خشکسالی؛ زنان بدحجاب مقصرند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arghavantree

عضو جدید
فقط مسوولین نه، همه مون، مسوولین هم افراد عادی ای هستند مثل ما، از کجا معلوم دست ما در قدرت بود چگونه بودیم.....؟

ببخشید از اسمشون معلومه مسوولین یعنی راجع به کارها و تصمیمهاشون مسوولند و مثل مردم عادی نیستند.......................................

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا هاله نور دارن؟
چرا کسیکه بهش گفته اینجا جای تو نیست قراره اعدام بشه؟
چرا نمیشه اینجا اسمشو برد؟اگه اسمش بیاد تاپیک سیاسی میشه و حذف میشه

من مد نظرم شخص خاصي نبود آقا حامد كلا گفتم...
بيا بحث رو به انحراف نكشونيم ...ممنون:gol:

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید از اسمشون معلومه مسوولین یعنی راجع به کارها و تصمیمهاشون مسوولند و مثل مردم عادی نیستند.......................................

درسته كه مسئول هستند و از مسئوليت بيشتر برخوردارند اماااا لغزش براي همه هست ...

arghavantree

عضو جدید

دوست عزیزم لغزش برای کسی معنا داره که مردم بتونند با راهنماییهاشون اون را از خطا و لغزش رها کنند نه کسانی که مردم جرات حرف زدن باهاشون را ندارند.اگرم اینطوریه بهتره کار را به دست کاردان بسپارند.......

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مطلب اولتون رو پاسخ گفتند اون دوستمون...
دوست عزیزم لغزش برای کسی معنا داره که مردم بتونند با راهنماییهاشون اون را از خطا و لغزش رها کنند نه کسانی که مردم جرات حرف زدن باهاشون را ندارند.اگرم اینطوریه بهتره کار را به دست کاردان بسپارند.......
میگم این موضوع دیگه فکر نکنم ربطی به تاپیک داشته باشه!!!
شما فرد کاردان در هیچ کجا نمی تونید پیدا کنید، همه و همه و همه بلااستثنا اشتباهات دارن، چه مسوولش چه غیر مسوولش...

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطلب اولتون رو پاسخ گفتند اون دوستمون...

میگم این موضوع دیگه فکر نکنم ربطی به تاپیک داشته باشه!!!
شما فرد کاردان در هیچ کجا نمی تونید پیدا کنید، همه و همه و همه بلااستثنا اشتباهات دارن، چه مسوولش چه غیر مسوولش...

اونا اگه ادم باشن مثل بقیه جاهای دنیا استعفا میدن میزارن کارداناش بیان
تو شاید آیندت برات مهم نباشه ولی من نمیتونم بزارم کسی که اشتباه میکنه و از اشتباهاش هیچ ککشم نمیگزه واسه من تصمیم بگیره

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
من یه چیز دیگه هم کشف کردم قم که اینقدر با حجاب داره چرا همش خشکسالیه؟
حتب آب آشامیدنی شیرین هم ندارند
ببین شمال چند سال دیگه چه کویری بشه واییییییییییییی

شنیدین ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!!!
واقعا دنیا داره پیشرفت می کنه و با دانشمندان پیش می ره این ایران هنوز تو کف این 4 تا تار مو هست و حرف های بعضی ها!!!
باور کنید مشکل ایران عظیم تر از این حرف هاست!!!
شما ان حرفتو به این آقا بگی برات صد تا توجیح هم میاره!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونا اگه ادم باشن مثل بقیه جاهای دنیا استعفا میدن میزارن کارداناش بیان
تو شاید آیندت برات مهم نباشه ولی من نمیتونم بزارم کسی که اشتباه میکنه و از اشتباهاش هیچ ککشم نمیگزه واسه من تصمیم بگیره

عرض کردم، شما آدم کاردان به صورت مطلق هیچ جا نمی تونید پیدا کنید، همه اشتباهات مخصوص به خودشون رو دارن...
ضمن اینکه، مسوولین از کره مریخ نیومدن، همین برادر و پدر و عمو و خانواده های همین مردم ایرانن، کلاً مردم ایران دل به کار نمیدن و کاردان نیستند، مسوول و غیر مسوول هم نداره......

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجبا
عجبا و باز عجبا از این مغزهای پوکی که اسم عالم بر رویشان است:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا