر کس که میاد میره آخر صف می ایسته. نوبت من بود که دیدم خانمی که چادرش رو طوری گرفته بود که فقط بینیش پیدا بود با اینکه لااقل 20-30 نفر توی صف ایستاده بودند یهو از راه رسید و سوار تاکسی شد و حق اون 30 نفر رو ضایع کرد بعد هم شروع که من و 2 نفر دیگه اعتراض کردیم که نوبت شما نبود گفت من عجله دارم می خوام به نماز جماعت برسم اگر قسمت بشه و خدا بخواد و خلاصه از این حرفا

سرتونو درد نیارم . ولی به نظر شما اون نماز قبوله ؟ (نمازش قضا نمی شد فقط به جماعت نمی رسید که البته اونم همون نزدیکی با 100 متر فاصله مسجد بو)مگه نه اینکه حق دیگران رو اون خانم ضایع کرد مگه نه اینکه گفته شده حق الله قابل بخششه ولی حق الناس نه ؟

ساز دهني

اخراجی موقت
همه که اینجوری نیستن , دختر خوب داریم پسر خوبم داریم , دختر تازه به دوران رسیده و ایکبیری داریم پسر عقده ای و کمبود دارم داریم , خلاصه همه چی داریم ؛ زیاد این چیزارو جدی نگیرین !

paeeizan

اخراجی موقت
در موردی که استارتر محترم فرمودن بیشتر به نظر من تظاهره تظاهر به دینداری و ریا

البته موردی که من میخوام بگم خیلی ربط به موضوع تایپیک نداره ولی رفتاریه که من از اینطور آدم ها دیدم .

چند روز پیش طبق معمول رفتم ایستگاه تاکسی که برم خونه(نزدیک اذان مغرب بود) ، ایستگاه تاکسی مسیری که من سوار میشم صف داره و هر کس که میاد میره آخر صف می ایسته. نوبت من بود که دیدم خانمی که چادرش رو طوری گرفته بود که فقط بینیش پیدا بود با اینکه لااقل 20-30 نفر توی صف ایستاده بودند یهو از راه رسید و سوار تاکسی شد و حق اون 30 نفر رو ضایع کرد بعد هم شروع که من و 2 نفر دیگه اعتراض کردیم که نوبت شما نبود گفت من عجله دارم می خوام به نماز جماعت برسم اگر قسمت بشه و خدا بخواد و خلاصه از این حرفا

سرتونو درد نیارم . ولی به نظر شما اون نماز قبوله ؟ (نمازش قضا نمی شد فقط به جماعت نمی رسید که البته اونم همون نزدیکی با 100 متر فاصله مسجد بو)مگه نه اینکه حق دیگران رو اون خانم ضایع کرد مگه نه اینکه گفته شده حق الله قابل بخششه ولی حق الناس نه ؟
...
.
.
.
بی مزه !!!!... بار آخرت باشه این مدلی با من شوخی میکنیاااااااا....
من فقط گزارشی از یک روز عادی نوشتم ... میدونم واسه همه شما اتفاق افتاده ....
بحث مغرور و خودشیفتگی نییست ....
بیشتر مطالعه کنید لطفا" ///// :دی!

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
...
.
.
.
بی مزه !!!!... بار آخرت باشه این مدلی با من شوخی میکنیاااااااا....
من فقط گزارشی از یک روز عادی نوشتم ... میدونم واسه همه شما اتفاق افتاده ....
بحث مغرور و خودشیفتگی نییست ....
بیشتر مطالعه کنید لطفا" ///// :دی!

من شما رو خدای نکرده نگفتم ریا کار........ منظورم اون شخص مقابل شما بود............. قصد شوخی هم نداشتم .............برداشتتون اشتباه بوده......شاید هم من بد منظورم رو نوشتم .........من از شما عذر می خوام .

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از این جور ادما زیاد دیدم
حتی یادمه تو یکی از مسفرتای بین شهری یه پیرزن 70 ساله نشسته بود کنارم
هی کیفش میذاش وسط
غرغر میکرد
اسیغفر الله میگفت
و منو راننده میخندیدیم
خوب همجور ادمی داریم نباید کلی گویی کنیم و تهمت بزنیم به مردم که این میخواد خودش.........
یکی وسواسیه
یکیاونقدر مرد ناحسابی دیده اینجوری شده(کم هم نیستن دیروز تو یه خیابون صد متری یه خانومی جلوم میرفت بیش 100 نفر بهش تیکه انداختن!!!!!!!)
یکی عقیدشه
یکی خودش مشکل داره
یکی عقدیه
یکی....
یکی

• Like
واکنش ها: Sarp

paeeizan

اخراجی موقت
من شما رو خدای نکرده نگفتم ریا کار........ منظورم اون شخص مقابل شما بود............. قصد شوخی هم نداشتم .............برداشتتون اشتباه بوده......شاید هم من بد منظورم رو نوشتم .........من از شما عذر می خوام .
.
.
.
.
منم عذر میخام متقابلا" ......

hamid_geo

عضو جدید

مضمون نوشتت بد نبود ولي خيلي بي ادبان بود بهتر صحبت كن

sepehr2222

اخراجی موقت
ببین این موضوع شاید برای من و شما عادی باشه چرا؟؟؟؟؟چون با جنس مخالف ارتباط داشتیم و .......ولی یسری ها هستن انقدر منع شدن که حتی به قول دوستمون نگاه کردن به لباس زنونه هم تحریکشون میکنه و این میشه همون عقده ای شدن که تو یکی از همین تاپیکا در مورد تهمینه میلانی حرفش بودو بعضی از دوستان قبول نمیکردن که هرچه قدر سختگیری بشه مردم عقده ای تر میشن فکر میکنن زنه چی داره و...

یاکاموز

عضو جدید
چرا فک میکنین یه خانم موقعی که میشینه توی تاکسی و کیفشو بین خودش و آقایی که کنارشه میزاره کار بدی میکنه یا داره به طرف توهین میکنه...خوب وقتی کیفشو نمیزاره مشکلی پیش میاد که وسط راه مجبور میشه از ماشین پیاده شه...یا مجبور میشه به کناریش تذکر بده ...دفعه سومی که سوار میشه حتما کیفشو میزاره بین خودش و کناریش به قول دوستمون همه جور آدمی داریم توی جامعه پس همیشه باید جانب احتیاط رو رعایت کرد

بالا