تشکر از امیر، مدیر پرتلاش تالار ای تی

کربلایی

مدیر بازنشسته
:heart:سلام:heart:
این یعنی چی؟:surprised:
یعنی چی، نداره!!!!!!!!!!!!!:warn:

اومدیم اینجا تا از مدیر خوب و پرکارمون بخاطر همه تلاشهایی برای نظم و پیشرفت تالار آی تی کرده و می کنه تشکر کنیم:heart:

خب میدونم که با یه تشکر خشک و خالی زحمات امیر عزیز جبران نمیشه:( ولی دعا می کنیم تا تشکر اصل کاری رو از خدا بگیره:gol:

امیر جان دستت درد نکنه، تالار منظمی ساختی;)

majmaj

عضو جدید
در اينجا جا داره كه من هم از ايشون تشكر كنم چرا كه در مواقع حساس با اقا امير گل مشورت كردم و اون هم من رو راهنمايي كرد.
واقعا دستت درد نكنه.
از اينكه اين همه وقت براي ما گذشتي.
اين هم براي قدر داني:heart::gol::heart::gol::heart::gol:

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart:سلام:heart:
این یعنی چی؟:surprised:
یعنی چی، نداره!!!!!!!!!!!!!:warn:

اومدیم اینجا تا از مدیر خوب و پرکارمون بخاطر همه تلاشهایی برای نظم و پیشرفت تالار آی تی کرده و می کنه تشکر کنیم:heart:

خب میدونم که با یه تشکر خشک و خالی زحمات امیر عزیز جبران نمیشه:( ولی دعا می کنیم تا تشکر اصل کاری رو از خدا بگیره:gol:

امیر جان دستت درد نکنه، تالار منظمی ساختی;)
اینم از طرف من:w27:
دستتون درد نکنه آقای مدیر

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان عزیز . همه ی دوستان عزیز به یه سری فعالیت های مفید داشتند ولی خوب کار مدیر تالار یه چیزه دیگه هستش . منم از آقا امیر گل تشکر میکنم . با آرزوی بهترین ها برای ایشان :w27:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به نوبه خودم مراتب تشکر خودم رو از امیر جان اعلام میدارم
:gol:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام،
دیدم جمعتون جمعه فقط یه هوافضایی کمه اومدم که این کسری رو برطرف کنم.
امیر آقا،خسته نباشی! تالار شما خیلی شلوغ شده و پر طرفدار.ایشالله چند وقت دیگه تالار ما هم تنه به تنه شما بزنه.آمین!

برای خسته نباشید خواستم یه عکس بذارم اما نتونستم از بین اینها یکیش رو انتخاب کنم.خودت ببین و هر کدوم رو دوست داری بردار و بقیه رو پس بده: :biggrin:

یا علی

vahm

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از اقای زکریا بخاطر این تاپیک حرف دل مارو زدی;):gol:
من زیاد نمیام نت ولی هر وقت که میام از مطالب تالار استفاده میکنم اون اوایل که تالار هنو مدیر نداشتو یادمه خیلی خیلی ممنون از زحماتتون اقا امیر
همیشه موفق و پیروز باشید و امیدوارم به اهدافتون برسید;):gol:

8765984

عضو جدید
با سلام خدمت مدير گرامي من هم به نوبه خودم از زحماتتون تشكر ميكنم واقعا زحمت ميكشين
انشاالله اجرتون با خدا
موفق باشيد

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
1.چه جالب:هر چي رو به پايين ميري تشكر از نويسنده ي پست كمتر ميشه!
2. ... .... هيچي يه سري چيزي ميخواستم بگم نگفتم...(به امضا مراجعه كنيد: خودتو سانسور كن! ولي اين بار واسه جلوگيري از كج فهمي.)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از همه ی شما دوستان و همراهان عزیز صمیمانه سپاس گذاری می کنم به خصوص دوست و همراه قدیمیم جناب زکریا
پیشاپیش سال خوبی برای همگی شما آرزو مندم

موفق باشید :gol:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ای مدیر
ای فعال
ای آی تی من
ای رونق داده به انجمن
ای با وفا
ای امیر بخش فن آوری اطلاعات
از زحمات شما تشکر می کنیم
به امید موفقیت روز افزون برای شما
پیشاپیش سال نو مبارک

ali_reza1989

عضو جدید
من نیز از مدیر عزیز تشکر فراوان میکنم و همچنین از کلیه دوستان دیگر بابت مطالب خوبی که توی این انجمن اریه میدن صمیمانه تشکر میکنم
:cry: بسه دیگه اشکام اومد مام دیگه به شما عادت کردیم:gol:

shiva_bkr68

عضو جدید
متشکرم مدیر عزیز.
درسته قدردانیه ما جای کمکا و فعالیتای بی نهایت شمارا نمیگیره ...،بی نهایت متشکرم
مدیر جان سال نو پیشیاپیش تبریک:gol:

بالا