تشکیل گروه برنامه نویسی

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
نظرتون در مورد تشکیل گروه برنامه نویسی باشگاه مهندسین چیه؟ مثلا برای هر زبان برنامه نویسی یه گروهی تشکیل شه و افرادی که در زبان مربوطه به مهارتی رسیدند عضو بشن.
شاید اینجوری بشه تو همین باشگاه از اعضای همین سایت پروژه دریافت کرد و گروهی انجام داد... یکی از مزیت های اینکار اینکه اگه در بخشی مهارت کافی یا تجربه لازم رو نداریم با انجام کار گروهی میتونیم اون تجربه رو بدست بیاریم و یا مجبور میشیم یه مهارت خاصی رو یادبگیریم.
حالا نظرتون چیه؟ اگه نظر پیشنهادی در این مورد دارید حتما بگید ..

Artur2000

عضو جدید
سلام منم نظرم مثبته!
منتها ای کاش یه روزی به ارزش کار گروهی پی میبردیم... واعتماد به قدرت بخش خصوصی... همون طور که میدونیم همه چیز رو همگان دانند...
منم از گروه نرم افزار وبرنامه نویسی مهندسان کامپیوتر ازدوستان یه فراخوان همکاری برای طراحی یه برنامه کاربردی مثل Capture screen بود که جزییات قبلیت ها وکارایی های برنامه رو در اونحا توضیح دادم و منتظر پیشنهاد دوستان برای نحوه شروع به کارش هستم... لطفا همیاری کنید...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
هدف و برنامه تون دقیقا" چیه؟
اگه پست اول رو کامل بخونید گفتن هدفشون چیه.
تجربه به دست بیاریم و یه مهارت خاص رو یاد بگیریم.
حتی میشه از بچه های همین جا پروژه بگیری و به صورت گروهی انجام بدی.
:D

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه پست اول رو کامل بخونید گفتن هدفشون چیه.
تجربه به دست بیاریم و یه مهارت خاص رو یاد بگیریم.
حتی میشه از بچه های همین جا پروژه بگیری و به صورت گروهی انجام بدی.
:D
هدف مشخص شد برنامه چیه؟:D

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
هدف مشخص شد برنامه چیه؟:D
برنامه رو دیگه نمیدونم:)
فک کنم فعلا منتظرن ببینن کیا میان و تو این گروه عضو میشن.
بعد حتما برنامه ریزی هم می کنن دیگه
البته برنامه کوتاه مدتشون اینه که برای هر زبانی یه گروهی تشکیل بشه :smile:

آخرین ویرایش:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مثل اینکه خیلی ها با این طرح موافق اند... خب الان بهتره در تالار زبان برنامه نویسی که مهارت لازم رو دارید یه تاپیک با همین موضوع ایجاد کنید تا ببینید چندنفر در اون شاخه میتونند فعالیت داشته باشند...

* برای تالار php این تاپیک رو ایجاد کردم بعد از اینکه توسط یکی از مدیران تایید شد لینکش رو قرار میدم.

آخرین ویرایش:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم فقط الان ترم 2 it هستم مثل بقیه مهارت ندارم

خب شما اول باید یه زبان برنامه نویسی رو شروع به یادگیری کنید و بعد از اتمام اون و مطمئن از اینکه دانش و مهارت اولیه رو بدست آوردید( مثلا با انجام یه پروژه حتی کوچک) بیاید اقدام کنید . :gol:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
راستش من توی زمینه ی وب فقط فعالیت میکنم.در حال حاضر طراحی وب . و فقط در این زمینه هست که علاقمندم و میتونم فعالیت کنم. شاید خیلی ها مثل من فقط در یک زمینه تخصص داشته باشن و بتونن فعالیت کنن. اگه قراره گروهی تشکیل شه باید اینجور چیزاش هم مشخص بشه. بنظرم بهتره اعضای گروه شناخته بشن و زمینه ی تخصص و سطح مهارتشون

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
منم موافقم فقط الان ترم 2 it هستم مثل بقیه مهارت ندارم

من که از طریق همین باشگاه ، با چندتا از بچه ها شروع کردیم که روزی ده صفحه از کتاب سی شارپ هاشمیان رو بخونیم. خدارو شکر که یک ماهه تونستم به مهارت لازم دست پیدا کنم؛اونم باروزی ده صفحه خوندن. در عرض یک ماه

ان شاالله که شما هم از همین الان بخونید و تا یک ماه دیگه یه برنامه نویس حرفه بشید و ما بتونیم باهاتون همکاری کنیم.

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پست های نامربوط به موضوع تاپیک پاک شد...لطفا فقط در راستای موضوع تاپیک پست ارسال کنید:gol:

سلام
مثل اینکه خیلی ها با این طرح موافق اند... خب الان بهتره در تالار زبان برنامه نویسی که مهارت لازم رو دارید یه تاپیک با همین موضوع ایجاد کنید تا ببینید چندنفر در اون شاخه میتونند فعالیت داشته باشند...

* برای تالار php این تاپیک رو ایجاد کردم بعد از اینکه توسط یکی از مدیران تایید شد لینکش رو قرار میدم.

سلام

دوست گلم تقریبا توی هر زبان برنامه نویسی یه تاپیک برای اموزش داریم و به نظرم بهتره همون تاپیک ها ادامه پیدا کنه تا از ایجاد تاپیک های مشابه جلوگیری بشه:gol:
مثلا الان قسمت PHP این تاپیک و تاپیک های مشابه وجود داره

ممنونم از همه دوستان و پیشاپیش سال نو مبارک:gol:

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
راستش من توی زمینه ی وب فقط فعالیت میکنم.در حال حاضر طراحی وب . و فقط در این زمینه هست که علاقمندم و میتونم فعالیت کنم. شاید خیلی ها مثل من فقط در یک زمینه تخصص داشته باشن و بتونن فعالیت کنن. اگه قراره گروهی تشکیل شه باید اینجور چیزاش هم مشخص بشه. بنظرم بهتره اعضای گروه شناخته بشن و زمینه ی تخصص و سطح مهارتشون

سلام دوستان نظرات بنده نیز همینه ، و این که من هم در زمینه وب فعالیت میکنم
پیروز باشید

رضواان

عضو جدید
من که از طریق همین باشگاه ، با چندتا از بچه ها شروع کردیم که روزی ده صفحه از کتاب سی شارپ هاشمیان رو بخونیم. خدارو شکر که یک ماهه تونستم به مهارت لازم دست پیدا کنم؛اونم باروزی ده صفحه خوندن. در عرض یک ماه

ان شاالله که شما هم از همین الان بخونید و تا یک ماه دیگه یه برنامه نویس حرفه بشید و ما بتونیم باهاتون همکاری کنیم.
من که از خدامه یکی باشه با هم بخونیم

شهریاری 2

کاربر ممتاز
میشه برام پیدا کنیین؟؟؟؟؟؟؟؟

خب ببخشید شما چطوری این تاپیک رو پیدا کردید؟
وقتی یه تاپیک بزنید و از چند نفر که رشته کامپیوتر و آی تی هستن بخاید که بیان تاپیکتون، مطمئنن یه عده پیدا میشن.
شما تاپیک بزنید و منتظر بشینید تا بیان.
بنظرم جواب بده!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

جسارت نباشه ولی با یه ماه، اونم از نوع "خوندن" نمیشه برنامه‌نویس حرفه‌ای شد. وعده‌ی سر خرمن ندید لطفاً.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
جسارت نباشه ولی با یه ماه، اونم از نوع "خوندن" نمیشه برنامه‌نویس حرفه‌ای شد. وعده‌ی سر خرمن ندید لطفاً.

بله نمیشه شد ولی آدم باید اول درسش رو خوب بخونه بعد بره توی کار عملی!

در ضمن ما کی گفتیم برنامه نویس حرفه ای هستیم؟!
ولی خب در حدی هستیم که بتونیم یه نرم افزار پیش و پا افتاده طراحی کنیم برای بیرون.

شما بزار وقتی که روی روال افتاد، دیگه ولش نمیکنه.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
دقیقا کار عملی خیلی تاثیر داره

کاشکی یه بازی کامپیوتری بود که در حین بازی کردن، برنامه نویسی هم یاد آدم میداد.

یعنی یه آدم بودی که برای اینکه خرج زندگیت رو در بیاری ، میاس بری نرم افزار طراحی کنی ..
اینطوری هم از بازی کردن لذت میبردی هم برنامه نویسی یاد میگرفتی

ان شاالله که شما بتونید یکی ازون کسایی باشید که بتونید این خدمت رو به کشورتون بکنید!:gol:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال

صادقانه بگم! فکر نکنم کتابشو بخونم. شاید بعدا اونم برای رفتن سراغ asp.net، که فعلا هم به php بیشتر علاقمند شدم. میتونم بگم دست خودم هم نیست ! فقط به سراغ چیزایی که خیلی علاقمندم میرم. میدونم که فقط تو زمینه ی وب میتونم فعالیت کنم ک البته سراغ دات نت هم فعلا نمیرم.:redface:

خدمت دوستان عزیز عرض کنم که من تو این زمینه ها کار کردم:
HTML , CSS , Jquery , وردپرس ، فریم ورک بوت استرپ ، طراحی رسپانسیو

البته لازم ب ذکره که من مبتدی هستم:smile::redface:

آهان یه چیزی یادم اومد! اگه خواستید میتونین نمونه کارهای و نمونه برنامه های اعضای گروه رو به گروه نشون بدین و هم سطح افراد مشخص میشه و هم میتونن به نمونه کارای همدیگه انقاد و پیشنهاد بدن تا باعث پیشرفت بشه.
یا اینکه گروه گروه بشن.مثلا گروه web ، گروه win app و.. و از اعضای گروه یه امتحان مشخص با زمان محدود گرفته شه و اگر بعدها گروه ها پیشرفت کرد میتونن سرگروه داشته باشن که مثلا جواب سوالا رو به بقیه بگه.

و یا گروه ، آموزش هایی تهیه کنن برای دیگر دوستان...

آخرین ویرایش: