تهدید اسرائیل به حمله نظامی علیه ایران

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1][/h]​
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی گفت درباره ایران همه گزینه‌ها روی میز است.
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی می‌گوید که درباره ایران همه گزینه ها روی میز است و اسرائیل به هیچ وجه برای دفاع از خود به محدودیتهای دیپلماسی توجه نمی‌کند.

«اشتاینیتز» با بیان اینکه تهران در مصالحه با کشورهای غربی بر سر مساله هسته‌ای شکست خورده هشدار داد که تل آویو می‌تواند به طور یکجانبه علیه ایران و برنامه هسته‌ای این کشور اقدام کند.

وی به خبرنگاران گفت: نمیخواهم خیلی خاص بگویم اما همه گزینه ها روی میز است. ما هرگز حق اسرائیل برای دفاع از خود را به مسائل دیپلماتیک محدود نمی‌کنیم.:biggrin::biggrin::biggrin::w15:
......................................................................
تمومش کن این خالی بندیاتو:D

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1][/h]​
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی گفت درباره ایران همه گزینه‌ها روی میز است.
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی می‌گوید که درباره ایران همه گزینه ها روی میز است و اسرائیل به هیچ وجه برای دفاع از خود به محدودیتهای دیپلماسی توجه نمی‌کند.

«اشتاینیتز» با بیان اینکه تهران در مصالحه با کشورهای غربی بر سر مساله هسته‌ای شکست خورده هشدار داد که تل آویو می‌تواند به طور یکجانبه علیه ایران و برنامه هسته‌ای این کشور اقدام کند.

وی به خبرنگاران گفت: نمیخواهم خیلی خاص بگویم اما همه گزینه ها روی میز است. ما هرگز حق اسرائیل برای دفاع از خود را به مسائل دیپلماتیک محدود نمی‌کنیم.:biggrin::biggrin::biggrin::w15:
......................................................................
تمومش کن این خالی بندیاتو:D
پخخخخخخخخخخخخخخ :D
آمریکا گف تو یکی دخالت نکن تو بحث ایران
بعد گف ایران پتانسیل قدرت منطقه شدن داره
بعد اوباما با نخست وزیر اسرائیل دیدار نکرد

سوختن میفهمی؟سوختن :D

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
پخخخخخخخخخخخخخخ :D
آمریکا گف تو یکی دخالت نکن تو بحث ایران
بعد گف ایران پتانسیل قدرت منطقه شدن داره
بعد اوباما با نخست وزیر اسرائیل دیدار نکرد

سوختن میفهمی؟سوختن :D

ازوقتی به سیب زمینی میگفتم دیب دمینی اسرائیل میخوادحمله کنه:biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...........اسرائیل سگ نگهبان آمریکاست ..........اتفاقا ما از این تهدیدها استقبال می کنیم ...........ولی خودشان هم میدانند که جرات چپ نگاه کردن به ایران اسلامی رو هم ندارند ...........ما عاشق مبارزه با صهیونیست های خبیث هستیم

و اتفاقا قطعا با این حمله برخی از خواب خرگوشی بیدار خواهند شد و متوجه جنگ پنهان خواهند شد .......تمام این تهدیدها یک بازی سیاسی برای تحمیل کردن حق خوری بیشتر است
دولت آمریکای ستمگر ........باز هم به اتحادیه اروپا فشار اورده و تحریمی که طبق رای دادگاه حقانی نبوده رو دوباره به اجرا در اوردن ........این است آمریکا و ای کاش برخی بفهمند همانطور ه رهبر فرزانه انقلاب فرمودن آمریکا قابل اعتماد نیست...........

اتحادیه اروپا با فشار آمریکا تحریم‌های ضد ایرانی را تقویت کرد!

و اما جواب ما به گزینه های روی میزشون که موش این میزشونو بخره ........همین میز اوباما جنایتکار رو و هم میز رژیم نامشروع صهیونیستی :

یک …
لحظه لحظه خاطرات بهمنی که یک دفعه بهار شد بهمنی که بوی گل گرفت و سوسن و یاسمن بهمنی که غرق شوق و شور بود، انفجار نور بود

دو … سرزمینی که نگاش به آسمونه و حسابش از زمین جداست ذره ذره خاکش از غرور و غیرته سرزمینی که شن کویرشم، لشکر خداست
سه…
بغض ناتموم مادری بالاسر جنازۀ پسر بغضی که یک‌مرتبه صدا میشه سکوت رو میشکنه ای تموم بچه‌هام فدای تو یا حسین
این گلم نثار کربلای تو یا حسین
* ای پدر و مادرم فدای تو یا حسین زندگیم فدای کربلای تو یا حسین *

چهار… ایستادن یه نوجوون بدون ذره‌ای ترس و آرزو
روبروی تانک‌های روبرو

پنج… اهتزار پرچم سه رنگ روی گنبد مسجدی که زخمۀ گلوله‌هاست خنده‌های مردمی که یک صدا می‌گن «فتح شهر خون کار خداست»

شش…
آسمونی که پر از نوای ربناست آسمونی که قرق شده با شهاب و رعد و صاعقه با آیۀ «و ما رمیت اذ رمیت» آسمونی که کابوس کرکساست هفت… چشمه چشمه موج موج کوچه کوچه رود رود تو خیابونا به هم رسیدن و یکی شدن شکستن سردی دی و غرور اهرمن
.
.
.
.
حالا بازم بشمارن اینا گزینه‌های روی میز ماست
حالا بازم بشمرید گزینۀ روی میزتون چیاست
حالا بازم بشمرید همه میدونن این آخرای قصۀ شماست

آخرین ویرایش:

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
گور بابای اسرائیل....
من به فکر این هستم که بعد عید چقدر تورم خواهیم داشت ؟و چقدر افزایش یا کاهش حقوق دستمزد ؟

منم با شما موافقم. اسرائیل در مقابل این فقری که جامعه رو در بر گرفته هیچ چیزی نیست. البته فکر نکنم حمله اسرائیل مثل حمله های متعارف که فکر می کنیم باشه، پارسال و سال قبلش در یک بازه چند ماهه، اخبار چند انفجار در نقاط مختلف که ظاهراً مربوط به اتم و این طور چیز ها بودن از خبر گزاری های مختلف به گوش می رسید که فکر کنم حمله اسرائیل اگر برنامه ای داشته باشه بیشتر به این صورت باشه.

دوستان هرچیزی سرجای خودش.
منم باشماهم عقیده ام که بزرگترین دشمن ما فقروفساداقتصادیه.
اسرائیل مث سگی میمونه که سالهاست فقط عو عو میکنه وخودشم میدونه دست ازپاخطا کنه نابودخواهدشد:cool:

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...........اسرائیل سگ نگهبان آمریکاست ..........اتفاقا ما از این تهدیدها استقبال می کنیم ...........ولی خودشان هم میدانند که جرات چپ نگاه کردن به ایران اسلامی رو هم ندارند ...........ما عاشق مبارزه با صهیونیست های خبیث هستیم

و اتفاقا قطعا با این حمله برخی از خواب خرگوشی بیدار خواهند شد و متوجه جنگ پنهان خواهند شد .......تمام این تهدیدها یک بازی سیاسی برای تحمیل کردن حق خوری بیشتر است
دولت آمریکای ستمگر ........باز هم به اتحادیه اروپا فشار اورده و تحریمی که طبق رای دادگاه حقانی نبوده رو دوباره به اجرا در اوردن ........این است آمریکا و ای کاش برخی بفهمند همانطور ه رهبر فرزانه انقلاب فرمودن آمریکا قابل اعتماد نیست...........

اتحادیه اروپا با فشار آمریکا تحریم‌های ضد ایرانی را تقویت کرد!

و اما جواب ما به گزینه های روی میزشون که موش این میزشونو بخره ........همین میز اوباما جنایتکار رو و هم میز رژیم نامشروع صهیونیستی :

یک …
لحظه لحظه خاطرات بهمنی که یک دفعه بهار شد بهمنی که بوی گل گرفت و سوسن و یاسمن بهمنی که غرق شوق و شور بود، انفجار نور بود

دو … سرزمینی که نگاش به آسمونه و حسابش از زمین جداست ذره ذره خاکش از غرور و غیرته سرزمینی که شن کویرشم، لشکر خداست
سه…
بغض ناتموم مادری بالاسر جنازۀ پسر بغضی که یک‌مرتبه صدا میشه سکوت رو میشکنه ای تموم بچه‌هام فدای تو یا حسین
این گلم نثار کربلای تو یا حسین
* ای پدر و مادرم فدای تو یا حسین زندگیم فدای کربلای تو یا حسین *

چهار… ایستادن یه نوجوون بدون ذره‌ای ترس و آرزو
روبروی تانک‌های روبرو

پنج… اهتزار پرچم سه رنگ روی گنبد مسجدی که زخمۀ گلوله‌هاست خنده‌های مردمی که یک صدا می‌گن «فتح شهر خون کار خداست»

شش…
آسمونی که پر از نوای ربناست آسمونی که قرق شده با شهاب و رعد و صاعقه با آیۀ «و ما رمیت اذ رمیت» آسمونی که کابوس کرکساست هفت… چشمه چشمه موج موج کوچه کوچه رود رود تو خیابونا به هم رسیدن و یکی شدن شکستن سردی دی و غرور اهرمن
.
.
.
.
حالا بازم بشمارن اینا گزینه‌های روی میز ماست
حالا بازم بشمرید گزینۀ روی میزتون چیاست
حالا بازم بشمرید همه میدونن این آخرای قصۀ شماست

همین که ابرقدرتهای دنیاحاضرشدن باایران مذاکره کنن یعنی ایران دارای قدرتی است که نمیشودازآن چشم پوشی کرد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین که ابرقدرتهای دنیاحاضرشدن باایران مذاکره کنن یعنی ایران دارای قدرتی است که نمیشودازآن چشم پوشی کرد.
ابر قدرت؟.......ابر قدرت که چه عرض کنم بهتر است بگیم مدعیان قدرت ...وگرنه این ها از خانه عنکبوت هم سست ترند ....این ها از پس گروهک داعشی که خودشون بوجود آوردن و حالا که قد جلوشون علم کرده بر نمیان .......روز به روز به لطف خداوند بیش از گذشته در موضع ضعف هستند .......
اما در قبال مذاکره .........قبل سال 88 این ها حقوق ما رو به رسمیت شناخته بودن و تقریبا همه چیز تمام شده بود.......چون جامعه ایران متحد بود و به خوبی توانسته بود ملت های جهان رو آگاه کند ......ولی بعد اتفاقات ناخوشایند این ها متحد شدند ........و به قول خودشان شدن جامعه جهانی!.....اینو من نمیگم .......خود آمریکایی ها از جمله هیلاری کلینتون در خاطراتش نوشته ..........

امیدواریم مذاکرات مثل زمان برخی نباشد که اوردندشان کاخ سعد آباد و هرچه داشتیم رو تقدیم کردند و تهش شد بازی شورای امنیت ملی و محور شرارت خواندن ایران .......چون ملت ایران عزت و استقلال کشور را به هیچ چیز ترجیح نمی دهند ........و همانطور که ملت سلحشور ایران در 22 بهمن هم گفتند شعار ما یک کلام است

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان هرچیزی سرجای خودش.
منم باشماهم عقیده ام که بزرگترین دشمن ما فقروفساداقتصادیه.
اسرائیل مث سگی میمونه که سالهاست فقط عو عو میکنه وخودشم میدونه دست ازپاخطا کنه نابودخواهدشد:cool:
دوست عزیز همین سگ عو عوکننده میدونی باعث فقر بدبختی و فساد شده ؟ اینها با جنگ نرم و تاکتیک جنگ نرم میدونی چقدر رو اجتماع و فرهنگ و سیاست و اقتصاد این مملکت اثر گذاشتند ؟ ما در مقابلش چقدر رو اونا اثر گذاشتیم؟ موافقم کاری نمی تونن بکنن. ولی باور کن همه ملت با شما هم عقیده نیستند .تا کی می خاییم فقط برای جنگ هزینه کنیم تا جنگ کنیم وضع رفاه جامعه مهمه یا آمادگی جنگ با قدرتها؟
من خودم شخصا اونقدر دیگه ازمشکلات خسته شدم دیگه برام مهم نیست اسراییل کیه و می خاد چیکار می کنه توو فلسطین چه خبره فقط مهم خودم هستم و اینو خوب درک کردم که همه چیز جنگ نیست.
کشور بریتانیا با سیاست و دیپلماسی قوی با هیچی بر نصف دنیا حکومت کرد و الان یکی از دول های تاثیر گذار در سیاست های جهانی هست سعی کنیم سیاستمدار قوی باشیم تا حسن قلدر!

در ضمن دوست عزیز همین فقر و فساد ((که عاملش همین کشورها هستند)) چنان این جامعه رو به بیراهه می کشاند که یه زمان می بینی بمب اتمی هم نمی توانست اینکار رو بکند

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمی کنم بزرگترین و پیشرفته ترین ارتش های جهان که اتفاقاً بزرگترین اقتصادهای جهان و قالباً با فعال ترین نیرو های انسای هم هستن نقطه ضعفی از لحاظ اقدامات نظامی داشته باشن البته به نظرم با به ریاست جمهوری رسیدن آقای اوباما در آمریکا، به خاطر ویژگی های شخصی خود ایشون در پرهیز از روش های نظامی که هزینه های انسانی و مالی در پی داره برای حفظ منافع کشور و مردمشون در دنیا تمایل پیدا کردن مسائلشون رو به صورت مسالمت آمیز حل کنن تا جایی که بیشتر اوقات موجب اعتراض حزب مخالف ایشون به عنوان نقطه ضعفشون محسوب میشه و حتی تمایل ایشون به حل های مسالمت آمیز تا جایی است که مانع اقدام نظامی دو کشور دیگر علیه هم میشن و جهت مذاکره بین کشور ها هم به عنوان واسطه در مذاکرات وارد میشن تا درگیری های نظامی رخ نده.

تهدیدهای آمریکافقط به دوران دموکراتهابرنمیگرده بلکه قبل ازاون قدرت دست جمهوری خواهان تندروبوده.مگرجرج بوش نبودکه ایران رومحورشرارت میدونست.
به نظرم ایناتهدیدات توخالیه.برای ایجاجنگ روانی
من نمیگم ماخوبیم واونابدن ولی به نظرم مادرهیچ دوره ای طی 100سال گذشته به این اندازه قدرت نداشتیم.
من معتقدم کشورماالان ازلحاظ امنیتی درجایگاه خوبی قرارداره ولی مهمترین تهدیدمامسائل فسادمالی مسئولان وآقازاده هاست که یک روزی بلاخره مردم روخسته خواهدکرد.این تهدیدازتهدیداسرائیل جدی تره!!!

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز همین سگ عو عوکننده میدونی باعث فقر بدبختی و فساد شده ؟ اینها با جنگ نرم و تاکتیک جنگ نرم میدونی چقدر رو اجتماع و فرهنگ و سیاست و اقتصاد این مملکت اثر گذاشتند ؟ ما در مقابلش چقدر رو اونا اثر گذاشتیم؟ موافقم کاری نمی تونن بکنن. ولی باور کن همه ملت با شما هم عقیده نیستند .تا کی می خاییم فقط برای جنگ هزینه کنیم تا جنگ کنیم وضع رفاه جامعه مهمه یا آمادگی جنگ با قدرتها؟
من خودم شخصا اونقدر دیگه ازمشکلات خسته شدم دیگه برام مهم نیست اسراییل کیه و می خاد چیکار می کنه توو فلسطین چه خبره فقط مهم خودم هستم و اینو خوب درک کردم که همه چیز جنگ نیست.
کشور بریتانیا با سیاست و دیپلماسی قوی با هیچی بر نصف دنیا حکومت کرد و الان یکی از دول های تاثیر گذار در سیاست های جهانی هست سعی کنیم سیاستمدار قوی باشیم تا حسن قلدر!

در ضمن دوست عزیز همین فقر و فساد ((که عاملش همین کشورها هستند)) چنان این جامعه رو به بیراهه می کشاند که یه زمان می بینی بمب اتمی هم نمی توانست اینکار رو بکند

درست میگیدشماولی همه توانمون روروی مسائل نظامی نذاشتیم.مشکل مابی دروپیکربودن نظام اداریمونه که هرکس وناکسی به خودش اجازه میده بایک قراردادجعلی اموال ملتو چپاول کنه.
نمونش همین آقای م ه دوست داشتنی که 5میلیون دلارازیک شرکت خارجی رشوه میگیره وککشم نمیگزه.اگربرادارات دولتی مابه معنای واقعی قانون حکمفرمابوداینقدفسادمالی رخ نمیداد.
من دست نیروهای مسلح ایران ومیبوسم چون به نظرم تنهاکسانی که دارن کارشونو درست انجام میدن همینهاهستند!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست میگیدشماولی همه توانمون روروی مسائل نظامی نذاشتیم.مشکل مابی دروپیکربودن نظام اداریمونه که هرکس وناکسی به خودش اجازه میده بایک قراردادجعلی اموال ملتو چپاول کنه.
نمونش همین آقای م ه دوست داشتنی که 5میلیون دلارازیک شرکت خارجی رشوه میگیره وککشم نمیگزه.اگربرادارات دولتی مابه معنای واقعی قانون حکمفرمابوداینقدفسادمالی رخ نمیداد.
من دست نیروهای مسلح ایران ومیبوسم چون به نظرم تنهاکسانی که دارن کارشونو درست انجام میدن همینهاهستند!
قبول.نیروهای مسلح 20 گرفتند ولی چه فایده؟ وقتی فساد اخلاقی و اقنصادی باشه دیگه ملت جون به لب میشن..نمیشه که به خاطر یه ارگان از همه مشکلات چشم پوشی کرد

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول.نیروهای مسلح 20 گرفتند ولی چه فایده؟ وقتی فساد اخلاقی و اقنصادی باشه دیگه ملت جون به لب میشن..نمیشه که به خاطر یه ارگان از همه مشکلات چشم پوشی کرد

اگرایناهم مث بقیه بودن الان ماهم مث عراق وپاکستان هرروزشاهدبمبگذاری وکشته شدن هموطنامون بودیم.بعددیگه شمام نمیتونستی تاپیک بزنی تبریزشهراولین ها;)

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قدرت بدون مردم هیچ به درد نمیخوره متاسفانه جنگ روانی و تحریم های پیش اومده ملتو داره به سمتی میبره که بیخیال همه چی بشن ...اگه آمریکا هنوز به ایران حمله نکرده به این دلیل نیست که قدرت تسلیحاتیشو نداره به این دلیله که از ایمان این ملت میترسه میدونه که رو ملتشون تعصب دارن به امید اونروز که جنگ های روانی و تحریم ها رو ایمانامون تاثیری نذاره وگرنه ایران مدت هاست داره با آمریکا از نظر تسحیلاتی میجنگه تو جنگای نیابتی اسرائیل و لبنان در واقع ایران و آمریکان که میجنگن ....که هم گاهی ایران برندست هم گاهی آمریکا...
شکست اونا زمانی حتمیه که ما ملت بایستیم ...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگرایناهم مث بقیه بودن الان ماهم مث عراق وپاکستان هرروزشاهدبمبگذاری وکشته شدن هموطنامون بودیم.بعددیگه شمام نمیتونستی تاپیک بزنی تبریزشهراولین ها;)
هم شهر اولین ها هم شهر آرزوها((محض اطلاع));)
من نتونستم آخرش منظورم رو برای شما بیان کنم. بترسین از آن روزیکه شهر اولین ها بپا خیزد..:)
جنگ روانی و جنگ نرم آرام آرام و گاماس گاماس وارد سیاست و فرهنگ می شود که شدت تخریبش و قدرت نظامی اش از 100 تا نیروی مسلح بیشتر است باید جلوی این گرفته شود وگرنه همان اسراییل هم میداند نمی تواند با ایران جنگ کند و با این حرف ها سره ایران را مشغول کرده و از جای دیگر در حال نفوذ است.:gol:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قدرت بدون مردم هیچ به درد نمیخوره متاسفانه جنگ روانی و تحریم های پیش اومده ملتو داره به سمتی میبره که بیخیال همه چی بشن ...اگه آمریکا هنوز به ایران حمله نکرده به این دلیل نیست که قدرت تسلیحاتیشو نداره به این دلیله که از ایمان این ملت میترسه میدونه که رو ملتشون تعصب دارن به امید اونروز که جنگ های روانی و تحریم ها رو ایمانامون تاثیری نذاره وگرنه ایران مدت هاست داره با آمریکا از نظر تسحیلاتی میجنگه تو جنگای نیابتی اسرائیل و لبنان در واقع ایران و آمریکان که میجنگن ....که هم گاهی ایران برندست هم گاهی آمریکا...
لایک..
من هم منطورم اینه .. کافیه این ملت همه متحد نباشند هیچ ارگانی حتی نیروهای مسلح هم کاری ازشون بر نمی یاد...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لایک..
من هم منطورم اینه .. کافیه این ملت همه متحد نباشند هیچ ارگانی حتی نیروهای مسلح هم کاری ازشون بر نمی یاد...

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله اوناازایمان کسانی چون قاسم سلیمانی ها وطهرانی مقدم هاهراس دارندوجوانان گمنامی که قبلابرادریشونو ثابت کردند.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم شهر اولین ها هم شهر آرزوها((محض اطلاع));)
من نتونستم آخرش منظورم رو برای شما بیان کنم. بترسین از آن روزیکه شهر اولین ها بپا خیزد..:)
جنگ روانی و جنگ نرم آرام آرام و گاماس گاماس وارد سیاست و فرهنگ می شود که شدت تخریبش و قدرت نظامی اش از 100 تا نیروی مسلح بیشتر است باید جلوی این گرفته شود وگرنه همان اسراییل هم میداند نمی تواند با ایران جنگ کند و با این حرف ها سره ایران را مشغول کرده و از جای دیگر در حال نفوذ است.:gol:

برمنکرش لعنت که شهرتون هم شهراولین هاوهم شهرآرزوهاست;)
امابترسین ازروزی که شهرتون شهرخط مقدم هابشه!میدونیدچراداعش جرات نکرده پاشوتوایران بذاره.قطعابه خاطر ب ز،م ر،م ه نبوده به خاطرغیرتمندانی بوده که گمنام دارن خدمت میکنن.
انگارمنم نتونستم منظورموبرسونم.
اگه کسی خیانت میکنه دلیل نمیشه بقیه کاروشونو درست انجام ندن.تاریخ به ماثابت کرده هیچ ستمگری پایدارنبوده واین ایران بوده که همیشه بوده وهست:)

behnam_nurse86

عضو جدید
این کار رو نمیکنه اما خب اسرائیله دیگه هیچی حالیش نیست ممکنه انجام بده اما خب اگه بخواد اینکار رو بکنه شک نکنید که میخواد بمب اتم بزنه تو ایرانه!!!!

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسراییل عددی نیست .... از ی گروه حزب الله 44 روز شکست خوردن

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
زر مفت میزنه
اونا اگه میتونستن تا حالا کاری کرده بودن
اونا از ما میترسن

آخرین ویرایش:

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
از لحاظ نظامی واقعا توانایی این کار رو داره؟

تجربه نشون داده یکی از اصول در حملاتش غافلگیری هست... در حالی که حالا این حربه رو از دست داده...

این بخشی از گزارش نشریه معروف جینز دیفنس انگلستان درباره رادار جدید 2500 کیلومتری سپهر هست که در کردستان قرار داره : سامانه راداری سپهر مستقر در کردستان قادر است تا علاوه بر پوشش کامل ایران، عربستان ، مصر، فلسطین اشغالی ، ترکیه و پاکستان را هم پوشش دهد و همچنین اروپای شرقی، جنوب شرقی روسیه ازجمله مسکو، شرق هند را رصد کند.

بخش سیاسی ان هم که مشخصه تو جامعه جهانی منزوی میشه وقتی که با این مذاکرات هسته ای موازنه قوا عوض شده.... دیگه حوزه نفوذ مناطق راهبردی اقتصادی جهان برای ما به تنگه هرمز محدود نمیشه... بلکه حالا تقریبا کنترل تنگه باب المندب هم با تحولات یمن در دست ماست:smile:

از امنیت کشور ما همین بس که از ماه های گذشته روزانه بیش از هزار پرواز خارجی از حریم هوایی عبور و سالانه 1 میلیارد دلار درامد عاید کشور ما میکنه...

هنوز تحریم ها برداشته نشده نفت ارزشش سقوط کرده اما ما از رشد اقتصادی منفی 5 درصد سابق به حداقل مثبت 2 درصد رسیدیم و تورم از بیش از 40 درصد به کمتر از 17 درصد رسیده...

صنعت ما - درسته رونق نگرفته اما - از رکود خارج شده اون هم زیر تحریم های شدید

عظیم ترین میدان گازی جهان با مدیریت صحیح بهره برداری فازهای ان سرعت گرفته...

حالا به نظرتون - ان شاء الله - بعد از توافق هسته ای چه وضعیتی برای جوان های کشور ایجاد میشه؟ تو حوزه نفت ما صادراتمون به حداقل به 4 میلیون بشکه میرسه اون وقت تصور کنید ما فقط تو این حوزه چقدر استخدامی داریم؟

تو حوزه صنعت سوابق مدیران فعلی گویا هست... معاون اول فعلی تو دوران وزارتش در اوایل دهه 80 رشد دو رقمی صنعتی رو رقم زده

خدا رو شکر تحول نظام سلامت عمومی ما هم که با سرعت دنبال میشه

ان شاء الله با توافق نهایی 100 میلیارد دلار سرمایه بلوکه شده وارد سیستم بانکی ما میشه

از اشتیاق شرکت های خارجی برای حضور در کشورمان همین بس که چند ماه پیش شرکت معتبر امریکایی ورلد اکو انرژی خبر از امضای قرارداد بیش از 1 میلیارد دلاری برای تولید برق از زباله و تولید روزانه 250 مگاوات برق در استان چهارمحال بختیاری داد

پ.ن: با مدیریت شرایط اقتصادی و حاکم شدن امنیت نسبی و خارج شدن کشور از یک شوک ارزی - تورمی شرایط اجتماعی - امنیتی مناطق مختلف کشور بهبود پیدا کرده و افکار جدایی طلبانه که متاسفانه توسط دشمنان کشورمان و البته بعضی همسایگان ایجاد شده بود از این مناطق دور شده...

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از لحاظ نظامی واقعا توانایی این کار رو داره؟

تجربه نشون داده یکی از اصول در حملاتش غافلگیری هست... در حالی که حالا این حربه رو از دست داده...

این بخشی از گزارش نشریه معروف جینز دیفنس انگلستان درباره رادار جدید 2500 کیلومتری سپهر هست که در کردستان قرار داره : سامانه راداری سپهر مستقر در کردستان قادر است تا علاوه بر پوشش کامل ایران، عربستان ، مصر، فلسطین اشغالی ، ترکیه و پاکستان را هم پوشش دهد و همچنین اروپای شرقی، جنوب شرقی روسیه ازجمله مسکو، شرق هند را رصد کند.

بخش سیاسی ان هم که مشخصه تو جامعه جهانی منزوی میشه وقتی که با این مذاکرات هسته ای موازنه قوا عوض شده.... دیگه حوزه نفوذ مناطق راهبردی اقتصادی جهان برای ما به تنگه هرمز محدود نمیشه... بلکه حالا تقریبا کنترل تنگه باب المندب هم با تحولات یمن در دست ماست:smile:

از امنیت کشور ما همین بس که از ماه های گذشته روزانه بیش از هزار پرواز خارجی از حریم هوایی عبور و سالانه 1 میلیارد دلار درامد عاید کشور ما میکنه...

هنوز تحریم ها برداشته نشده نفت ارزشش سقوط کرده اما ما از رشد اقتصادی منفی 5 درصد سابق به حداقل مثبت 2 درصد رسیدیم و تورم از بیش از 40 درصد به کمتر از 17 درصد رسیده...

صنعت ما - درسته رونق نگرفته اما - از رکود خارج شده اون هم زیر تحریم های شدید

عظیم ترین میدان گازی جهان با مدیریت صحیح بهره برداری فازهای ان سرعت گرفته...

حالا به نظرتون - ان شاء الله - بعد از توافق هسته ای چه وضعیتی برای جوان های کشور ایجاد میشه؟ تو حوزه نفت ما صادراتمون به حداقل به 4 میلیون بشکه میرسه اون وقت تصور کنید ما فقط تو این حوزه چقدر استخدامی داریم؟

تو حوزه صنعت سوابق مدیران فعلی گویا هست... معاون اول فعلی تو دوران وزارتش در اوایل دهه 80 رشد دو رقمی صنعتی رو رقم زده

خدا رو شکر تحول نظام سلامت عمومی ما هم که با سرعت دنبال میشه

ان شاء الله با توافق نهایی 100 میلیارد دلار سرمایه بلوکه شده وارد سیستم بانکی ما میشه

از اشتیاق شرکت های خارجی برای حضور در کشورمان همین بس که چند ماه پیش شرکت معتبر امریکایی ورلد اکو انرژی خبر از امضای قرارداد بیش از 1 میلیارد دلاری برای تولید برق از زباله و تولید روزانه 250 مگاوات برق در استان چهارمحال بختیاری داد

پ.ن: با مدیریت شرایط اقتصادی و حاکم شدن امنیت نسبی و خارج شدن کشور از یک شوک ارزی - تورمی شرایط اجتماعی - امنیتی مناطق مختلف کشور بهبود پیدا کرده و افکار جدایی طلبانه که متاسفانه توسط دشمنان کشورمان و البته بعضی همسایگان ایجاد شده بود از این مناطق دور شده...

سلام مسعود عزیز ..........اتکا به نقاط خیالی .........فرمایش حضرت آقا رو یادتونه ........تمایل ندارم جواب بدم .......چون متاسفانه صحیح و ناصحیح عین یک مخلوط کن قاطی هم هست ........یادتون هست تا ا یه حرفی میزدیم میگفتین خب انگار دیگه هیچ مشکلی نیست و مملکت گل و بلبله؟!
ظاهرا با تغییر دولت این وضعیت برای شما پیش اومده ..........و همه چی آرومه .....قبلنا نگرانیمون صرفا تو مرزها بود .....
متاسفانه یک دادستان دیگر شهید شد
[h=3]PressTV-دادستان شهرستان روانسر ترور شد[/h]رهبری صراحتا همین امسال بود گمونم گفتند که دست از سیاه نمایی علیه دولت ای گذشته برداشته بشه .........البته مواردی در قبال دولت حاضر میگم و سعی میکنم صرفا در جواب شما باشه

به بخشی که لازم می بینم پاسخ میدم چون مدام این مسئله رو مطرح میکنی .......که یک حرف عوام پسندانه است ...........

دوست محترم .......در دولت قبل رشد اقتصادی 6 درصد هم بوده و به جز یک سال تمامی سال ها رشد اقتصادی مثبت بوده بطوریکه متوسط رشد اقتصادی بیش از 3.5 درصد بوده است ........با خود فکر نمیکنید یک نفر پیدا بشه و اقتصاد رو بفهمه و حزبی نباشه .......چه نگاه جالبی به اظهارات شما داره؟!

اما چرا سال آخر منفی شد .........اولا کانی که انقدر تشکیک به آمترهای دولت قبل کردن چطور میان حرف از آمار میزنن ........مردم یادشون نرفته چه کسی گفت تورم به آمار نیست به جیب مردم است!
از قیمت مرغ چه خبر؟.........
اولا این نرخ رشد اقتصادی بارها از سوی مسئولان دولت حاضر متفاوت اعلام شد ......یکبار گفتند -6 یکبار -8 یکبار -5!

سال 92 گفتند شده -2 و سال 93 فرمودند 4 درصد رشد!

اگر فرض رو بزاریم بر صحت هر کدوم این آمارها خب چه چیزی سبب میشه رشد 4.3 درصد در سال 90 به یکی از این مقادیر منفی برسه .......علت چه بوده؟

بر اساس اعلام بانک مرکزی، رشد اقتصاد ایران بدون نفت، کمتر از یک درصد منفی بوده است، یعنی منفی ۰/۹ درصد! پس چرا رشد اقتصادی کل منفی ۶/۸ درصد اعلام شده است؟ علتش این بود که خرید نفت ایران تحریم شد.......... وقتی صادرات نفت و میعانات گازی از حدود ۲/۴ میلیون بشکه در روز به حدود یک میلیون بشکه در روز به دلیل محدودیت های تحریم کاهش یافت، یا به بیان بانک مرکزی، تولید بخش نفت به این دلیل، ۳۷٫۴ درصد کوچک می شود (رشد منفی پیدا می کند)، روشن است که رشد اقتصاد به این دلیل کم شود. بخش نفت در سال ۱۳۹۱، ۲۰ درصد رشد را تشکیل می داد. حال عدد منفی ۰/۹ درصد را با اعدادی که اعلام شده رو مقایسه کنید........وقتی به جای دو ونیم میلیون بشکه نفت، یک میلیون بشکه در روز بارگیری می شود، نتیجه این می شود که اگرچه رشد حمل و نقل بدون نفت در سال ۱۳۹۱، حدود ۹ درصد بوده است، ولی از آنجایی که رشد بخش حمل و نقل نفتی حدود منفی ۸ درصد بوده است، رشد مزبور به سطح دو و نیم درصد کاهش یافته است.........به همین خاطر خدمات بازرگانی کشور از متوسط رشد ۶ درصد در سال های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰، به منفی ۹ درصد در سال ۱۳۹۱ افت می کند. ........وقتی بانک مرکزی و بانک های کشور تحریم می شوند نتیجه این می شود که بخش خدمات مالی که در فاصله سال های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ به طور متوسط رشد ۸ درصدی را تجربه می کرد، در سال ۱۳۹۱ به ۱/۶- درصد افت می کند. .......بدین ترتیب بخش خدمات که بالغ بر ۵۰ درصد سهم رشد اقتصادی را به خود اختصاص می دهد، از متوسط رشد بالای ۵ درصد در فاصله سال های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ به ۱/۱ درصد در سال ۹۱ افت می کند.

حالا این خیلی جالبه آقایونی که تا قبل انتخابات سهم تحریم ها رو در این قبیل آمارهای اقتصادی زیر 20 درصد و نهایت 40 درصد میدونستن .........همه کارشون شده بحث مذاکره!.......البته ما امیدواریم خدایی نکرده مذاکره به هر قیمت نباشه!..........و همونطور که رهبری هم فرمودن به آمریکا اعتماد نداریم

یک نمونش تحریم اخیرشون ........که یک دانشگاه آمریکایی برای دانشجویان ایرانی بدین واسطه محدودیت گذاشته !
دانشگاه آمریکایی پذیرش دانشجویان ایرانی را متوقف کرد

این رو سایت زنجیره ای عصر ایران تیتر کرده

اما در قبال تورم .......جالب و خنده دار نیست مقایسه نرخ تورم نقطه ای با نرخ تورم سالانه؟!.......یا خنده دارتر نرخ تورم نقطه ای که بالای 40 درصد شده بود در آن مقطع زمانی رو با هر چه نرخ تورم مقایسه کردن؟:)

اما در قبال خروج از رکود که جناب روحانی گفتند ......والا اگر بگذریم از نظر اقتصاددانان مستقل .......ظاهرا بین خود دولتی ها هم اختلاف نظر وجود دارد!

ادامه اظهارات متناقض دولتی‌ها

راستی از بورس چه خبر؟

فکر میکنم خیلی بهتر بود کسانی که انقدر بحث بی تدبیری و سومدیریت مطرح میکردند .......در همین زمینه ها کاری میکردند ......به جای دل بستن و تمام هزینه کردن خود برای مذاکرات و دل بستن به وعده های دشمنی غیر قابل اعتماد
سایر موارد رو نیاز به بحث نمیبینم.......راستی از غرامت سنگین کرسنت چه خبر؟........ماشاالله این تجربه آقای زنگنه که خیلی خوب بود در جهت کاهش قیمت نفت!.......هرچند بی انصافی است نقش توطئه گر آمریکا و همراهانش از جمله آل سعود رو در این زمینه ها نادیده بگیریم .......راستی از نماینده ایران در سازمان ملل چه خبر؟!

و اما در قبال جنگ..........خب فقط این لینک رو تقدیم شما میکنم!

علی مطهری : تشخیص دادم جبهه رفتن واجب نیست . . . - آپارات

اما در قبال بحث سلامت ...........وزیر کاربلد دولت روحانی حقیقتا وزیر بهداشت ایشون هستند ........حتی ببینید جر خانم ابتکار اصلاح طلب که مشغول فیس بوک بازی هستند رو میکشن و به خوزستان میرن .......گرچه دکتر پزشکیان انتقاداتی به ایشون میکنن........ولی انصافا ما از مردم جز دعای خیر برای ایشون فعلا ندیدیم ........ان شاالله در راهی که هستند بمانند

آخرین ویرایش:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برمنکرش لعنت که شهرتون هم شهراولین هاوهم شهرآرزوهاست;)
امابترسین ازروزی که شهرتون شهرخط مقدم هابشه!میدونیدچراداعش جرات نکرده پاشوتوایران بذاره.قطعابه خاطر ب ز،م ر،م ه نبوده به خاطرغیرتمندانی بوده که گمنام دارن خدمت میکنن.
انگارمنم نتونستم منظورموبرسونم.
اگه کسی خیانت میکنه دلیل نمیشه بقیه کاروشونو درست انجام ندن.تاریخ به ماثابت کرده هیچ ستمگری پایدارنبوده واین ایران بوده که همیشه بوده وهست:)
خداوند این غیرتمندان را حفظ کند..
موافقم هیچ ستمگری پایدار نبوده حتی ستمگران که در ایران ستم می کنند.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احساس میکنم عده ای از دوستان علیرغم اینکه آمار ها و شعار های خوبی دادن , یه جور ترس پنهون تو وجودشونه که از لابلای حرفاشون میشه اونو حس کرد.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بحث ها و درد دل های سه گروه که تو این تاپیک شرکت میکنند , خیلی جالبه.
گروه اول که به این بهانه دارن عقده هاشونو خالی میکند و باربط و بی ربط همش حرف خودشونو میزنن.
گروه دوم که یکی به نعل میزنن و یکی به میخ که اصن معلوم نمیشه کدوم طرفی اند..
گروه سوم که هم میترسن و هم اینکه رجز خوانی میکنند.
بعدشم همه گروهها ادعای متحد بودن هم دارن.
روزگار غریبی است نازنین.

بالا