خشکسالی؛ زنان بدحجاب مقصرند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم شما بیشتر از اسلام میدونید یا یک ایت الله
یعنی اون ایت الله از شما کمتر نسبت به ایات قران خبر داره .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مسلمان هستید یا نیستید.
اگر هستید باید قبول کنید.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم بیا تو صف
اما قول بده حسودی نکنی

شوخی کردم
حرفای منو جدی نگیر/من اینجا حرف جدی نمیزنم

نه بابا. منم توی نت حرف جدی نمیزنم.

ولی بهت هشدار میدم بهتره من وارد صف نشم. چون ممکنه حسودی نظم رو بهم بزنه :biggrin:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیااین آقا که صحبت میکنند مبلغ دینی نیستند
اصلا ما به اسلام هیچ کاری نداریم
شما به عنوان یک ایرانی خوشحال نشدید یک دختر ایرانی اسم ایران و تو دنیا مطرح کرد؟
کجای این کار زشت بوده ؟
که این آقا ناراحت شدند؟
این آقا هم با استناد به قرآن حرف می زنند، شما بهتره همه حرف های ایشون رو گوش بدید
جالا که دلایل رو از قرآن آوردم کاری به اسلام ندارید؟!!!!!

چرا خوشحال شدم، هیچ جایاون کار هم زشت نبود از نظر من، ایشون هم نظرشون رو دادند، اگر مسائل شرعی رعایت بشه هیچ ایرادی نداره، ولی والا بحث ما سر خشکسالی و حجاب بودا، یهو چرا زدید تو کار مسابقات ورزشی؟
اون بحث تموم شد؟

قران کتابی که شیوه ی درست زندگی کردن رو نشون میده
شما می تونی از ایات اون هر جوری که بخوای استفاده کنی
این سلیقه شماست
قرآن یک قسمتش آموزش شیوه زندگیه، یک قسمتش بشارته، یک قسمتش انذاره و یک قسمتش بیان تاریخه، که هیچ کدوم ازا ینها جدای از همدیگه نیست...

فکرک نم صراحت آیاتی که گذاشتم هیچ گونه سلیقه ای نتونه برداشت به نفع خودش بکنه....

حق داری خسته بشی
آخه اسم اینجا باشگاه مهندسانه
یعنی بچه هاش یه کم از عوام بیشتر فکر میکنند و میفهمند
حالا شما هی سعی کن تفسیر به رای آخوندها رو به نام آیات قرآن به خورد اینها بدی
خوب معلومه قبول نمی کنند
البته شما هم یه کم تعقل به خرج بدی بد نیست
خسته شدم از بس نوشتم یکی ازدلایل فلان فلانه، نه همه دلایل...
و باز همین مهندسان عزیز می فرمایند پس اگه دلیله بارون فلانه، گره روسریتون رو شل کنید!
و من مجدد باید بگم یکی از دلایل اونه ، نه همه دلایل....

در مورد ایات قران که قرار دادم نظری ندادید جناب مهندس، تعقل به خرج بدید و نظرتون رو راجب آیات قرآن در صفحه 3 یا 4 بفرمایید...
مهندس بودن دلیل بر بهتر فهمیدن نیست، توی بحث ها و گفتگو ها مشخص میشه کی حجت و استلالش قوی تره...
بسم الله...

کجا؟؟
به سلامت
تجدید قوا کن برگرد
دوستات رو هم بیار ولی با عقل و منطق نمیشه در افتاد مصطفی جان
عذر میخوام که کاری واسم پیش اومد!!!!!
متاسفانه با آیات و برهان قرآن نمیشه در افتاد.....
چرا فکر میکنید فقط شما می فهمید و عقل و منطق دارید؟
همین باعث سقوطتون میشه دوست عزیز، اینکه فکر کنید نظر شما فقط مبتنی بر عقل و منطقه و بقیه نمی فهمند...

خوشبختانه اونقدر خودم توانایی دارم که نیازی به کمک دوستانم نباشه.

آخرین ویرایش:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ابتدا در صحت مطلب فوق بسیار شک دارم ...
چون دین اسلام تاکید بسیار زیادی بر ورزش کردن داره زن و مرد هم نداریم ...
حتی زمان حضرت علی ع زنان مسلمان زیادی داشتیم که سوار کار و جنگجو بودن ..مثلا بعد از اینکه عایشه در مقابل حضرت علی ع شکست خورد امام علی از همون زنان جنگجو خواست که عایشه را تا شهر خودش همراهی کنند ....
در اسلام جنگ برای زنان واجب نیست اما در زمان امام علی یه همچین زنانی داشتیم که ورزش سوارکاری و شمشیر زنی رو بلد بودند و مطمئنا تمرین هم داشتن ...روحانی ها و آخوندها هم طبق روایات و سفارش پیامبران حرف می زنند ..
در مورد خشکسالی و...هم که خدواند عذابهاش رو به صورت بلایای طبیعی نازل میکنه ...مثلا اگه یه جا بد حجابی رواج داشته باشه و خدا بخواد مردم اونجا رو عذاب کنه ...از این طریق عمل میکنه

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
در قرآن كریم در سوره رعد اشاره به این نكته شده است كه باران به عدد وبه مقدار معین می بارد و صاعقه شدید عذابی است كه خدا برای مردمی كه استحقاق عذاب دارند نازل می كند كه رسول اكرم (ص) نیز به این مساله اذعان داشته اند . در آیه اول سوره حج و آیه 73 سوره اعراف وقوع زلزله در اثر كفران نعمت قوم ثمود ودر آیات 16 و 17 سوره سبا به گرفتار شدن قوم سبا به سیل در اثر روی گرداندن از خدا و نیز در آیه 14 سوره عنكبوت به طوفان نوح اشاره شده است. در سوره زلزله و آیه 14 سوره مزمل حادثه زلزله و چگونگی وقوع آن تشریح شده است...

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاره ای از روایات می گوید هر گاه زنا در میان قومی افزون شود خداوند آن ها را به زلزله دچار خواهد كرد.همچنین وقوع زلزله های مكرر را از نشانه های ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) معرفی نموده اند
حالا اينجا را ببين كه گفته آيت الله گلپايگاني رو تصديق مي كند....
در آیه 155 سوره بقره سخن از خشكسالی و قحطی به میان آمده است و خدا از آن به عنوان وسیله ای برای آزمایش انسانها و كفاره گناهان یاد كرده است. توجه به هشدارها و دلایل قرآنی و روایات، اصلی ترین كلید پیش گیری از حوادث هولناك و خانمان برانداز طبیعی و نیز درك و پذیرش این گونه حوادث است :gol::gol::gol:

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خوب گناه با نزول عذاب ربط داره

اما یه چیزی هم داریم به اسم نماز باران

ما که بی حجاب و نا پاکیم

اما خدا رو هزار مرتبه شکر بی نهایت برادر مخلص بسیجی تو کشور داریم

برن نماز بخونن بارون بیاد دیگه

چرا نمیرن؟؟ نکنه میترسن دعاشون نگیره و بعد....

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا محسن ازین به بعد خشکسالی میشه میدونی چرا؟
امان از بی حجابا

نگران نباش عزیزم خشکسالی در کار نیست ...آخه خدا به خاطر آدمای خوبی که بینمون هستن بهمون ارفاق میده و عذاب نازل نمیکنه ...:smile:
در امان بودن ماها به خاطر دعاهایی که آدمای خوب و امام زمان در حقمون میکنن وگرنه ما ها که مسلمون نیستیم ...:(
نه تنها بی حجابی هزاران گناه دیگه هم میتونه باعث خوشکسالی بشه..باور نداری ..دقیقا همین مطلب از نظر علمی ثابت شده ...اگه نشنیدی و خبر نداری توصیه میکنم سی دی شهادت آب رو بگیر و تماشا کن تا ببینه این اثبات علمی چه قیامتی تو دنیا به پا کرده ...
:smile:

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش بازی سیاسیه

پدیده هارپ رو شنیدین مهندسین عزیز؟؟؟

به کمک این تکنولوژی کاری میکنن که برف و بارون شدید تو اروپا بیاد تا 1 تیر 2 نشون بشه

1- پارسال تظاهرات گسترده برای مردم غزه تو کشور های اروپایی بود و امسال تظاهرات گسترده به خاطر بحران اقتصادی
در این سرمای شدید تمامی صدا ها و تظاهرات میخوابه

2- مقدار بارش تو خاورمیانه بسیار کم میشه و کشورهای منطقه با مشکل آب و در نتیجه کمبود غذا در سال آینده رو به رو میشن و مجبورن به واردات رو بندازن

حالا هی بگین بی حجاب داریم.... خدا کرمش بیشتر از اونیه که فکر میکنین

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز

ما که بی حجاب و نا پاکیم

اتفاقا پارسال پیارسال بود خش***الی بود مخصوصا تو شهر ما تو اتوبوس از یه دختره شنیدم امروز صبح دانشجو ها همه جمع شدن تو گاوازنگ دعای باران و نماز و.. بخونن ...
بعد از ظهر بود دیگه ..باورتون نمیشه بگم ...اون روز یه بارونی بارید که تمومی نداشت ...:D
مطمئنن همه ی اونایی که رفتن بسیجی بودن چون بسیجی ها به این چیزا زیاد اعتقاد دارن و از برای تمام مردم دعا کردن ...
بسیجی بودن به کارت داشتن هیچ ربطی نداره ...
شما برو اول یاد بگیر معنی بسیجی چیه اونموقع میفهمی نصف بیشتر آدمای دوروبرت بسیجین...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ما که بی حجاب و نا پاکیم

بله نماز باران هم داریم، منتها کسی فکر نکنم به کس دیگه ای اینجا گفته باشه بی حجاب! همه بحث ها کلی بود!!!

اتفاقاً همین نماز بارانی که می فرمایید وسط زاینده رود خونده شد اون موقع که خشکسالی بود و زاینده رود خشک شد...

آخرین ویرایش:

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آيدا جان اگر تمايل داري بحث رو ادامه بديم .
تا اينجا فهميدم كه خدا رو شكر اهل دين هستي و قران رو قبول داري... درسته؟!
عزیزم من مثل بعضی ها نیستم جار بزنم اهل دینم ادعایی هم ندارم چیزی که هست باورمه که خیلی هم قبولشون دارم
صحبتی که دارم میکنم به خاطر دفاع از بی حجاب یا با حجابم نیست
من میگم طبق عقل تصمیم بگیریم وچیزی و قبول کنیم
فکر نکنم چیز بی ربطی گفته باشم

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش بازی سیاسیه

پدیده هارپ رو شنیدین مهندسین عزیز؟؟؟

به کمک این تکنولوژی کاری میکنن که برف و بارون شدید تو اروپا بیاد تا 1 تیر 2 نشون بشه

1- پارسال تظاهرات گسترده برای مردم غزه تو کشور های اروپایی بود و امسال تظاهرات گسترده به خاطر بحران اقتصادی
در این سرمای شدید تمامی صدا ها و تظاهرات میخوابه

2- مقدار بارش تو خاورمیانه بسیار کم میشه و کشورهای منطقه با مشکل آب و در نتیجه کمبود غذا در سال آینده رو به رو میشن و مجبورن به واردات رو بندازن

حالا هی بگین بی حجاب داریم.... خدا کرمش بیشتر از اونیه که فکر میکنین

بله ..من شنیدم ...
اما پدیده هارپ کاملا به نتیجه نرسیده ...خدا کرمش بیشتره ..اما خدا گناهکاران رو هم عذاب میکنه ...
نمیکنه /خودش تو قرآن گفته ...
و مطمئنن تا خدا نخواد اتفاقی نمیفته ...
خدا خودش نگه دار این کشوره ...یه نگاه به احادیث بندازین ..ایران قراره مرکز حکومت امام زمان باشه ...
در ضمن اگه قرار باشه همه چی رو به حساب کرم خدا بذاریم که بریم و هر کاری دوست داریم انجام بدیم و بگیم خدا کرمش زیاده ...
خدا کرمش برای حق الله زیاده ...ولی بی حجابی باعث میشه تا به جامعه و خود فرد ضرر برسه ...
من واقعا نمی فهمم دلیل این همه بد حجابی چیه ؟
مگه همین شال رو یکم جلو بکشیم چه اشکالی داره ؟؟؟

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا پارسال پیارسال بود خش***الی بود مخصوصا تو شهر ما تو اتوبوس از یه دختره شنیدم امروز صبح دانشجو ها همه جمع شدن تو گاوازنگ دعای باران و نماز و.. بخونن ...
بعد از ظهر بود دیگه ..باورتون نمیشه بگم ...اون روز یه بارونی بارید که تمومی نداشت ...:D
مطمئنن همه ی اونایی که رفتن بسیجی بودن چون بسیجی ها به این چیزا زیاد اعتقاد دارن و از برای تمام مردم دعا کردن ...
بسیجی بودن به کارت داشتن هیچ ربطی نداره ...
شما برو اول یاد بگیر معنی بسیجی چیه اونموقع میفهمی نصف بیشتر آدمای دوروبرت بسیجین...

شما وایسادی آمار گرفتی مطمئن شدی همه بسیجی ان؟؟؟

من بین مومن و بسیجی
فرق میزارم

بعد من از کارت داشتن چیزی گفتم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

جمله آخرت هم....نصف بیشتر آدمای دور و برم مومن هستن....

معنی بسیجی هم.... شما نشونم دادی... بسه!

باور کنین همین لحن و کاراس که آدم رو از بسیجی زده میکنه و اسمش بد در رفته

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من مثل بعضی ها نیستم جار بزنم اهل دینم ادعایی هم ندارم چیزی که هست باورمه که خیلی هم قبولشون دارم
صحبتی که دارم میکنم به خاطر دفاع از بی حجاب یا با حجابم نیست
من میگم طبق عقل تصمیم بگیریم وچیزی و قبول کنیم
فکر نکنم چیز بی ربطی گفته باشم

خیلی خوبه ...
مطمئنا ....
اتفاقا طبق عقل داریم تصمیم میگیریم ...گفتم که این مطلب از نظر علمی ثابت شده ...:smile:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوبه ...
مطمئنا ....
اتفاقا طبق عقل داریم تصمیم میگیریم ...گفتم که این مطلب از نظر علمی ثابت شده ...:smile:

ببین سیاه جان
شاید کسی نخواد ادم متدینی باشه و شاید اصلا تو دینش ضرورتی برای حفظ حجاب نداشته باشه
خیلی از دور و بریهای ما حجاب دارند ولی اگر نداشته باشن دبهتره/خیلیا هم بخاطر اینکه دوست دارند حجاب دارند
مسئله اینجاست که بماها حق انتخاب ندادند که در موردش تفکر کنیم
گفتم چادر گفتید چشم

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما وایسادی آمار گرفتی مطمئن شدی همه بسیجی ان؟؟؟

من بین مومن و بسیجی
فرق میزارم

بعد من از کارت داشتن چیزی گفتم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

جمله آخرت هم....نصف بیشتر آدمای دور و برم مومن هستن....

معنی بسیجی هم.... شما نشونم دادی... بسه!

باور کنین همین لحن و کاراس که آدم رو از بسیجی زده میکنه و اسمش بد در رفته

نه امار نرگفتم کارشون رو با معنی کلمه بسیج سنجیدم ...
من نگفتم از کارت داشتن چیزی گفتم ..گفتم یه نگا به دور و برت بنداز بسیجی های زیادی میبینی ...از حیث رفتار و کردار نه کارت داشتن و....:smile:
مشخصه...
نه ..مگه من گفتم بسیجی ام ؟؟در ضمن شماهام با رفتارتون نشون داد غیر بسیجی چیه ...:D
خروار رو با مشت نمی سنجن ..من که بسیجی نیستم ولی اگر هم بودم ...قرار نیست همه بسیج ها خوب باشن ..چون اونام آدمن ...
مثلا یه بسیجی مثا آقا سید

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین سیاه جان
شاید کسی نخواد ادم متدینی باشه و شاید اصلا تو دینش ضرورتی برای حفظ حجاب نداشته باشه
خیلی از دور و بریهای ما حجاب دارند ولی اگر نداشته باشن دبهتره/خیلیا هم بخاطر اینکه دوست دارند حجاب دارند
مسئله اینجاست که بماها حق انتخاب ندادند که در موردش تفکر کنیم
گفتم چادر گفتید چشم

خوب نباشه ...آزاده ...
قبول دارم ...
حق انتخاب دادن و حجاب رو انتخاب کردن ...همین که مردم اسلام رو پذیرفتن پس باید جوانب دیگش رو هم قبول کنن ...
و بقیه هم باید قوانین یک کشور رو رعایت کنن ...همیشه نظر اکثریت مد نظر بوده ...خیلی وقتها پیش میاد که خیلی چیزا مورد دلخواه من نیست اما به خاطر قانونی که اون مکان یا مراسم داره منم مجبور به اطاعت میشم ...:D
ولی درک میکنم چی میگید ...ماها باید خخودمون دنبال دین میرفتیم ..تا میفهمیدیم دین واقعیه چیه ...
من خودم دنبالم حجابم رفتم و واقعا از ته قلبم و با عقلی سالم و آگاه تصمیم به رعایت حجاب گرفتم چون ضرورتش رو درک کرد ولی تا قبل از اون حجاب برای من هم معنی نداشت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا