حکایت ما و قرص هایمان

irpersian20

عضو جدید
خیلی وقته که روزگار ما با این قرص ها می چرخه، فایده ای که داره ، آدم رو کمی بیخیال میکنه
حداقل این امکان رو میده که وقتی زن همسایه و فامیل و رفیق زنگ زدن و گفتن کارت چی هست و گفتی بیکارم و شروع به حرف زدن های تکراری کردن و نصیتحت های همیشگی ،اهمیت ندی
به گذر بی حاصل عمر، اتلاف وقت، جیب خالی ، نداشتن تفریح ، نداشتن اطلاع از فردای خودت، هزار تا فکر دیگه، کمتر زوم کنی
به اطرافیان،گوشه کنایه زدن ها،رانت های گردن کلفت ها و قسط عقب مونده بانک و نگاه مردم بی تفاوت بود.
بهت این امکان رو میده که جلوی فامیل و اطرافیان، مصنوعی لبخند بزنی، انگار نه انگار مشکلی هست.
بتونی تو واتس اپ و اینستاگرام بی خودی ازشون تعریف کنی و کلی شکلک لبخند براشون بفرستی
میزاره افسوس گذشته و تلاش ها و آرزو هات رو کمتر بخوری...
میزاره بدون دردسر بخوابی و وقتی خوابی ، خواب مفت و مزخرف هم نبینی
میزاره وقتی پدر و مادر بدبخت خودت رو هم دیدی، و تازه فهمیدی که کاری که براشون نمی تونی بکنی،هیچ،سر بار خونه هم هستی،فکرت درگیر نشه
خیلی اوقات این بچه های کوچک رو که می بینم، کلی به خودم امیدوارم میشم، پیش خودم میگم حداقل یکجا جلوتر هستی و کلی از اونها به مرگ نزدیک تری

اون روز داشتم زندگی خودم رو با زندگی سگ مقایسه میکردم، دیدم تو امتیاز دهی از زندگی من بالاتره

مرحم زخم های ما هم شده این قرص ها....

irpersian20

عضو جدید

روانپزشک بهم داده...اوایل پوکساید رو بیشتر داده بود
خیلی خوب هست. دوست ندارم هیچ وقت این قرص ها رو ترک کنم...

irpersian20

عضو جدید
چند تا دختر بود تا فهمیدن که یک خونه پائین شهر داریم و یک زندگی معمولی، از فرداش به سگ در خونه شون بیشتر محل می زاشت تا من...
در صورتی که همین من، اگر همین خانه را بالای شهر داشتیم و مقداری پول، زندگی ام زمین تا آسمان با الان فرق داشت، باز هم باید بگم درست میشه؟ مهم نیست؟

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا دختر بود تا فهمیدن که یک خونه پائین شهر داریم و یک زندگی معمولی، از فرداش به سگ در خونه شون بیشتر محل می زاشت تا من...
در صورتی که همین من، اگر همین خانه را بالای شهر داشتیم و مقداری پول، زندگی ام زمین تا آسمان با الان فرق داشت، باز هم باید بگم درست میشه؟ مهم نیست؟

فدای سرت
اینم شد دلیل؟
محل ندادن که ندادن:razz:

irpersian20

عضو جدید
فدای سرت
اینم شد دلیل؟
محل ندادن که ندادن:razz:

از محل نزاشتن اینها ناراحت نیستم
اما ایا واقعیت زندگی خودمان چی؟ آیا ان را باید نادیده گرفت؟ واقعیت ها رو باید در زندگی دید...
من واقعیت های زندگی خودم را دیدم
شاید اینها بهانه ای شد تا به وضعیت و حال و روز م فکر کنم..اما اونها مقصر ، وضعیت من نیستند

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
از محل نزاشتن اینها ناراحت نیستم
اما ایا واقعیت زندگی خودمان چی؟ آیا ان را باید نادیده گرفت؟ واقعیت ها رو باید در زندگی دید...
من واقعیت های زندگی خودم را دیدم
شاید اینها بهانه ای شد تا به وضعیت و حال و روز م فکر کنم..اما اونها مقصر ، وضعیت من نیستند
:)
واقعیتهاتو ببین
ولی با فرار و بیخیالی که کاری درست نمیشه
میشه پاک کردن صورت مسئله
بقول خودت نمیخوام نصیحت کنم چون نه خودم اهلشم و نه دل و دماغشو دارم
ولی یه وقت که حالت بهتر بود بشین قشنگ باخودت فکر کن ببین چیکار باید بکنی
یا باکسی که قبولش داری و بنظرت انسان موفقی هست مشورت کن و راهنمایی بخواه:w16:

irpersian20

عضو جدید
:)
واقعیتهاتو ببین
ولی با فرار و بیخیالی که کاری درست نمیشه
میشه پاک کردن صورت مسئله
بقول خودت نمیخوام نصیحت کنم چون نه خودم اهلشم و نه دل و دماغشو دارم
ولی یه وقت که حالت بهتر بود بشین قشنگ باخودت فکر کن ببین چیکار باید بکنی
یا باکسی که قبولش داری و بنظرت انسان موفقی هست مشورت کن و راهنمایی بخواه:w16:

مهم این هست که آدم بیدار بشه و به وضعیت خودش آگاه
غلط میکنه کسی پاشو فراتر از گلیم خودش بزاره و توهم سازی بکنه برای خودش
باید تاوان بده. من تاوان میدم و مشکلی ندارم

irpersian20

عضو جدید
با آدم هر طور که دوست دارن رفتار میکنن
هر حرفی به آدم میزنن
بعد هم یک سری هاشون عذرخواهی میکنند
یک سری هاشون فراموش میکنند
و یک سری ها .....
مگر جنس ما انسان چیست که باید این قدر دوام داشته باشیم؟

mahtab30

کاربر فعال
جناب
irpersian20
همه ما تو زندگی گاهی به بن بست میخوریم .
بن بستی که فک میکنیم هیچ جوره رهایی از اون ممکن نیست .
ولی این پایان زندگی نیست .
همه ما مسافریم اینجا . این یک فصل از زندگیته نه کل زندگیت .
خدا بزرگه دوستم ناامید نشو ... ...

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نه تنها مشکل شما بلکه مشکل خیلی های دیگه هم هست . با قرص خوردن هم چیزیی درست نمیشه .
این مشکل رو هم از نبود عدالت اجتماع می بینیم که دامن گیر خیلی ها شد .

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام، تسلیم نشو. هر چند خودم گاهی اوقات تسلیم شدم. مهاجرت یکی از گزینه های خوب است که من خودم بهش هنوز امید دارم که اگر امکانش رو داری ...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

سلام

:razz: واسه دختر که هیچ ، واسه هیچ چیزی ارزش نداره که اعصابتونو خراب کنید

بالاتر از مردن که چیزی نیست واسه اونم نباید فکر کرد تازه باید ازش مثل مهمون استقبال کرد

همه بدن تحت فرمان مغز هستن بهش فشار نیارید تا بتونید راحت زندگی کنید