حرفی ندارم که به خانم ها بزنم

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا با نمکم من پس؟ :D آره دیدم پسرهایی که زیاد حرف میزنن میشه گفت یه هنره که اونا دارن و من ندارم یه دوست دارم مثه فرزاد حسنی ماشالاه از هر چیز بی مزه ای یه سوژه خنده درست میکنه !

در مورد قسمت اول پاسخت در پست های قبلی توضیح دادم... اما در مورد اینکه گفتی سعی میکنی با پسری تنها نشی شاید این پسرا هستن که نمیخوان با تو تنها بشن :D
نمیدونم شاید

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه نفر دیگه بیاد تو این تاپیک بگه رو اعتماد بنفست کار کن میزنم تو مخش! اولا اینکه من اعتماد بنفسم بالاست... ثانیا یعنی چی رو اعتماد بنفست کار کن اعتماد بنفس رو که دوستان و خانواده و سایر اطرافیان به آدم تزریق میکنن و بخش اعظمش بر میگرده به کودکی و درصد خیلی خیلی کمی به خود شخص و تلقین بستگی داره.

اما در مورد موضوع تاپیکم و سوالم ... خیلی قشنگ گفتی ... من موضوعات مورد علاقه دخترا رو نمیدونم چیه... مثلا ما مردا وقتی بین دوستامون هستیم موضوعاتمون حول فوتبال, فیلم, پول, دختربازی, س ک س, ماشین, بازی های کامپیوتری و نسل جدید لپ تاپ ها و موضوعات علمی مثه فلسفه و اسرار آفرینش و ... صحبت می کنیم. اما وقتی با یه خانم هستم اون میاد در مورد لباس دکولته صحبت میکنه که من اصلا هیچ نظری در موردش ندارم یا در مورد خرید لباس دیروزش از ارزانکده ویا از وقایع کسل کننده امروزش سر کار یا دانشگاه واسم صحبت میکنه یا اینکه در مورد دوست پسر المیرا که ولش کرده و من هم مجبورم همش بگم اوهوم اهوم یا بگم اه؟ جدا؟ و بعد مثه بز اخوش نگاه کنم. بعدش اون حرفاش تموم میشه و من نهایتا دو سه جمله در مورد حرفاش میگم و بعدش صدای سنگین سکوت تو فضا میپیچه یه سکوت حال بهم زن که معمولا با این جمله "که خب دیگه چه خبر؟" از سوی یکی از طرفین زده میشه شکسته میشه و بعد از گفتن جمله " هیچی سلامتی " دوباره سکوت حاکم میشه.:confused:

جدا مرد کم حرف جذابه؟!

:biggrin:

در مورد اعتماد به سقفم دیگه روش وقت نذارید ، دیگه خییلی زیاد میشه :دی

بهار امیدوار

عضو جدید
یه مشکلی تو زندگیم بارها بهش برخوردم که یه خرده عجیبه... من آدم خجالتی ای نیستم, رک حرفم رو میزنم تو جمع منزوی نیستم و ... اما یه مشکلی این وسط هست که حتی نمیدونم اصلا آیا ایراد از منه یا چیزه دیگه.

مشکل اینه که وقتی با یه دختر خانم تنها -حالا این دختر خانم میتونه همکلاس, هم گروه یا دوستم باشه - میشم هیچ حرفی ندارم بهش بگم و سکوت مزخرفی بینمون حاکم میشه... مشکل از چیه؟

خوش به حالت
من ادمی ام که کلا با همه آدما اینجوری
تو محل کارم دخترا شرکتو میذارن رو سرشون انقد بگو بخند و تعریف میکنن
اما من
همیشه ساکت همیشه آروم
هرچقدم میام حرف بزنم
هیچ حرفی برا گفتن ندارم :(

سحر صبح

عضو جدید
نه خب من که نمیخوام ازدواج کنم با همه دخترا ... تازه تا نتونم مراوده کنم و به شناخت برسم اصلا به مرحله ازدواج نزدیک نمیشم. شاید دختری بود و از من خوشش میومد و واقعا بقول تو همون تیکه پازل من بود و من با این رفتارم اونو از خودم دور کردم... تازه قبلا هم گفتم این چالشی هست در مهارتهای اجتماعی که نه فقط من بلکه هر کس دیگه ای ممکنه باهاش درگیر باشه. نمیشه که فقط صبر کرد

کم حرفی و
درونگرایی همراه با سلامت روح
این صفات مذموم نیست بلکه خیلی هم پسندیده و مفیده
کسیکه کم حرف هست فردیه که معمولا از آرامش بیشتری برخورداره و خوبیهای دیگه...

اما یک مطلب:
شما ابتدا باید هدفتون رو از ارتباط با آن خانم دقیقا بدونید چیه!
اگر هدفتون شناخت برای ازدواج هست، باید اولا خودتون رو بشناسید و ثانیا معیارهاتون براتون مشخص باشه. (برای این منظور هم باید هدف زندگی و هدف از ازدواجتون رو بدونید)
وقتی معیارهای مهم و اصلی شما مطابق هدفتون مشخص شد، خودبخود میدونید طبق آن معیارها و خواسته ها، چه موضوعات و مسائلی رو بطور غیرمستقیم یا مستقیم با آن خانم به بحث بذارید...

نکته1:
ارتباط با جنس مخالف ایجاد دلبستگی و وابستگی میکنه. شما سعی نکنید محبتی بینتون برقرار بشه و سعی نکنید بخاطر ترس از دست دادن، محبت آن خانم رو جلب کنید. خیلی معمولی گفتگو کنید!

نکته2:
راه سخت و پر ضرری رو برای شناخت ازدواج در پیش گرفتید (مثل راه رفتن لب دره)... بحثش خیلی مفصله

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مشکلی تو زندگیم بارها بهش برخوردم که یه خرده عجیبه... من آدم خجالتی ای نیستم, رک حرفم رو میزنم تو جمع منزوی نیستم و ... اما یه مشکلی این وسط هست که حتی نمیدونم اصلا آیا ایراد از منه یا چیزه دیگه.

مشکل اینه که وقتی با یه دختر خانم تنها -حالا این دختر خانم میتونه همکلاس, هم گروه یا دوستم باشه - میشم هیچ حرفی ندارم بهش بگم و سکوت مزخرفی بینمون حاکم میشه... مشکل از چیه؟
چون به چیزای دیگه فک میکنی!!!:lol:
منم همینجوریم!نگران نباش...زن بگیری خوب میشی!:D

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

دو بار از روش بنویس یاد میگیری !!!

m roz

عضو جدید

مشکلی نداری، حیات زیاده . . .

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخ نگو دس رو دلم نزا

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینا خودش کلی حرفه ها ............:biggrin:

آخرین ویرایش:

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اعتماد به نفست رو ببر بالا ...

memar_w

عضو جدید
ربطی به اعتماد به نفس نداره زیاد با تمرین حل میشه این مشکل
این نظر من نبود
من حدودا 1 سال پیش رفتم روانشناس و نظر روانشناس محترم همین جمله بالا بود:biggrin:
من الان در حال تمرینم شمام تمرین کن....:biggrin:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این نظر من نبود
من حدودا 1 سال پیش رفتم روانشناس و نظر روانشناس محترم همین جمله بالا بود:biggrin:
من الان در حال تمرینم شمام تمرین کن....

شمارشو بگیر با هم تمرین کنید...
حالا که هر 2 تاتون رد مشترک دارید...:biggrin:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نظر من نبود
من الان در حال تمرینم شمام تمرین کن....:biggrin:

اگه طرف مقابل دوست نداشت تمرین کنه، چی؟

Love is my pain

عضو جدید
چه جالب منم تقریبا مشکل این دوست عزیز رو دارم.
البته با این تفاوت ها:
پسر آروم و کم حرفیم حتی بین دوستام و خانواده(حالا نه اونقدر دیگه کم حرف)
تفاوت بعدی:
تا الان اصلا با دختری دوست نبودم!مجازی بوده ولی نزدیک نه.
و چرا دوست نبودم؟یکی از دلیلای مهمش همینه که فکر میکنم بعدا که باهاش دوست شدم چه جور حرفایی بزنم که اون هم خوشش بیاد.
خودم ادم جدی هستم بیشتر وقتا خیلیم منطقیم..شلوغ نیستم زیاد.
ولی واقعا یه تجربه ای رو کسب کردم..:این که نباید به دختری که تقریبا تازه باهاش اشنا شدم از ترس این که از دستم بره این جمله رو بگم:دوستت دارم!
بجاش باید این کارو کنم:بزارم همه چی خیلی عادی پیش بره یا حالا از عادی بره بالاتر طی یه زمان طولانی..و در حدی باشه که دیگه طرف خودش بفهمه دوسش دارم و نیازی به گفتن نباشه!

مثلا فرض میکنم الان من با شما ها دوستم(دختر های باشگاه اونی که قراره جواب این متن منو بده)کاااملا یه فرضیس.

کدوم یکی از این حرفا رو وقتی با همیم بهتون بگم ،بیشتدر روی شما تاثیر داره؟
در مورد دوستام باهاتون حرف برنم؟(منظورم دوستای پسره)
هر وقت با هم هستیم درمورد خودم باهاتون حرف برنم؟
همیشه ازتون بپرسم امروز چی کار کردی؟کجا بودی؟
در مورد این بپرسم که تا حالا با پسرای دیگه ای هم دوست بودی؟
یا اینکه:بیشتر حرفای خنده دار بزنم و مسخره بازی؟
یا بیشتر در مورد پسر ها حرف بزنم؟
..
..
..
جدا از این حرفا یه سوال(اینو حتما جواب بدین)
اگه بدونی پسر خوبیم..وقتی بهت بگم:دوستت دارم!
باور میکنی؟یا جدیش نمیگیری؟
و اینکه :در جواب میگی منم دوستت دارم؟(درصورتی که واقعا داشته باشی)
یا کلا دخترا در جواب نمیگن منم دوستت دارم?

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب منم تقریبا مشکل این دوست عزیز رو دارم.
البته با این تفاوت ها:
پسر آروم و کم حرفیم حتی بین دوستام و خانواده(حالا نه اونقدر دیگه کم حرف)
تفاوت بعدی:
تا الان اصلا با دختری دوست نبودم!مجازی بوده ولی نزدیک نه.
و چرا دوست نبودم؟یکی از دلیلای مهمش همینه که فکر میکنم بعدا که باهاش دوست شدم چه جور حرفایی بزنم که اون هم خوشش بیاد.
خودم ادم جدی هستم بیشتر وقتا خیلیم منطقیم..شلوغ نیستم زیاد.
ولی واقعا یه تجربه ای رو کسب کردم..:این که نباید به دختری که تقریبا تازه باهاش اشنا شدم از ترس این که از دستم بره این جمله رو بگم:دوستت دارم!
بجاش باید این کارو کنم:بزارم همه چی خیلی عادی پیش بره یا حالا از عادی بره بالاتر طی یه زمان طولانی..و در حدی باشه که دیگه طرف خودش بفهمه دوسش دارم و نیازی به گفتن نباشه!

مثلا فرض میکنم الان من با شما ها دوستم(دختر های باشگاه اونی که قراره جواب این متن منو بده)کاااملا یه فرضیس.

کدوم یکی از این حرفا رو وقتی با همیم بهتون بگم ،بیشتدر روی شما تاثیر داره؟
در مورد دوستام باهاتون حرف برنم؟(منظورم دوستای پسره).........به نظر من زیاد نه...
هر وقت با هم هستیم درمورد خودم باهاتون حرف برنم؟....بله زیاد
همیشه ازتون بپرسم امروز چی کار کردی؟کجا بودی؟.....اینم به نظرم خیلی واسه یه دختر مهمه ونشون میده که بهش اهمیت میدین
در مورد این بپرسم که تا حالا با پسرای دیگه ای هم دوست بودی؟....اصلن پرسیدن همچین چیزی جالب نیس...1واسه اینکه نشون میده بهش بی اعتمادین اگه دوستون داشته باشه که احتمال داره بهتون دروغ بگه واگرم دوستون نداشته باشه بیشتر ازتون متنفر میشه که اعتماد ندارین بهش
یا اینکه:بیشتر حرفای خنده دار بزنم و مسخره بازی؟این یکیم ممکنه تو دخترای مختلف متفادت باشه....بستگی به نظر طرفتون داره
یا بیشتر در مورد پسر ها حرف بزنم؟اصلن...
..
..
..
جدا از این حرفا یه سوال(اینو حتما جواب بدین)
اگه بدونی پسر خوبیم..وقتی بهت بگم:دوستت دارم! اینم شخصیه وبه تجربه هر کسی بر میگرده که آیا قبلن از کسی این جمله رو شنیده که بعد ازش جدا شده وفقط اون جمله به خاطر به دست اوردنش بوده...ولی با توجه به اینکه گفتین تا مدت زیادی دوس دارین رابطه عادی داشته باشین تا کم کم متوجه بشه طرفتون به نظرم بعد از یه مدت طولانی خوبه که بهش بگین...البته نه زیاد که باور کنه حرفتونو
باور میکنی؟یا جدیش نمیگیری؟
و اینکه :در جواب میگی منم دوستت دارم؟(درصورتی که واقعا داشته باشیاینم شخصیه ولی من تا مطمئن نشم که طرفم واقعن داره بهم میگه جوابشو نمیدم .....
یا کلا دخترا در جواب نمیگن منم دوستت دارم?

دوست خوبم جوابا کاملن شخصیه وهر کی یه نظری داره..پس اول باید بشناسینش طرفتونو....
در کل این رابطه چه با رعایت کردن این جواب سوالا چه بدونش نتیجه ای نداره مگر اینکه خانواده دو طرف در جریان باشن....چون اینطوری خیلی خیلی بیشتر طرفتون بهتون اعتماد میکنه

Love is my pain

عضو جدید
دوست خوبم جوابا کاملن شخصیه وهر کی یه نظری داره..پس اول باید بشناسینش طرفتونو....
در کل این رابطه چه با رعایت کردن این جواب سوالا چه بدونش نتیجه ای نداره مگر اینکه خانواده دو طرف در جریان باشن....چون اینطوری خیلی خیلی بیشتر طرفتون بهتون اعتماد میکنه

خانواده که ۱۰۰٪ ..من منظورم اوایل اشناییه و اون دورانی که قراره دو طرف با هم به خوبی اشنا بشن..خانواده که در مرحله بعد هستش و در صورت علاقه ی دختر و پسر هستش

برای جوابایی که به سوالاتم دادین.
ممنون دوست عزیز

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اینکه ما خیلی مشتاقیم تو با ما حرف بزنی!!؟والااا:D

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

خب حرفی نداری دیگه اگه داشتی میزید خودتون میگین خجالتی نیست این اقایی شماست که حرفی ندارین یعنی از این حرفهای الکی که پسرها می خوان زیر زبون دخترها رو بکشن یا به قول خودشن آمار دخترو دربیارن
به نظر من شما مشکل ندارین اونهایی مشکل دارن که حرف الکی با دخترها میزننن

reza faraji azar

عضو جدید

مشکل خودتی
چون پورو نیستی
فکر کن وقتی با ی دختری اونو ی بچه کوچولو در نظر بگیر اینجوری راحتی

memar_w

عضو جدید
مشکل خودتی
چون پورو نیستی
فکر کن وقتی با ی دختری اونو ی بچه کوچولو در نظر بگیر اینجوری راحتی
شما که بدترش کردین
مگه میشه یه دختر خانوم جوانو مثله بچه فرض کرد دیر یا زود متوجه میشه که اونو به قول خودتون بچه کوچولو فرض کردین
دوس دارین اونم با شما همچین رفتاری داشته باشه؟؟؟

بالا