تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستانی که میرن برا امتحان اسکیس ( هم حرفه ای هم اونایی که مثل خودم برا تجربه کردن جو امتحان میرن ) اگه امتحان تهران بود که به احتمال زیاد هست ، سعی کنید بعد از امتحان یه بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان امسال داشته باشید ، کسایی که رفتن میدونن که دیدن محصولات نمایشگاه میتونه یه طرز فکر جدید به آدم بده . ( همیشه اینقد تاثیر نداره )
زمان : 12 تا 15 ام . تقریبا همه میتونن بعد امتحان برن
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران . ( اگه اشتباه نکنم میشه انتهای بزرگراه چمران )

مفید نی قبل امتحان بریم؟؟؟بدرد چند تا نوشته و ایده تو اسکیس نمی خوره؟

shahkar1

عضو جدید
مفید نی قبل امتحان بریم؟؟؟بدرد چند تا نوشته و ایده تو اسکیس نمی خوره؟

تا به حال کلی کتاب خوندین ، تمرین کردین ، از دیگران سوال پرسیدین ، مطمئنن اینم خوبه اما خیلیی خسته میشید چون کلی پیاده روی داره . بهترین حالت اینه که بعد از امتحان برید که ازش لذت ببری ، نه اینکه با استرس از کنارش رد شی . شما آماده امتحان هستین .
البته اینم بگم که بیشتر نکات اجرایی رو تو نمایشگاه میبینین . که بدرد عاقبتتون میخوره نه الان.

Saretus

کاربر فعال
بهزاد اگه به جای بخش تکثیر رفته بود بخش آپلود کارت ها ملتی رو شاد می کرد بنده خدا!!!

arch 1 teh

عضو جدید
سلام بچه ها،چرا نمیاد این کارتا؟شاید 5 شنبه نیست امتحان؟مکان دیدار شد پارک دانشجو ،تئاتر شهر(ولی گفته باشم مترو 4 راه ولیعصر اساسی بچه های نیرو انتظامی فعال هستن) زمان هم انتخاب کنین 1.چهارشنبه عصر 6تا 8 2.پنجشنبه بعد از اسکیس 12 تا 2 3.پنجشنبه 6 تا 8 عصر اگر جمعه یا شنبه باشه ممکنه خیلی از بچه های نباشن،(بچه های اسکیس شیراز با هم اومدن،که بعضی هاشون عضو باشگان اونام قرار شده بیان)

mahdooneh

عضو جدید
نمیشه زنگ بزنیم به خود سنجش.بگیم کارتا رو بذارین دیگههههههههههه؟شاید بگن کلا اسکیس نیست خیال همه رو راحت کنن!

rojmanesi

عضو جدید
بچه ها میشه بگین دقیقا واسه پرینت کارت ها چی لازمه؟
اگه ما شهرستانی ها نرسیدیم امروز بگیریم(بدلیل سفر)تهران پرینت کنیم...

mbarsen

عضو جدید
میدونم دوست من میگم واسه پرینتش چی لازمه؟ شماره پرونده؟؟؟یانه...

اول باید کارت بخری تو اون کارته شماره پرونده و رمز ورود داره مث زمان ثبت نام کنکور اینارو وارد میکنی بعد یهو کارتت ظاهر میشه :))))
ولی این شماره هاییم که داری محض احتیاط داشته باش

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ کارمندان سنجش پس از تماس و سوال در مورد کارت ورود به جلسه اسکیس:

آقا پس کارتای اسکیس کی میاد؟ - چــــــــی میـــــــــگـــــــی؟! اسکیس هم یه نوع موسیقیه؟!

خانوم کارتای اسکیس کی میاد؟ - چرا فحش میدی عوضی؟ اسکیس خودتی.

مشدی کارتای اسکیس کی میاد؟ - میــــــــاد، همین فردا پس فردا میاد عجله نکنید.

داداش کارتای اسکیس کی میاد؟ - کارت نیاز نیست، شناسنامه رو وردارین برین سر جلسه دیگه کی با شما کار داره.

کارت اسکیس ما چی شد پس ای بابا؟ - شما با در دست داشتن 15 هزار تومن پول برید سر حوزه امتحانی، 15 رو بدی حله کارت تشریفاته.

کارت اسکیس ما نمیاد برادر؟ - نه دیگه، به مناسبت حماسه سیاسی مردم تصمیم گرفتیم همه رو یجایی قبول کنیم، اسکیس نمیخواد مستقیما رفتین سر کلاس.

arefeh

کاربر ممتاز
پاسخ کارمندان سنجش پس از تماس و سوال در مورد کارت ورود به جلسه اسکیس:

آقا پس کارتای اسکیس کی میاد؟ - چــــــــی میـــــــــگـــــــی؟! اسکیس هم یه نوع موسیقیه؟!

خانوم کارتای اسکیس کی میاد؟ - چرا فحش میدی عوضی؟ اسکیس خودتی.

مشدی کارتای اسکیس کی میاد؟ - میــــــــاد، همین فردا پس فردا میاد عجله نکنید.

داداش کارتای اسکیس کی میاد؟ - کارت نیاز نیست، شناسنامه رو وردارین برین سر جلسه دیگه کی با شما کار داره.

کارت اسکیس ما چی شد پس ای بابا؟ - شما با در دست داشتن 15 هزار تومن پول برید سر حوزه امتحانی، 15 رو بدی حله کارت تشریفاته.

کارت اسکیس ما نمیاد برادر؟ - نه دیگه، به مناسبت حماسه سیاسی مردم تصمیم گرفتیم همه رو یجایی قبول کنیم، اسکیس نمیخواد مستقیما رفتین سر کلاس.

آخری رو پایه ام...دوستان شما بیاید تهران از کافی نت میخرید به خودتون استرس وارد نکنید....این سیاست سنجشه ک یه سری از بچه ها رو با وارد کردن استرس بهشون از صف خارج کنه....

memar-86

عضو جدید
اینجوری نمیشه... باید یه جوری اعتراضمونو بهشون حالی کنیم... من یه پیشنهادی دارم
اصلن بیام برای اعتراض به اینا امتحان اسکیسو تحریم کنیم....
کیا موافق تحریمند..؟؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پستاتون واقعا جالبن
چه خبره انقد به هم استرس میدین
توکل کنید به خدا ،چاره ی همه ی سختیها خودشه
ایشالا همتون موفق باشد
نگران نباشید
ایشالا همتون موفقید
التماس دعا

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ما رفتيم
كارتام نيومد لعنتي
همتونو به خدا ميسپارم
اگه همو ديدين به هم از طرف من سلام برسونين
باي باي اباجيا و داداشا

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می خوام اینجا تظاهرات راه بندازم
مرگ بر سنجش ، مرگ بر سنجش ، مرگ بر سنجش

نگو اینجوری خیلی کار میکنن الان همونم تعطیل میکنن:eek:
نمیشه زنگ بزنیم به خود سنجش.بگیم کارتا رو بذارین دیگههههههههههه؟شاید بگن کلا اسکیس نیست خیال همه رو راحت کنن!
ببینم دوباره میتونید حولشون کنید کارتارو بدون عسکو مهر بذارن:cry:

ايشالا بميرن
ايشالا بميرن كه اينقد بي برنامن

چی؟؟ کی بی برنامست؟؟ سنجش همه کاراش رو حساب کتابه. توکلی با تعصب دیرید دید دیرید دید توکلی با تعصب ......
الهي سنجش بميره
ايشالا مباركش باد
اقاي عروس چه زشته
ايشالا مباركش باد
دوماد خانم ملنگه
ايشالا سنجش بميره

اینم از رتبه یک ما کارتا نیومده ...:w15:

اینجوری نمیشه... باید یه جوری اعتراضمونو بهشون حالی کنیم... من یه پیشنهادی دارم
اصلن بیام برای اعتراض به اینا امتحان اسکیسو تحریم کنیم....
کیا موافق تحریمند..؟؟؟
آره شب عید تو مدرسه هم یکی اینو میگفت که یه هفته آخرو نیایم و خودش اول از همه میرفت مدرسه میگفت عه شما چرا امدید

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا جان دل نگرون نباشین یکی از لب تاپهای سازمان دچار مشکل شده بود (همون که فرم اولیه کارت هامون توشه) و الان توکلی و کاظمی و مش رجب (ایشون آبدارچی محترم سنجش هستن و بعضا هم یه نون و آبی یواشکی این گوشه واسم میارن) دارن ویندوزش رو دوباره نصب میکنن و بعد هم ناد 32 میریزن و اوکی میشه .... البته بعدش قراره ناهار بزنن طفلکی ها چند ساعته که لب به چیزی نزدن ... توکلی که به گمانم روزه ایام شعبانیه گرفته باشه!!
راستی شما رو جون شکیرا و پیکه اینقدر به شماره های سازمان زنگ نزنین سرم ترکید آخه زیر میز تلفن استتار کردم چند ساعتیه

آرشاد

عضو جدید
سلام من تقریبا یه ماهی هست هر روز با شما همراهم "از تمریناتون و پستاتون استفاده میکنم اما یواشکی:cool:گفتم این دم اخری بگم راضی باشین:redface:

fahime_k

عضو جدید
بابا جان دل نگرون نباشین یکی از لب تاپهای سازمان دچار مشکل شده بود (همون که فرم اولیه کارت هامون توشه) و الان توکلی و کاظمی و مش رجب (ایشون آبدارچی محترم سنجش هستن و بعضا هم یه نون و آبی یواشکی این گوشه واسم میارن) دارن ویندوزش رو دوباره نصب میکنن و بعد هم ناد 32 میریزن و اوکی میشه .... البته بعدش قراره ناهار بزنن طفلکی ها چند ساعته که لب به چیزی نزدن ... توکلی که به گمانم روزه ایام شعبانیه گرفته باشه!!
راستی شما رو جون شکیرا و پیکه اینقدر به شماره های سازمان زنگ نزنین سرم ترکید آخه زیر میز تلفن استتار کردم چند ساعتیه
خوب پپپپپپ کیییییی ویندوزشون درس میشه؟!! :eek:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
کاشکی این هوش سیاه همین جمشید کاظمی میومد میرفت اول سنجشو هک می کرد بعدم با یه بمب میفرستادش هوا.
خدایی این هوش سیاه بشریه ها!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.