حمله اشرار با قمه به يك روحاني در كرمانشاه + عکس

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش مشرق، حوالي ظهر سه شنبه گذشته (26 دي‌ماه جاري) اشرار قداره كش پس از توهين و تمسخر يک روحاني ملبس در نزديکي ساختمان دادگستري كل استان کرمانشاه، با ضربات قمه، شمشير و مشت اقدام به مجروح کردن وی مي‌نمايند و سپس سوار بر يک دستگاه خودروي 206 به راحتي از صحنه جرم مي‌گريزند!

به گفته شاهدان عيني، اين اتفاق در حالي رخ داده كه در دو سوي ساختمان دادگستري و محل وقوع جرم دو مجموعه نيروي انتظامي يعني قسمت شمالي، ساختمان معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان و قسمت جنوبي نيز به فاصله 500 متر ساختمان فرماندهي انتظامي استان کرمانشاه قرار دارد.

بر همين اساس روحاني مضروب كه دو تن از ضاربان را نیز شناسایی کرده است، با كمك مردم به بيمارستان منتقل می‌شود و به علت شدت جراحات مورد عمل جراحي قرار مي‌گيرد.

روحاني جوان مشهدی عصر همان روز به همراه تني چند از شهود شکایت خود را به مقامات انتظامي و قضايي استان ارائه می‌کند و همچنان در انتظار شناسايي و برخورد قاطع مسئولان ذيربط با مهاجمين است.

وي در گفت‌گوي كوتاهي با خبرنگار ما ضمن ابراز ناراحتي از عدم پيگيري جدي اين حادثه، وقوع اين‌گونه حوادث را به خصوص پس از وقايع اخير و تأکیدات آيت الله آملي لاريجاني درباره ضرورت برخوردی جدی با شرارت‌های خیابانی؛ دهن كجي به سيستم قضايي عنوان كرد و خواهان برخورد جدي با هتاكان و ضاربان شد.

به گفته برخي منابع محلي، تعدادي از عابرين نيز از اين صحنه با موبايل فيلمبرداري كرده‌اند كه ممكن است مورد سوء استفاده رسانه‌هاي استكباري و شبكه‌هاي اجتماعي ضد نظام قرار گيرد.

همچنين باتوجه به اشراف تصويري گسترده در اين منطقه شناسايي ضاربين و خودروي آنان دشوار نيست.

متاسفانه چندي پيش نيز يكي از اشرار معروف منطقه در ملا عام اقدام به فحاشي و ضرب و جرح عده‌اي كرده بود كه تنها با مجازات نقدي مواجه شد.

گفتنی است چندی قبل نیز خبر ضرب و شتم و مجروح کردن دو جوان ناهی از منکر در تهران افکار عمومی را به شدت جریحه دار کرد.

یکی از این دو جوان نیز طلبه بود که چشم او بینایی خود را بر اثر ضرب و شتم از دست داد.

خرداد ماه امسال نیز دو جوان بسیجی ناهی از منکر در اسلامشهر مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و اشرار خیابانی به وسیله چاقو و قمه آنها را مجروح کردند.

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
توی یه شهر غریب خیلی سخته اینجوری باهات برحورد بشه!!!

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمای عوضی.......بنظر من فقط اعدام حق اینجور اوباشه.....من چن وقت پیش شنیدم جرم چاقوکشی اعدامه نمیدونم اجرا میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته اینجور آدما بدبخن تر از این حرفان.........تو بیمارستان زیاد باهاشون سروکار داشتم........زندگیشون پوچه پوچه...........هیچی براشون مهم نیست......فقط اعدام

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمای عوضی.......بنظر من فقط اعدام حق اینجور اوباشه.....من چن وقت پیش شنیدم جرم چاقوکشی اعدامه نمیدونم اجرا میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته اینجور آدما بدبخن تر از این حرفان.........تو بیمارستان زیاد باهاشون سروکار داشتم........زندگیشون پوچه پوچه...........هیچی براشون مهم نیست......فقط اعدام

اعدام دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ول کنید فوقش میشه قصاص اونم میره زندان یا شلاق ......مگه آدم کشتن که اعدام بشن ...............فقط آدم کش رو باید اعدام کرد اونم بنا به شرایطی مگه مورچه اعدام میکنی جان یک انسان هست اگرچه ان انسان خلافکار هم باشه ولی انسانه
باید به سزای کارشون برسن ولی نباید اعدام بشن.من دلم نمیاد

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعدام دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ول کنید فوقش میشه قصاص اونم میره زندان یا شلاق ......مگه آدم کشتن که اعدام بشن ...............فقط آدم کش رو باید اعدام کرد اونم بنا به شرایطی مگه مورچه اعدام میکنی جان یک انسان هست اگرچه ان انسان خلافکار هم باشه ولی انسانه
باید به سزای کارشون برسن ولی نباید اعدام بشن.من دلم نمیاد

الیسا جان ... مطمئن باش کسایی که به راحتی چاقو میکشن و میتونن فردی رو زخمی کنن .. پاش بیوفته میتونن آدم هم بکشن ...

من نمیگم اعدام چون کلا حکم کردن کار ما نیست ...

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
الیسا جان ... مطمئن باش کسایی که به راحتی چاقو میکشن و میتونن فردی رو زخمی کنن .. پاش بیوفته میتونن آدم هم بکشن ...

من نمیگم اعدام چون کلا حکم کردن کار ما نیست ...

عزیزم منم اینو میگم هر موقع آدم کشت باید اعدام بشه ..........اگه قرار باشه با چاقو کشیدن یکی رو اعدام کنن این اصلا با دینمون هم سازگاری نداره قران گفته قصاص در مقابل قصاص..حالا یکی اینا رو بخونه فک میکنه ما ایرانی ها عاشق کشتن هستیم عاشق اعدامیم .............به خاطر این گفتم قاتل باید اعدام بشه

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم منم اینو میگم هر موقع آدم کشت باید اعدام بشه ..........اگه قرار باشه با چاقو کشیدن یکی رو اعدام کنن این اصلا با دینمون هم سازگاری نداره قران گفته قصاص در مقابل قصاص..حالا یکی اینا رو بخونه فک میکنه ما ایرانی ها عاشق کشتن هستیم عاشق اعدامیم .............به خاطر این گفتم قاتل باید اعدام بشه

همیشه باید بذاریم کار از کار بگذره بعد اعدام کنیم ؟ حتما باید بذاریم یکیو بکشه بعد ... ؟:|

کجای دین ما داره درست عمل میشه بهش که این یکی بشه ؟:|

چاقوکش داریم تا چاقوکش ! بعضیا دیگه اشرار به حساب میان .. اینارو از دم باید نابود کرد ! والا :|

الان اینارو میگی الیسا جان .. اگه خدایی نکرده فردا یکی از همینا جلوی خودت یا خوانواده اتو بگیره و براتون مزاحمت ایجاد کنه ! مطمئن باش شاکی میشی که چرا دفعه قبلی که طرف اینکارو کرد نزدن بکشنش :|

کی میخواد بگه ایرانیا عاشق کشتنن ؟ حرف دیگران مهم تره یا امنیت ما ؟:|

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه باید بذاریم کار از کار بگذره بعد اعدام کنیم ؟ حتما باید بذاریم یکیو بکشه بعد ... ؟:|

کجای دین ما داره درست عمل میشه بهش که این یکی بشه ؟:|

چاقوکش داریم تا چاقوکش ! بعضیا دیگه اشرار به حساب میان .. اینارو از دم باید نابود کرد ! والا :|

الان اینارو میگی الیسا جان .. اگه خدایی نکرده فردا یکی از همینا جلوی خودت یا خوانواده اتو بگیره و براتون مزاحمت ایجاد کنه ! مطمئن باش شاکی میشی که چرا دفعه قبلی که طرف اینکارو کرد نزدن بکشنش :|

کی میخواد بگه ایرانیا عاشق کشتنن ؟ حرف دیگران مهم تره یا امنیت ما ؟:|

خوب حبس ابد بکنن اینو بگین با حبس بهتر میشن دیگه سراغ مردم هم نمیان یا اصلاح میشن میان بیرون یا اونجا عمرشون تموم میشه
راستش هم حرف دیگران هم امنیت ما..........حرف دیگران هست که باعث بدبختی کشور مامیشه تبلیغات بد باعث میشه کشورهای جهان با ما رفتار درستی نداشته باشن و باعث فقر اقتصادیمون بشن و این عوامل هست که ادم شرور رو پرورش میده وگرنه آدم شرور هم از مادرش شرور متولد نشده که .............شرایط باعث شده شرور بشه باید ریشه یابی بکنیم حل بکنیم اصلاحشون بکنیم وگرنه علف هرز نیست که بکنیم بگیم تموم شد رفت چون افراد دیگری هم هستن که زمینه شرارت رو دارن نمیشه همه رو اعدام کرد.

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب حبس ابد بکنن اینو بگین با حبس بهتر میشن دیگه سراغ مردم هم نمیان یا اصلاح میشن میان بیرون یا اونجا عمرشون تموم میشه
راستش هم حرف دیگران هم امنیت ما..........حرف دیگران هست که باعث بدبختی کشور مامیشه تبلیغات بد باعث میشه کشورهای جهان با ما رفتار درستی نداشته باشن و باعث فقر اقتصادیمون بشن و این عوامل هست که ادم شرور رو پرورش میده وگرنه آدم شرور هم از مادرش شرور متولد نشده که .............شرایط باعث شده شرور بشه باید ریشه یابی بکنیم حل بکنیم اصلاحشون بکنیم وگرنه علف هرز نیست که بکنیم بگیم تموم شد رفت چون افراد دیگری هم هستن که زمینه شرارت رو دارن نمیشه همه رو اعدام کرد.

حبس ابد که خیلی بدتر از اعدامه :|
طرف دق مرگ میشه :|
ضمنا من نگفتم اعدام ! گفتم که حکم کردن کار ما نیست :|
اونایی که میخوان سیاه نمایی کنن ..کارشونو می کنن ... اعدام نکنی .. میگن کشورشون ناامنه و عرضه برقراری امنیت ندارن : )
ریشه یابی هم باید بشه ولی با ریشه یابی میشه جلوی خراب شدن نسلای بعد رو گرفته ! خرابارو که نمیشه درست کرد :|
یه فکری هم باید به حال اینا بشه :|

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
حبس ابد که خیلی بدتر از اعدامه :|
طرف دق مرگ میشه :|
ضمنا من نگفتم اعدام ! گفتم که حکم کردن کار ما نیست :|
اونایی که میخوان سیاه نمایی کنن ..کارشونو می کنن ... اعدام نکنی .. میگن کشورشون ناامنه و عرضه برقراری امنیت ندارن : )
ریشه یابی هم باید بشه ولی با ریشه یابی میشه جلوی خراب شدن نسلای بعد رو گرفته ! خرابارو که نمیشه درست کرد :|
یه فکری هم باید به حال اینا بشه :|

نه بدتر از اعدام نیست البته این نظر منه...............راس میگی حکم کردن کار ما نیست ولی انسان بودن حکم میکنه که نظرمون رو بگیم........خوب گفتم که اعدام نکنیم حبس بشن از دستشون خلاص میشیم خلاف نمیکنن اونا هم دیگه نمیگن کشورشون ناامنه عرضه ندارن.
این حرف های منم حمایت از افراد شرور نیست به هیچ عنوان ....ولی دوست دارم همه چیز منطقی حل بشه اون وقت هست که ایران گلستان میشه ایشالله

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به سزای کارشون برسن ولی نباید اعدام بشن.من دلم نمیاد[/QUOTE

اولا من از خودم نمیگم تو 20:30 شنیدم رییس قوه قضاییه گفت.....دوما اون روحانی دقیقا چه گناهی کرده که با چافو بیفتن به جونش.؟؟ اگه زبونم لال پدر خودتم بااون سرو وضع بیاد خونه هنوزم همین دلایلو میاری که اعدام نشه...ثانیا خودمو مثال میزنم من 23سال از خدا عمرگرفتم هنوز جای ی بخیه رو بدنم نیست خداروشکر حالا فکن یه آدم بی سوپا بیاد به من چاقو بزنه من هیچ وقت راضی نمیشم که اینو قصاص کنن...روبدن من اسکارش بمونه مامانم و بابام کلی قصه بخورن سابقه بد برام درست بشه بعد فقط اونو قصاص کنم....هنوزم میگم فقط اعدام ان شاء الله که همون قانون تصویب شده باشه.....

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به سزای کارشون برسن ولی نباید اعدام بشن.من دلم نمیاد[/QUOTE

اولا من از خودم نمیگم تو 20:30 شنیدم رییس قوه قضاییه گفت.....دوما اون روحانی دقیقا چه گناهی کرده که با چافو بیفتن به جونش.؟؟ اگه زبونم لال پدر خودتم بااون سرو وضع بیاد خونه هنوزم همین دلایلو میاری که اعدام نشه...ثانیا خودمو مثال میزنم من 23سال از خدا عمرگرفتم هنوز جای ی بخیه رو بدنم نیست خداروشکر حالا فکن یه آدم بی سوپا بیاد به من چاقو بزنه من هیچ وقت راضی نمیشم که اینو قصاص کنن...روبدن من اسکارش بمونه مامانم و بابام کلی قصه بخورن سابقه بد برام درست بشه بعد فقط اونو قصاص کنم....هنوزم میگم فقط اعدام ان شاء الله که همون قانون تصویب شده باشه.....

بابام که سهل اگه خودمم با چاقو بزنن من راضی به اعدام نمی شم .............شما شوخیتون گرفته همه رو اعدام کنیم که چی بشه به این کار میگن فرار از مشکلات نه حلال مشکلات قانون قصاص میکنه نه شما ولی اعدام مطلقا

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابام که سهل اگه خودمم با چاقو بزنن من راضی به اعدام نمی شم .............شما شوخیتون گرفته همه رو اعدام کنیم که چی بشه به این کار میگن فرار از مشکلات نه حلال مشکلات قانون قصاص میکنه نه شما ولی اعدام مطلقا

اعدام که سهله باس اسید پاشی بشن :d

ابجی نفست از جای گرم بلند میشه... بندازیمشون زندان ازشون پذیرایی کنیم بهتره هاااا :d

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعدام که سهله باس اسید پاشی بشن :d

ابجی نفس از جای گرم بلند میشه... بندازیمشون زندان ازشون پذیرایی کنیم بهتره هاااا :d

شماها چرا این همه خشن شدین ................زندان مگه پذیرایی هم میکنن 5-4 سال بمونن شرارت یادشون میره کرک و پرشون میریزه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شماها چرا این همه خشن شدین ................زندان مگه پذیرایی هم میکنن 5-4 سال بمونن شرارت یادشون میره کرک و پرشون میریزه

الان میگم خدمتتون...اینا ادم نمیشن مطمئن باش... دوما این قضیه تو کرمانشاه اتفاق افتاده... که اکثرا کرد هستن...شما مثلا خودتو بذار جای ما...

مثلا ما خونمون ایلامه... خب مام کردیم و هیچ ربطی به کرمانشاه نداریم....اما مثلا یکی تو اصفهان این خبر رو بخونه میگه کردا وحشی هستن ادم میکشن...

مثلا بخواد بیاد شهرما میگه اینا قاتلن من نمیرم:d دیگه فک نمیکنه ایلام کجاس کرمانشاه کجاس؟

تو همین باشگاه یه بار بهم پیام داد : میگف شما کردا سر ادم میبرید؟؟؟ گفتم برو بابا تو دیگه از کدوم غار پا شدی واسمون :d

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان میگم خدمتتون...اینا ادم نمیشن مطمئن باش... دوما این قضیه تو کرمانشاه اتفاق افتاده... که اکثرا کرد هستن...شما مثلا خودتو بذار جای ما...

مثلا ما خونمون ایلامه... خب مام کردیم و هیچ ربطی به کرمانشاه نداریم....اما مثلا یکی تو اصفهان این خبر رو بخونه میگه کردا وحشی هستن ادم میکشن...

مثلا بخواد بیاد شهرما میگه اینا قاتلن من نمیرم:d دیگه فک نمیکنه ایلام کجاس کرمانشاه کجاس؟

تو همین باشگاه یه بار بهم پیام داد : میگف شما کردا سر ادم میبرید؟؟؟ گفتم برو بابا تو دیگه از کدوم غار پا شدی واسمون :d

نه این طور نیست شاید عوام این طور فکر کنن ولی من دوستای خوب کردی دارم تو خوابگاه با اینکه هم مذهب هم نیستیم ولی بهترین دوستام کرد ها هستن

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز خدانکنه واست پیش بیاد ولی وقتی بیاد اون موقع نظرتو بهم بگو..........من تو بیمارستانم دارم زجر کشیدن آدمایی رو میبینم که کاملا بی گناه بودن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبووووووووووووووول کار زشتی هست خیلی در حد المپیک .....ولی حکمش اعدام نیست......خسته شدم من نمی دونستم مردم انقدر خشن هستن باید از شما ها ترسید:D

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبووووووووووووووول کار زشتی هست خیلی در حد المپیک .....ولی حکمش اعدام نیست......خسته شدم من نمی دونستم مردم انقدر خشن هستن باید از شما ها ترسید:D

خخخخخخخخ ولی من میدونستم دخترا مهربونن:biggrin::D

ی بار ی سر به بخش داخلی مردان بزن موقع پانسمان زخماشون به صورتشون نگاه کن و زجر کشیدنشونو ببین بعد هرچی بگی قبووووووووووووووووله............

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخخخ ولی من میدونستم دخترا مهربونن:biggrin::D

ی بار ی سر به بخش داخلی مردان بزن موقع پانسمان زخماشون به صورتشون نگاه کن و زجر کشیدنشونو ببین بعد هرچی بگی قبووووووووووووووووله............

درسته زجر میکشن نمیمیرن که بعد از یک مدت هم خوب میشن......ولی اونا بهتر میشن حالا شما میگین اونایی که اشرار هستن اونا رو بکشیم خدارو خوش نمیاد اونا هم میرن تو زندان زجر میکشن .یا بهشون شلاق میزنن این کافیه.دیگه چونه نزن خیرشو ببینی

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته زجر میکشن نمیمیرن که بعد از یک مدت هم خوب میشن......ولی اونا بهتر میشن حالا شما میگین اونایی که اشرار هستن اونا رو بکشیم خدارو خوش نمیاد اونا هم میرن تو زندان زجر میکشن .یا بهشون شلاق میزنن این کافیه.دیگه چونه نزن خیرشو ببینی

نه نه نه نه................شلاق چه فایده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون اسکاری که رو بدنش میمونه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم اون دنیا خدا ازت میپرسه من جسمو به ت سالم دادم تو چرا اینطوریش کردی/چی جوابشو میدی؟:redface:
دیگه چونه نزن فقط اعدام.........همینکارم میکنن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه نه نه................شلاق چه فایده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون اسکاری که رو بدنش میمونه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم اون دنیا خدا ازت میپرسه من جسمو به ت سالم دادم تو چرا اینطوریش کردی/چی جوابشو میدی؟:redface:
دیگه چونه نزن فقط اعدام.........همینکارم میکنن

اسکارش رو هم بزنن ایرادی نداره ولی اعدام نشه..............خدا مهربونه میگم یه بنده شرورت باهام این کارو کرده میگه باشه بی خیال برو بهشت...........باور کنید خسته شدم خوبه شما پزشکین اگه قاضی بودین روزی 1000جون میگرفتین همه رو به اعدام محکوم میکردین

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکارش رو هم بزنن ایرادی نداره ولی اعدام نشه..............خدا مهربونه میگم یه بنده شرورت باهام این کارو کرده میگه باشه بی خیال برو بهشت...........باور کنید خسته شدم خوبه شما پزشکین اگه قاضی بودین روزی 1000جون میگرفتین همه رو به اعدام محکوم میکردین

خخخخخ اسکار یعنی جای زخم که گوشتا جم میشه.................................

باشه تسلیم بیخو د نیس خانما رو نمیزارن قاضی بشن:biggrin:

خیلی ازشون دفاع میکنی......نکنه خودتم قداره کشی؟ راستشو بگو به کسی نمیگم:D

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخ اسکار یعنی جای زخم که گوشتا جم میشه.................................

باشه تسلیم بیخو د نیس خانما رو نمیزارن قاضی بشن:biggrin:

خیلی ازشون دفاع میکنی......نکنه خودتم قداره کشی؟ راستشو بگو به کسی نمیگم:D
میدونم
مرسی که تسلیم شدی ولی دیونه شدم....................نه دفاع نمیکنم به هیچ عنوان چون مجرمن...................شاااااااید:D