خاطرات ترسناک

J.AVID

عضو جدید
با یه استاد علوم متافیزیک صحبت کردم راجع این اتفاقات نظرش این بود که اینها روح نیستن از درون خود ادمه وبه من میگفت استعداد مدیوم شدن رو دارم

قبلا تا حدی روی این مسائل مطالعه داشتم. نه از درون آدم نیست، به این علت هست که موقعی که آدم در حالت نیمه بیداری هست امکان ارتباط با فرا ماده براش وجود داره. قضیه شما م احتمالا به این علت هست که روح اینها به یه شکلی توی اون محیط حضور داره که بعضی اوقات در حالت نیمه بیداری باهاش ارتباط برقرار میشه.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا تا حدی روی این مسائل مطالعه داشتم. نه از درون آدم نیست، به این علت هست که موقعی که آدم در حالت نیمه بیداری هست امکان ارتباط با فرا ماده براش وجود داره. قضیه شما م احتمالا به این علت هست که روح اینها به یه شکلی توی اون محیط حضور داره که بعضی اوقات در حالت نیمه بیداری باهاش ارتباط برقرار میشه.
گفته که برم پیشش واسه اموزش تا بتونم راحت ارتباط برقرار کنم .ولی من میترسم

J.AVID

عضو جدید
انجام دادی؟ میخام امتحانش کنم

انجام ندادم چون ریسکش خیلی زیاده. به هر حال از ما گفتن.
علاقه داری می تونی از توی کتاب ها مطالب در این مورد و این کارها پیدا کنی ولی
در عمل انجام دادن واقعا باید طرفت بی نهایت قابل اعتماد باشه و همینطور خود آدم هم
خیلی خیلی اطلاعاتش در این زمینه بالا باشه (حتی در این صورت بازهم ریسک داره).

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خونه قدیمیمون خیلی بزرگ بود. حیاط پشتیمون یه درخت انجیر گنده داشت که یادمه پسرداییم میگفت جن ها زیر درخت انجیر زندگی میکنن. آقا مارو میگی هرشب خونه تنها بودم از ترس میمردم بعدش با همون ترس نمیدونم چه کرمی هم داشتم می رفتم طرف درخت انجیر ببینم زیرش جن هست یا نه.

یه شب خانواده خونه نبودن این فیلم کلبه وحشت رو تو کامپیوترمون داشتیم من گذاشتم چند دقیقه اش رو دیدم آقا اون شب هر صدایی میومد من یک گز میپریدم!!! تابستون هم بود از گرما نفله شدم اون شب زیر پتو!

john snow

عضو جدید
یه سری حمام بودم :redface: اومدم حوله مو از جاش وردارم :razz: یه دفه یه سوسک اندازه کنترل تلویزیون از پشت حوله پرید رو دستم :child: آی ترسیدم ، آی ترسیدم .. اصلا آمادگی مواجه با چنین چیزی رو نداشتم خدا وکیلی . ازون به بعد هر وقت حوله مو میخوام از رو دَر وردارم ، از دوووور دو سه تا چیز پرت میکنم به حوله م ، ببینم چیزی از توش در نمیاد :redface:

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سری حمام بودم :redface: اومدم حوله مو از جاش وردارم :razz: یه دفه یه سوسک اندازه کنترل تلویزیون از پشت حوله پرید رو دستم :child: آی ترسیدم ، آی ترسیدم .. اصلا آمادگی مواجه با چنین چیزی رو نداشتم خدا وکیلی . ازون به بعد هر وقت حوله مو میخوام از رو دَر وردارم ، از دوووور دو سه تا چیز پرت میکنم به حوله م ، ببینم چیزی از توش در نمیاد :redface:
:biggrin: درکت میکنم