تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها

تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها

• بله

رای: 19 12.6%
  • خیر

رای: 104 68.9%
  • برایم فرقی ندارد

رای: 28 18.5%

• مجموع رای دهندگان
    151

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنون کاملا موافق .................. شاید دلیل مختلط کردن وصایای امسال ما این باشه

شرمنده که تشکر ندارم

فقط فعلا مجبورم کلامی تشکر کنم:( :gol::gol::gol:

وای محمد آقا! تا که اومدم از این پستتون تشکر کنم دیدم تموم شده...

من باید یه سری به ادمین خان بزنم...!

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما نظر خود من .............. به نظرم دیگه حداکثر ، بازم میگم حداکثر افرادی که وارد دانشگاهها شدن به اون بلوغ فکری و اندیشه رسیدن ........ بنابراین لااقلش میفهمن که جلوی خانمها بعضی چیزها رو نباید گفت و خیلی کارها رو نباید انجام داد و ..............

دانشگاه بدون تفکیک جنسی مسائل خوبی رو به همراه داره .................. مثلا میتونه یکیش نشون دادن این فرهنگ باشه که مرد و زن میتونن در کنار هم کار پیش ببرن ................ بعدا اگه محیطی رفتن که مختلطه سرکار دچار مشکل نشن ........ اعتماد به نفس داشته باشن ........... میتونن مشکلات همدیگه رو حل کنن ............... این حرفهای اشتباهی که در قبال زنان زده میشه که نمیدونم معذرت میخوام ......... یا مردها خیلی ........ کمرنگ تر بشه .............
ببینن تواناییهای همدیگه رو و ............ ازدواجهای دانشجوییم که به کنار
البته متاسفانه اون حداقلها از این مختلط بودنها سواستفاده میکنن ................ که گمانه های بدی رو ایجاد میکنه و نظر شخصی منه که باید اونا جریمه بشن .............

کلاسهای درس تخصصی به نظر من مختلط بودنش بلامانع است و حتی میتونه مفید باشه

سلام
خوش آمدید!

اون بحث اولتون رو کاملا قبول دارم
یه نکته دیگه اینه که تجربه به من ثابت کرده کسایی که تو دانشگاه های مختلط بودن بعد از گذشت فقط یک ترم رفتارشون به طور کلی خیلی بهتر از قبل شده و در واقعا پخته تر شدن
فهمیدن که چه جوری با جنس مخالف خودشون سر یه کلاس بشینن
چه جوری محترمانه باهاش صحبت کنن
و خیلی چیزای دیگه
در واقع به نظر من دانشجو ها در کنار هم (( بزرگ )) میشن

اون بحث بعدی، نکته ی خوبی بود
ما فردا میریم سر کار اونجا رو که نمیتونن تفکیک کنن!
واقعا مهمه این بحث...

نظراتتون فوق العاده بود!!! احسنت!!! ممنون...

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس ما اینجا کاری به دولت نداریم
فقط پرسیدم شما موافقید یا مخالف؟
این دولت تصویب نکنه ممکنه فردا دولت بعدی تصویبش کنه

آوا جان واقعا شرمنده ام. نمیخوام بحث و 30یاسی کنم... از دوستان هم میخوام کسی پستم و نقل و قول نکنه تا این موضوع ادامه پیدا نکنه...
ولی آقایون اعلام کردن در دوره بعدی ریاست جمهوری هرکس با ما نباشه رد صلاحیت میشه و نمیتونه کاندید بشه. این یعنی این دولت برای همیشه موندگار شده و دولت بعدی در کار نیست...

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پست های منو تو صفحه 17 کامل بخونین متوجه منظورم میشین...

دخترا شاید این مشکلی که شما میگی داشته باشن ولی شدتش خیلی کمتره.
مشکلی که بچه های ما داشتن این بود که چون همه دختر بودیم همه کلاسا با بچه لوس بازی و... میگذشت.کلاس جدی هم داشتیم ولی هیچ کدوم بزرگ نشدیم.من خودم یکی از دخترای لوس دانشگاه بودم اینو اعتراف میکنم.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میسی...خجالتم میدی آوا جون...

شرمنده....تشکرام ته کشیده...

قربونت
درکت میکنم!

ببخشید قوانینو پدربزرگ بنده که اجرایی نمیکنه دولت میکنه. البته مجلس اولش تصویب میکنه این قوانین بی سرو ته رو

لطف میکنید اگر این پست و پست قبلیتونو پاک کنید...
منم پاک میکنم

به هیچ وجه علاقه ندارم تاپیکم حذف بشه

ممنون میشم

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا شاید این مشکلی که شما میگی داشته باشن ولی شدتش خیلی کمتره.
مشکلی که بچه های ما داشتن این بود که چون همه دختر بودیم همه کلاسا با بچه لوس بازی و... میگذشت.کلاس جدی هم داشتیم ولی هیچ کدوم بزرگ نشدیم.من خودم یکی از دخترای لوس دانشگاه بودم اینو اعتراف میکنم.

با نظرتون موافقم... تعداد دخترایی که با این مشکلات مواجه هستن، نسبت به پسرا کمتره...

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
;);)

دمت گرم دادا ، هم توهین به دانشجوها هستش و نشون دهنده ی بیشعوری کسایی که این قانون رو اجرا میکنن.

قرار شد در مورد مجریان قانون صحبت نکنیم

آخرین ویرایش:

mahsamah110

عضو جدید
خدا نکنه اگه دخترا برن ما دیگه کیو اسکل کنیمممم
واقعا تحمل بیکاری تو دانشگاه رو ندارم ..
البته به دخترای باشگاه توهین نشه هااااااااااااااااااااا ....

oh my God!!!!

شما پسری؟!!

من تا الان فکر میکردم دختری

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی شما تو این باشگاه با دختر دوست هستی یانه؟؟؟؟؟؟
اگه اره پس تو دانشگاه هم مشکلی نیست که داری جوش میزنی
نه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر منظور از دوستی آشنایی با شخصیت و ویژگی های منه نه
ولی تو لیست دوستام هستند بچه های باشگاه
هر از چند گاهی برای من یه سری پیام و من هم یه سری پیام می دم
البته نه فقط خانم ها
هم آقایون و هم خانم ها
جوش برای خودم نمی زنم من درسم خیلی وقته تمام شده
برای دیگران ناراحت می شم که دارن به بیراهه فکر می کنند و می روند
در ضمن دوستی تو دانشگاه با این فروم رو با هم مقایسه نکنید
البته تو فروم هم اگر حریم رعایت نشه می تونه بدتر هم بشه

ممنون که اومدین
بله هیچ جواب قانع کننده ای نبود
ولی الان دوستان دارن جوابهای بسیار خوبی میدن
البته الان هم اکثر پست ها رو خوندم
متاسفانه می بینیم که حتی در موردش هم نمی تونیم درست بحث کنیم و ریشه ای

لازم نیست تو دانشگاه به طور ‏کامل شناخت پیدا کنیم
اما همینکه حدودی بشناسیم کافیه

اولا حدود یعنی چی ؟
در مورد کی ؟
یعنی شما می تونی به من بگی حدودا پسر ها رو می شناسی
و یا اینکه حدودا فلان شخص را می شناسی
در مورد اول که تقریبا محاله و نمی شه
در مورد دومی هم این آشنایی می شه خارج از دانشگاه صورت بگیره و مطمئنا با دونستن پدر و مادر هم بهتر می شه

در مورد حوزه ها ، طلبه ها معمولا تو سن کم ازدواج میکنن
ولی دانشجو ها رو خودتون بهتر میدونید
به این ‏زودی ها تن به ازدواج نمیدن...
راستش من خودمم هنوز شک دارم تفکیک خوبه یا بد

این که تو سن کم ازدواج می کنند ربطی به آشنایی نداره
معیار های طلبه ها با بعضی از دانشجویان فرق می کنه
و برید یک آمار بگیرید که آمار طلاق در آخوند ها چقدره و د بین مردم دیگر و به اصطلاح افرادی که دانشگاه رفتند چقدر؟
با آمار عجیبی مواجه می شید
عرض کردم سن و مال و ..... ربطی به آشنایی نداره و آشنا شدن فوت و فن خودش رو می خواد
و همونطور که عرض کردم تا با کسی زیر یک سقف نروید و با اون زندگی نکنید نمی شه شناخت
.
بد نیست یه نمی چه خاطره ای تعریف کنیم
در زاهدان که بودیم یکی از بچه های بومی که خونه اش نزدیک خونه ما بود و هر از چند گاهی می اومد پیش ما همش می گفت خوش بحالتون شما دارید حال می کنید و از این حرفا
من بهش می گفتم اینی که تو می بینی با اونی که واقعیت داره زمین تا اسمون فرق می کنه
یه مدت اومدنش بیشتر شد و کم کم اون رو در بایستی ها رفت و پرده ها کنار رفت و کل کل ها و داد و بیداد ها بالا گرفت و اصل را دید و اعتراف کرد
.
نمی شه نمی شه نمی شه
تا با کسی زیر یک سقف زندکی نکنید نمی شه
استثنا هم میارم که قطعیت ندهم
خیلی کم
در حد 10 درصد با توهم بسیار بالا

من مخالفم......نه به دلیل شناخت دختر و پسر و این حرفا....
مخالفم چون در حال حاضر دانشگاههای ما اونقدر امکانات ندارن که بتونن دو گروه به طور کاملا مساوی امکانات به طور همزمان ارائه بدن........و چون اصولا آقایون صدای بلندتری دارن و کنترلشون مشکل تره مسئولین دانشگاه سعی میکنن اونا رو راضی نگه دارن و در نتیجه تبعیض ایجاد میشه........

این نتیجه گیری رو قبول ندارم
دانشگاه الزهرا مثال بارز تفکیک دختر ها از پسر هست
مشکلی دارند
به نظر شما این دانشگاه از خیلی از دانشگاه های مختلط کشور بهتر کار نمی کنه؟؟
بدون تعصب بفرمایید
یا مثلا دانشگاه امام حسین(ع) و یا امام جعفر صادق(ع) اینا چطور دانشگاه هاییند؟ چطور کار می کنند؟
خاهشا بدون تعصب بفرمایید؟

ضمن اینکه تحصیل در دانشگاه اصولا با تحصیل دوران دبیرستان تفاوت داره..تحصیلات دانشگاهی میتونه آینده شغلی و زندگی یه نفر رو مشخص کنه........برای همین باید تا جایی که میشه باید از فرصت دانشگاه برای یادگیری استفاده کرد.....

چون تا حالا فرق بوده شما این احساس رو می کنید
آینده شغلی رو قبول دارم
درسته ولی چه ربطی به مختلط بودن داره

خواهشا بریزید رو میز همه چی
و بررسی کنید
نگید مگه می شه که نشه؟؟!!
زندگی هم اگر نتیجه شغل باشه درست اما زندگی فقط شغل نیست!:eek:

من تجربه عملی خودمو میگم ....رشته معماری طوریه که شما همزمان باید به دروس فنی.. .عملی و....مهارتهای هنری.....کامپیوتری و....فک کنین.....به شخصه فک میکنم استعداد عمومی آقایون تو کارهای فنی و کامپیوتر بیشتر از خانومهاست( البته نه به طور مطلق) خودم شخصا از خیلی از همکلاسی های پسرم تو زمینه کامپیوتر خیلی چیزا یاد گرفتم .........و مطمئنم اونا هم متقابلا از من در مورد طراحی و .....یاد گرفتن..........فک میکنم این ترکیب ها و تعاملها میتونه کمک کنه به یادگیری بهتر......
ببینید
اینکه شما از دانشجوایان پسر هم چیزهایی یاد گرفتید خوب
ولی آیا نمی توانستید از اساتید فرا بیگیرید
این بحث کمی مشکل داره
و نیاز به زمان بیشتر
و مطمئنا شما سر آخر به من ممی گید شما ارمان گرا هستید
در صورتی که تمام دروسی که شما از همون پسر ها یاد گرفتید اون پسر ها از استاداشون فرا گرفتند و بعضی از استاد ها خانم و بعضی آقا!

این که دانشجویان ما ( که شامل همه ما هم میشه ) بی جنبه ان.....دلیل بر این نیست که ما صورت مسئله رو پاک کنیم.....بی جنبه بودن ماها دلایل بسیار مهمتری داره که اگر واقعا میخوایم اصلاح بشه باید اونا رو حل کنیم نه اینکه جداسازی کنیم.........
در مورد حل کردن موافقم
و جدا سازی یکی از راه هایی است که می تونه به افکار و رفتار دو طرف سامان بده
از اونجایی که برای اینکار نیاز به معیار است باز بحثی دیگر بوجود میاد
ولی در مورد حل بی جنبه بازی بعضی از دوستان موافقم که جای بسی تاسف داره
.
.
باز زیاد شد:D:gol:

esmikhani.m

عضو جدید
[

جدا سازی یکی از راه هایی است که می تونه به افکار و رفتار دو طرف سامان بده
یعنی جدا سازی باعث میشه که افکار سامانن پیدا کنه....
تو همون پستای اول دوستمون گفتن که تو یه نرکده (آمزشکده فنی حرفه ای که همه پسرن)و دخکده (آموزش کده فنی حرفهای دخترانه)با دیدن یه دختر یا پسر چکار کردن....
تا کی میشه تفکیک کرد جامعه خیابونها مشاغل....تا کجا این یعنی همون اوج توهین به یک انسان...فقط اینکار جای تاسف داره...
بجای اینکه سطح دانشگاه رو ببریم بالا امکانات بدیم اعتبار مالی بدیم که بزرگترین دانشگاه کشورمون کلاه برداری نکنه و کلاسا بخاطر کمبود استاد مناسب 60 تا 60 تا برگزلد نشه به چه چیزایی گیر دادن....

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نتیجه گیری رو قبول ندارم
دانشگاه الزهرا مثال بارز تفکیک دختر ها از پسر هست
مشکلی دارند
به نظر شما این دانشگاه از خیلی از دانشگاه های مختلط کشور بهتر کار نمی کنه؟؟
بدون تعصب بفرمایید
یا مثلا دانشگاه امام حسین(ع) و یا امام جعفر صادق(ع) اینا چطور دانشگاه هاییند؟ چطور کار می کنند؟
خاهشا بدون تعصب بفرمایید؟

دانشگاههایی که شما نام بردین از بیس تفکیکن....یعنی اصلا ورودی خانم و یا آقا ندارن....بحث ما در مورد دانشگاههایی که ورودی همزمان دارن ولی کلاسها به صورت مجزا تشکیل میشه......غیر از اینه؟

چون تا حالا فرق بوده شما این احساس رو می کنید
آینده شغلی رو قبول دارم
درسته ولی چه ربطی به مختلط بودن داره
خواهشا بریزید رو میز همه چی
و بررسی کنید
نگید مگه می شه که نشه؟؟!!
زندگی هم اگر نتیجه شغل باشه درست اما زندگی فقط شغل نیست!:eek:
تفاوتی که من گفتم به دلیل مختلط بودن نیست.....به دلیل اینه که شما در دوران دانشگاه باید تخصص یاد بگیرن ولی در دوران دبیرستان یه جورایی معلومات عمومیه..
ربطش رو گفتم تعامل برای یادگیری بهتر..........همون چیزی که بعضی اوقات تو محیط کاری هم پیش میاد!
دو جمله آخرو منظورتونو نفهمیدم! :confused:

ببینید
این بحث کمی مشکل داره
و نیاز به زمان بیشتر
در صورتی که تمام دروسی که شما از همون پسر ها یاد گرفتید اون پسر ها از استاداشون فرا گرفتند و بعضی از استاد ها خانم و بعضی آقا!
شما ایران تحصیل میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو یکی از بهترین دانشگاههای ایران درس خوندم اما اصلا و ابدا چنین چیزی ندیدم که یه استاد اونقدر وقت داشته باشه که به صورت انفرادی مشکلات پروژه یه دانشجو رو حل کنه یا .....(حالا بگذریم از این که اصولا بسیاری از اساتید ما از نظر زبان و کامپیوتر از دانشجویانشون به مراتبدر سطح پائین تری هستن) فرگیری اون آقایون و خانومه هم اصولا در کلاسای خارج از دانشگاهه و با توجه به استعداد و علاقه خودشون......( حداقل تو رشته ما که اینجوری بود)

در مورد حل کردن موافقم
و جدا سازی یکی از راه هایی است که می تونه به افکار و رفتار دو طرف سامان بده
از اونجایی که برای اینکار نیاز به معیار است باز بحثی دیگر بوجود میاد
ولی در مورد حل بی جنبه بازی بعضی از دوستان موافقم که جای بسی تاسف داره

جداسازی نه تنها به فکر سامان نمیده بلکه برعکس کنجکاوی رو به مراتب بیشتر میکنه........منظور من این نیست که ما باید فضاهای مختلط تحریک کننده داشته اشیم ما باید دید و شعورمون نسبت به جنس مخالفمونو بالا ببریم وگرنه مگه شما تا کی میتونین جداسازی کنین؟
محیط کار رو چیکار میکنین؟
خیابونا رو چیکار میکنین؟
وافعا وقتش نرسیده یه کم منطقی تر فکر کنیم؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای محمد آقا! تا که اومدم از این پستتون تشکر کنم دیدم تموم شده...

من باید یه سری به ادمین خان بزنم...!
اشکال مداره .......... منکه دیگه دارم کم کم به این مشکل عادت میکنم !!!!!!!!!

ادمین خان که هنوز دارن بررسی میکنن !!!!!!!!! منتظریم نتیجش اعلام بشه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اشکال مداره .......... منکه دیگه دارم کم کم به این مشکل عادت میکنم !!!!!!!!!

ادمین خان که هنوز دارن بررسی میکنن !!!!!!!!! منتظریم نتیجش اعلام بشه

جدا؟؟
دارن بررسی میکنن؟؟!!
منم منتظرم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا؟؟
دارن بررسی میکنن؟؟!!
منم منتظرم
الآن چند باری میشه که در قبال این مسئله تو دفتر جناب پیرجو مطرح کردم .......... به خصوص اینکه به استارترها در قبال این قانون ظلم میشه ............. ولی ایشون همه بار فرمودن توسط ادمین خان داره بررسی میشه ...........تا کی این بررسیها ادامه دار بشه الله و علم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
الآن چند باری میشه که در قبال این مسئله تو دفتر جناب پیرجو مطرح کردم .......... به خصوص اینکه به استارترها در قبال این قانون ظلم میشه ............. ولی ایشون همه بار فرمودن توسط ادمین خان داره بررسی میشه ...........تا کی این بررسیها ادامه دار بشه الله و علم

ادمین خان هم سرشون شلوغه دیگه ... ! :دی

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوش برای خودم نمی زنم من درسم خیلی وقته تمام شده
برای دیگران ناراحت می شم که دارن به بیراهه فکر می کنند و می روند
---------------------------------------------------------------------------------------------
عرض کردم سن و مال و ..... ربطی به آشنایی نداره و آشنا شدن فوت و فن خودش رو می خواد
و همونطور که عرض کردم تا با کسی زیر یک سقف نروید و با اون زندگی نکنید نمی شه شناخت
----------------------------------------------------------------------------------------------
ببینید
این بحث کمی مشکل داره
و نیاز به زمان بیشتر

در مورد قسمت اول صحبتاتون...شما بهتره برای دیگران ناراحت نباشین ...:razz: شما دارین همه رو به یه چوب میزنین...حالا یه عده آدم بی جنبه پیدا شدن یه کاری کردن...تر و خشک که نباید با هم بسوزن...!!!!

در مورد قسمت دوم صحبتاتون... معذرت میخوام...قصدم توهین به شما نیست...عمه جون خودمو میگم... همین تفکرات عهد دقیانوسی امثال شماهاست که انقدر آمار طلاق رفته بالا...همین عمه ی .... من... با همین ایده که...تا با کسی زیر یک سقف نروید و با اون زندگی نکنید نمی شه شناخت دخترش رو شهریور 87 شوهر داد...بعد چند ماه اختلافاتشون زیاد شد... توی ماه بهمن دختر عمه ی من که باردار هم بود اومد خونه ی باباش و دیگه هرگز به خونه ی خودش برنگشت و ایده ی عمه ی من همچنان این بود که تا بچه دار نمیشدن نمیشد طرفو بشناسن!:mad: شهریور 88 دخترعمم بچه به بغل تمام اثاثشو جمع کرد...طلاق گرفت و اومد خونه ی باباش!![SIZE=-1]

حالا سرنوشت خودش و دختر کوچولوش چی میشه؟؟؟!!![/SIZE][SIZE=-1]
[/SIZE] این آشنایی هم از طریق خانواده بوده و به اون طریقی که ظاهرا شما میپسندین!!! اینم آخر و عاقبتش!!!

و اما قسمت سوم....شما انگار هیچوقت دانشجو نبودین...خبر ندارین استاد جواب سلام دانشجو رو هم به زور میده ... حالا بیاد سوالشو جواب بده!!:razz:

[

تا کی میشه تفکیک کرد جامعه خیابونها مشاغل....تا کجا این یعنی همون اوج توهین به یک انسان...فقط اینکار جای تاسف داره...

واقعا!!!:razz:

شما ایران تحصیل میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو یکی از بهترین دانشگاههای ایران درس خوندم اما اصلا و ابدا چنین چیزی ندیدم که یه استاد اونقدر وقت داشته باشه که به صورت انفرادی مشکلات پروژه یه دانشجو رو حل کنه یا .....(حالا بگذریم از این که اصولا بسیاری از اساتید ما از نظر زبان و کامپیوتر از دانشجویانشون به مراتبدر سطح پائین تری هستن) فرگیری اون آقایون و خانومه هم اصولا در کلاسای خارج از دانشگاهه و با توجه به استعداد و علاقه خودشون......( حداقل تو رشته ما که اینجوری بود)

جداسازی نه تنها به فکر سامان نمیده بلکه برعکس کنجکاوی رو به مراتب بیشتر میکنه........منظور من این نیست که ما باید فضاهای مختلط تحریک کننده داشته اشیم ما باید دید و شعورمون نسبت به جنس مخالفمونو بالا ببریم وگرنه مگه شما تا کی میتونین جداسازی کنین؟
محیط کار رو چیکار میکنین؟
خیابونا رو چیکار میکنین؟
وافعا وقتش نرسیده یه کم منطقی تر فکر کنیم؟

ممنون سمیه جون...نظرت عالی بود....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
در مورد قسمت اول صحبتاتون...شما بهتره برای دیگران ناراحت نباشین ...:razz: شما دارین همه رو به یه چوب میزنین...حالا یه عده آدم بی جنبه پیدا شدن یه کاری کردن...تر و خشک که نباید با هم بسوزن...!!!!

در مورد قسمت دوم صحبتاتون... معذرت میخوام...قصدم توهین به شما نیست...عمه جون خودمو میگم... همین تفکرات عهد دقیانوسی امثال شماهاست که انقدر آمار طلاق رفته بالا...همین عمه ی .... من... با همین ایده که...تا با کسی زیر یک سقف نروید و با اون زندگی نکنید نمی شه شناخت دخترش رو شهریور 87 شوهر داد...بعد چند ماه اختلافاتشون زیاد شد... توی ماه بهمن دختر عمه ی من که باردار هم بود اومد خونه ی باباش و دیگه هرگز به خونه ی خودش برنگشت و ایده ی عمه ی من همچنان این بود که تا بچه دار نمیشدن نمیشد طرفو بشناسن!:mad: شهریور 88 دخترعمم بچه به بغل تمام اثاثشو جمع کرد...طلاق گرفت و اومد خونه ی باباش!![SIZE=-1]

[/SIZE] این آشنایی هم از طریق خانواده بوده و به اون طریقی که ظاهرا شما میپسندین!!! اینم آخر و عاقبتش!!!

و اما قسمت سوم....شما انگار هیچوقت دانشجو نبودین...خبر ندارین استاد جواب سلام دانشجو رو هم به زور میده ... حالا بیاد سوالشو جواب بده!!:razz:

احسنت

تشکرم پر شده عزیز

donya...

عضو جدید
به نظر من یکی از بهترین دوران زندگی میتونه دوران دانشجویی باشه این کنار هم بودناس که خاطره میشه :w11:
چرا دختر و پسر باید از هم تفکیک بشن وقتی تو اجتماع با هم هستن ؟:redface:
نباید دختر و پسر رو جدا کرد باید روی فرهنگ کنار هم بودنها کار کرد که جنبه داشته باشن خیلی این تفکر بچه گانس که تفکیک جنسیت بشه:biggrin:
بودن کتار هم حس رقابت رو بیشتر میکنه:w10: شناخت دختر و پسر از افکار هم و روحیات بیشتر میشه و این شناخت لازمه ی آینده اس وقتی بخوای تو اجتماع کنار هم کار و اشتغال داشته باشیم و خیلی چیزای دیگه که مجال گفتن نیست .;)

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا تو خودتو زیاد ناراحت نکن... اینجور آدما با تفکرات عصر حجری زیاد پیدا میشه... :razz:

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من یکی از بهترین دوران زندگی میتونه دوران دانشجویی باشه این کنار هم بودناس که خاطره میشه :w11:
نباید دختر و پسر رو جدا کرد باید روی فرهنگ کنار هم بودنها کار کرد که جنبه داشته باشن خیلی این تفکر بچه گانس که تفکیک جنسیت بشه:biggrin:
بودن کتار هم حس رقابت رو بیشتر میکنه:w10: شناخت دختر و پسر از افکار هم و روحیات بیشتر میشه و این شناخت لازمه ی آینده اس وقتی بخوای تو اجتماع کنار هم کار و اشتغال داشته باشیم و خیلی چیزای دیگه که مجال گفتن نیست .;)

دمتون گرم ، امروز حرفای پر ملاتی از دخترا دیدیم :confused:

عجیبه!!!! ، این دخترا کم کم دارن پیشرفت میکنن.

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز

نظرت فوق العاده بود...شرمنده تشکر ندارم...

حالا تو خودتو زیاد ناراحت نکن... اینجور آدما با تفکرات عصر حجری زیاد پیدا میشه... :razz:

ناتانم!!!
الان آمپر بچسبانم!!!

بالا