تصاویری از سنگسار شدن یک زن به خاطر عقاید پوسیده (18+)

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صد رحمت به عربا...زنده به گور میکردن خلاص...

هر دوشون به یه نسبت از نظر عقلی کمبود داشتن و دارن... پس من هر دو را قبول ندارم چون ارزش رحمت ندارن..اینا زحمت با دردسر دارن... کاری میکنن با بروبچ باشگاه برم لهشون کنم...اما اینکارو نمیکنم چون اون موقع منم یکی مث خودشون میشم..خدا هدایتشون کنه...;)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر دوشون به یه نسبت از نظر عقلی کمبود داشتن و دارن... پس من هر دو را قبول ندارم چون ارزش رحمت ندارن..اینا زحمت با دردسر دارن... کاری میکنن با بروبچ باشگاه برم لهشون کنم...اما اینکارو نمیکنم چون اون موقع منم یکی مث خودشون میشم..خدا هدایتشون کنه...;)

من نمیاما...گفته باشم...
:D

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر دو گزینه صحیح است..........تازه هزار تا چیز دیگه هم هستند که نمیشه گفت.........تازه این بلاها اصولا باید سر زن بدبخت بیاد..........تازه این خانم که دوتا بچه هم داشته:mad:

دیگه قسمت ایشان بوده که اینطور از خجالتش دربیان... و الی انسانیت دست خود انسان است... اینا از همه نظر مشکل دارن..چیزی نگم بهتره...

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
واقعا نمیفهمن.........حال بد شد..........البته شاید حقش همین بوده.........ولی کاش...........!!!!!!!!!

چرا حقش بوده؟؟؟اگرم کاری کرده باشه نباید اینطوری باشه...
این بی عدالتیه محضه....

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنگسار شدن قانون و مقررات داره ... حتی اندازه سنگها هم مشخص شده 
هرکسی با قانون خودش نمیتونه این کار رو بکنه...

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر قانونه باید برای 2 طرف باشه...
سنگسار شدن هم واسه مردٍ هم واسه زن
که دوباره هرکدوم قانون خودشو داره
مثلا مرد تا گردن تو خاک باشه ، زن تا کمر...
اما یه سری آدمهای جاهل سنگساری و فقط واسه زن میدونن...

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سنگسار شدن هم واسه مردٍ هم واسه زن
که دوباره هرکدوم قانون خودشو داره
مثلا مرد تا گردن تو خاک باشه ، زن تا کمر...
اما یه سری آدمهای جاهل سنگساری و فقط واسه زن میدونن...

تا اونجایی که من میدونم سنگسار فقط واسه زنه...

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
متاسفانه بسیاری از مناطق قبایلی پاکستان تحت تسلط و یا نفوذ گروه های تکفیری مانند القاعده و طالبان است...

در ادامه بخش هایی از گفتگوی یکی از مراجع بزرگ تقلید (حضرت ایت الله العظمی صانعی) با یکی از نشریات کشور را در این رابطه نقل می کنم

از طرف ديگر هم طبق آيين دادرسي اثبات اموري كه منجر به اجراي چنين مجازات‌هايي شود بسيار مشكل است چرا كه اقامه شهادت توسط افراد متدين و معتدلي كه از نگاه به صحنه وقوع چنين جرائمي پرهيز مي‌كنند قابل تحقق نيست و تنها راه آن، چهار مرتبه اقرار خود فرد آن هم اقراري كه از روي وجدان ديني و متأثر از ايمان از طرف ديگر هم طبق آيين دادرسي اثبات اموري كه منجر به اجراي چنين مجازات‌هايي شود بسيار مشكل است چرا كه اقامه شهادت توسط افراد متدين و معتدلي كه به قيامت و فرار از عذاب آخرتي باشد و چنين افرادي بسيار نادرند هرچند در زمان ائمه گاهي اتفاق مي‌افتاده و در روايات مذكور است كه در آن صورت هم محكمه مي‌تواند او را عفو كند. ‌

حتي اگر حكمش سنگسار باشد؟
هر چه مي‌خواهد باشد. در صورت اثبات، به‌وسيله چنين اقراري كه از روي وجدان باشد نه دوز و كلك، قابل بخشش است. ‌

خب اين هم كه چندان قابل تشخيص نيست و لا‌بد به علم قاضي بستگي دارد.

بله نمي‌شود. هنوز فرهنگ بشر آنقدر بالا‌ نرفته كه مجرم آزادانه بيايد اقرار كند و برخلا‌ف آنچه كه در آيين دادرسي در مورد حجيت علم قاضي آمده است .

ما علم قاضي را در اين بخش از حدود حجت نمي‌دانيم، چگونه حجت باشد و حال آنكه به حسب طبع با اقرار دو مرتبه يا سه مرتبه با شرايط ذكر شده موجب علم مي‌شود ولي در عين حال بايد اقرار مرتبه چهارم هم باشد تا حد جاري شود، پس معلوم مي‌شود كه علم قاضي و حاكم در حدود،‌حجت نيست .

براي اطمينان زيادتر به اين معني بايد به روايتي كه در مورد اقرار زني در نزد امير مؤمنان در كتب روايي ما وارد شده كه شاهد محكمي است بر عدم حجيت علم قاضي در حدود، توجه نمود؛ چرا كه در اين داستان با آنكه با يك يا دو مرتبه اقرار براي قاضي علم حاصل مي‌شود، اما حضرت چهار مرتبه اقرار را لا‌زم دانست و علا‌وه بر آنكه بعد از دستور به تحقيق در مورد عقل زن و سلا‌متي او در هر مرتبه هيچ اقدام تأميني انجام نداد بلكه بعد از اطلا‌ع از حامله بودن زن به او فرمود برو تا وضع حمل كني و بعد از وضع حمل كه زن دوباره نزد حضرت آمد به او فرمود برو تا بچه‌ات بزرگ شود و راه و چاه را ياد بگيرد و بعد از آنكه از محضر امام خارج شد فردي به دليل ناآگاهي ـ كه متأسفانه عاملي از عوامل بدبختي‌ها است ـ ضمانت كرد كه از فرزند زن نگهداري مي‌كند زماني كه به محضر حضرت برگشتند با صورت برافروخته و چشمان غضبناك امام روبه‌رو شد؛ چرا كه حضرت مقصودش از آن كار اين بود كه فرد از اجراي حد بر خودش آن هم بعد از ثبوت در محكمه منصرف شود و برود و برنگردد.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که همون فیله هست که ضد اسلام ساختن....ثریا بود سمیه بود چی بود یادم نیست... واسه یه فیلم اصلا خودتون ناراحت نکنید....کارگردان فکر همه چیو کرده....چیزیش نمیشه

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که همون فیله هست که ضد اسلام ساختن....ثریا بود سمیه بود چی بود یادم نیست... واسه یه فیلم اصلا خودتون ناراحت نکنید....کارگردان فکر همه چیو کرده....چیزیش نمیشه

اگه منظورتون از فیله فیلم هست باید بگم من اینو از یه سایت معتبر ورداشتم خواستین لینکشم میدم

این ها بویی از آدمیت نبردن ، از عصر جاهلیت هم عقب ترن!

نتیجه کج فهمی دین واسلام .................میشه کشتن آدم های بی گناه و ...در نهایت قربانی شدن اسلام...:(
ممنون از اینکه تشریف آوردین خدا لعنتشون کنه این از خدا بیخبر ها رو.

uve

عضو جدید
ممنون از اینکه تشریف آوردین خدا لعنتشون کنه این از خدا بیخبر ها رو.[/QUOTE].......................................ممنون از دید بازت بانو..;)

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قال الپیقمبر: من نساء have موبایل وجب السنکسار ولو کریه الآن.
پیقمبر فرمود: هرکس cellphone داشته باشد باتید سنگسار شود ولو قرضی باشد.
مرجع: کتاب الالکی نوشته وهاب بن عبدالوهاب

amin 1991

عضو جدید
خواهشا اسلام رو الکی خراب نکنید
اخه اول ببینین حکم سنگسار در چه شرایطی انجام می شه بعد در رابطه با حکمش بحث کنید.
اینکه حکم سنگسار در اسلامه حالا هر جا اسمی از سنگسار آمد یعنی مربوط به اسلام هست.
اگر اسلام باشه فقط در صورت زنای محسنه، حکم سنگسار انجام می شه که اون هم کلی شرط داره.