خدا را شکر

psychologist

عضو جدید
خدا را شكر كه تمام شب صداي خرخر همسرم را مي شنوم اين يعني او زنده و سالم در كنار من خوابيده است .

خدا را شكر كه ماليات مي پردازم اين يعني شغل و در آمدي دارم و بيكار نيستم .

خدا را شكر كه بايد ريخت و پاش هاي بعد از مهماني را جمع كنم. اين يعني در ميان دوستانم بوده ام

.

خدا را شكر كه لباس هايم كمي برايم تنگ شده اند. اين يعني غذاي كافي براي خوردن دارم

.

خدا را شكر كه در پايان روز از خستگي از پا مي افتم. اين يعني توان سخت كار كردن را دارم

.

خدا را شكر كه بايد زمين را بشويم و پنجره ها را تميز كنم. اين يعني من خانه اي دارم

.

خدا را شكر كه در جايي دور جاي پارك پيدا كردم. اين يعني هم توان راه رفتن دارم و هم اتومبيلي براي سوار شدن.

خدا را شكر كه سرو صداي همسايه ها را مي شنوم. اين يعني من توانائي شنيدن دارم

.

خدا را شكر كه اين همه شستني و اتو كردني دارم. اين يعني من لباسي براي پوشيدن دارم

.

خدا را شكر كه هر روز صبح بايد با زنگ ساعت بيدار شوم. اين يعني من هنوز زنده ام

.

خدا را شكر كه گاهي اوقات بيمار مي شوم. اين يعني به ياد آورم كه اغلب اوقات سالم هستم

.
خدا را شكر كه خريد هداياي سال نو جيبم را خالي مي كند. اين يعني عزيزاني دارم كه مي توانم برايشان هديه بخرم

لکوربوزیه

عضو جدید
خدا را شکر که نفس می کشیم، چرا که الان مرده بودیم
خدا را شکر که سکته کردیم، چرا که زنده ایم:biggrin::biggrin::D:D:biggrin::biggrin::eek::biggrin::biggrin:
به هر حال خدا را شکر، نمی دانم ما شکر ، شکر به خاطر خود شکر!!!!!!!!!!!!!!

ozra.m

عضو جدید
خدارو شکر که دلمون میگیره و گریه سر میدیم آنوقت یاد روزای شادمون می افتیم و قدر لحظاتمونو میدونیم خدارو شکر که زنده ایم ودر کنار خانواده و دوستامون:biggrin::biggrin:;)

sahark

عضو جدید
خدا را شکر که این جهان دارای نامردهای زیادی است و باعث ازار ما میشن این یعنی این که ما هنوز درک و فهم تشخیص خوب از بد را داریم!!!

SASE

عضو جدید
خدا رو شکر

خدا رو شکر

خدا رو شکر که بالاخره تونستم بیام پیشتون.
دیر اومدم ولی بالاخره اومدم.
قشنگ بود:gol: