خیلی برام حیاتیه خواهش می کنم !!!

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم جدی جواب بدید خیلی برام حیاتی و مهمه

بچه ها من 2 نفر رو دوست دارم. اشتباه نکنید خیانت نکردم.

با یکی 3 سال بود که با هم آشنا شده بودیم و به هم دیگه علاقه داشتیم. که به خاطر فشار هایی که رومون بود از رابطمون رو قطع کردیم. اما اون هنوز منو خیلی دوست داره و نمی خواد فراموشم کنه .
خب من هم نتونستم هنوز فراموشش کنم کاملاً

از طرفی بعد از اون با یه شخص دیگه آشنا شدم که الآن دوستش دارم خیلی. واقعاً هم خیلی خوب و با محبته.که بهم پیشنهاد از...ج داده حالا من درموندم که چه کنم

از یه طرف محبت اون از طرفی هم علاقه ای که به این شخص جدید دارم و موقعیت خوبیه برام.

لطفاً همفکری بکنید

خواهشاً جدی بهم جواب بدید حالم خیلی خرابه. :confused::cry:

Leily810

عضو جدید
دلم سر دو راهیه.
نه به نظر من عاقلانه فکر کن! اگه یه دوستی الکی بود فرق میکرد! ولی الگی تصمیمت واسه ازدواجه، باید حواست و جمع کنی.
اینجا دیگه باید به فکر خودت و آینده ات باشی! در هر صورت، هر کاری کنی ، دل یکیشون میشکنه.
ببین کدومو بیشتر دوست داری و بیشتر بدرد زندگی آینده ات میخوره؟ بدون کدوم نمی تونی زندگی کنی؟ کدوم می تونه زندگی بهتر و مطمئنتری واست بنا کنه؟ با کدوم همفکرو همدلتری؟
سرسری فکر نکن! شناختی که از دوتا بدست آوردیو و خصلت هاشون رو مقایسه کن!
در هر صورت امیدوارم بهترین تصمیم و بگیری.

sarooneh

عضو جدید
فقط به آیندهت فک کن
و اینقدر از انتخابت مطمئن باش که بعد نگی اگه اون میشد بهتر بود
اول از دو دلی در بیا
به نظره من ادما خودشون از همه بهتر میدونن که چی کار باید بکنن فقط نمیتونن جسارت به خرج بدن

elaheh-98

عضو جدید
اگربرای هردومورد مسئله ازدواج مطرحه
صرف نظرازعلاقه ببین کدوم معیارهای موردنظر شمارابیشتردارند...به حرف دل گوش دادن اکثرا پیشمونی میاره

ونوس جان خیلی منطقی وگلی [SIZE=-1]

.سمیرا جان فقط درست فکر کن همه چیز به خودت بستگی داره ولی ...
[/SIZE]

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه فیلم دیدم بیشتر از فیلم و کتاب راز بهش رسیدم " به ندای درونت گوش کن "

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به نظر من عاقلانه فکر کن! اگه یه دوستی الکی بود فرق میکرد! ولی الگی تصمیمت واسه ازدواجه، باید حواست و جمع کنی.
اینجا دیگه باید به فکر خودت و آینده ات باشی! در هر صورت، هر کاری کنی ، دل یکیشون میشکنه.
ببین کدومو بیشتر دوست داری و بیشتر بدرد زندگی آینده ات میخوره؟ بدون کدوم نمی تونی زندگی کنی؟ کدوم می تونه زندگی بهتر و مطمئنتری واست بنا کنه؟ با کدوم همفکرو همدلتری؟
سرسری فکر نکن! شناختی که از دوتا بدست آوردیو و خصلت هاشون رو مقایسه کن!
در هر صورت امیدوارم بهترین تصمیم و بگیری.

خب راستش هر کدوم یه سری خوبی داره یه سری بدی. ولی در هر حال تقریباً در یک حد هستن

اولی رو بهتر می شناسم. و با هم از نظر اخلاقی مچ هستیم اما یک مسئله هست که منو می ترسونه.
دومی هم خوبه از همه نظر و عیبی نمی بینم این وسط

از اون علاقه باقیمونده میترسم.

میترسم که بعد مشکل ایجاد کنه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف آبجیتوگوش کن ببین چی میگم بت:
به حرف دلت اعتمادنکن گاهی وقتاآدموازراه درستش منحرف میکنه باعث میشه احساسی برخوردکنه بازندگی نه عاقلانه ومنطقی
اگرچه تابه حال ازهیچ پسری خوشم نیومده چه برسه به دوتادوتااماتوزمینه ی مشاوره دوستام خیلی روم حساب میکنن(ازخودم تعریف نباشه مشاورخیلی ماهری ام)یه دوستی دارم همین مشکلوداشت بین دونفرگیرکرده بودوحسابی گیج شده بودماواسش میزگردفتیله ای برگزارکردیم وبه نتیجه رسیدیم که اگه بادلش تصمیم بگیره(عشق واینا)وعقل بذاره کناربعدهاتوزندگی یه مدت که گدشت عشق میره کناروفقط عقل زندگی رومیچرخونه(میفهمی که آدم زندگیشوفقط واس بچه هاش نگه داره این عاقلانه اس نه عاشقانه) ،به نظرمن بایدخوب باخونواده دوستات واونایی که بهترمیدونن مشورت کنی وبراساس اینکه تواززندگی ومردزندگیت چی میخای وکدوم اون شرایط داره انتخاب کنی میتونی هم جفتشونوامتحان کنی کدوم برات بهترن

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
به حرف دلت اعتمادنکن گاهی وقتاآدموازراه درستش منحرف میکنه باعث میشه احساسی برخوردکنه بازندگی نه عاقلانه ومنطقی
اگرچه تابه حال ازهیچ پسری خوشم نیومده چه برسه به دوتادوتااماتوزمینه ی مشاوره دوستام خیلی روم حساب میکنن(ازخودم تعریف نباشه مشاورخیلی ماهری ام)یه دوستی دارم همین مشکلوداشت بین دونفرگیرکرده بودوحسابی گیج شده بودماواسش میزگردفتیله ای برگزارکردیم وبه نتیجه رسیدیم که اگه بادلش تصمیم بگیره(عشق واینا)وعقل بذاره کناربعدهاتوزندگی یه مدت که گدشت عشق میره کناروفقط عقل زندگی رومیچرخونه(میفهمی که آدم زندگیشوفقط واس بچه هاش نگه داره این عاقلانه اس نه عاشقانه) ،به نظرمن بایدخوب باخونواده دوستات واونایی که بهترمیدونن مشورت کنی وبراساس اینکه تواززندگی ومردزندگیت چی میخای وکدوم اون شرایط داره انتخاب کنی میتونی هم جفتشونوامتحان کنی کدوم برات بهترن

کار از امتحان گذشته. میدونم که دومی بیشتر به درد آینده ام میخوره

اما با دل چه کنم/
حریفش نمی شم.

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم سمیرای عزیز

تجربه نشون داده که کسی که عاقلانه تصمیم گرفته راه درست تری برای زندگیش انتخاب کرده

حالا شما هم باید برای زندگیت یه تصمیم مهمی بگیری که به نظر من ازدواج یکی از مهمترین و حساسترین تصمیم های هر کسی توی زندگیش هستش.

امیدوارم که با مشورت پدر و مادرت و اطرافیان که بتونن خوب و درست کمکت کنن یه انتخاب درستی داشته باشین و انشالله به اوج خوشبختی برسین

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببنید بانو ، زندگی شوخی بردار نیست ، ببین کدوم اخلاقشون و وضعش خوبه برای من 2 معیار مهم اول اخلاقه بعد پول ! ازین پسرا که تو رویا سیر می کنن نباشه ...

accounting

عضو جدید
سلام اون نفر اول هم به شما پیشنهاد ازدواج داده یانه
اگر نداده فقط دوستون داره که این حرف ول کنید برید با دومی ازدواج کنید
و اگر جواب بله اولی پیشنهاد داده واقعا بشین بررسی کن بدون هیچ گونه عاطفه را دخالت بدی بشین روی کاغد نکات مثبت و منفی بنویس بعد ببین امتیاز کدام بیشتر میشه بعد این مرحله کمی می توانه از عاطفه کمک بگیری حالا ببین کدام تر از نظر مثبت بیشتر بود
انشالله که خوش بخت بشی گلم

accounting

عضو جدید
اگر طی بررسی که کردید دومی میشه بهش تکیه کرد مرد زندگی پا روی احساس نسبت به اولی بزار اونی که تاحالا به دست فراموشی شما را سپرد بعد کلی حالا فیلش یاد هندستان کرده تو هم فراموشش کن

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايا اوناهم ميدونن شما با دو نفر هستين؟؟؟؟و البته شماهم مثل اونا ممكنه درموردشون چيزايي رو ندونيد.
در هر صورت تصميم بايد عقلاني باشه و يكي رو كلا فراموش كنيد چون واقعا مشكلات روحي و اجتماعي زيادي ميتونه ايجاد كنه

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سمیرا جون تو که آرد خودتو بیختی الکتم آویختی !!!:D
واسه اون نیم مثقال احساست به قبلی ملتو سرکار گذاشتی ؟!

بیخیال با ! غمت نباشه دختر ... 2 روز بگذره حله

فک کن اون قبلیه یه کتاب عشقولانه بوده که خوندیش و تموم شده ! :w01:
رفته رفته رنگش می پره تا دیگه اینقدر بی رنگ میشه که کلا به حساب نمیاد
بله رو بگو و بچسب به زندگیت ... والا به خدا :biggrin:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايا اوناهم ميدونن شما با دو نفر هستين؟؟؟؟و البته شماهم مثل اونا ممكنه درموردشون چيزايي رو ندونيد.
در هر صورت تصميم بايد عقلاني باشه و يكي رو كلا فراموش كنيد چون واقعا مشكلات روحي و اجتماعي زيادي ميتونه ايجاد كنه

من با دو نفر نیستم . از اولی نزدیک یک ساله که جدا شدم. اما خب نتونستم کلاً به فراموشی بسپارمش. اون هم نمی خواد که فراموشم کنه.

من خیانت نکردم.

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نتیجه نرسیدید هنوز ، سمیرا خانمی شما هزینه مشاوره بچه ها رو واریز کنی همه چیز درست میشه ! :rambo:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
وقتی بدانید ارزشهایتان چیست، گرفتن تصمیمات مهم دیگر سخت نخواهد بود.
روی دیزنی

فقط عقل رو در نظر بگیر...احساسات همیشه مشکل ساز بوده و هست;)

mamila

عضو جدید
می دونی، با کسی ازدواج کن ک بتونه انتظاراتت رو براورده کنه، نمی گم به احساست توجه نکن اما ..............
از طرفی با کسی ازدواج کن که ان تو رو دوس داره ( حقیقی) چون برات هر کاری می کنه اگه بتوووووووونننننننه

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی ناراحت نشین خانما ، شما به یکی عادت کنید دیگه ول کنش نیستین حتی طرف بره آمریکا ولش نمیکین ! احساساتتون شما رو قربانی می کنه آخرسر ! شما کتاب آنچه که خانم ها درباره آقایان باید بدانند رو اثر جی آنجلس رو بخونید متوجه عرایض بنده میشید !

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .. هر کدوم رو انتخاب کردی .. اون یکی رو سعی کن فراموش کنی و هیچ وقت فکر نکنی که اگه اون بود چی میشد ... بعد انتخابت این دو نفر رو با هم مقایسه نکن ... هیچ وقت و هیچ جا .. اگه انتخابتم قطعی کردی .. دیگه به دلت شک راه نده ...
اما خوب فکر کن... زندگیه خودته .. پس توو ساختنش نقش داری .. اگه خراب بشه .. بقیه فقط دلشون برات میسوزه .. همین .. پس نذار خراب بشه ..موفق باشی ...

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
.. میگم خانومی شما که تا حالا از پسری خوشت نیومده .. یه مشاوره بشی بد نیستا ...
شوخی کردم بر ضد من تاپیک نزنی ...

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ونوس جان خیلی منطقی وگلی [SIZE=-1]

.سمیرا جان فقط درست فکر کن همه چیز به خودت بستگی داره ولی ...
[/SIZE]
ممنون ازتعریفت عزیز..ولی منم خیلی منطقی فکرنمی کنم و فقط درشرایط قرارنگرفته میتونم منطقی باشم
شاید درهمین شرایط احساسات برمنطقم غلبه کنه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی ناراحت نشین خانما ، شما به یکی عادت کنید دیگه ول کنش نیستین حتی طرف بره آمریکا ولش نمیکین ! احساساتتون شما رو قربانی می کنه آخرسر ! شما کتاب آنچه که خانم ها درباره آقایان باید بدانند رو اثر جی آنجلس رو بخونید متوجه عرایض بنده میشید !
زیادبه نوشته کتابها توجه نکنید..یاباید تحربه شخصی داشته باشید ویا به تحربیات اطراقیانتون گوش کنید....همیشه جنین جیزی وحودنداره و و اگرگاه هم دیده میشه بخاطر خصلت قشنگ وفاداری هست که درخانمها وجودداره..

بالا