خیلی برام حیاتیه خواهش می کنم !!!

elaheh-98

عضو جدید
ممنون ازتعریفت عزیز..ولی منم خیلی منطقی فکرنمی کنم و فقط درشرایط قرارنگرفته میتونم منطقی باشم
شاید درهمین شرایط احساسات برمنطقم غلبه کنه

عزیزم فقط از این پستت نگفتم ،حس ششمم هم خیلی قویه .
آره منم هر کدوم از دوستامو تو این جور مواقع راهنمایی میکنم انگاره اصلا به حرف بقیه گوش نمیکنه. فکر کنم خیلی شرایط سختیه خدا برا کسی پیش نیاره

elman13

عضو جدید
ازدواج با کسی که تو ذهن آدم وول میخوره نظر من درس نیس

تصمیم باید عاقلانه باشه

من بودم هر دو رو ول میکردم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم فقط از این پستت نگفتم ،حس ششمم هم خیلی قویه .
آره منم هر کدوم از دوستامو تو این جور مواقع راهنمایی میکنم انگاره اصلا به حرف بقیه گوش نمیکنه. فکر کنم خیلی شرایط سختیه خدا برا کسی پیش نیاره
افرین به این حس..امیدوار شدم کمی عقل هنوزتو سرم هست:biggrin:
ا

ارش28

عضو جدید
سلام به نظر من شما باید تمامی معیارهای خودتونو روی یه کاغذ بنویسین(بدون در نظر گرفتن 2 طرف)
بعد ملاکهایی که طرف اول و دوم هم دارند رو بنویس بعد مقایسه کن ببین کدوم طرف بیشتر بهت میخوره بله رو بگو دیگه فقط احساسی برخورد نکن

elaheh-98

عضو جدید
افرین به این حس..امیدوار شدم کمی عقل هنوزتو سرم هست:biggrin:
ا

نه آبجی این چه حرفیه شکسته نفسی نفرمایید

[SIZE=-1]
[/SIZE]

my_silent_is_cry

عضو جدید
درکت می کنم . منم یه مشکل دارم تقریباً شبیه تو . واقعاً نمی دونم چه کار کنم . البته من سر 1 نفر موندم . 2 نفر نیستند . بین عشق و واقعیت باید یکیو انتخاب کنم .
نمی تونم . سخته . عقل می گه نباید بمونم . ولی عشق می گه بمون .
تازه اگه نمونم یعنی تمام زندگیم پر .
بمونمم که بازم پر .

mohamadi_m

عضو جدید
سلام سميرا جون
نفر اول هم قصد ازدواجي بوده؟ كه به نظرم نبوده كه خواستن باهاش نباشي
اگه هر دو قصد ازدواجي هستن، بذار هر دو بيان رسما خونه شما و مطرح كنن، همه معيارهات رو در نظر بگير، ببين كدومشون به مرد آرزوهات نزديكتره.
اينجوري به نظر من بهتره
ايشالا كه خوشبخت بشي

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسم عاشق نیست با یک دل دو دلبر داشتن.......
............یا ز جانان یا ز جان بایست دل برداشتن.....
.....

به عقلت رجوع کن عزیز دلم....ببین منطقت چی میگه؟؟؟ کدومشون بهتره؟؟؟ امتیازات کدومشون بیشتره؟؟؟ کدوم یکی به ایده آل های تو نزدیک تره؟؟؟....

اگه بخوای با دلت پیش بری به جایی نمیرسی....

هساره

عضو جدید
فقط به آیندهت فک کن
و اینقدر از انتخابت مطمئن باش که بعد نگی اگه اون میشد بهتر بود
اول از دو دلی در بیا
به نظره من ادما خودشون از همه بهتر میدونن که چی کار باید بکنن فقط نمیتونن جسارت به خرج بدن
منم موافقم.فقط به خودت فک کن ممکنه حالا دل یکیشونو بشکنی اما درست تصمیم بگیر که فردا دل خودتو نشکنن.حالادل یکیه نذار فردای زندگی بشه دل هر سه نفر.بدون دلسوزی تصمیم محکمی بگیر و روش وایسا.موفق باشی...........

hamedan

عضو جدید
سلام
به نظر من بذار زمان بگذره ببين دومي با گذشت زمان محبت نسبت به شما فرق مي كنه يا نه
كسي كه آدمو بخاد با گذشت زمان معلوم مي شه ببين مثل اولي به پاي عشق شما واستا ده يا نه
ولي موقعيت اجتماعي و اقتصادي طرف مقابل هم خيلي شرطه...

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین گلم!اگه اولی تحت شرایطی سخت تونسته ولت کنه پس بعید نیست دوباره بخواد اینکارو تکرار کنه!به نظر من

که اولیو فراموش کن و با توکل به خدا زندگیتو بادومی شروع کن.

بالا