تصاوير تكرار انسانيت

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
عده اي براي اعدام يك زنداني متهم جمع شده اند.....ولي با بخشش مادر مقتول مراسم اعدام رعب آور، به مراسم شكفتن شادي عمومي بدل شده

دراين تصوير بغض همان اقاي مامور !ومردم با هم تركيده است..چه مامور مهرباني:)
دو مادر در كنار هم

شكر گذاري خواهر و مادر قاتل از بخشش برادر و فرزند

و درانتها براي مقتول رحمت ارزو ميكنم...فاتحه و ارزوي زندگي موفق و همراه با خير براي بازماندگان او وبقيه ..مزار مرحوم مقتول

آخرین ویرایش:

u2u4u

عضو جدید
تصاوير تكرار انسانيت

اقا من موندم تو کار این مردمی که میرن اعدام تماشا می کنن.با موبایلاشون فیلم می گیرن تخمه میشکنن مسخره بازی در میارن.یعنی اگه یه نفر اروپاییبیاد این منظره را ببینه نمی تونه اصلا باور کنه.قرون وسطی در قرن ۲۱

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا من موندم تو کار این مردمی که میرن اعدام تماشا می کنن.با موبایلاشون فیلم می گیرن تخمه میشکنن مسخره بازی در میارن.یعنی اگه یه نفر اروپاییبیاد این منظره را ببینه نمی تونه اصلا باور کنه.قرون وسطی در قرن ۲۱
هاووولا كار درستي نيس فرهنگمون پايينه..ولي همينها با يا حسين گفتن خواستار بخشش بودن..و خوشحال بودند..

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاووولا كار درستي نيس فرهنگمون پايينه..ولي همينها با يا حسين گفتن خواستار بخشش بودن..و خوشحال بودند..
ولی بازم من موندم واسه چی رفته بودن عاخه؟
دم خونواده ی مقتول هم گرم...آدم عزیزشو که از دست می ده سخته بخواد جلوی حس انتقامشو بگیره... واقعا بزرگواری کردن

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بازم من موندم واسه چی رفته بودن عاخه؟
دم خونواده ی مقتول هم گرم...آدم عزیزشو که از دست می ده سخته بخواد جلوی حس انتقامشو بگیره... واقعا بزرگواری کردن
امضات خيلي قشنگه ....ايراني بازي در اوردن...دمشون گرم...مرسي تشريف اورديد

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای حالم بد شد!
اولین مراسم اعدامی که من دیدم چهارم ابتدایی بودم
داشتم میرفتم مدرسه
ساعت هفت بح هم نمیشد
تو حالت عادی پرنده هم پر نمیزد تو شهر اما اونروز شاید صد تا 150 نفر اومده بودن برای تماشا
تا مدرسه دویدم!!
چطور میشه به خودمون اجازه بدیم با رفتن به تماشای اعدام داغ یه خانواده رو بیشتر کنیم !
حتی اگه دلمون هم خیلی بسوزه !!
هنوزم که هنوزه چنین خبری میشنوم حالم بد میشه
امیدوارم هیچ حادثه اینچنینی برای هیچ خانواده ای پیش نیاد..
خیلی سخته . واسه هردوطرف . شاید اگه من جای اون مادر بودم نمیتونستم رضایت بدم ..

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون استارتر
خدا رحمتش کنه...
امیدوارم قلب شکسته خونوادش بخصوص مامانش با این بخشش آروم بگیره...

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای حالم بد شد!
اولین مراسم اعدامی که من دیدم چهارم ابتدایی بودم
داشتم میرفتم مدرسه
ساعت هفت بح هم نمیشد
تو حالت عادی پرنده هم پر نمیزد تو شهر اما اونروز شاید صد تا 150 نفر اومده بودن برای تماشا
تا مدرسه دویدم!!
چطور میشه به خودمون اجازه بدیم با رفتن به تماشای اعدام داغ یه خانواده رو بیشتر کنیم !
حتی اگه دلمون هم خیلی بسوزه !!
هنوزم که هنوزه چنین خبری میشنوم حالم بد میشه
امیدوارم هیچ حادثه اینچنینی برای هیچ خانواده ای پیش نیاد..
خیلی سخته . واسه هردوطرف . شاید اگه من جای اون مادر بودم نمیتونستم رضایت بدم ..
:cry::w09:شما خودت انتخاب نكردي تو جهان سوم بدنيا بياي ...ولي خداي مهربان اگه به يكي سختي ميده تحملشم ميده انشالله شرايط بهتر ميشه...ما هم ديگه اين صحنه ها را نمبينيم..منم اميدوارم هيشكي تو اين دو راهي گير نكنه..

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار خیلی بزرگی بخشیدن کسی که عزیز آدمو کشته !

در بعضی موارد که واقعا قاتل خیلی گناهی نداره ... همه چی اتفاقی و آنی بوده ولی در مورد بعضیا هم بخشش اصلا درست نیست ! باس بذارن اعدام شه :|

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالاه شاهد چنین لحظه های وحشتناک و غم انگیز نشیم و همیشه شادی باهامون یار باشه.........ممنون آقا بابک
:w27:
دمه عادل گرممم
اره نقش عادل بزرگ بود فقط اميد وارم از ته دل بخشيده باشن ...نه فشار اقكار عمومي كه اگه خداي نكرده اونطور باشه ادم حس بدي هميشه داره...كار خيلي بزرگي كردند.
ممنون استارتر
خدا رحمتش کنه...
امیدوارم قلب شکسته خونوادش بخصوص مامانش با این بخشش آروم بگیره...
مامان ها يك دنيا انسانيتند در روح يك نفر...به سلامتي همه مامانهاي خوب ..و مامان خودم..ممنون تشريف اورديد

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::w09:شما خودت انتخاب نكردي تو جهان سوم بدنيا بياي ...ولي خداي مهربان اگه به يكي سختي ميده تحملشم ميده انشالله شرايط بهتر ميشه...ما هم ديگه اين صحنه ها را نمبينيم..منم اميدوارم هيشكي تو اين دو راهي گير نكنه..

نمیدونم حکمتش چی بوده ماها اینجا گیر افتادیم! :D چرا واسه اونوریا حکمتش این نبوده بیفتن اینور :/

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم حکمتش چی بوده ماها اینجا گیر افتادیم! :D چرا واسه اونوریا حکمتش این نبوده بیفتن اینور :/
خواهر من هميشه از ادم بدبختر هم است...من بودم بازم خدا شكز ميكردم...

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدارو که شاکریم ....ولی مشکل من اینه که این دنیام تو جهندم بودم ..اون دنیامم مطمئنا مستقیم میرم جهندم :biggrin: ملت حداقل یه کدومشو دارن :d

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو که شاکریم ....ولی مشکل من اینه که این دنیام تو جهندم بودم ..اون دنیامم مطمئنا مستقیم میرم جهندم :biggrin: ملت حداقل یه کدومشو دارن :d
نه احتمالا چون شوما ايران بودي مستقيم ميفرستند طبقه بالا بهشت ..:biggrin:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار خیلی بزرگی بخشیدن کسی که عزیز آدمو کشته !

در بعضی موارد که واقعا قاتل خیلی گناهی نداره ... همه چی اتفاقی و آنی بوده ولی در مورد بعضیا هم بخشش اصلا درست نیست ! باس بذارن اعدام شه :|
خعلي سخته...موافقم قاتلين سريالي يا متجاوزين بي شرف

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من موافق نیستم که همیشه آدم به پایین دستش نگاه کنه
برای پیشرفت کردن باید به بالا نگاه کنی
اما خب یه مسائل غیرقابل تغییری هست که نمیشه کاریش کرد!
اما بازم نمیشه با فکر کردن به بدبخت تر از خودمون باهاش کنار بیایم

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من موافق نیستم که همیشه آدم به پایین دستش نگاه کنه
برای پیشرفت کردن باید به بالا نگاه کنی
اما خب یه مسائل غیرقابل تغییری هست که نمیشه کاریش کرد!
اما بازم نمیشه با فکر کردن به بدبخت تر از خودمون باهاش کنار بیایم
من با شما كاملا موافقم....با محل تولد و ابنكه كجا دنبا اومديم وپدر مادرمون كيه كه دست خود ادم نيست بايد پايين دستمونا نگاه كنيم ...ولي برا پيشرفت و پول در اوردن و زندگي بهتر بالا دست هامون هدف باشن

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز