تفللللللللدت موووبالک داداش پویان گل

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم رقص ترکی
یعنی اون ترکی رقصیدنت تو حلقم :|

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان

آقا پویان تولدتون مبارک انشاالله روز تولدتون روز شروع رسیدن به ارزوهاتون باشه در کنار خانوادتون

اینم کادوی من برای شما :smile:

مرسی عزیز دلم خیلی خیلی خوش اومدی
مرسی از این حسن سلیقه

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش پویان عزیز تولدت مبارک.............ایشالله 120 سالگیتو تو همین باشگاه جشن بگیریم:w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14:

• Like
واکنش ها: imah

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ஜஜ بکشین کنار که نفیسه وارد می شود .... حححஜஜ الان این صحنه اس( 유유유 웃 유유유)

ஜஜ بکشین کنار که نفیسه وارد می شود .... حححஜஜ الان این صحنه اس( 유유유 웃 유유유)

توجه ((((((((((((((((((((((((این پست در حال ویرایش می باشد و تکمیل نیست ))))سلام وای اینجا چه خبره ؟؟؟؟ چه تفلد قشنگیامیدوارم هر جا که هستی خوب سلامت باشی داداش پویان و به آرزوهای قشنگت برسی میخوایم یه جشن مفصل بگیریما!حالا همه با هم دستا بالا دست دست سوت سوت نبینم کسی نشسته باشه تولدت مبارک تولدت مبارك تفلدت مبارك كوچولو بودي بزرگ شدي ماشالا اين قدي بودي اين قدی شدی ماشالا تو تک رقمی هستی ماشالا دیش دادم دمدادام دام دام..تفلد تفلد تفلد تفلدت مبارک....دس دس دس...تفلــــــــــــــــــــدتفلــــــــــــــــــــــــــدتفلـــــــــــــــــــــــــدت مبــــــــــــــــــــــــــارک!مبــــــــــــــــــــــــــارکمبـــــــــــــــــــــــــــارکتفلــــــــــــــــــــــــــــدت مبـــــــــــــــــــــــــارک!بیا شمعا رو فوت کن!تا صد سال زنده باشی!وای عارفه تو چرا نشستی ؟؟؟؟ پا شو پاشو یه حرکتی کنین ببینمتا نرقصین از کیک خبری نیس بلین کنال منم کیکو بذالم لو میز...بـــــــــــــــه چــــــــــــــــه کیک خوجمزه ای..آمــــــــــاده باشــــــــین باسه فوت کردن123حالا همگی جمع شین میخوایم یه عکس دسته جمعی بگیریم چیک چیک بچه های کنکور 93 اینم کادی من داداشی نوبت مصاحبه است بلیم راجع به داداش پویان بخونیمنام : لقب :اهل:متولد:مهارت:جمله همیشگی :حرف و حدیثی به عنوان یادگاری :

• Like
واکنش ها: imah

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخخخ مرسی ک اومدی فرهاد جونم

جملت ایهام داشتا خخخخخخخ
یعنی هممون تا 120 سالگی زنده ایم خخخخخخخ:biggrin:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تولدت مبارک پویان عزیز.....انشالله بهترین لحظات رو پیش رو داشته باشی و سلامت و شاد زیر سایه پدر و مادرت همیشه پاینده باشی

آقا خیلی مردی
یه دونه ای علیرضا جان
همین دعایی که کردی واسم یک دنیا میارزه من هم برای تو و خانوادت آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه ((((((((((((((((((((((((این پست در حال ویرایش می باشد و تکمیل نیست ))))سلام وای اینجا چه خبره ؟؟؟؟ چه تفلد قشنگیامیدوارم هر جا که هستی خوب سلامت باشی داداش پویان و به آرزوهای قشنگت برسی میخوایم یه جشن مفصل بگیریما!حالا همه با هم دستا بالا دست دست سوت سوت نبینم کسی نشسته باشه تولدت مبارک تولدت مبارك تفلدت مبارك كوچولو بودي بزرگ شدي ماشالا اين قدي بودي اين قدی شدی ماشالا تو تک رقمی هستی ماشالا دیش دادم دمدادام دام دام..تفلد تفلد تفلد تفلدت مبارک....دس دس دس...تفلــــــــــــــــــــدتفلــــــــــــــــــــــــــدتفلـــــــــــــــــــــــــدت مبــــــــــــــــــــــــــارک!مبــــــــــــــــــــــــــارکمبـــــــــــــــــــــــــــارکتفلــــــــــــــــــــــــــــدت مبـــــــــــــــــــــــــارک!بیا شمعا رو فوت کن!تا صد سال زنده باشی!وای عارفه تو چرا نشستی ؟؟؟؟ پا شو پاشو یه حرکتی کنین ببینمتا نرقصین از کیک خبری نیس بلین کنال منم کیکو بذالم لو میز...بـــــــــــــــه چــــــــــــــــه کیک خوجمزه ای..آمــــــــــاده باشــــــــین باسه فوت کردن123حالا همگی جمع شین میخوایم یه عکس دسته جمعی بگیریم چیک چیک بچه های کنکور 93 اینم کادی من داداشی نوبت مصاحبه است بلیم راجع به داداش پویان بخونیمنام : لقب :اهل:متولد:مهارت:جمله همیشگی :حرف و حدیثی به عنوان یادگاری :
ناز نفست نفیسه خخخخخخخ ی نفس بکش دخمل خخخخخخخخ
خوووش اومدی
کیلیلیلیلیلیلی خخخخخخخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به تبریکات ویژه :smile: ایشالله که همیشه موفق باشیو کنکورتم بشی زیر 10:D
اینم فال ماه تولد::cool:
.
.

مردان متولد اسفند
متولدين اين ماه اغلب افرادي شجاع و سخاوتمند، زيرك و فهيم هستند. در انجام كارها گاه توانا و گاه ناتوان جلوه مي‎كنند. اغلب در جواني و پيري پاكدامن بوده و از كسب و كال حلال، سود خوبي نصيبشان مي‎شود. اين افراد گاه از ديگران دلگير مي‎شوند، اما از آنان كينه به دل نمي‎گيرند .

متولدين اين ماه در بين رنگها به رنگ قهوه‎اي حساس هستند. آنان فصل پاييز را دوست دارند و اغلب با ديدن غروب پاييز به هيجان مي‎آيند. بعضي از اين افراد از زني بد عمل آسيب مي‎بينند، بايد مراقب باشند، اغلب اين افراد سفر دريايي در طالع دارند .

متولدين ان ماه اغلب در كودكي با سه خطر مواجه مي‎شوند، اگر از اين سه خطر بگذرند، عمر طبيعي خواهند دات. روزهاي پنجشنبه براي اين افراد روز خوبي خواهد بود. همچنين انگشتر عقيق و ياقوت براي آنان مناسب است .