تمرین گروهی آزمون طراحی اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رمپ می شد درآورد.اما ورودی فروشگاه خیلی تنگ می شد و پله هم باید جا به جا میشد که تو پارکینگ سخت می شد

sanaz87

عضو جدید
افتضاح بوددددددددددددددددددددد.............من نرسیدم مقطع بزنم.......رهپله هم افتاد گوشه سمت جنوب.................؟/!!!!!!!!!!!

shab khanoom

عضو جدید
دوست کناریه من رمپ معلول در آورد خیلی تمیز و شیک که من اگه کارمو راپیدی نکرده بودم حتما پاک می کردم و عین اون می کشیدم

محشر مغزش کار کرده بود

واقعا در حد المپیک من دیدم هنگ کردم:cry:

خوب چطوری دراورده بود?
اون وقت سوپرمارکت و هم تونسته بود بر خیابون دربیاره?

ali kocholomoch

عضو جدید
خوب چطوری دراورده بود?
اون وقت سوپرمارکت و هم تونسته بود بر خیابون دربیاره?

اندازش دستم نیست ولی یکم از قسمت سوپر مارکت عقب روی کرده بود دوره سوپر مارکتیه رمپ زده بود

از نصف بره سوپرمارکت زده بود و نصف دور خورده بود اومده بود بالا و ورودی یکی شدهبود

:cry:

سرانو

عضو جدید
قضیه طبقه اول چی بود؟گفته بود دو واحد حداقل 65 متری (1 خواب) و تقریبا 120 متری 2 خواب
واضح نگفته بود من 2 تا 2 خواب در آوردم.

farch67

عضو جدید
راستی من اولش یه پلان کشیدم که راه پله و آسانسور در تراز هم کف یعنی 0.00 قرار میگرفت، بعد گفتم خوب معلول هم از همون آسانسور استفاده میکنه!
ولی ترسیدم پاکش کردم و همون رمپ معلول رو گذاشتم!
می شد به نظرتون؟

واتو واتو

عضو جدید
مهدی اس پی
یعنی اون 6 تا پله رمپ معلول نمیخواست؟؟؟؟؟؟من 17 متر رمپ زدم:cry:
یه سئوالو از حالا برای سال بعد بهم بگین اگه قید یکی از ماشینارو بزنیم نمره کم میشه یا رد میشه؟
2 بالکن جزئ مساحت حساب میشه؟یعنی میشدبرا مغازه مثلا 8متر بالکن بزنیم 17متر زیربنا؟
حالم بده
:eek:

mehdi.sp141

عضو جدید
مهدی اس پی
یعنی اون 6 تا پله رمپ معلول نمیخواست؟؟؟؟؟؟من 17 متر رمپ زدم:cry:
یه سئوالو از حالا برای سال بعد بهم بگین اگه قید یکی از ماشینارو بزنیم نمره کم میشه یا رد میشه؟
2 بالکن جزئ مساحت حساب میشه؟یعنی میشدبرا مغازه مثلا 8متر بالکن بزنیم 17متر زیربنا؟
حالم بده
:eek:

به نظر من نه، چون اصلا امکانش نبود که بتونیم رمپ معلول توش جا بدیم.

mehdi.sp141

عضو جدید
اگه یک پارکینگ کم بشه طبق گفته بعضی دوستان یه نمره کم می شه.
منظور از بالکن برای تجاریو متوجه نمیشم.

واتو واتو

عضو جدید
پس کاش قید یکی از پارکارو میزدم بقیه کارارو میکشیدم
مغازه طولش اگه 2متر کمتر میشد همه چی تو کار من حل میشد خواستم از مساحتش کم کنم بدم به بالکن گفتن حساب نمیشه

mehdi.sp141

عضو جدید
تشکر از تمام دوستان ، خیلی از اطلاعات برای آزمون رو از این تاپیک یاد گرفتم :smile:

mana_memari

عضو جدید
اخه عزیزانم اون مغازه همش باعث سرگیری زیر زمین بود که! دیگه نمیشه زیرش انباری و تاسیات در اورد ! عرضشم کم می کردید می رفت تا عمق پلان می زد همرو داغون می کرد . ستون گذاریشم باید محدود به 4 ضلعش میشد چون تراز سقفش فرق می کرد

Murtaza Jafari

عضو جدید
[h=2][/h]
دوستان من پارکینگ رو زو به زور حل کردم ولی میشه گفت اما الان دارم فکر می کنم که باید زیر فروشگاه رو تاسیسات و می کردم یعنی پایین می رفتم . اما بقیه چیزها رو میشه گفت کشیدم . بنظرتون میشه قبول شد . خیلی اعصابم داغون شده . بیشتر وقت من رو کپی کردن گرفت . یعنی هیچ راهی نیست که آدم سریع بکشه​

behnoosh66

عضو جدید
توو زیر زمین زیر قسمت فروشگاه رو میباس پله بدیم که بره پایین تا ارتفاعش سرگیر نباشه ولی من این کار نکردم اخر بار متوجه شدم که دیر شده بود اوون لحظه حضور ذهن نداشتم که پله بدم واسه همین مجبور شدم اتاق تاسیسات وانبارها مو از زیر فروشگاه جابه جا کنم انبارها وتاسیسات خیلی خوب دراوومده بود ولی به خاطر این بی دقتی مجبورشدم اخر بار جابه جاشون کنم :( ای کاش برا این مورد خیلی نمره کم نشه

Murtaza Jafari

عضو جدید
دوستان یه سوال دارم . این امتحان فقط سالی یک بار برگذار میشه . یعنی این جوری باشه که خیلی بد میشه . . . کاش این تابستون یه امتحان دیگه هم بگیرن. دیگه واسه سال بعد نمونه . افتضاح اعصابم خورد شد ...

safoora

عضو جدید
سلام بچه ها آزمون طراحی آذر هم تموم شد... امیدوارم برخلاف دیروز که همه بچه های حاظر در جلسه آشنا بودن دیگه هیچکدوم از قدیمیا رو تو این تاپیک نبینم.
لطفا بگید امتحانتونو چطور دادید؟
من دیروز فقط رسیدم چهارتا پلانو _ البته بصورت کامل با مبلمان و اندازه گذاری- بکشم. شیب بندی و برشو نکشیدم...:thumbsdown:

safoora

عضو جدید
دوستان یه سوال دارم . این امتحان فقط سالی یک بار برگذار میشه . یعنی این جوری باشه که خیلی بد میشه . . . کاش این تابستون یه امتحان دیگه هم بگیرن. دیگه واسه سال بعد نمونه . افتضاح اعصابم خورد شد ...
سلام دوست خوبم امتحان معمولا هر 6 ماه برگزار می شه یعنی حدودا سالی 2 بار اما چون مثل آزمونای مهم دیگه -مثل ارشد و کنکور سراسری و..-زمان مشخصی نداری نمی شه به قطع درباره اش حرف زد، باید صبر کردو دید آزمون بعدی چه زمانیه؟

mana_memari

عضو جدید
بچه ها من مقطع و میرور کشیدم به نظرتون خیلی کم می کنن؟ بقیه چیزاش اکس و کد و محور و اندازه و همه چیزداره

Murtaza Jafari

عضو جدید
سلام دوست خوبم امتحان معمولا هر 6 ماه برگزار می شه یعنی حدودا سالی 2 بار اما چون مثل آزمونای مهم دیگه -مثل ارشد و کنکور سراسری و..-زمان مشخصی نداری نمی شه به قطع درباره اش حرف زد، باید صبر کردو دید آزمون بعدی چه زمانیه؟
آخه من یه جا شنیدم میگفتند در سال یه بار برگذار خواهد شد. این حرف واقعیت داد عــــایا

معمارگر

عضو جدید
من حواسم نبود واحد3 خوابه رو 190 متر زدم باید یه پارکینگ اضافه میشد؟ کسی رو سراغ دارین از ش بپرسین ببینم چقد کم میشه؟
اگه یک پارکینگ کم بشه طبق گفته بعضی دوستان یه نمره کم می شه.
منظور از بالکن برای تجاریو متوجه نمیشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.