تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

fahime_k

عضو جدید

memar-86

عضو جدید
بچه ها دو سوال
الان چی کار میکنین ؟؟؟ من دلم به اسکیس نمیره...یعنی طرح میزنم ولی موضوع درست حسابی ندارم این موضوعات ایوانخانه فکر نکنیم حتی نزدیک به سوالات سراسری باشه.....
موضوع پارسال طراحی داخلی چی بود؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دو سوال الان چی کار میکنین ؟؟؟ من دلم به اسکیس نمیره...یعنی طرح میزنم ولی موضوع درست حسابی ندارم این موضوعات ایوانخانه فکر نکنیم حتی نزدیک به سوالات سراسری باشه..... موضوع پارسال طراحی داخلی چی بود؟
همون موضوعای ایوان خانه رو کار کن،تو موضوعای پارسال اگه نگاه کنی عمارت نظر هست ینی موضوع پارسالو کار کرده بودن!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقدر اینجا ساکته آدم استرس میگیره که نکنه همه نشستن دارن سخت کار میکنن:D

عزیزان نظرتون در مورد احتمال مطرح کردن پرسپکتیو داخلی چیه؟ تا حالا فقط 1 بار خواسته شده، و با توجه به جدا شدن اسکیس معماری داخلی به نظرم احتمالش خیلی کمه داخلی هم بخوان برای معماری. نظر شما چیه؟ اصلا یه ژانر جداست، توش برم در اومدنش سخته.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها دو سوال
الان چی کار میکنین ؟؟؟ من دلم به اسکیس نمیره...یعنی طرح میزنم ولی موضوع درست حسابی ندارم این موضوعات ایوانخانه فکر نکنیم حتی نزدیک به سوالات سراسری باشه.....
موضوع پارسال طراحی داخلی چی بود؟

طراحی داخلی فروشگاه کفش بچه گانه بود
4 در 6 متر
پلان و مقطع و پرسپکتیو داخلی خواسته بودند با مقیاس 1/25

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عزیزان نظرتون در مورد احتمال مطرح کردن پرسپکتیو داخلی چیه؟ تا حالا فقط 1 بار خواسته شده، و با توجه به جدا شدن اسکیس معماری داخلی به نظرم احتمالش خیلی کمه داخلی هم بخوان برای معماری. نظر شما چیه؟ اصلا یه ژانر جداست، توش برم در اومدنش سخته.

فکر نمی کنم بخوان ...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

فکر نمی کنم بخوان ...
منم از يه مدرس اسكيس شنيدم چون ازمونش جدا شده برا معماري نميخاد

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
ممنونم اما مطمئنی ک این 90%زده؟؟؟

خوب گرفته باشه چیز عجیبی نیست--داوران به زیبایی خطوط اهمیت نمیدن به رنگ درختان و ادما اهمیتی نمیدن---مهمترین اصل رعایت اصول معماریه-رعایت اصولی که ذکر شده-نه داشتن دست قوی!

arefeh

کاربر ممتاز
خوب گرفته باشه چیز عجیبی نیست--داوران به زیبایی خطوط اهمیت نمیدن به رنگ درختان و ادما اهمیتی نمیدن---مهمترین اصل رعایت اصول معماریه-رعایت اصولی که ذکر شده-نه داشتن دست قوی!

پس خیلی خوبه آخه منم بلد نیستم رنگ بزارمو راندو کنم.اما میتونم پلانها و مقاطع خوبی در بیارم....تو روابط و تا حدی هم ایده...فقط سئوال کردم ک مطمئن شم ک کمی به خودم امیدوار بشم....:D

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر برا آزمون مرحله اول تا شب آخر تو تاپیک قدم به قدم چقد همه به هم کمک میکردنو شلوغ بود الان نمیدونم چرا اینجا اینجوری شده:( 13 ام بعد ازمون میریزن شلوغش میکنن.داخلی هم احتمالا نمیدن دیگه

kh_memar67

کاربر فعال
سلام دوستیا
به کمکتون احتیاج دارم ... یه پلان از ایستگاه راه اهن با روابط عملکردی کاملا درست میخوام
مرسی

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستیا
به کمکتون احتیاج دارم ... یه پلان از ایستگاه راه اهن با روابط عملکردی کاملا درست میخوام
مرسی
منم راه اهن و مترو بلد نيستم اما اين روزا چن تا چي به ذهنم رسيده كه شايد بعيد نباشه از اونام سوال بياد

ما در مورد كوشك و كاربريش به كرات صحبت كرديم ولي زياد چيزي از ساختار حسينيه
تكايا
حوضخانه
عمارت سرچشمه
تماشاخانه
و موضوعات اين چنيني نميدونيم
من خودم دارم در مورد حوضخانه تحقيق ميكنم و ميزارم اينجا شمام اگه چيزي د مورد ساير موضوعات با منشا علمي پيدا كردين بزارين لطفا اما نه اينكه يك بلاگ رو عينا كي كنين چون اينو هممون بلديم
چكيده و چيزي كه متوجه شدينو لطفا بزارين
ممنون

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها دقت دارین فقط 13 روز وقت داریم ؟ به نظرتون بهترین کار چیه برا جمع بندی اطلاعتمون ؟ اصلا بهترین کار چیه ؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
برای کسانی که شهرستان هستن فقط 9 روز

موضوعات ایوان خانه اصلن نزدیک به ارشد هستن؟
چرا هي استرس ايجاد ميكنين؟؟؟؟؟هان هان
خوبه خودتم شهرساني
من 22 ساعت فاصله دارم يه روز تو راهم نامردا كارتم يكي دو روز قبلش ميزنن خاك به سرشون
همش استرس
موضوعات ايوانخانه رو فرض ميكنيم به كنكور نزديك نباشن راه بهتري سراغ داري براي تمرين؟؟بنده خداها حالا دارن ميزارنن تمريناشونو
هيچ موسسه اي نزديك به كنكور سوال نميده ولي بدون تمرين ميشه رفت سر جلسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
راستي تكذيب ميكنم
ميگن شايد داخلي هم بخان
امروز فهميدم
ولي خيلي سرمايه گذاري نكنين

وضعیت
موضوع بسته شده است.