حرفی ندارم که به خانم ها بزنم

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین یه ساعت پیش چی شد؟ بگو و تجاربت رو به اشتراک بذار...

یه آقایی متخصص کامپوتر از طرف یکی از همکارانم امده بود دفتر ما منتظر ایشون بود قبلا هم امده بود اینجا و هم تلفنی در رابطه با فرستادن یه ایمیل کاری با ایشون صحبت کرده بودم
یه چند دقیقه ای سکوت بینمون بود من به کارام میرسیدم ایشون هم دید سیستم من بیکاره اجازه گرفت رفت پشت سیستم بعدش شخصی که منتظرش بودیم زنگ زد گفت چندتا فایل که قبلا براش آماده کرده بودم برای این آقا ایمیل کنم همین قضیه ایمیل که یه چیز مشترک بود شد موضوع بحث ما که من دفعه قبل یه حرف از آدرسشونو جا انداخته بودم پیامم نرفته بود، چرا ایشون این آدرس ایمیلو انتخاب کردن و بحث پیرامون همین موضوع

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه آقایی متخصص کامپوتر از طرف یکی از همکارانم امده بود دفتر ما منتظر ایشون بود قبلا هم امده بود اینجا و هم تلفنی در رابطه با فرستادن یه ایمیل کاری با ایشون صحبت کرده بودم
یه چند دقیقه ای سکوت بینمون بود من به کارام میرسیدم ایشون هم دید سیستم من بیکاره اجازه گرفت رفت پشت سیستم بعدش شخصی که منتظرش بودیم زنگ زد گفت چندتا فایل که قبلا براش آماده کرده بودم برای این آقا ایمیل کنم همین قضیه ایمیل که یه چیز مشترک بود شد موضوع بحث ما که من دفعه قبل یه حرف از آدرسشونو جا انداخته بودم پیامم نرفته بود، چرا ایشون این آدرس ایمیلو انتخاب کردن و بحث پیرامون همین موضوع

اوهوم ! بسیار جالب!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کشف اشتراکتم هم خوبه, سلام داره.
اما متاسفانه دختری رو ندیدم که با من اشتراکات ذهنی و فکری زیادی داشته باشه... من یه سطح بالاتر فک میکنم آخه ...

همین پیشداوری میتونه یه علت باشه اینکه شما خودتو بالاتر از دخترا میدونی که البته در واقعیت میتونه اینطور نباشه
شما که هنوز باهاش صحبت نکردی چطور به این نتیجه رسیدی؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین پیشداوری میتونه یه علت باشه اینکه شما خودتو بالاتر از دخترا میدونی که البته در واقعیت میتونه اینطور نباشه

راست میگی ... درسته...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:smile: پیدا نمیشه و منم حوصله صبر ندارم

نه دیگه همه چی با هم یه جا جمع نمیشه که.یا صبر یا پشیمونی از اشتباه .کدوم؟

از مدلش.:surprised:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین الان من و شما حالا از طریق مجازی چقدر با هم حرف زدیم من این تایپیکو دیدم
دیدم یه مشکل مشترکه اولش با یه سلام شروع کردم این همه طول کشید

J.AVID

عضو جدید
ببین الان من و شما حالا از طریق مجازی چقدر با هم حرف زدیم من این تایپیکو دیدم
دیدم یه مشکل مشترکه اولش با یه سلام شروع کردم این همه طول کشید

توي مجازي فرصت فكر كردن داري ولي توي واقعيت بايد سريع تصميم بگيري.

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره درسته در ضمن اینجا چهره طرفو نمیبینی نمیدونی چه عکس العملی داره نشون میده
ولی منظورم پیدا کردن موضوع برای بحث بود

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار روزي با n نفر مي خواي حرف بزني اينقدر نگراني!

خب اون شخص مقابل واسم مهمه دیگه. از n نفر هم مهمتره. از همه مهمتر خودمم که بیشتر از همه مهمم. دوست دارم از خودم و رفتارم راضی باشم که وقتی این مساله پیش میاد نمیتونم راضی باشم.

J.AVID

عضو جدید
خب اون شخص مقابل واسم مهمه دیگه. از n نفر هم مهمتره. از همه مهمتر خودمم که بیشتر از همه مهمم. دوست دارم از خودم و رفتارم راضی باشم که وقتی این مساله پیش میاد نمیتونم راضی باشم.

بالاخره با چند نفر بايد بحرفي؟؟! اگه يك نفره بالاخره بعد از چند روز اخلاقش رو مي فهمي.

J.AVID

عضو جدید
آره درسته در ضمن اینجا چهره طرفو نمیبینی نمیدونی چه عکس العملی داره نشون میده
ولی منظورم پیدا کردن موضوع برای بحث بود

صحبتت درسته. توي واقعيت مي توني از صحبت ها و احساس چهره طرف مقابل و رفتارش براي اصلاح رفتار خودت فيك بك بگيري (بقول مهندسي ها). اينجا هم البته با توجه با صحبت هاي طرف مقابل تا حدي مي توني صحبت هاي خودت رو تنظيم كني.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره با چند نفر بايد بحرفي؟؟! اگه يك نفره بالاخره بعد از چند روز اخلاقش رو مي فهمي.

چه اصراری داری بدونی با چند نفر میخوام صحبت کنم, اصلا چه فرقی میکنه یک نفر یا ده نفر ... دارم در مورد مهارت اجتماعی صحبت میکنم ! آدم تو طول روز و در طول زندگی ممکنه با هزاران نفر برخورد بکنه , چه خوبه بدونه چطور باید برخورد بکنه و ایرادات خودشو بدونه و رفتار صحیح رو بشناسه و در خودش تقویت کنه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب هر کی خودشو بهتر میشناسه.
اگه حرفه من مطلق نیست شما هم چند تا گزینه دیگه بهش اضافه کن .

نه خب من که نمیخوام ازدواج کنم با همه دخترا ... تازه تا نتونم مراوده کنم و به شناخت برسم اصلا به مرحله ازدواج نزدیک نمیشم. شاید دختری بود و از من خوشش میومد و واقعا بقول تو همون تیکه پازل من بود و من با این رفتارم اونو از خودم دور کردم... تازه قبلا هم گفتم این چالشی هست در مهارتهای اجتماعی که نه فقط من بلکه هر کس دیگه ای ممکنه باهاش درگیر باشه. نمیشه که فقط صبر کرد

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خب من که نمیخوام ازدواج کنم با همه دخترا ... تازه تا نتونم مراوده کنم و به شناخت برسم اصلا به مرحله ازدواج نزدیک نمیشم. شاید دختری بود و از من خوشش میومد و واقعا بقول تو همون تیکه پازل من بود و من با این رفتارم اونو از خودم دور کردم... تازه قبلا هم گفتم این چالشی هست در مهارتهای اجتماعی که نه فقط من بلکه هر کس دیگه ای ممکنه باهاش درگیر باشه. نمیشه که فقط صبر کرد
در مورد ارتباط اجتماعی بله درسته قضیه فرق میکنه.
من اون حرفو در جوابه اینکه گفتین کسی شبیه من نیست گفتم.
چون تو روابطه اجتماعی نیازی به این نوع وسواس نیست .

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظور من از صبر این نبود که بری یه گوشه بشینی تا یکی نازل شه :smile:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد ارتباط اجتماعی بله درسته قضیه فرق میکنه.
من اون حرفو در جوابه اینکه گفتین کسی شبیه من نیست گفتم.
چون تو روابطه اجتماعی نیازی به این نوع وسواس نیست .
نیاز به کدوم نوع وسواس؟
منظور من از صبر این نبود که بری یه گوشه بشینی تا یکی نازل شه :smile:

پس منظورت چی بود؟

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مهندسه متفکر بالاخره نتیجه ای حاصل شد عایا؟:D

J.AVID

عضو جدید
mohandese.motefakker جان اگه تعداد زياد بود از پسشون بر نيومدي، داوطلبانه بهت كمك مي كنم!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
mohandese.motefakker جان اگه تعداد زياد بود از پسشون بر نيومدي، داوطلبانه بهت كمك مي كنم!

نه خیلی ممنون !:biggrin:
یه داستان بی ربط اما جالب یه ملایی رفته بود یه ده سخنرانی کنه گفت زن چراع خونه هست اما چه خوبه آدم تو خونه چلچراغ داشته باشه. یهو دیدی خانمش تو جمع نشسته گفت البته هرگز نشه فراموش لامپ اضافی خاموش!

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خیلی ممنون !:biggrin:
یه داستان بی ربط اما جالب یه ملایی رفته بود یه ده سخنرانی کنه گفت زن چراع خونه هست اما چه خوبه آدم تو خونه چلچراغ داشته باشه. یهو دیدی خانمش تو جمع نشسته گفت البته هرگز نشه فراموش لامپ اضافی خاموش!

عجباااااااااااا:biggrin:

delbaar

کاربر فعال
باشه دیگه نمیگم نزن تو مخم:Dببین خودتم گفتی از واکنش بعدی اونا یکم مطمئن نیستی...
موضوع بحث های دخترا خیلی با موضوعات شما متفاوته
هیچوقت نمی تونی مثه یه دختر درک کنی اون موضوعا رو...نظری که هم تو این مورد میدی معمولا بدرد نمیخوره:Dهمونطور که ما دخترا از قطعات ماشین وخیلی چیزا نسبت به شما کمتر میدونیم
خوب من ترجیح میدم راجع به همون موضوعات هم با دوست های دخترم حرف بزنم تا یه پسر...همه همینطورن..واسه اینه حرف کم میارین
بنظرم هیچ مشکلی نداری ...تو فکر نباش ..طبیعیه:)
راجع به جذابیت هم اره نظر من همینه...که گفتم
;)

بالا