خیانت ایذزیها

alinazarian

عضو جدید
چند وقت پيش در يك سالن سينما شخصي احساس كرد شئ نوك تيزي از صندلي به بدن او فرو رفت وقتي كه بلند شد تا ببيند چه بوده ديد يك سوزني است كه يك يادداشت كوچك هم به آن چسبيده و روي آن نوشته شده:
" شما هم به ويروس ايدز مبتلا شديد"
مركز كنترل بيماريها در پاريس موارد مشابه زيادي را اخيراً در شهرهاي ديگر نيز گزارش كرده كه سوزنهاي آزمايش شده همه به ويروس ايدز آلوده بودند.
اين مركز همچنين گزارش مي كند كه سوزن هاي آلوده در محل دريافت پول عابر بانكها نيز پيدا شده­اند.
ما از همه مي­خواهيم كه براي مواجه نشدن با اينچنين موضوعي احتياط بسيار زيادي كنند بخصوص قبل از استفاده از صندلي در هر مكان عمومي، آن را به دقت بررسي كنيد.
و همچنين از همه مي خواهيم كه اين ايميل را براي همه دوستان و فاميل بفرستند و براي جلوگيري از اين خطر بزرگ اطلاع رساني كنند.
اخيراً پزشكي داستان مشابهي كه براي يكي از بيماران مبتلا به ايدز در سينما پريا شهر دهلي اتفاق افتاده بود را نقل مي كرد و مي گفت آنجا نيز يادداشتي با اين عنوان وجود داشته كه "به دنياي خانواده ايدزي ها خوش آمدي"
به هر حال پزشكان مي گويند كه 6 ماه طول مي كشد تا ويروس كاملاً رشد كرده و شروع به اسيب به سيستم بدن و سلامت قرباني كند و بيمار 5 تا 6 سال ميتواند با مقابل مرگ مبارزه كند.
بنابراين ما بايد مراقب مكان هاي عمومي باشيم، به خدا توكل كنيم، و به نجات زندگيها با ارسال اين پیام فكر كنيم، ارسال اين پیام ممكن است فقط يكي دو دقيقه از وقت شما را بگيرد پس لطفاً سهل انگاري نكنيد;)
 

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه زمانی تو ایران هم بود ولی چند سالیه که دیگه خبری ازش نشنیدم
 

sarah89

عضو جدید
روانیاااا
خدا میدونه خودشون چه جوری گفتن که میخان بقیه رم مبتلا کنن!!
 

Similar threads

بالا