تحليل و كد نويسي برنامه مديريت كتابخانه(شروع یک پروژه)

hosseinab

عضو جدید
c#

c#

سلام
من هستم
اگر شروع كردين اطلاع بدين خيلي نياز دارم.مرسي

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

منم هستم ...:)

اما کاش این تاپیک یه کم نظم بیشتری داشته باشه .... خیلی شلوغ شده ... :confused:

shahin.20

عضو جدید
یه سوال(اشکال دارم)

یه سوال(اشکال دارم)

سلام دوستای مهندس کامپیوتری...
میدونم اینجا جاش نیست ولی جایی رو با عنوان رفع اشکال پیدا نکردم.
در برنامه نویسی c یا c++ اگر بخواهی آرایه ای n بعدی تعریف کنی که n را کاربر مشخص کند باید چیکار کرد؟
چیزی که من یادمه این بود که n رو ورودی میگیری و بعد آرایه را تعریف میکنی ولی الان که دوباره شروع به برنامه نویسی کردمerorr میده...
چجوری بود؟
کمک کنید ممنون میشم...

computer_soft

اخراجی موقت
سلام دوستان.
ميدونم تكراريه و سطح پايين ولي ..به نظرم يه برنامه خوب واسه راه افتادن و جلو رفتن تو برنامه نويسي پروژه كتابخانه هستش.
دوستاني كه مايلن از اول تحليل و پياده سازي شي گرا برنامه كتابخونه رو داشته باشيم خبر بدن كه دست به كار شيم.
انشا الله سعي ميكنيم از پايه تحليل رو جلو ببريم و بدون نياز به ابزار تحليل و فقط جنبه آموزشي داشته باشه.
و تا آخر برنامه رو تكميل كنيم.زبون برنامه سي شارپه وبانك sqlserver2005 وتحليل با uml.
البته همه با هم برنامه رو جلو ميبريم.
موفق باشيد.

کاش به زبونC++ بود:(

_narjes

عضو جدید
سلام دوستای مهندس کامپیوتری...
میدونم اینجا جاش نیست ولی جایی رو با عنوان رفع اشکال پیدا نکردم.
در برنامه نویسی c یا c++ اگر بخواهی آرایه ای n بعدی تعریف کنی که n را کاربر مشخص کند باید چیکار کرد؟
چیزی که من یادمه این بود که n رو ورودی میگیری و بعد آرایه را تعریف میکنی ولی الان که دوباره شروع به برنامه نویسی کردمerorr میده...
چجوری بود؟
کمک کنید ممنون میشم...
درسته n رو ورودی میگیره
اول نوع n رو تعریف کنین int ، بعد یه cin که مقدار n رو بگیره و بعد از n استفاده کنین دیگه ;)
موفق باشید

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
اين تاپيک پروژه کتابخانه است یا بحث و تبادل نظر يا آشنايي؟؟؟؟

Topcoding

عضو جدید
اینجا یه بحثی قرار بوده باشه بانیت خیر ولی از آنجا که کار گروهی شکیل نشده و هماهنگی صورت نگرفته به ماهی یک پست اینم در حد اعلام آمادگی یا آشنایی در آمده است.
نمی دانم مدیرا نمی خوان یه کاری بکنند و یه سرو سامانی به این تاپیک بدهند ، تاپیک ادامه بحث رو که قفل زدند خوب بیان اینم قفل بزنند.:D شوخی کردم
از دوستان کسانی که می خواهند پروژه را مدیریت بکنند اینجا اعلام آمادگی کنند تا یه تیم اجرایی درست بشه و بعد شروع به ادامه کار کنند.
موفق باشید;)

sahar_m

عضو جدید
منم هر وقت سر میزنم به تاپیک هیچی سر در نمیارم!!!!اگه قراره واقعا این کار انجام بشه بهتره استارتش زده بشه حتی شده با ۳،۴ نفر بعد هرکی واقعا مشتاقه میاد.اگه هم بحث کلا منتفی شده که هیچی

tiamf

عضو جدید
سلام دوستان عزیز منم هستم ولی امیدوارم دیگه استات قطعی زده بشه
با اینکه مبتدی در حد صفرم اما میخوام یاد بگیرم و با شما شروع کردم خواهشن ادامه بدید این تاپیکم خیلی شلوغ شده با نظر دوستان که یه تاپیک واسه ادامه کار بزینین موافقم(بزنیم..........)
مشتاق زیاد داره پس خواهشن متوقفش نکنید

tiamf

عضو جدید
دوباره اومدم یه سوال چرا تاپیک -تحلیل-و-کدنویسی-پروژه-مدیریت-کتابخانه-2(ادامه-تاپیک-قبلی) رو به تعلیق دراوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه داشتیم یه چیزایی یاد میگرفتیما

tiamf

عضو جدید
سلام چرا تاپیک -تحلیل-و-کدنویسی-پروژه-مدیریت-کتابخانه-2(ادامه-تاپیک-قبلی) را به تعلیق در اوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ینعی ادامه نمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tiamf

عضو جدید
اعتراض

اعتراض

چرا دوباره راه نمیندازین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aftabgardan_1989

عضو جدید
MAN FORI BE YEPOROZHE KETABKHONE BA ZABANE C# NIAZ DARAM TOROKHODA KOMAK IN EMAILAME ME:aftabgardan_1989@yahoo.com

MAN FORI BE YEPOROZHE KETABKHONE BA ZABANE C# NIAZ DARAM TOROKHODA KOMAK IN EMAILAME ME:aftabgardan_1989@yahoo.com

aftabgardan_1989@yahoo.com]سلام دوستان.
MAN FORI BE YEPOROZHE KETABKHONE BA ZABANE C# NIAZ DARAM TOROKHODA KOMAK IN EMAILAME ME:aftabgardan_1989@yahoo.com:cry:

general2010

عضو جدید
سلام
لطفا به این تاپیک بیایید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...برنامه-کتابخانه-(بصورت-گروهی)-اعلام-حضور-کنید...

dorsa31

عضو جدید
سلام من تازه عضو این تالارشدم تازه هم دانشجوی کامپیوتر شدم یعنی ترم یک هستم دوست دارم برنامه نویسی رو یاد بگیرم اگه میشه منم تو جمعتون باشم لطفا بهم خبربدین متشکرم human1390@yahoo.com

alireza.hunter

عضو جدید
من با این پروژه حال کردم ولی زبان c#رو بلد نیستم من با زبان c++میتونم کار کنم؟

fx.mehdi

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید این سوال را اینجا مطرح میکنم.در مورد اکسل هست با 1 مثال که پیوست شده.

در ستون B زمان و در ستون C اعدادی مشخص شده اند. هدف بدست آوردن Maximum عدد در زمان های بین ساعت 9 الی 18 می باشد برای نمونه در ستون F این کار انجام شده مثال: در ستون F3 می توانیم Maximum عدد بین ساعت 9 الی 18 در تاریخ 2010.04.12 را مشاهده کنیم برای درک بیشتر بنده رنگ ساعات و اعداد را مطابق با رنگ اعداد در ستون F نشان داده ام. همین کار را برای روز دوم یعنی 2010.04.13 -Maximum اعداد در آن روز- انجام داده ام و نتیجه را در F4 مشاهده می کنیم تمام این مراحل تا F7 به صورت دستی انجام شده و برای انجام این کار مثلآ برای 400 روز کار بسیار زمان بر می باشد از این رو آیا امکان دارد که چنین محاسباتی را برای کل روزها به صورتی که از بالا تا پایین با فرمول انجام داد؟ در واقع Maximum اعداد را بین ساعات 9-18 برای کل روزهای سال-از ابتدا تا انتها-را به طور اتوماتیک حساب کند و در ستون F درج شود از لطف شما سپاسگزارم
فایل اکسل به صورت زیپ شده پیوست شده است.

شاد باشید

پیوست ها

• excell(1).rar
    251.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

f-chakavak

عضو جدید
سلام بچه ها
من يه پروژه تجزيه و تحليل رشنال رز سيستم كتابخانه معمولي با تمامي سندهاشو نياز دارم بايد تا شنبه تحويل بدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....
هفته ی پیش،من 15 نمره ی پایان ترمم رو گذاشتم رو پروژه ی کامل کتاب خونه و به هر حال،تکمیلش میکنم!! چه کسی باشه،چه کسی نباشه!! چون 15 نمره ام روشه!! حالا اگه کسی بود که خواست همراهی کنه،چه بهتر!! من این تاپیک رو ادامه میدم فقط برا پرسیدن سوالاتم.....من سی شارپ رو بلدم، شی گرایی رو فول بلدم(البته این یکی رو برا سی پلاس بلدم!! که برا سی شارپ زیاد تفاوت نداره!!)......من اگر درسی که دارم پاس میکنم،پایگاه داده نبود،و کار باهاش رو بلد بودم،یه روز تولید فرم ها و یه روز یا فوقش دو روز پایگاهش طول میکشید و خلاص!!!
راستی،من پروژم رو میخوام با ویژوال اوستودیو 2010 و سی کول 2008 انجام بدم...

ممنون...

computer_soft

اخراجی موقت
سلام دوستان.
ميدونم تكراريه و سطح پايين ولي ..به نظرم يه برنامه خوب واسه راه افتادن و جلو رفتن تو برنامه نويسي پروژه كتابخانه هستش.
دوستاني كه مايلن از اول تحليل و پياده سازي شي گرا برنامه كتابخونه رو داشته باشيم خبر بدن كه دست به كار شيم.
انشا الله سعي ميكنيم از پايه تحليل رو جلو ببريم و بدون نياز به ابزار تحليل و فقط جنبه آموزشي داشته باشه.
و تا آخر برنامه رو تكميل كنيم.زبون برنامه سي شارپه وبانك sqlserver2005 وتحليل با uml.
البته همه با هم برنامه رو جلو ميبريم.
موفق بشيد.
با توجه به اینجا خیلی خر تو خر شده ، جا داره منم یک چیزی بگم . البته من بی ربط نمیگم .راستش منم یک پروژه مشابه سیستم کتابخونه دارم با سی شارب و sqlserver .. و مشکل اینجاس که سر کلاس یاد نمیدن برنامه نویسیشو و منم هوچی یاد ندارم :( چیکار کتم خدا میدونم .... کممممممممممممممککککککککککککک . پروژه من مث همین کتابخونه است اما به جای کتاب قطعات الکترونیکیه ..

Mrg_vb

عضو جدید
سلام ...

خداوکیلی شما این بحثو شروع کردید که بیان بنویسند که ماهم هستیم.
خوده مدیران این بخش تمام نظرات مفید رو تبدیل به یه فایل پی دی اف برای توضیح پروژه کتابخونه بزارن و بعدش شروع به برنامه نویسیش کنن.
یعنی چی ؟؟؟؟؟

samo67

عضو جدید
سلام دوستان من تازه اومدم واسه آز پایگاه یه پروژه کتابخونه دارم که 18 شدم بدک نبود دوست دارم کاملش کنیم

1DANESHJO

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان . من یکسری موضوعات دیگه به ذهنم رسیده .
اینها رو هم میتونیم اضافه کنیم :

ثبت اطلاعات
ثبت کتاب
ثبت امانت کتاب
ثبت برگشت کتاب
ثبت تسویه حساب عضو
ویرایش اطلاعات اعضا
ویرایش اطلاعات کتابها
حذف اعضا
حذف کتاب
لیست اعضا
لیست کتاب ها