تز نظر دادن من

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
همینکه اواتار نذاشته یه جورایی میشه به افکارش پی برد

• Like
واکنش ها: ayja

bittaa

عضو جدید
سعی کن زیاد با پیشکوت های سایت صمصمی بازی در نیاری . اول دائی بودنت رو ثابت کن بعد چائی شیرین بخواه.

چه شخصیت عجیبی!!!!!!!!!!!!
پیشکسوت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی چی پیشکسوتی؟

واقعا که!
در حد خودت رفتار کردی، دیگه........

رفتار و لحن کلام آدمی نشونه شخصیت درونشه.نه آواتارش................

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه شخصیت عجیبی!!!!!!!!!!!!
پیشکسوت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی چی پیشکسوتی؟

واقعا که!
در حد خودت رفتار کردی، دیگه........

رفتار و لحن کلام آدمی نشونه شخصیت درونشه.نه آواتارش................
همینایی که گفتی بهشون عمل کن. مخصوصا خط آخر نوشته خودتون. موفق باشی.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای روزگار یادش بخیر چه همه چرت و پرت می گفتیم اون زمان :surprised:
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar249890_19.gif
آواتار شما میگه که شما خیلی شجاع و دل قوی هستی.
با همدل های خودت زیاد حال نمیکنی ولی منتقدانت خیلی بهت قوت میدن.
از عکس العمل دیگران بعنوان آینه استفاده میکنی.
معیار های اخلاقی برای شما از زاویه مذهب پر معنی تر هست.
میدونی ضعف هایت چیه.
از برخورد بد ناراحت میشی ولی میتونی بخوبی فراموش کنی.
فردا برای شما همیشه تولد دیگری است.
اسامی بد رو حفظ نمیکنی.
به هیچیک از آرزوهات نرسیده ای.

آیجا یک بار دیگه بررسی کن بگو ببینم اوضاعم تغییر نکرده؟:surprised::cool:

• Like

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد آواتار منم نظرتو بگوووووووووووو.:cry:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای روزگار یادش بخیر چه همه چرت و پرت می گفتیم اون زمان :surprised:

آیجا یک بار دیگه بررسی کن بگو ببینم اوضاعم تغییر نکرده؟:surprised::cool:
با درود و سلام به شما دوست عزیزم.
نه چیزی تغییر نکرده. اگه خبری میشد که الان اینجا نبودیم. همه چی آرومه.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با درود و سلام به شما دوست عزیزم.
نه چیزی تغییر نکرده. اگه خبری میشد که الان اینجا نبودیم. همه چی آرومه.

نه منظورم اینه که آواتار منو بررسی کن دوباره شخصیت شناسی کن ببینم چطوره اوضام

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اواتار من چي ميگه؟؟؟؟؟
میگه شما فردی هستی اصلاح طلب که از تنوع و تمیزی و پاکی خوشت میاد. نژاد پرستی رو باهاش موافقی و دوستدار ترقی و پیشرفت هستی. حساس و نق نقو هم هستی. همش انتقاد میکنی و زود قهر میکنی و بعدشم آشتی. میزان عشق و میزان نفرت شمام هر دو تاش بالاست. یکدنده هستی و مرتب و با سلیقه.

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک بار اینکارو کردم و کل تالار ریختن تو تاپیک و دیگه کلافه شدیم. حالا دیگه نمیخوام دوباره اون برنامه تکرار بشه ولی اینو مطمئن باشید که همیشه یه ازتباط نزدیک بین انتخاب انسان و ویژگی هاش هست . تنها خود آواتار هم نیست. امضاء هم یکی از اون موارد هست که سیر تکامل ذهنی و ایده آلهای فرد رو میشه از امضاش درک کرد.
قبول ندارم....خیلی از امضاها فقط به خاطر ارضای حس روشنفکری قرار داده میشه و بس..اینم بخاطر رودروایسی هست که با کلمات داریم..ولی همون آدما در آواتار کاملا گونه ای دیگه عمل میکنن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبول ندارم....خیلی از امضاها فقط به خاطر ارضای حس روشنفکری قرار داده میشه و بس..اینم بخاطر رودروایسی هست که با کلمات داریم..ولی همون آدما در آواتار کاملا گونه ای دیگه عمل میکنن
بله اینم درسته.

natashkooh

عضو جدید
میگه شما فردی هستی اصلاح طلب که از تنوع و تمیزی و پاکی خوشت میاد. نژاد پرستی رو باهاش موافقی و دوستدار ترقی و پیشرفت هستی. حساس و نق نقو هم هستی. همش انتقاد میکنی و زود قهر میکنی و بعدشم آشتی. میزان عشق و میزان نفرت شمام هر دو تاش بالاست. یکدنده هستی و مرتب و با سلیقه.
تو منو ميشناسي؟؟؟؟؟؟:eek:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
استارتر شما از روی اواتار شخصیت خونی میکنی؟؟

خوشحال میشم نظر شما رو در مورد خودم بدونم از روی اوتار بعد منم نظرمو میگم که درست رفتار میکنید یا نه؟؟؟!!؟؟!!!:smile:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استارتر شما از روی اواتار شخصیت خونی میکنی؟؟

خوشحال میشم نظر شما رو در مورد خودم بدونم از روی اوتار بعد منم نظرمو میگم که درست رفتار میکنید یا نه؟؟؟!!؟؟!!!:smile:
راستش دیگه دوست ندارم ادامه بدم. این تاپیکم مال سالهای قبله که آپ کردیم تا تجدید خاطره بشه. اگه خواستین با سایر دوستان این کارو ادامه بدین. من دیگه چندان علاقه ای به این کار ندارم. یه شوخی بود که انجام شد و یادگاری شد. با تشکر از شما

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
راستش دیگه دوست ندارم ادامه بدم. این تاپیکم مال سالهای قبله که آپ کردیم تا تجدید خاطره بشه. اگه خواستین با سایر دوستان این کارو ادامه بدین. من دیگه چندان علاقه ای به این کار ندارم. یه شوخی بود که انجام شد و یادگاری شد. با تشکر از شما
ممنون.:smile:

ولی کلا به نظر من با همه همون جوری رفتار کنید که با همه رفتار میکنید
چون که بعضیا اواتارشونو به انتخواب خودشون انتخاب نکردند و یا...........

anishtain_bahosh

عضو جدید
نظرتون می تونه در خیلی موارد درست باشه..امضا و آواتار یکی از نشانه های نگرش هر فرد می تونه باشه..موضوع جالبی بود ممنون:redface:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دیدگاه شما رو تایید میکنم.
اما در پست اول برداشت شما از آواتارها جنبه منفی داشت.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی میشه یه بار هم شما بگین؟ میخوای امضامو پاک کنم؟
باشه میگم.
شما انسانی هستید که کودکی تان را پشت سر گذاشته اید بدون آنکه قدم به بزرگسالی نهاده باشید. احساس میکنید که در حاشیه غالب اجتماعی مانده اید. ذهنتون بشما میگه که باید افکارتونو جمع و جور بکنید وبرای آینده تون یه تصمصم جدی درباره باور هاتون و اهدافتون بگیرین ولی سئوال های بی جوابی که هنوز در ذهن شما مونده بشما اجازه نمیده که بزرگ شدنتون رو قبول کنین. چون میدونین که هنوز معنی خیلی چیز ها رو نمیدونین. دارید برای فراگیری بیشتر تلاش میکنید ولی نمیدانید از کجا و چی شروع کنید. هنوز آنقدر تجربه ندارید که بتوانید درستی یا نادرستی پیشامد ها را معنی کنید. دلتون میخواد که هنوز هم در مورد اخلاق و مسائل اخلاقی بر مبنای آرای عمومی تصمیم بگیرید. هنوز به اندازه کافی مهارت های فنی , اجرائی , سیستم ارزشی , اعتقادی , الگو های رفتاری , مهارت بین فردی خودتون رو بدست نیاورده اید ولی دارید در این راه تلاش میکنید.
همینا بودن. موفق باشید.

• Like
واکنش ها: fifa

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون.:smile:

ولی کلا به نظر من با همه همون جوری رفتار کنید که با همه رفتار میکنید
چون که بعضیا اواتارشونو به انتخواب خودشون انتخاب نکردند و یا...........
میشه ولی من طاقتشو ندارم. با کسانی که علنا زیا کاری میکنند مخالفم. با متعصبین بی منطق هم همینطور. با کسانی هم که لوس بازی در بیارن نمیتونم تا کنم. با یه عده هم که تو هر دانشی و تو هر مقوله ای اظهار فضل بیمورد میکنند نیز نمیتونم کنار بیام. من خیلی بدم نه؟

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از مشکلاتی که من دارم اینه که موقع اظهار نظر به عکس آواتار توجه ویژه ای دارم .
شکل آواتار در نوع جوابی که من میدهم تاثیر زیادی میذاره.
اگه آواتار دارای اشکال بچه گانه باشه , طرف رو کوچیک فرض میکنم
اگه عکس مذهنی داشته باشه , پیش خودم میگم تظاهر میکنه
اگه عکس دانشمند بزنه , میگم طرف فکر میکنه عقل کل شده
اگه عکسهای چندش آور بزنه , یه جورایی حالشو میگیرم و فکر میکنم مریضه .
و . . . . .
آیا من میتونم غیر از این فکر بکنم؟
چه جوری؟

منم به اوتار توجه میکنم ولی فکر نکنم تاثیری روی نظرم داشته باشه

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه ولی من طاقتشو ندارم. با کسانی که علنا زیا کاری میکنند مخالفم. با متعصبین بی منطق هم همینطور. با کسانی هم که لوس بازی در بیارن نمیتونم تا کنم. با یه عده هم که تو هر دانشی و تو هر مقوله ای اظهار فضل بیمورد میکنند نیز نمیتونم کنار بیام. من خیلی بدم نه؟

موافقم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس من چی ؟منم میخوام:cry::cry::crying::crying:
شما دهن بین نیستی که حرفای منو باور کنی. همین که هستی یه دنیا ارزش داره دوست من. عاشق ناشناخته هام باشی باش. بالاخره باعث میشه علم و تجربه انسان بالاتر بره. کوتاه و گزیده گو هم که هستی و اینم خوبه. کلا انسان صادقی هستی و صبور. البته تا یه جا هایی صبوری ولی حق داری که گاها هم صبور نباشی. خدا رو هم خوب میشناسی. عاقبت بین هم هستی. کلا میشه گفت : بهترینی

وضعیت
موضوع بسته شده است.