خشکسالی؛ زنان بدحجاب مقصرند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هیچ حرفی از مبلغان دینی و از خودم نزدم، تماماً آیات قرآن بود....

اسلام با آیات قرآن بد نام میشه؟
بعید میدونم...
آیااین آقا که صحبت میکنند مبلغ دینی نیستند
اصلا ما به اسلام هیچ کاری نداریم
شما به عنوان یک ایرانی خوشحال نشدید یک دختر ایرانی اسم ایران و تو دنیا مطرح کرد؟
کجای این کار زشت بوده ؟
که این آقا ناراحت شدند؟

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجونیوز: آیت الله صافی گلپایگانی با انتقاد از اعزام ورزشکاران زن به خارج از کشور آن را مایه شرمساری دانست و خواستار جلوگیری از این نوع مسائل شد. به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید، ظهر امروز در دیدار جمعی از اعضای جامعه روحانیت شیراز با اشاره به مطلب فوق خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی باید با زبان وشیوه مناسب نسبت به اجرای اصل امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اهتمام داشته باشیم. تأثیر گناهان در خشکسالی ایشان با بیان این که انجام معاصی و گناهان و بدحجابی‌ها در بروز مساله خشکسالی تاثیر زیادی دارد، اظهار داشت: باید به سوی خدا برویم و از ارتکاب گناهان و تظاهر به معاصی که متاسفانه روز به روز در جامعه بیشتر می شود، به شدت دوری کنیم. صافی گلپایگانی همچنین با تاکید بر این که ما نباید نسبت به عالم غیب و خداوند متعال غافل باشیم، افزود: در مساله خشکسالی همه باید دست به دعا برداریم و انشاالله در آستانه ماه محرم و به برکت عزاداری سید و سالار شهیدان، خداوند باران رحمتش را بر این ملت نازل کند و دعای خاص امام زمان (عج) نیز شامل حال ما شود.

کاملا درست میگه.داره نظر اسلام را میگه.با اسلام مشکلی داری؟؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانما یخورده گره این روسریتونو شل کنید شاید یکم بارون بیاد و از این خشکسالی در بیایم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
استناد من به آیات قرآن بود، شما مستنداتتون رو ارائه بدید، مسلماً خدا در قرآن نعوذ بالله حرف ابلهانه نزده....
حداقل بنده دارم در مورد سنت های خدا که در قرآن اومده حرف میزنم، کاری با تفکر انسانها ندارم....

خدا شاهده خسته شدم بس جمله زیر رو تایپ کردم و بولد کردم....
فزونیه نعمت تنها دلیلش امتحان و مجازات نیست، یکی از دلایلش این میتونه باشه، یکی از دلایل خشکسالی هم مجازات خدا میتونه باشه....

بحث های زیادی شد حضور نداشتید، وقت داشتید مطالعه کنید...

حق داری خسته بشی
آخه اسم اینجا باشگاه مهندسانه
یعنی بچه هاش یه کم از عوام بیشتر فکر میکنند و میفهمند
حالا شما هی سعی کن تفسیر به رای آخوندها رو به نام آیات قرآن به خورد اینها بدی
خوب معلومه قبول نمی کنند
البته شما هم یه کم تعقل به خرج بدی بد نیست

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چرا از افعال معکوس استفاده میکنی؟
مگه ندیدی هرچی بلا و مصیبته مال همین بی حجابیه

شما روسریتو شل کن هروقت دیدی بارون زیاد اومد سریع گره ش رو صفت کن
یهو روسریتو ور نداری سیل بیاد؟!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق داری خسته بشی
آخه اسم اینجا باشگاه مهندسانه
یعنی بچه هاش یه کم از عوام بیشتر فکر میکنند و میفهمند
حالا شما هی سعی کن تفسیر به رای آخوندها رو به نام آیات قرآن به خورد اینها بدی
خوب معلومه قبول نمی کنند
البته شما هم یه کم تعقل به خرج بدی بد نیست

السلام علیک برادر اروم و ملایم. می بینم که پای شما هم به بحث باز کردن. به عرض بنده رسیدید؟؟؟؟

گفته بودم خدمتتون .................

راستی میدونی من چی دارم گوش میکنم؟؟؟؟؟؟؟

حالم بده مزخرفامو گوش نده

بهت توصیه میکنم تو هم گوش کنی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما روسریتو شل کن هروقت دیدی بارون زیاد اومد سریع گره ش رو صفت کن
یهو روسریتو ور نداری سیل بیاد؟!!

عید دارم میرم لبنان . میشه لبنان گره روسریم رو خیلی شل کنم تا سیل بیاد . البته باید زاویه شل کردن گره در حدی باشه که سیل بره سمت اسرائیل . میشه خودت زحمتشو بکشی زاویه سیل در لبنان به سمت اسرائیل رو تعیین کنی و بهم بدی ؟؟؟؟؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
عید دارم میرم لبنان . میشه لبنان گره روسریم رو خیلی شل کنم تا سیل بیاد . البته باید زاویه شل کردن گره در حدی باشه که سیل بره سمت اسرائیل . میشه خودت زحمتشو بکشی زاویه سیل در لبنان به سمت اسرائیل رو تعیین کنی و بهم بدی ؟؟؟؟؟

شما درست نیت کن
خودش میره سمت اسرائیل

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما درست نیت کن
خودش میره سمت اسرائیل

یعنی یا نیت من سیل اسرائیل رو نابود میکنه ؟؟؟؟ ای جونم ....

میدونی الان یکی از غیب دست و رو نشسته پیداش میشه و افاضه فضل میکنه مشکل من نیت کردنه پس تا اون نیومده خودم میگم نیت من هی همچین خالصانه هم نیست

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی یا نیت من سیل اسرائیل رو نابود میکنه ؟؟؟؟ ای جونم ....

میدونی الان یکی از غیب دست و رو نشسته پیداش میشه و افاضه فضل میکنه مشکل من نیت کردنه پس تا اون نیومده خودم میگم نیت من هی همچین خالصانه هم نیست
تو دلت پاکه عزیزم قبوله

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم با عربها مشکل داره

چه مشکلی با عربها میتونم داشته باشم ؟؟؟؟؟

بالاخره یک رگ و ریشه من برمیگرده به عربا . ولی کلا بدم نمیاد از شر این لبنان و عربستان و ..... خلاص شیم و پولمون تو جیب خودمون بمونه و خرج مملکت خودمون بشه . تو بدت میاد ؟؟؟؟؟؟

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بالاخره یک رگ و ریشه من برمیگرده به عربا . ولی کلا بدم نمیاد از شر این لبنان و عربستان و ..... خلاص شیم و پولمون تو جیب خودمون بمونه و خرج مملکت خودمون بشه . تو بدت میاد ؟؟؟؟؟؟[/QUOTE
آی گفتیییییی

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز

بالاخره یک رگ و ریشه من برمیگرده به عربا . ولی کلا بدم نمیاد از شر این لبنان و عربستان و ..... خلاص شیم و پولمون تو جیب خودمون بمونه و خرج مملکت خودمون بشه . تو بدت میاد ؟؟؟؟؟؟

راست میگی یادم رفته بود یه رگه ت لبنانیه
من بالاخره نفهمیدم تو موافق حجابی یا مخالف؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگی یادم رفته بود یه رگه ت لبنانیه
من بالاخره نفهمیدم تو موافق حجابی یا مخالف؟

موافق بودن یا مخالف بودن جایی معنا داره که اختیار انتخاب داشته باشی . وقتی اختیار و ازادی انتخاب وجود نداره فرق چندانی هم نداره.

بابا دارم میگم لبنانیم میگی موافق حجابی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافق بودن یا مخالف بودن جایی معنا داره که اختیار انتخاب داشته باشی . وقتی اختیار و ازادی انتخاب وجود نداره فرق چندانی هم نداره.

بابا دارم میگم لبنانیم میگی موافق حجابی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس بزن دست قشنگه رو
بگذریم که من از عربها خوشم نمیاد
از راغب علامه هم خوشم میاد

hot849

عضو جدید
سلام

اههههههههههههه

هنوز این تایپیک ادامه داره!!!!!!!!!
چه کنیم از دست این آخوندها!!!!

به جای این بحث های بی فایده ، به فکر نون و آب باشید. 1400 سال که این بحث ها ادامه داره ، آنهم بدون نتیجه!!!

اگر هم می خواهید بحث کنید، یک بحث ریشه ای بکنید، یعنی به این بپردازید که اصلا آیا حجاب برای زن مسلمان واجب است یا خیر؟ آیات مربوط به حجاب تمام مسلمین را مورد خطاب نداده! مومنان را خطاب قرار داده! اگر اشتباه می کنم ، اصلاحش نمایید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا