تمرین گروهی آزمون طراحی اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roham12

عضو جدید
سلام بچه ها همگی خسته نباشید ایشالا که همتون قبول میشید ولی کسانیم که قبول نشدن یا برا اولین بارشون هست فقط حسابی به سوال دقت کنن... من پارسال شرکت کرد م و قبول نشدم امسال کلی خوندم و همه ضوابط رو هم از حفظ بودم . سر جلسه انقدر که فقط حواسم به این بود که وقت کم نیارم فقط یه لحظه سایت پلان رو نگاه کردم و اصلا به این توجه نکردو م که ما زمینمون 2 بر نیست و نمیتونیم از حیاط وارد بشیم.در صورتی که من ورودی پارکینگ رو از حیاط دادم .. خنده داره نه؟ همش حواسم به طرح پارسال بود که 2تا ورودی میتونستیم بدیم ...خلاصه همه طرح هامو زدم و تا پایان جلسه همرو کشیدم اومدم بیرون فکر میکردم حتما قبولم چون هیچی کم نذاشتم و پلان هامم عالی دراومده بود ..که تو این سایت یکدفعه متوجه اشتباه بزرگم شدم که به کل نمره نمیارم ... خیلی ناراحتم ..:cry: تورو خدا حواستون رو جمع کنید .

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزان
بالاخره کسی میدونه که نتایج دقیقا چه تاریخی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدا من مطمئنم تا اون روز دق کنم:cry::cry:

nader eng

عضو جدید
سلام بچه ها همگی خسته نباشید ایشالا که همتون قبول میشید ولی کسانیم که قبول نشدن یا برا اولین بارشون هست فقط حسابی به سوال دقت کنن... من پارسال شرکت کرد م و قبول نشدم امسال کلی خوندم و همه ضوابط رو هم از حفظ بودم . سر جلسه انقدر که فقط حواسم به این بود که وقت کم نیارم فقط یه لحظه سایت پلان رو نگاه کردم و اصلا به این توجه نکردو م که ما زمینمون 2 بر نیست و نمیتونیم از حیاط وارد بشیم.در صورتی که من ورودی پارکینگ رو از حیاط دادم .. خنده داره نه؟ همش حواسم به طرح پارسال بود که 2تا ورودی میتونستیم بدیم ...خلاصه همه طرح هامو زدم و تا پایان جلسه همرو کشیدم اومدم بیرون فکر میکردم حتما قبولم چون هیچی کم نذاشتم و پلان هامم عالی دراومده بود ..که تو این سایت یکدفعه متوجه اشتباه بزرگم شدم که به کل نمره نمیارم ... خیلی ناراحتم ..:cry: تورو خدا حواستون رو جمع کنید .

باسلام
من واقعا درکتون می کنم.خدا صبرتون بده.
ولی سعی کنید فراموش کنید.
ان شاا.. آزمون بعدی شما رتبه اول هستید.

yalda65

عضو جدید

اینطوری هم نیست که هیچ نمره ای بهتون ندن.فوقش نمره پارکینگ رو ندن دیگه. پلان طبقات رو که دیگه باید نمره بدن.نگران نباشید. شاید با همونها هم نمره گرفتید ایشاله.بعدشم همیشه چیزی که تموم شده و نمیشه براش کاری کرد رو دیگه بهش فکر نکنید.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نظام گیلان گفت که پرسیده از مفامات اونها هم گفتن کلید آزمون ها یک ماه بعد از روز آزمون میاد.
درباره نتایج نهایی نگفتن

roham12

عضو جدید
اینطوری هم نیست که هیچ نمره ای بهتون ندن.فوقش نمره پارکینگ رو ندن دیگه. پلان طبقات رو که دیگه باید نمره بدن.نگران نباشید. شاید با همونها هم نمره گرفتید ایشاله.بعدشم همیشه چیزی که تموم شده و نمیشه براش کاری کرد رو دیگه بهش فکر نکنید.

خیلی ممنون از حمایت و دلداریتون ولی چون ورودی تغییر میکنه به نسبت پلان همکف و چیدمان هم کلا عوض میشه .. واقعا من نمیدونم یعنی آدم میتونه اشتباهی به این بزرگی و در عین حال فوق العاده بچه گانه انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash:

kaveh5

عضو جدید
اتفاقا کارت خیلی خوب شده فقط امیدوارم پلان طبقاتتون رو هم به این زیبایی حل کرده باشی / راستی ورودی پارکینگ حیاط زدین؟
پله ی فروشگاه رو کشیدم اشتباهی توی اتوکد نکشیدیم...اما چون کل دور خط رو خود اونا چاپ کرده بودن نیازی نشد..در واقع یه پله کوچولوی 10 سانتی میخوره به فروشگاه..بابا به خدا وقت نشد که، تا ساعت 12 ظهر فقط تو حل پلان مونده بودم...بعد گفتم هر چه بادا باد...اولین بارم بود تجربه کسب کردم...امیدی ندارم به قبولی :smile:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام یه سوال..چرا نمیتونستیم پیشروی داشته باشیم؟ اگر بذاریم نمره خیلی کسر میشه؟

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه سوال..چرا نمیتونستیم پیشروی داشته باشیم؟ اگر بذاریم نمره خیلی کسر میشه؟

سلام
شما باید به صورت سوال توجه میکردید ، توی صورت سوال پیشروی ذکر نشده بود
البته منم دیدم دوره های قبل بعضی ها این کاررو کردن و نمره زیادی کسر نکردن ، انگار بعضی از مصححین محترم از این ابتکارات بچه ها استقبال میکنن

mehras khanum

عضو جدید
سلام بچه ها.یه همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم....:w23::w23::w23::w23::w23::w23::w23::w23:
خوش به حالتون ...من برای بار سوم باز قبول نشدم.:wallbash:به نظرخودم خیلی کم بهم نمره دادن12:evil:فائزه جان میشه مارو راهنمایی کنی که توی طرحتون چه مواردی رو رعایت کردین؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. منم قبول شدم. هم طراحی و هم نظارت
هووووووووووووووووووووورااااااااااا

تبریک به شما عزیزم و به همه دوستان...من سال بعد میتونم ظراحی شرکت کنم...الان اجرا رو قبول شدم نظارتم با 49 مردود.....میکن اگه اعتراض کنم امکان داره قبول بشم آره؟؟؟
عزیزم میتونی ماروهم راهنمایی کنی برای سال بعد/؟؟؟

faeze1366

عضو جدید
سلام مرسی از لطف دوستان من سری اولی بو که امتحان میدادم با نمره لب مرز هم قبول شدم واقعا تمام چیز هایی که یاد گرفتم تو تمرین تو همین تاپیک بوده مخصوصا آقا فرزاد که خیلی لطف کردن و کسای دیگه ولی توی آزمون من تمام شیت ها رو کشیدم شاید کامل نبود اما پر کردم توی پارکینگ هم تاسیسات رو با پله رفتم پایین تا توی همکف تجاری کف +10 در بیاد فکر کنم هر کی این نکته رو رعایت کرده باشه قبول شه
سلام بچه ها.یه همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم....:w23::w23::w23::w23::w23::w23::w23::w23:
خوش به حالتون ...من برای بار سوم باز قبول نشدم.:wallbash:به نظرخودم خیلی کم بهم نمره دادن12:evil:فائزه جان میشه مارو راهنمایی کنی که توی طرحتون چه مواردی رو رعایت کردین؟

faeze1366

عضو جدید
عزیزم ناراحت نباش بار دیگه هیچ فرقی نمی کنه انشالله سری بعد حتما قبولی من بزودی نمونه کارمو توی این تاپیک میزارم البته در نظر داشته باشید من لب مرز قبول شدم
فائزه جان تبریک می گم من 21 شدم همه ی موارد طراحی رو هم ترسیم کردم امیدوار بودم که قبول میشم خیلی ناراحتم میشه لطف کنی راهنمایی کنی

shab khanoom

عضو جدید
تبریک به شما عزیزم و به همه دوستان...من سال بعد میتونم ظراحی شرکت کنم...الان اجرا رو قبول شدم نظارتم با 49 مردود.....میکن اگه اعتراض کنم امکان داره قبول بشم آره؟؟؟
عزیزم میتونی ماروهم راهنمایی کنی برای سال بعد/؟؟؟

سلام. حتما اعتراض بده. من از چند نفر شنیدم که با اعتراض قبول شده بودند
بله . من هر کمکی که از دستم بر بیاد می کنم. انشالله سری بعد همه تون قبول شید

behnoosh66

عضو جدید
سلام. حتما اعتراض بده. من از چند نفر شنیدم که با اعتراض قبول شده بودند
بله . من هر کمکی که از دستم بر بیاد می کنم. انشالله سری بعد همه تون قبول شید

سلام شبنم جان تبریک میگم التبه قبولیتون واقعا حقتون بوده ، از نظر من شما قبل از ازمون قبول بودین منم توو این تاپیک از دوستان خیلی مواردو یاد گرفتم و توو امتحان پیاده کردم نسبت به امتحان سری قبل که 9 شدم خیلی پیشرفت داشتم وامیدوار بودم قبول میشم چون همه ی مواردو ترسیم کردم و نکاتو رعایت کردم فقط لحظه اخر که مقطعو ترسیم می کردم متوجه شدم که ارتفاع تاسیساتم که زیر فروشگاه بود کمه که دیگه فرصت ترسیم نداشتم برگه ها مو گرفتن با این حال فکر نمی کردم که قبول نشم انگار رعایت این نکته خیلی براشون مهم بوده من 21 شدم عزیزم میشه لطف کنی مثل قبل همه ی دوستانو راهنمایی کنی و طرحتو بزاری تا همه استفاده کنیم میگن زکات علم ترویج اوونه هرچند که شما دوست عزیز عضو فعال این تاپیک هستی از ما بقی دوستان هم که قبول شدم همین تقاضا رو دارم ممنون.

shab khanoom

عضو جدید
سلام شبنم جان تبریک میگم التبه قبولیتون واقعا حقتون بوده ، از نظر من شما قبل از ازمون قبول بودین منم توو این تاپیک از دوستان خیلی مواردو یاد گرفتم و توو امتحان پیاده کردم نسبت به امتحان سری قبل که 9 شدم خیلی پیشرفت داشتم وامیدوار بودم قبول میشم چون همه ی مواردو ترسیم کردم و نکاتو رعایت کردم فقط لحظه اخر که مقطعو ترسیم می کردم متوجه شدم که ارتفاع تاسیساتم که زیر فروشگاه بود کمه که دیگه فرصت ترسیم نداشتم برگه ها مو گرفتن با این حال فکر نمی کردم که قبول نشم انگار رعایت این نکته خیلی براشون مهم بوده من 21 شدم عزیزم میشه لطف کنی مثل قبل همه ی دوستانو راهنمایی کنی و طرحتو بزاری تا همه استفاده کنیم میگن زکات علم ترویج اوونه هرچند که شما دوست عزیز عضو فعال این تاپیک هستی از ما بقی دوستان هم که قبول شدم همین تقاضا رو دارم ممنون.
من متاسفانه بعد از آزمون پلان ها رو نکشیدم و الان هم خوب یادم نیست. اما سعی می کنم تا اونجایی که یادمه بکشم و بگذارم اینجا. اما از پلان زیرزمینم عکس گرفته بودم که همون موقع گذاشتم تو یکی از تاپیک ها
الان هم دوباره می گذارم اینجا. امیدوارم به دردتون بخوره

پیوست ها

• DSC_0061.jpg
    DSC_0061.jpg
    43.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arefeh

کاربر ممتاز
آقا ببخشید اینجا ذکر کردم اما خیلی ضروری بود این سئوال رو میشه با ذکر منبع جواب بدید؟
برای حفاری ها و گودبرداری های با طول زیاد کدامیک از روش های زیر مناسبتر است؟
1-مهارسازی
2-دوخت به پشت
3-دیافراگم
4-موارد 2 و 3
من هر جا سرچ میکنم حرفی از دوخت به پشت نمیاره...و فقط توی مزایای دیافراگم گفته.....

holooooooo

کاربر ممتاز
آقا ببخشید اینجا ذکر کردم اما خیلی ضروری بود این سئوال رو میشه با ذکر منبع جواب بدید؟
برای حفاری ها و گودبرداری های با طول زیاد کدامیک از روش های زیر مناسبتر است؟
1-مهارسازی
2-دوخت به پشت
3-دیافراگم
4-موارد 2 و 3
من هر جا سرچ میکنم حرفی از دوخت به پشت نمیاره...و فقط توی مزایای دیافراگم گفته.....

این سوال لعنتی رو جلوی من نیار عارفه، واقعا نمیدونم دوخت به پشت از کجا اومده................... منم دیافراگمی زدم

behnoosh66

عضو جدید
من متاسفانه بعد از آزمون پلان ها رو نکشیدم و الان هم خوب یادم نیست. اما سعی می کنم تا اونجایی که یادمه بکشم و بگذارم اینجا. اما از پلان زیرزمینم عکس گرفته بودم که همون موقع گذاشتم تو یکی از تاپیک ها
الان هم دوباره می گذارم اینجا. امیدوارم به دردتون بخوره

ممنونم عزیزم .

arefeh

کاربر ممتاز
این سوال لعنتی رو جلوی من نیار عارفه، واقعا نمیدونم دوخت به پشت از کجا اومده................... منم دیافراگمی زدم

عزیزم...تو منبعتو میگی....این چند روز همش رفتم نظام جهنم فردا رو هم میرم نظام...این سئوال باید به نفع ما بشه....من هر کاری برای این سئوال میکنم شده برم تهران فردا شب...واسه همین لطفا منبعی ک جواب رو شما دیدی توش رو به من بگو....من خودم از اصول گودبرداری و سازه نگهبان جواب رو پیدا گردم.......

holooooooo

کاربر ممتاز
عزیزم...تو منبعتو میگی....این چند روز همش رفتم نظام جهنم فردا رو هم میرم نظام...این سئوال باید به نفع ما بشه....من هر کاری برای این سئوال میکنم شده برم تهران فردا شب...واسه همین لطفا منبعی ک جواب رو شما دیدی توش رو به من بگو....من خودم از اصول گودبرداری و سازه نگهبان جواب رو پیدا گردم.......

آره منم تو همین کتاب دیدم
تو اینجا صفحات اولشم بود...
103636L.jpg
متن اعتراضمم این بود:
با توجه به متن کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان نوبت چاپ :چهارم:1391 صفحات 6و7و8 تنها در صفحه 8 بند 1-2-3-1-مزایای روش دیواره دیاگرافمی قسمت 4) دیواردیافراگمی به ویژه برای حفاری ها و گودهای با طول زیاد مناسب است.
درصفحه 6 بند 1-2-2-(روش دوخت به پشت) تا انتهای صفحه 8 هیچ اشاره به حفاری ها و گود برداری های با طول زیاد نشده است.
البته سوالای دیگه رم اعتراض داده بودما

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
آره منم تو همین کتاب دیدم
تو اینجا صفحات اولشم بود...
مشاهده پیوست 196887
متن اعتراضمم این بود:
با توجه به متن کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان نوبت چاپ :چهارم:1391 صفحات 6و7و8 تنها در صفحه 8 بند 1-2-3-1-مزایای روش دیواره دیاگرافمی قسمت 4) دیواردیافراگمی به ویژه برای حفاری ها و گودهای با طول زیاد مناسب است.
درصفحه 6 بند 1-2-2-(روش دوخت به پشت) تا انتهای صفحه 8 هیچ اشاره به حفاری ها و گود برداری های با طول زیاد نشده است.
البته سوالای دیگه رم اعتراض داده بودما

دعا کن برم فردا نظام مهندسیه خودمون از اونجا سئوال کنم شاید بتونن پیگیری کنند....باید این سئوال درست بشه 1 دونه سئوال هم 1 دونه....اگه سئوالی هست ک 100% مطمئنی اشتباه بگو....اونم برم بپرسم

holooooooo

کاربر ممتاز
دعا کن برم فردا نظام مهندسیه خودمون از اونجا سئوال کنم شاید بتونن پیگیری کنند....باید این سئوال درست بشه 1 دونه سئوال هم 1 دونه....اگه سئوالی هست ک 100% مطمئنی اشتباه بگو....اونم برم بپرسم
پله بار تجمیعی رم مطمئنم، آخه قرار نیست با برهان خلف سوالارو جواب بدیم که، بگیم این نمیشه اون نمیشه پس این که نزدیکه 140 هست میشه!!!!

arefeh

کاربر ممتاز
پله بار تجمیعی رم مطمئنم، آخه قرار نیست با برهان خلف سوالارو جواب بدیم که، بگیم این نمیشه اون نمیشه پس این که نزدیکه 140 هست میشه!!!!

خخخخخ...من دقیقا این روشی ک گفتی رو استفاده کردم....خاک بر سرشون با این سئوالات...دقیقا مثل سئوال درک ارشده....:mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.