تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebadi69

عضو جدید
در مورد اینکه شما با این روند پیش برین ،بستگی به خودتون داره ، اگر کلاس میرین، به استادتون اعتماد کنید وبا همون روند استاد پیش برین ..

تمرین یادتون نره، هرچه قدر هم نمونه داشته باشین ولی تمرین نکنید تاثیری نداره، شما باید هم مطالعه داشته باشین هم تمرین زیاد ، یکی از این دوتا کافی نیست.

در این پست هام قصد تبلیغ کلاسامو ندارم، این اساتید به نظر من نیازبه تبلیغ ندارن ،چون خیلی خوب وقت میذارن و باحوصله تدریس میکنن.

این موارد و نکات رو فقط فقط به خاطر بچه هایی میگم که دسترسی به این کلاس ها ندارن یا به به هر دلیلی نمیتونن کلاس برن ، اگر تواناییشو دارین خودتون تمرین کنید ، یاعلی ، از این دو ماه استفاده کنید.

موفق باشید.

:gol::gol:

شمام ایوان میرفتی؟؟؟ کد چند بودی؟؟؟ ببین کلاس اسکیس موضوعی علی نیا رو میری؟؟؟ میشه نمونه سوالاشو برا مام بزاری اینجا؟؟

ebadi69

عضو جدید
من یک چیزی بگم اون قسمت اول که توضیح دادی نوشته for what? for who???
بچه ها اصلا این چیزا رو نباید تو شیت بنویسین داور میدونه این چیزارو لازم نیس هرچی تو ذهنت هس تو شیت بنویسی علی نیا میگف یک سال 200 تا بچه ها اینجوری نوشته بودن کلا شیتای 200 نفرو یک گوشه گذاشتن تابلو شده که کدوم استاد تدریس میکرده
بعدم به 200 نفر از یک کنار 25 درصد دادن میگف اصلا از این کار نکنین
و شقاقی هم میگف چیزای مربوط به اقلیمم باید 100 درصد تو کارتون رعایت شه و اصلا لازم نیس تو شیت بنویسین
مثلا مینویسن بالا بردن از سطح زمین بخاطر رطوبت میگف اینا رعایتش الزامیه نوشتنم نمیخاد داور میخنده به شیتت

آخرین ویرایش:

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمام ایوان میرفتی؟؟؟ کد چند بودی؟؟؟ ببین کلاس اسکیس موضوعی علی نیا رو میری؟؟؟ میشه نمونه سوالاشو برا مام بزاری اینجا؟؟

کلاسای قبل از نتایج رو میرفتم .. دیگه ادامشو ثبت نام نکردم. اگر بچه ها بذارن میذارم ..

من یک چیزی بگم اون قسمت اول که توضیح دادی نوشته for what? for who???
بچه ها اصلا این چیزا رو نباید تو شیت بنویسین داور میدونه این چیزارو لازم نیس هرچی تو ذهنت هس تو شیت بنویسی علی نیا میگف یک سال 200 تا بچه ها اینجوری نوشته بودن کلا شیتای 200 نفرو یک گوشه گذاشتن تابلو شده که کدوم استاد تدریس میکرده
بعدم به 200 نفر از یک کنار 25 درصد دادن میگف اصلا از این کار نکنین

به نکته خوبی اشاره کردی، گذاشتن اون شیت واسه این نبود که بگم اینجوری بنویسین ، کافیه تو ذهنتون این موارد رو بگین.

ممنون که گفتی..

سعی کنید برای خودتون سبک داشته باشین، که اینم نیاز به تمرین داره.

mrsetareh

عضو جدید
بچه ها : این یعنی اسکیس معماری هم.. !؟؟

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص تاريخ و نحوه توزيع كارت و هم‌چنين زمان برگزاري آزمون پروژه عملي رشته امتحاني طراحي صنعتي (كد 1362) درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1394

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2061

امیدوارم معماری دیگه جلو نیفته !

آخرین ویرایش:

angel sparrow

عضو جدید

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص تاريخ و نحوه توزيع كارت و هم‌چنين زمان برگزاري آزمون پروژه عملي رشته امتحاني طراحي صنعتي (كد 1362) درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1394

salaaaam aghaye setare belakhare ye ashna didam inja , atefeam
:(( shookhi mikonan ba ma ?? khoda kone dirtar bashe vase memarii

z.meraz

عضو جدید

كليه داوطلبان متقاضي كد رشته‌هاي امتحاني 1131-1139- 1148(رشته مديريت امور شهري)-1350-1351-1352-1356-1357-1358-1360 و 1364 كه مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است براي اطلاع از تاريخ مصاحبه و برگزاري آزمونهاي علمي، تشريحي، پروژه و يا عملي به اطلاعيه‌هاي اين سازمان كه در تاريخ 11 و 94/03/18 از طريق نشريه پيك سنجش و پايگاه اطلاع رساني اين سازمان منتشر مي‌شود، توجه داشته باشند.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2047

سلام...خوبید دوستان...بچه ها اینجا یه نفر نیست که مشهدی باشه و کلاس اسکیس هم ثبت نام کرده باشه؟مهراز هشت دکتر عسکری رو میگم....ممنون
راستش من دستم به کار نمیاد...به نظرتون اگه برم کلاس بهتر نیست برام؟؟ مثلا با خودم میگم اونجا جو گیر میشم و کار میکنم!!!اونایی که کلاس میرن میشه راهنماییم کنن.ممنونم

ebadi69

عضو جدید
سلام...خوبید دوستان...بچه ها اینجا یه نفر نیست که مشهدی باشه و کلاس اسکیس هم ثبت نام کرده باشه؟مهراز هشت دکتر عسکری رو میگم....ممنون
راستش من دستم به کار نمیاد...به نظرتون اگه برم کلاس بهتر نیست برام؟؟ مثلا با خودم میگم اونجا جو گیر میشم و کار میکنم!!!اونایی که کلاس میرن میشه راهنماییم کنن.ممنونم

آقای نیازی کجا دانشگاه خوندین؟؟
کلاس خوبه خیلی خوبه مرکز معماریم تو بلوار معلمه نبش چهارراه دانش اموز اونجام اساتید تهران میان مثه شکوهی و همین عسگری و فراهانی
حتما برو کلاس

hh.architect

عضو جدید
سلام دوستانی که تبریز هستن چه کلاسی میرن - خواهش منو راهنمایی کنید کارهامو یه جایی برای کرکسیون ببرم .
ممنون

cna12

عضو جدید
دوستان اقای صدیق گفتن اسکیس اخرای خرداده...کسی چیزی میدونه...فرصت خیلی کمه ظاهرا

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام اومده، کارگاه رایگان فرم از ایده تا عمل

یکشنبه هفته آینده ساعت 17 - ایوانخانه

بچه هایی که میخوان شرکت کنن رزرو کنن.،این کارگاه های رایگان هم فکر میکنم خوب باشن، حتی اگر جنبه تبلیغ داشته باشه.

استادشون هم گفتن یا طلیم خانی یا غفاری و یا استاد شقاقی هستن، یا ممکنه هرسه تا باهم باشن.

آخرین ویرایش:

maryam-25

عضو جدید
بچه ها نظرتون راجع به کارگاه های مرکز معماری چیه..... دوستانی که قبلن رفتن راضی بودن یا ناراضی...خیلی فوریه ممنون میشم زودتر جواب بدین

Screenshot_2015-05-25-20-04-48.jpg

mrabie

عضو جدید
بچه ها نظرتون راجع به کارگاه های مرکز معماری چیه..... دوستانی که قبلن رفتن راضی بودن یا ناراضی...خیلی فوریه ممنون میشم زودتر جواب بدین

مشاهده پیوست 240808

من پارسال کلاسای سپیده علی محمد زاده رو شرکت کردم و ورکشاپشونو رفتم .... برای انتخاب ورکشاپای نهایی نتونستم برم توی ازمون ورودی ورکشاپ شقاقی شرکت کنم..برای همین رفتم ورکشاپ مرکز معماری.. به نظرم اونجا خیلی سلیقه ها مختلف بود
من بیشتر سر در گم شدم ... از لحاظ بهتر شدن زمانبندی خوب بود.. چون مجبور بودیم توی 3.5 کارمونو جمع کنیم.. شاید این مشکل من بود که توی کارگاه بیشتر متزلزل شد کارام
بعدم اینکه عجلتون برای چیه؟ به ما می گفتن ظرفیتا داره پر میشه! بعد وسط کارگاه( نمی دونم 10 روز گذشته بود) 2 نفرو دیدم تازه اومده بودن :smile:

maryam-25

عضو جدید
من پارسال کلاسای سپیده علی محمد زاده رو شرکت کردم و ورکشاپشونو رفتم .... برای انتخاب ورکشاپای نهایی نتونستم برم توی ازمون ورودی ورکشاپ شقاقی شرکت کنم..برای همین رفتم ورکشاپ مرکز معماری.. به نظرم اونجا خیلی سلیقه ها مختلف بود
من بیشتر سر در گم شدم ... از لحاظ بهتر شدن زمانبندی خوب بود.. چون مجبور بودیم توی 3.5 کارمونو جمع کنیم.. شاید این مشکل من بود که توی کارگاه بیشتر متزلزل شد کارام
بعدم اینکه عجلتون برای چیه؟ به ما می گفتن ظرفیتا داره پر میشه! بعد وسط کارگاه( نمی دونم 10 روز گذشته بود) 2 نفرو دیدم تازه اومده بودن :smile:
مرسی از توضیحات چند تا سوال دارم...شرمنده
روند کارشون ب چ شکلیه از صبح تا عصر؟؟
اساتید میان تمام دوره ورکشاپو یا کارو میسپرن به اسیست ها
و اینکه منظورت از تزلزل اینه که روش ها با هم مختلفه و هر استاد شما رو مجبور به استفاده از روش خودش میکنه؟؟

mrabie

عضو جدید
مرسی از توضیحات چند تا سوال دارم...شرمنده
روند کارشون ب چ شکلیه از صبح تا عصر؟؟
اساتید میان تمام دوره ورکشاپو یا کارو میسپرن به اسیست ها
و اینکه منظورت از تزلزل اینه که روش ها با هم مختلفه و هر استاد شما رو مجبور به استفاده از روش خودش میکنه؟؟

صبح ساعت 8- 8.5 شروع می شد موضوع پخش می شد . بیشتر آقای فراهانی و اسیست ها بودن برای جواب دادن به سوالها ..بعد نهار هم دوباره از ساعت 1.5 تا 5 موضوع دوم داده می شد..( بهمون 3.5 وقت میدادن که توی کنکور با 4 ساعت وقت کم نیاریم) ...بعد کارا جمع می شد و توی آمفی تئاتر یه سری از کارا بررسی می شد.. برای بررسی هم اساتید مختلف می اومدن یه وقتایی تا ساعت 9 هم طول می کشید
منظور من اینه هر کدوم از این اساتید ملاکای خاص خودشونو داشتن... نا خوداگاه وقتی کرکسیون کارارو میدیدم بهم تلقین می شد اینطوری ارائه کنم بهتره! این پلانش چقدر سادست و .... کسی مجبورم نمی کرد فکر کنم کار من اشتباست ولی به نظرم روم تاثیر گذاشته بود.. چون وقتی کارای قبل ورکشاپمو با بعدش مقایسه می کنم متوجه این تغییر می شم

ebadi69

عضو جدید
اینم شیت سومش 811704771_37761.jpg

ببینین چطور حس وحال داده به کارش
چه گرافیک عالی داره!!! با یک طرح ساده حتی فرمشم مشخص نمیشه چیه تو ایزومتریک
فقط چیزی که برا داور مهم بوده ایدش بوده و گرفیک شیتش

ebadi69

عضو جدید
اینجاس ک میفهمیم درک سوال و خواسته ای ک داره چقدررررررررررررر مهمه!!! :cool:
دقیقا همینطوره باید صورت سوالو خوب بخونی توش کلمات کلیدی رو پیدا کنی
مثه پارسال که تو سوال مطرح شده که رابطه نور با هنرمندو تو طرح نشون بدی و اگه ایده خوب بچه ها میزاشتن راحت 55 درصدو میگرفتن

منامنا

عضو جدید
مثه پارسال که تو سوال مطرح شده که رابطه نور با هنرمندو تو طرح نشون بدی و اگه ایده خوب بچه ها میزاشتن راحت 55 درصدو میگرفتن
میدونید چند درصد گرفته این کار؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم شیت سومش مشاهده پیوست 240909

ببینین چطور حس وحال داده به کارش
چه گرافیک عالی داره!!! با یک طرح ساده حتی فرمشم مشخص نمیشه چیه تو ایزومتریک
فقط چیزی که برا داور مهم بوده ایدش بوده و گرفیک شیتش
حالا گرافیکش و اینا به کنار!!!!!!!!!!!!!!!!من بودم توپ میکاسا می کشیدم!!! این فرد چقد به خودش مطمئن بوده، چقد اعتماد به نفس داشته.....این دوستمون خب همون لحظه اصل قضیه رو گرفته...متوجه شده که منظور از گنبد نما از عرش تا فرش بوده و لاغیر!!!!....................

ebadi69

عضو جدید
چجوری تونسته از کارش عکس به این خوبی بگیره بیاد بیرون!!!
این عکسو مثه اینکه خود داورا گرفتن
خداییش من بودم جرات نمیکردم یک قاب ساده بزارم فک نمیکردم نمره بیارم!!:cool:
جالبه که رشتش فیزیک بوده!!! غیرمعماری!!! خخخخخخ
حالا متوجه میشیم درگیر فرم نشیم بچه ها فرم ایزومتریک خیلی مهم نیس مهمترین چیزی که تو نگاه اول شیتای خوب بقیه رو جدا میکنه حس فضاس

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.