تا حدود زیادی قبولش دارم...

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمله سنگین میگی؟!! بزنم تو دهنت؟؟!:D:biggrin:
بفرما... اینم یه نمونش.... مردا همچین موجوداتین از قدرت خودشون اینجوری استفاده میکنن. واسه همین میگم باید اینقد ازشون کار بکشی که جون تو تنش نمونه بعد خودت بزنی تو دهنش ...:D
شهاب تو هم دهنتو گل بگیر تا اتیشت نزدم :D

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
بفرما... اینم یه نمونش.... مردا همچین موجوداتین از قدرت خودشون اینجوری استفاده میکنن. واسه همین میگم باید اینقد ازشون کار بکشی که جون تو تنش نمونه بعد خودت بزنی تو دهنش ...:D
شهاب تو هم دهنتو گل بگیر تا اتیشت نزدم :D

خخخخخخخخخخخخ
دیوونه!!
بسه دیگه انقد اسپم نکنیم میان میندازنمون بیرون!!:D

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردونه حـــــرف بزن ، مــــ♥ـــــردونه بخنـــــد ، مردونه گریـــــه کن مـــــردونه عشـــ♥ـــق بورز ، مردونه ببـــــــخش مرد بـــــاش و هیچ وقت نامـــ♥ــردی نکن مخصوصـــــا در حق کســـــی که باورت کـــ♥ـــرده و بهـــــت تکیـــــه کرده...
مرد باش ، مرد من.........
من به مرد بودنت نیاز دارم.........
فقط مردونه حرف نزن ، فقط مردونه نخند ، فقط مردونه عشق نورز.........
بیا مردونه گریه کن و فقط مردونه ببخش.........
مرد باش برای من ، نه فقط با جسمت ، با نگاهت ، با احساست ، با آغوشت.........
بیا و برای من که به مردونگیت تکیه کردم و باورت دارم ، فقط مرد من باش.........
مرد من دلش می خواهد بگوید.........؟
می خواست برود ولی چیزی او را نگه می داشت.........
می خواست بماند ولی چیزی او را به سوی خود می کشید.........
می خواست بنویس�

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا آخرش بخونیدلطفأ...
این نوشته از وبلاگ خانمی به‌ نام مژگان برداشته شده، به نظر خیلی جالبه و از یک خانم ایرانی!
یک وقت هایی فکر میکنم مرد بودن چقدر می تواند غمگین باشد. هیچ کس از دنیای مردانه نمی گوید. هیچ کس از حقوق مردان دفاع نمیکند. هیچ انجمنی با پسوند «... مردان» خاص نمیشود.
مرد ها نمادی مثل رنگ صورتی ندارند. این روزها همه یک بلند گو دست گرفته اند و از حقوق و دردها و دنیای زنان می گویند.
در حالی که حق و درد و دنیای هر زنی یکی از همین مردها است. یکی از همین مردهایی که دوستمان دارند.
وقتی میخواهند حرف خاصی بزنند هول می شوند. حتی همان مرد هایی که دوستمان داشتند ولی رفتند...
یکی از همین مرد های همیشه خسته. از همین هایی که از 18 سالگی دویدن را شروع میکنند. و مدام باید عقب باشند.
مدام باید حرص رسیدن به چیزی را بخورند. سربازی، کار، در آمد، تحصیل...
همه از مرد ها همه توقعی دارند. باید تحصیل کرده باشند. پولدار، خوشتیپ، قد بلند، خوش اخلاق، قوی... و خدا نکند یکی از اینها نباشند...
ما هم برای خودمان خوشیم!
مثلن از مردی که صبح تا شب دارد برای در آمد بیشتر برای فراهم کردن یک زندگی خوب برای ما که عشقشان باشیم به قولی سگ دو می زند، توقع داریم که شبش بیاید زیر پنجره مان ویالون بزند و از مردی که زیر پنجره مان ویالون می زند توقع داریم که عضو ارشد هیات مدیره ی شرکت واردات رادیاتور باشد.
توقع داریم همزمان دوستمان داشته باشند، زندگی مان را تامین کنند، صبور باشند و دلداریمان بدهند،
خوب کار کنند و همیشه بوی خوب بدهند و زود به زود سلمانی بروند و غذاهای بد مزه ما را با اشتیاق بخورند .
و با ما مهمانی هایی که دوست داریم بیایند و هر کسی را که ما دوست داریم دوست داشته باشند.
و دوست های دوران مجردیشان را فراموش کنند و نان استاپ توی جمع ،قربان صدقه مان بروند ،
و هیچ زن زیباتری را اصلن نبینند و حتی یک نخ هم سیگار نکشند!
مرد ها دنیای غمگین صبورانه ای دارند.
بیایید قبول کنیم. مرد ها صبرشان از ما بیشتر است. وقت هایی که داد میزنند وقت هایی هم که توی خیابان دست به یقه می شوند وقت هایی که چکشان پاس نمیشود وقت هایی که جواب اس ام اس شب به خیر را نمیدهند ،
وقت هایی که عرق کرده اند وقت هایی که کفششان کثیف است تمام این وقت ها خسته اند و کمی غمگین.
و ما موجودات کوچک شگفت انگیز غرغروی بی طاقت را هم ، دوست دارند.
دوستمان دارند و ما همیشه فکر میکنیم که نکند من را برای خودم نمیخواهد برای زیبایی ام میخواهد،نکند من را برای چال روی لپم میخواهد؟
در حالی که دوستمان دارند؛ ساده و منطقی...
مرد ها همه دنیایشان همین طوری است. ساده و منطقی...
درست بر عکس دنیای ما.
بیایید بس کنیم.
بیایید میکرفون ها و تابلو های اعتراضیمان را کنار بگذاریم.
من فکر میکنم مرد ها، واقعن مرد ها،
آنقدر ها که داریم نشان میدهیم، بد نیستند.
مردها احتمالن دلشان زنی میخواهد که کنارش آرامش داشته باشند. فقط همین.
کمی آرامش در ازای همه فشار ها و استرس هایی که برای خوشبخت کردن ما تحمل میکنند.
کمی آرامش در ازای قصر رویایی که ما طلب میکنیم...
بر خلاف زندگی پر دغدغه ای که دارند، تعریف مردها از خوشبختی خیلی ساده است.
میم مثل مرد ...
منم قبول دارم,,
سلامتی همه مردای با معرفت...

حرف شما درست اینای که میگی وظیفه مرد
مثل زنا کار ، بچه، شوهر
ما اگر بلندگو اعتراض میگیریم دستمون بخاطر اینه که بیشتر مردا وظیفه خودشونو انجام میدن ( بهتر بگیم افرادی که جنسیتشون فرق مینکنه) این افراد فقط کارای میکنند برای خودشون برای اینکه زندگیشون بهتر باشه مثل بقیه ما اگر گله داریم بخاطر اینکه بیشتر فقط اسم مردو دارند در معنای واقعی فرق دارند .......

ربطی به زن و مرد نداره

زن خوب هم داریم زن بد هم داریم

زن خوب مثل زنی که شوهرش گوشه خانه افتاده حال کار کردن نداره زن میره برای مرد و برای خانواده کار میکنه نون میاره سر سفره
زن بد مثل زنی که مرد هر چی کار کنه و هر چی سر سفره خانه بیاره باز زن غر میزنه و راضی نیست یادش میره که روز اول به مردش قول داده بود خوشبختش کنه
بعد از مدتی که سیر میشه ول میکنه میره دادگاه مهریه مرد را به اجراء میزاره و مرد را میندازه زندان!

مرد خوب هم داریم مرد بد هم داریم
مرد خوب مردی هست که زنش هر چی توقع داره لبخند میزنه و میگه چشم اگر نتواند تهیه کند باز هم لبخند میزنه و شبانه روز تلاش میکنه
شب با سر افکندگی میاد خونه به زنش یا دخترش با شرمندگی نگاه میکنه و هر چی غر میزنن چیزی نمیگه و توی دلش میخواد زمین باز بشه بره توی زمین.

مرد بد مردی هست که هر قدم برمیداره به یک دختر متلک میندازه با ماشین آخرین مدلش کنار خیابون به هر دختری میرسه بوق میزنه تیکه میندازه مثل گرگ به زنها و دخترها به چشم یک گوسفند نگاه میکنه که بگیره توی خلوت زن یا دختر و ناموس مردم را تیکه پاره کنه میاد توی خونه سر زنش داد میزنه نیاز زنش و دخترش را تامین نمیکنه دخترش را بغل نمیکنه برای دخترش وقت نمیزاره اونو برای گردش و تفریح نمیبره
اما با دوست دخترهایش هر روز به یک رستوران میره.

این جور ادمها را از حرفهایشان میشه شناخت

زن خوب میاد با انصاف و با عدالت به نفع مرد حرف میزنه و مرد را سعی میکنه درک کنه فقط مردهای خوب را میبینه و توی زندگی هیچ وقت به مردهای بد فکر نمیکنه تا طبق قانون جذب به طرف مردهای بد جذب نشه

زن بد هر کاری برایش بکنی باز از مرد توقع داره فقط به مردهای بد فکر میکنه و طبق قانون جذب همیشه جلویش مردهای بد ظاهر میشوند.

مرد بد همیشه به فکر مخ زنی زنهاست همیشه به ناموس مردم فکر میکنه به فکر لذت خودش هست اصلا به این فکر نمیکنه که چه سرنوشتی برای زن مقابلش یا دختر مقابلش نصیب بشه فقط میخواد لذت ببره

مرد خوب همیشه به فکر لبخند زدن سر به زیر بودن و همیشه به فکر همسرش یا دخترش است حتی زمانی که توی خیابان یک زن زیبا یا دختر زیبا میبینه فقط به همسر و فرزندانش فکر میکنه تا مغزش منحرف نشه و حتی فکر دوست داشتن ناموس مردم را هم به فکرش راه نمیده!

دنیایی که من میبینم مرد و زن خوب خیلی کم داره ولی همین کم که به تعداد انگشتان دست دور و بر ما شاید باشند به اندازه تمام دنیا زیاد هستند که از اینکه در اطراف ما حضور دارند زندگی را سرشار از لذت و شادی میبینم.

و اما من بعنوان یک انسان از جنس مذکر

از اینکه یک مرد هستم که هیچ توقعی از هیچ زنی ندارم و هر وقت که سر من داد بزنند و از من توقع داشته باشند و از اینکه بد و بیراه بگویند و خستگی مرا درک نکنند هیچ وقت به زنها اعتراض نمیکنم
تنها حرفی که با خود میگویم این است که نمیدانند نمیفهمند و درک نمیکنند بنابر این من وظیفه دارم بفهمم بدانم و بفهمم که انها را و دنیای کوچک و پر از توقع شان را درک کنم صبور باشم تا داد و فریادشان را در کنار سختی های زندگی ام بتوانم همزمان تحمل کنم زیرا که اگر سختی های زندگی را در کنار دعواهای زنانه قرار بدهم زندگی ام جهنم خواهد شد
بنابر این ناچار هستم تحمل کنم تا درگیری ذهنی و فکری ام به حد اقل برسد.
اگر بخواهم وقتی زن غر میزند با او کل کل کنم همان چند دقیقه ای که میخواهم استراحت کنم جهنم میشود.
بنابر این وقتی غر میزند لبخند میزنم و میروم استراحت میکنم تا حد اقل چند دقیقه ای لبخند زندگی را خودم برای خودم خلق بکنم.

آخرین ویرایش:

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این توصیفی که شما کردی الان زن این مرد پرتقالی داره جلو اینه خط چشم میککشه :D
خدا علکی ک مردارو قوی تر نکرده پس بزار سختی بکشن هیچیشون نمیشه...:w12: همین اقا پرتقالیه بزار یه دختر از کنارش رد شه ببین چ چشاش برق میفته... مردا همچین موجوداتی هم هستنا....
دیدم ک میگم....

من هیچ وقت با همچین دختری حرف هم نمیزنم چه برسه به دوستی یا حتی خواستگاری یا ازدواج!
زنی که دائم به مردش اعتماد نداره و هر وقت مرد به یک دختر نگاه کنه فکر میکنه که توی فکر مردش نقشه کشیدن برای دختر و ناموس مردم هست زنی هیز و شکاک
هیچ وقت از کنارش بودن احساس آرامش ندارم! چه برسه به امنیت!

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعداد معدودی... یه روزی هم همه قدرت دست همینا بود برو تو تاریخ ببین چه بلاهایی که سر همجنسا ما نمی اوردن ...

اگر از جنس شما زنها مادر محمد رضاشاه ثریا را طلاق نمیداد و شاه ایران را سرخورده به دست زن دوست پسر بازی بانام فرح دیبا نمیداد

شاه کشور را محکم میگرفت با روحانیت دوست میشد همان طور که مقلد آیت الله بروجردی بود
و نه انقلاب میشد ان همه خون ریخته بشه نه جنگ ایران و عراق میشد تریلیونها دلار ایران توی جیب امریکا و روسیه برای خرید اسلحه ریخته بشه و نه یک میلیون مرد کشته میشدند که زنهایشان مثل تو بیوه بشوند! و نه میلیونها مرد به خاطر دعوای چپی یا راستی پول و ثروت و مغزشان را برداشته به آمریکا نمیرفتند.

اگر مادر پادشاهان ایران مردانی مانند کوروش مردانی مانند علی (ع) مردانی مانند یعثوب لیث صفار مردانی مانند امیر کبیر تربیت میکردند هر پنجاه سال یک بار توی این کشور یک انقلاب نمیشد.

اگر مردی مرد نیست تقصیر زنی با نام مادر است که او را درست تربیت نکرده است!

اگر مردی بی غیرت است از تربیت مادرش است و اگر مردی غیرت دارد باز هم از تربیت مادرش است

اگر 313 مرد روی این کره زمین بود امام زمان ظهور میکرد

اگر امروز امام زمان ظهور نمیکند چون هزار و چهارصد سال است هیچ زنی پسری بانام مرد به دنیا نمی آورد!

آخرین ویرایش:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هیچ وقت با همچین دختری حرف هم نمیزنم چه برسه به دوستی یا حتی خواستگاری یا ازدواج!
زنی که دائم به مردش اعتماد نداره و هر وقت مرد به یک دختر نگاه کنه فکر میکنه که توی فکر مردش نقشه کشیدن برای دختر و ناموس مردم هست زنی هیز و شکاک
هیچ وقت از کنارش بودن احساس آرامش ندارم! چه برسه به امنیت!

وای تورو خداااااا
منم با پسرایی که بجای جواب درست حرفای بی ربط میزنن کاری ندارم...
حالا نمیدونم از چی حرف من فک کردی من ب شوهرم شک دارم... من حرف از مردایی زدم که دارم میبینم ... که اینجا جای بحثش نیس....
شما راجب شخصیت ادما از دوتا جمله قضاوت نکن مطمعنا هر پسری با من باشه خوشبخترین رو زمینه ...:w12:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر از جنس شما زنها مادر محمد رضاشاه ثریا را طلاق نمیداد و شاه ایران را سرخورده به دست زن دوست پسر بازی بانام فرح دیبا نمیداد

شاه کشور را محکم میگرفت با روحانیت دوست میشد همان طور که مقلد آیت الله بروجردی بود
و نه انقلاب میشد ان همه خون ریخته بشه نه جنگ ایران و عراق میشد تریلیونها دلار ایران توی جیب امریکا و روسیه برای خرید اسلحه ریخته بشه و نه یک میلیون مرد کشته میشدند که زنهایشان مثل تو بیوه بشوند! و نه میلیونها مرد به خاطر دعوای چپی یا راستی پول و ثروت و مغزشان را برداشته به آمریکا نمیرفتند.

اگر مادر پادشاهان ایران مردانی مانند کوروش مردانی مانند علی (ع) مردانی مانند یعثوب لیث صفار مردانی مانند امیر کبیر تربیت میکردند هر پنجاه سال یک بار توی این کشور یک انقلاب نمیشد.

اگر مردی بی غیرت است از تربیت مادرش است و اگر مردی غیرت دارد باز هم از تربیت مادرش است

اگر امروز امام زمان ظهور نمیکند چون هزار و چهارصد سال است هیچ زنی پسری بانام مرد به دنیا نمی آورد!

:surprised:

جواب :

شما خودت خوب باش تا خوب ها رو ببینی
وقتی نمیتونی خوب ها رو ببینی، پس هنوز خوب نیستی
;)

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

:D:eek: حرفتو تا قسمتی قبول دارم اما یکم فک کنی میبینی زن تنها میتونه مرد بار بیاره اما اگه یه الگو نادرست مثلا پدر تو خونه باشه... خوب بچه الگو میگیره ...
پس همه چیو ننداز ب گردن زنها............................ تو تربیت یه ادم دختر باشه یا پسر... پدر ب اندازه مادر سهیمه عزیزم :gol:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
ربطی به زن و مرد نداره

زن خوب هم داریم زن بد هم داریم

زن خوب مثل زنی که شوهرش گوشه خانه افتاده حال کار کردن نداره زن میره برای مرد و برای خانواده کار میکنه نون میاره سر سفره
زن بد مثل زنی که مرد هر چی کار کنه و هر چی سر سفره خانه بیاره باز زن غر میزنه و راضی نیست یادش میره که روز اول به مردش قول داده بود خوشبختش کنه
بعد از مدتی که سیر میشه ول میکنه میره دادگاه مهریه مرد را به اجراء میزاره و مرد را میندازه زندان!

مرد خوب هم داریم مرد بد هم داریم
مرد خوب مردی هست که زنش هر چی توقع داره لبخند میزنه و میگه چشم اگر نتواند تهیه کند باز هم لبخند میزنه و شبانه روز تلاش میکنه
شب با سر افکندگی میاد خونه به زنش یا دخترش با شرمندگی نگاه میکنه و هر چی غر میزنن چیزی نمیگه و توی دلش میخواد زمین باز بشه بره توی زمین.

مرد بد مردی هست که هر قدم برمیداره به یک دختر متلک میندازه با ماشین آخرین مدلش کنار خیابون به هر دختری میرسه بوق میزنه تیکه میندازه مثل گرگ به زنها و دخترها به چشم یک گوسفند نگاه میکنه که بگیره توی خلوت زن یا دختر و ناموس مردم را تیکه پاره کنه میاد توی خونه سر زنش داد میزنه نیاز زنش و دخترش را تامین نمیکنه دخترش را بغل نمیکنه برای دخترش وقت نمیزاره اونو برای گردش و تفریح نمیبره
اما با دوست دخترهایش هر روز به یک رستوران میره.

این جور ادمها را از حرفهایشان میشه شناخت

زن خوب میاد با انصاف و با عدالت به نفع مرد حرف میزنه و مرد را سعی میکنه درک کنه فقط مردهای خوب را میبینه و توی زندگی هیچ وقت به مردهای بد فکر نمیکنه تا طبق قانون جذب به طرف مردهای بد جذب نشه

زن بد هر کاری برایش بکنی باز از مرد توقع داره فقط به مردهای بد فکر میکنه و طبق قانون جذب همیشه جلویش مردهای بد ظاهر میشوند.

مرد بد همیشه به فکر مخ زنی زنهاست همیشه به ناموس مردم فکر میکنه به فکر لذت خودش هست اصلا به این فکر نمیکنه که چه سرنوشتی برای زن مقابلش یا دختر مقابلش نصیب بشه فقط میخواد لذت ببره

مرد خوب همیشه به فکر لبخند زدن سر به زیر بودن و همیشه به فکر همسرش یا دخترش است حتی زمانی که توی خیابان یک زن زیبا یا دختر زیبا میبینه فقط به همسر و فرزندانش فکر میکنه تا مغزش منحرف نشه و حتی فکر دوست داشتن ناموس مردم را هم به فکرش راه نمیده!

دنیایی که من میبینم مرد و زن خوب خیلی کم داره ولی همین کم که به تعداد انگشتان دست دور و بر ما شاید باشند به اندازه تمام دنیا زیاد هستند که از اینکه در اطراف ما حضور دارند زندگی را سرشار از لذت و شادی میبینم.

و اما من بعنوان یک انسان از جنس مذکر

از اینکه یک مرد هستم که هیچ توقعی از هیچ زنی ندارم و هر وقت که سر من داد بزنند و از من توقع داشته باشند و از اینکه بد و بیراه بگویند و خستگی مرا درک نکنند هیچ وقت به زنها اعتراض نمیکنم
تنها حرفی که با خود میگویم این است که نمیدانند نمیفهمند و درک نمیکنند بنابر این من وظیفه دارم بفهمم بدانم و بفهمم که انها را و دنیای کوچک و پر از توقع شان را درک کنم صبور باشم تا داد و فریادشان را در کنار سختی های زندگی ام بتوانم همزمان تحمل کنم زیرا که اگر سختی های زندگی را در کنار دعواهای زنانه قرار بدهم زندگی ام جهنم خواهد شد
بنابر این ناچار هستم تحمل کنم تا درگیری ذهنی و فکری ام به حد اقل برسد.
اگر بخواهم وقتی زن غر میزند با او کل کل کنم همان چند دقیقه ای که میخواهم استراحت کنم جهنم میشود.
بنابر این وقتی غر میزند لبخند میزنم و میروم استراحت میکنم تا حد اقل چند دقیقه ای لبخند زندگی را خودم برای خودم خلق بکنم.
:eek:اصلا چرا باید کسی غر بزنه اگه مشکلی نباشه.. ازون مردایی میشی که زنت از لبخندو خونسردیت متنفر میشه...
چرا میگی نمیفهمه... درک نمیکنه.. تو ذهنت چ زنیو تصور کردی... درک ی زن خیلی بیشتر از مرد هاست اگه بجای سکوت بتونی ارومش کنی...

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ﺍﻭ ""ﻣـــــــــﺮﺩ "" ﺍﺳﺖ
ﺩﺳﺘــــﺎﻧﺶ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺯﹺﺒﺮﺗﺮ ﻭ ﭘﻬﻦ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ ...
ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺗﻪ ﺭﯾﺸﻰ ﺩﺍﺭﺩ ...
ﻗﻠﺒﺶ ﺑﻪ ﻭﺳﻌـــت ﺩﺭﯾــــﺎ ...
ﺟـــﺎﻯﹺ ﮔﺮﯾـــــﻪ ﮐﺮﺩﻥ ﻣﻮﻫﺎﯾﺶ ﺳﻔﯿﺪﻣﯽ ﺷﻮﺩ ...
... ﺍﻭ ﺑﺎ ﻫﻤــــﺎﻥ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﭘﻬﻦ ﻭ ﺯﺑﺮﺵ ﺗﻮﺭﺍ ﻧﻮﺍﺯﺵ
ﻣﯿﮑﻨﺪ ...
ﺑﻪ ﺍﻭ ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮ ... ﻣﺮﺩ ﺭﺍ ﺧﺮﺍﺏ ﻧﮑﻦ
ﺑﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺻﻮﺭﺕ ﻧﺎﺻﺎﻑ ﻭ ﻧﺎﻣﻼﯾﻢ ﺗﻮﺭﺍ ﻣﯿﺒﻮﺳﺪ ﻭ ﺗﻮ
ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﺸﻮﻯ ...
ﺁﻧﻘــــﺪﺭ ﺍﻭﺭﺍ ﻧﺎﻣــــﺮﺩ ""ﻧﺨﻮﺍﻥ"" ...
ﺁﻧﻘﺪﺭ ﭘﻮﻝ ﻭ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻭ ﺛـــــﺮﻭﺗﺶ ﺭﺍ
"" ﻧﺴﻨﺞ .... ""
ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺍﻭ ""ﻧــــﺦ ﺑﺪﻩ"" ﺗﺎ ﺯﻣﯿﻦ ﻭ ﺯﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﺖ
ﺑﺪﻭﺯﺩ ...
ﻣﺮﺩ ﺍﺯ ﺯﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺗﻨﻬﺎﺗﺮﻩ !
ﻣﺮﺩ ﻻﮎ ﺑﻪ ﻧﺎﺧﻮﻧﺎﺵ ﻧﻤﯿﺰﻧﻪ ﮐﻪ ﻫﺮﻭﻗﺖ ﺩﻟﺶ ﯾﻪ ﺟﻮﺭﯼ
ﺷﺪ،ﺩﺳﺘﺸﻮ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﻪ ﻭ ﻧﺎﺧﻮﻧﺎﺷﻮ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺗﻪ ﺩﻟﺶ
ﺍﺯﺧﻮﺩﺵ ﺧﻮﺷﺶ ﺑﯿﺎﺩ!
ﻣﺮﺩ ﻣﻮﻫﺎﺵ ﺑﻠﻨﺪ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺑﯽ ﮐﹷـﺴﯽ ﮐﻮﺗﺎﻫﺶ
ﮐﻨﻪ ﻭ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﻟﺞ ﮐﻨﻪ ﺑﺎ ﻫﻤﮥ ﺩﻧﯿﺎ !
ﻣﺮﺩ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﻟﺶ ﮔﺮﻓﺖ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﻪ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﻭ
ﮔﺮﯾﻪ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻪ !
ﻣﺮﺩ ﺣﺘﯽ ﺩﺭﺩﻫﺎﺷﻮ ﺍﺷﮏ ﮐﻪ ﻧﻪ،ﯾﻪ ﺍﺧـﻤﹻ ﺧﺸﻦ ﻣﯿﮑﻨﻪ
ﻭ ﻣﯿﭽﺴﺒﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﻮﻧﯿﺶ !

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای تورو خداااااا
منم با پسرایی که بجای جواب درست حرفای بی ربط میزنن کاری ندارم...
حالا نمیدونم از چی حرف من فک کردی من ب شوهرم شک دارم... من حرف از مردایی زدم که دارم میبینم ... که اینجا جای بحثش نیس....
شما راجب شخصیت ادما از دوتا جمله قضاوت نکن مطمعنا هر پسری با من باشه خوشبخترین رو زمینه ...:w12:

حرف مفت چون مالیات نداره همه میزنند
مهم این هست که کی عمل میکنه کی تضمین میده؟
زنها از مرد هنگام ازدواج تضمینی با نام مهریه میگیرند
ولی به مرد هیچ تضمینی نمیدهند
وسط زندگی هر وقت بخواهند زندگی را ول میکنند میروند
مرد بخواهد از دست زن به دادگاه شکایت کند دادگاه هیچ جای دنیا نمیتواند زن را وادار به زندگی با مرد بکند
اما اگر زن بخواهد مهریه را اجراء بگذارد میتواند مرد را تا آخر عمرش به زندان بیاندازد!

پس حرف مفت نزن بشین آبنباتت را بخور بچه جون :D

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D:eek: حرفتو تا قسمتی قبول دارم اما یکم فک کنی میبینی زن تنها میتونه مرد بار بیاره اما اگه یه الگو نادرست مثلا پدر تو خونه باشه... خوب بچه الگو میگیره ...
پس همه چیو ننداز ب گردن زنها............................ تو تربیت یه ادم دختر باشه یا پسر... پدر ب اندازه مادر سهیمه عزیزم :gol:

وقتی حرف میزنی درست فکر کن بعد حرف بزن

اون پدری که پسر ازش الگو میگیره یک زن دیگه تربیتش کرده!

بالا بری پائین بیای همه سرنوشت دنیا و حتی آخرت توی دست زن هست!

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دعوا نکنید

به جای این حرفا در این جامعه ای که مرد و زن بعضا نسبت به هم بدلیل رفتارهای غلط یک عده بدبین شدند بیاید هر کدوم تلاش کنیم در اون جنسیت و جایگاهی که هستیم بهترین باشیم
و تصویر غلط را از ذهن جنس مخالفمون پاک کنیم.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی حرف میزنی درست فکر کن بعد حرف بزن

اون پدری که پسر ازش الگو میگیره یک زن دیگه تربیتش کرده!

بالا بری پائین بیای همه سرنوشت دنیا و حتی آخرت توی دست زن هست!
و هر جور حساب کنی اول پدر بوده بعد پسر... نمیدونم چرا نمیفهمی یکم فکر کن... اول ادم بود بعد پسراش... یعنی خدا دنیارو اون جوری که تو فک میکنی نساخت... تو میگی مثل مریمو عیسی...
اما اونا استثنا بودن...

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاطره ای از استاد دکتر شفیعی کدکنی در دانشگاه تهران که می گفت:
زن زیبـاســت ...
چه آن زمان که از فرط خستگی چهره اش در هم است...
چه آن زمان که خود را می آراید از پس همه خستگیهایش..
چه آن زمان که فریاد می زند بر سرت ... و تو فقط حرکت زیبای لبهایش را مبینی...
چه آن زمان که کودکی جانش را به لبانش رسانده و دست بر پیشانی زده و لبخند می زند...
زن زیباست... آن زمانی که خسته از همه تُهمتها و نابرابریها باز فراموشش نمی شود؛
مادر است، همسر است،
راحت جان است ... زن زیباست ... زمانی که لطافت جسم و روحش را توأمان درک کردی ...
زمانی که خرامیدنش را بین بازوانت فهمیدی ...
زمانی که نداشته های خودت را به حساب ضعفش نگذاشتی ...
آری زن زیبـــــاست...

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف مفت چون مالیات نداره همه میزنند
مهم این هست که کی عمل میکنه کی تضمین میده؟
زنها از مرد هنگام ازدواج تضمینی با نام مهریه میگیرند
ولی به مرد هیچ تضمینی نمیدهند
وسط زندگی هر وقت بخواهند زندگی را ول میکنند میروند
مرد بخواهد از دست زن به دادگاه شکایت کند دادگاه هیچ جای دنیا نمیتواند زن را وادار به زندگی با مرد بکند
اما اگر زن بخواهد مهریه را اجراء بگذارد میتواند مرد را تا آخر عمرش به زندان بیاندازد!

پس حرف مفت نزن بشین آبنباتت را بخور بچه جون :D
جواب حرف من که ازش اسپم گرفتی تضمین برای ازدواج نبود...
زن توی خونه باید کار کنه و مرد بیرون ... خونه از مرد و وسایل خونه از زن... وسایل خونه چند سال بعد از بین میره و قیمت خونه چند برابر میشه... مرد کار میکنه سرمایش زیاد میشه و زن توی خونه پیر میشه بدون هیچ دستمزدی... حالا اگه مرد وسط زندگی بزاره بره چیزی و از دست میده یا زن... مهریه تضمینی برای زندگی نیست مهریه هدیه مرد ب زنه اینکه بهش ب چشم تضمین نگاه میکنن ب خاطر عملکرد بد شما بوده اگه مرد بودنتونو ثابت میکردین هیچ خانواده ای دنبال تضمین نبود...

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعوا نکنید

به جای این حرفا در این جامعه ای که مرد و زن بعضا نسبت به هم بدلیل رفتارهای غلط یک عده بدبین شدند بیاید هر کدوم تلاش کنیم در اون جنسیت و جایگاهی که هستیم بهترین باشیم
و تصویر غلط را از ذهن جنس مخالفمون پاک کنیم.

مرد یعنی علی که وقتی همسرش را توی مدینه کشتند با اینکه میتوانست ولی برای ارامش جامعه انتقام نگرفت
صدها کیلومتر ان طرف تر به جائی به نام کوفه آمد
چاهی کند تا هر روز درون آن چاه سرش را فرو کرده گریه کند
اما هیچ وقت جلوی مردم گریه نکرد تا مردانگی اش حفظ شود.
انقدر اشک در چاه جمع شد تا بیابان های کوفه که هیچ درختی نداشت را در طول 25 سال گریه کردن هسته های خرما را کاشت و با آب گریه هایش آبیاری کرد
تا اینکه زمانی که شمشیر سرش راشکافت نخلستانهای بزرگی از خرما داشت که در امد ان خرجی هزاران کودک یتیم را تامین میکرد.
مردم شام وقتی شنیدند در محراب شمشیر بر سرش زده اند با تعجب گفتند مگر علی نماز هم میخواند!؟

مرد واقعی حتی جلوی همسرش و دخترش هم گریه نمیکند در خلوت انقدر گریه میکند تا گریه اش تمام شود و در مقابل زن و دخترش و فرزندانش فقط لبخند میزند.

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:اصلا چرا باید کسی غر بزنه اگه مشکلی نباشه.. ازون مردایی میشی که زنت از لبخندو خونسردیت متنفر میشه...
چرا میگی نمیفهمه... درک نمیکنه.. تو ذهنت چ زنیو تصور کردی... درک ی زن خیلی بیشتر از مرد هاست اگه بجای سکوت بتونی ارومش کنی...

موافقم....سکوت فقط یه درپوش واسه پنهون موندن مشکلات نه حل شدنشون....

بالا