تولدت مبارک گل پسر.........

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

30 دی(20ژانویه)تولد یه داداشه گله.

farid_ppe

الهی جاده زندگیت هموار...آسمان چشمانت صاف و دریای دلت همواره صاف و زلال باشد....و هیچ وقت از دنیا خسته نباشی...

تولدت موبارک...

منتظر تبریکات گرمتون هستم......;)

آخرین ویرایش:

کوثر89

عضو جدید
تولدتون مبارک
ایشالا هرجا هستین شاد باشین و پر انرژی

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو یه روز سرد زمستون وقتی داشت تو شهرهای جنوبی خوزستان برف می بارید یهو کل شهر ساکت شد
یا خدا ! چی شده؟
یهو ونگ یه بچه شهرو از سکوتش خارج کرد همه بیدار بودند منتظر این اتفاق
زنان کلکله گویان در ره بیمارستان کل میزدند بچه ها جیغ و دست و هورا و مردان چنان نعره میزدند که گویی باز متولد شده اند
همه به سمت زایشگاه در حرکت بودند چه روز با شکوهی
آری این فرید بود که دنیا را مفتخر به وجود خویش کرد

:w14:تولدت مبارک آقا فرید :w14:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.
هم باشگاهی تولدت مبارک. امیدوارم زندگیت پر از آرامش و موفقیت باشه ایشالا همیشه تنت سالم و احوال دلت خوش باشه. :gol::gol::gol:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه لطیف است حسّ ِ آغازی دوباره

و چه زیباست رسیدن به روزِ زیبای آغاز تنفس

و چه اندازه عجیب است ابتدای بودن

و چه اندازه شیرین است امروز

روز تو

روز ِ میلاد تو

روزی که تو آغاز می شوی با تمام تبریک ها و خجستگی ها . . .

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
تولدتووووووووووووووووووووووووووووووون مبااااااااااااااااااااااارک:w33::w32::w33::w32::w31::w33::w31:

آخرین ویرایش:

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توادت مبارگ گل پسر زمستونی از مدل و تیراژ دی ماهی

توادت مبارگ گل پسر زمستونی از مدل و تیراژ دی ماهی

هی یارو دی ماهـــــــــــــــــــــــــــی ، فرید خان ، تولدت موباک : گل رز آتیشی
آروی عمری پر از شکوفه و لاله و یاسمن و نیز عمری با عزت و دل خوشی ...
شب و روزت پر اینرسی ...
او موقه ها که جوون تر و جاهل تر بودم ، با دوستان خوش با دوستان خوش زبون و هم زبون و گل گلاب میگفتیم که هر دختری بزنه رشته شیمی میخواد شی کنه ( ینی زده رشته مزدوج شدن) آغایاون رو نمیدونم ، دیگه خودت فلسفه انتخاب رشتتو بوگو ، فلسفه دخترونش که خوب بود ... :دی

farid_ppe

عضو جدید
سلام عزیزان دلم باورتون نمیشه وقتی پیامهاتون رو میخوندم بغض کردم که چه دوستهای خوبی دارم بهتره بگم برادر ها و خواهر های خوب
داشتن شماها اونم توفضای مجازی بزرگترین دلگرمی دنیاست

من باور دارم که دنیا به وجود بعضی آدمای خوب مدیونه به همین دلیله که داره میچرخه و اون آدمای خوب شماها هستید

کاش حس منو داشتید برای لحظه ای خنده از لبام محو نمیشد نمیتونستم جلوی لبخندمو بگیرم باورتون نمیشه چقدر سورپرایز شدم

ساعتها با انرژی بودم
نمیدونستم به خودم افتخار کنم که چنین خواهر و برادران خوبی دارم یا به شماها افتخار کنم که هستید

نمیدونم تا الان شده حال دلتون خوب باشه یا نه تا الان شده اتفاقی براتون بیافته که از خوشحالی گریه کنید

براتون از خدای مهربون میخام که قلبهای بزرگ و دوست داشتنیتونو رو میزبان شادی کنه

براتون آرزو میکنم خوشبختی رو با تمام وجود لمس کنید

براتون آرزو میکنم لحظه هاتون قرین آرامش باشه

براتون آرزو میکنم از ته دل بخندید

و در نهایت براتون آرزو میکنم همونطور که منو اینقدر خوشحال کردید خدای بزرگ هم قلبهای مهربونتونو شاد کنه

مرسی از خواهر بزرگوار خودم starlet
انشالا عروسیت بیام قر بدم اونقدر میرقصم که بیهوش بشم
مرسی خواهر خوب و عزیزم

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزان دلم باورتون نمیشه وقتی پیامهاتون رو میخوندم بغض کردم که چه دوستهای خوبی دارم بهتره بگم برادر ها و خواهر های خوب
داشتن شماها اونم توفضای مجازی بزرگترین دلگرمی دنیاست

من باور دارم که دنیا به وجود بعضی آدمای خوب مدیونه به همین دلیله که داره میچرخه و اون آدمای خوب شماها هستید

کاش حس منو داشتید برای لحظه ای خنده از لبام محو نمیشد نمیتونستم جلوی لبخندمو بگیرم باورتون نمیشه چقدر سورپرایز شدم

ساعتها با انرژی بودم
نمیدونستم به خودم افتخار کنم که چنین خواهر و برادران خوبی دارم یا به شماها افتخار کنم که هستید

نمیدونم تا الان شده حال دلتون خوب باشه یا نه تا الان شده اتفاقی براتون بیافته که از خوشحالی گریه کنید

براتون از خدای مهربون میخام که قلبهای بزرگ و دوست داشتنیتونو رو میزبان شادی کنه

براتون آرزو میکنم خوشبختی رو با تمام وجود لمس کنید

براتون آرزو میکنم لحظه هاتون قرین آرامش باشه

براتون آرزو میکنم از ته دل بخندید

و در نهایت براتون آرزو میکنم همونطور که منو اینقدر خوشحال کردید خدای بزرگ هم قلبهای مهربونتونو شاد کنه

مرسی از خواهر بزرگوار خودم starlet
انشالا عروسیت بیام قر بدم اونقدر میرقصم که بیهوش بشم
مرسی خواهر خوب و عزیزم

فابل تورو نداشت داداشی