تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

• تاحالا با به هیچ عنوان با جنس مخالف دوست نبودم

رای: 65 43.9%
  • دوست بودم اما هیچ گونه رابطه جسمی برقرار نکردم

رای: 49 33.1%
  • رابطه جسمی داشتم اما رابطه جنسی نه(رابطه کامل نداشتم)

رای: 18 12.2%
  • دوست بودم و رابطه نسبتا کامل جنسی برقرار کردم

رای: 16 10.8%

• مجموع رای دهندگان
    148
وضعیت
موضوع بسته شده است.

googooli

عضو جدید
این جا شده تاپیک جک گفتن
بی جنبه ها ....برای یه دفعه هم شده تو این مسائل درست فکر کنین
میگن همه چیز به شرایط جامعه بستگی داره همینه دیگه
بی جنبه ها
(حالا بهتون بر نخوره)
کاملا درسته موافقم:surprised:
بی جنبه ها...:razz:

Aros.kabir

عضو جدید
سلام به دوستان

بحث خوبی رو شروع کردین ... ولی خب طوری باهاش برخورد می کنید که انگار . . . :razz:

ببینید مگه دوست شدن پسر با دختر یا بر عکس چیز عجیبیه ... ؟ که اینطور باهاش برخورد می

کنید ... ؟ ( اونم شماها که به اسم مهندسان جامعه اومدین اینجا ثبت کردین ) :surprised:یه کم فرهنگ ببرین

بالا خوب می شه ...

من خودم تا حالا با خیلی ها دوست بودم و هستم دقیقاً مثل دوستیهام با پسر ها ... ببنید

نوع رابطه رو دو شخص تعییین می کنن ... قرار نیست با هر کی دوست می شید با هم ازدواج

کنید یا تیریپ LOVE پیاده کنین ...

در آخر امیدوارم تا برای همه تفهیم بشه برای چی زندگی می کنن ( اگه خدا می خواست تنها زندگی کنیم یا فقط مرد می آفرید یا فقط زن ... پس باید در کنار هم زندگی کنیم ... )

خوب درسته . اگه یکم روی موضوع فوکوس کنید نازی به تعبیر هم نداره
یه رابطه مثل همه روابط
همه انسانها بطور غریزی به جنس مخالفشون تمایل دارند . کسانی که اینجوری نیستند این میل رو در خودشون کشتند و بنظر من سالم نیستند و کمی مشکل دارن
ولی دوستی بین دو جنس امری بسیاز طبیعی هست و هیچ جای تعجبی هم نیست
همونطور که ما با پسرهای مختلفی دوستیم و با همشون راحتیم و احساس ازادی و شادی میکنیم پس میشه با دخترها هم همینجوری بود ;)

marya_com

عضو جدید
تو حامد جان هنوز دوستی و معنا نکردی
این 80درصد چه آماریه
اگه هر دوستی ای منظورت بود پس من با90درصدت بیشتر موافقم

گفتم که
اول دوستی و معنی کن که منظورت چه نوعشه بعد بقیه ی مسائل و بگیم
راست میگه.مثلا شما همکلاسی های دانشگاه را دوست حساب می کنید؟:smile:

rivaldking

عضو جدید
من تاصفحه 11 رو خوندمو ديگه داره حالم به هم مي‌خوره.مي‌خواين به خاطره اين حرفم از باشگاه بيرونم كنين من فكر مي‌كردم هركي تو اين باشگاهه يه چيزي حاليشه.شما آقاي امير احمد اصلا مي‌دوني فلسفه زندگيت چيه.البته از قمي‌ها (نه همشون) بيشتر از اين انتضار نمي‌ره.ما تو دانشگاهمون قمي‌ها رو ديديم .نيما خان از شما بعيده كه تاييد كني

Matrix

عضو جدید
من تاصفحه 11 رو خوندمو ديگه داره حالم به هم مي‌خوره.مي‌خواين به خاطره اين حرفم از باشگاه بيرونم كنين من فكر مي‌كردم هركي تو اين باشگاهه يه چيزي حاليشه.شما آقاي امير احمد اصلا مي‌دوني فلسفه زندگيت چيه.البته از قمي‌ها (نه همشون) بيشتر از اين انتضار نمي‌ره.ما تو دانشگاهمون قمي‌ها رو ديديم .نيما خان از شما بعيده كه تاييد كني

نه عزيزم . كسي كسي رو بي دليل بيرون نميكنه!

فقط موضوع اينه كه ... با اين همه ادعاي فضل و كمالات ... بهتره حرفهات رو با دليل بزني و بحث كني !

pesare_bawafa

عضو جدید
تو حامد جان هنوز دوستی و معنا نکردی
این 80درصد چه آماریه
اگه هر دوستی ای منظورت بود پس من با90درصدت بیشتر موافقم

گفتم که
اول دوستی و معنی کن که منظورت چه نوعشه بعد بقیه ی مسائل و بگیم
منظور من دوستی دو تا همکلاسی که فقط کارشون شده جزوه جابجا کردن و احوال پرسی
یا دوستی که تو فامیل در حد معمول هست مثل دوستی دختر خاله و پسر خاله نیست
منظورم اون نوعه دوستیه که یکی از ارکانش محبته، دوستی که محبت بین افراد باعث ادامه رابطشون میشه حالا اگه شدت این محبت زیاد بشه اسمش رو میزان عشق

سلام دوست من . میشه بگین از من بعیده که چیو تایید کنم ؟
من حرف دلم رو زدم . نظر شخصیم بود
گفتم که از نظر من این روابط هیچ ایرادی نداره و اگه کسی اونو خلاف عقل و عاطفه میدونه دیگه باید یه فکری به حال خودش بکنه چون چیزی که باعث پیشرفت انسان و رسیدنش به نقطه نهایی میشه ، پیش رفتن با جریان آبه نه اینکه بر خلاف جربان رودخونه بخوای شنا کنی ;)
نمیخوام بگم که چشم و هم چشمی کنید بلکه میخوام بگم که امروزی فکر کنید . همونجوری که باید با تکنولوژی پیش رفت :gol:

mrsplym007

عضو جدید
موضوع اينه كه فرهنگ ما رو له كردند ! تنها چيزي كه ما الآن به نام فرهنگ ميشناسيم دستورات تغيير يافته اي از اسلام هست ! همين!

فكر ميكنم بايد يك الگو پيدا كنيم ... كه من در اين موارد واقعا" عاشق فرهنگ خارجي ها هستم !

بازم به نظر من اگه وقت انتخاب دوست چشممون رو بروي جنسيت طرف مقابل ببنديم ... هيچكس نميتونه به دوستي ما با كسي ايراد بگيره!

آقا اگه مردی این فرهنگ ول کن و برو ... کسی تو رو مجبور نکرده .... راه باز جاده دراز... بفرما

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منظور من دوستی دو تا همکلاسی که فقط کارشون شده جزوه جابجا کردن و احوال پرسی
یا دوستی که تو فامیل در حد معمول هست مثل دوستی دختر خاله و پسر خاله نیست
منظورم اون نوعه دوستیه که یکی از ارکانش محبته، دوستی که محبت بین افراد باعث ادامه رابطشون میشه حالا اگه شدت این محبت زیاد بشه اسمش رو میزان عشق
خب پس من کاملا"با این 80درصدت مخالفم
این جا هم هر کی چشم و گوشش باز بوده اومده :biggrin:
عمرا"من یکی که قبول ندارم
باید افراد بیشتری بیان

mrsplym007

عضو جدید
باید جمله ام رو تصحیح کنم.
خانواده هایی رو که نمیشه گفت به اعتقادات و اصول اسلامی پایبندن اما روی این مسئله بسیار بسیار حساسن.

وباید گفت که چه بسا خانواده هایی که به اصول دینی پایبند هستند ... ولی به اینگونه روابط اهمیت میدهند... و راه درست رو به بچه های خود در اینگونه رابطه ها نشان میدهند...

منظورم اين بود.اينكه مي‌گي آدم بايد همه جور آدمي روامتحان كنه.مگه مردم لباسنكه يكي بره پروشون كنه اگه خوشش نيومد بره يكي ديگه ورداره
مگه هر امتحان کردنی یعنی امتحان کردن فیزیکی ؟
فرض کن شما با یه جنس مخالف دوست هستید . تا وقتی که باهم خوبید همدیگرو میتونید تحمل کنید ولی اگه دعوا و بحث و جدل صورت گرف و نتونستی تحملش کنی چی ؟ باید بسازیو بسوزی؟ مگه مجبورت کردند ؟ خوب معلومه نه . پس یعنی خودش خواسته که جدا بشین . پس با کس دیگری بودن هم جرم نیست . پس میتونید به میل خودتون با کس دیگری باشید . پس شما الان با اخلاق دو نفر آشنایی دارین و 2 نفر رو شناختید بخوبی . پس یعنی 2 بار بیشتر در انتخاب همسرتان دقت خواهید کرد و 2 بار از خطر دورتر شده اید!!

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قبول دارم نیما جان
ولی به این مسئله هم باید توجه داشت که همه چیز و نباید امتحان کرد تا شناخت
میشه قبلش با مطالعه و نگاه کردن به بقیه که این راه و رفتن و استفاده از تجربیاتشون کلی اطلاعات به دست آورد
همیشه همه چیز و نمیشه امتحان کرد
اگه بخوای با هر کسی چند ماه دوست باشی تا بشناسیش ....ممکنه دیگه از سن ازدواج رد بشی و جریان ترشیدگی و .................
البته اگه پیداش نکنی
(خدایی راست نگفتم)

rivaldking

عضو جدید
قبول دارم نیما جان
ولی به این مسئله هم باید توجه داشت که همه چیز و نباید امتحان کرد تا شناخت
میشه قبلش با مطالعه و نگاه کردن به بقیه که این راه و رفتن و استفاده از تجربیاتشون کلی اطلاعات به دست آورد
همیشه همه چیز و نمیشه امتحان کرد
اگه بخوای با هر کسی چند ماه دوست باشی تا بشناسیش ....ممکنه دیگه از سن ازدواج رد بشی و جریان ترشیدگی و .................
البته اگه پیداش نکنی
(خدایی راست نگفتم)
من موافقم. گاهي اوقات تجربه بهاي سنگيني داره.بعضي‌ها هستن كه سر يه تجربه تلخ كلن قيد ازدواج رو مي‌زنن، چون آسيب روحي مي‌خورن، هر فرد مجرد در جامعه معادلات خودش رو به جامعه وارد مي‌كنه و پشت سرش مشكلات و نيازهاي خودش رو.به علاوه فكر نمي‌كنم در دوستي از اين شقي كه گفته شده افراد همديگه رو اونطور كه هستن بشناسن،بلكه اونطور كه وانمود مي‌كنن هستن مي‌شناسن.يعني اين شناخت اونقدرها هم كه به نظر مي‌رسه در يك زندگي واقعي با فراز و نشيب‌هاش، ثمربخش نخواهد بود.

امیر Amir

عضو جدید
دوست بودم
ای کاش دوست نمیشدم..و ای کاش چشم و گوشم باز نمیشد.

با احترام

HEKTOR.HP

عضو جدید
منم اعلام می کنم اره رابطه داشتم

نباشددرمقام حیله وفن کم از ناپارسا زن پارسا زن

زنان درمکر وحیلت گونه گونند زیانند و فریبند و فسونند

چو زن یارکسان شد مار ازو به چو تردامن بود گل خوار از او به

وفا داری مجوی از زن که بیجاست کزین بربط نخیزد نغمه راست

البته همه خانما به خودشون نگیرن

mehrshad67

کاربر فعال
mehrshad67

mehrshad67

سلام
باید بگم که اینگونه روابط تا زمانی که حریم دو طرف از بین نرود و رابطه سالم باشد نه تنها بد نیست بلکه می تواند بسیار مفید باشد:cool:

EhsanCh

Server Administrator
مدیر کل سایت
میشه توضیح بدید منظورتون از رابطه جسمی چیه ؟

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فکر کنم یعنی ...هنوز به رابطه ی جنسی نرسیده

hosna soly

عضو جدید
خب بستگی داره دوستی رو چی بدونید
من خودم یکی اصلا به جنس مخالفم نزدیک نشدم ولی با حرف نیما برا اشنایی موافقم.
ولی خیلی وقت هام این دوستی ها به ضرر ماست ولی برای بعضی ها غیر قابل قبول که نزدیک شدن باعث شکست حرمت ها میشه ما باید در حفظ این حرمت ها کوشا باشیم.چون با چشم های خودم خورد شدن دختر ها رو با این شکستن حرمت ها دیدم واقعا متاثر کننده بود.:cry:

archiciv

عضو جدید
؟!

؟!

سلام
باید بگم که اینگونه روابط تا زمانی که حریم دو طرف از بین نرود و رابطه سالم باشد نه تنها بد نیست بلکه می تواند بسیار مفید باشد:cool:

در اين يك مورد هر كسي ميتونه اعتقاد خودش رو داشته باشه! شايد خيلي ها كه ازدواج كردن و الان هم رابطه خوبي با همسرشون دارن قبل از ازدواج با هم رابطه داشتن!!!من از هر دو دسته افرادي رو ميشناسم كه الان سر زندگيشونن و هيچ مشكلي هم با هم ندارن...منظورم دسته كساني كه رابطه جنسي داشتن و اونايي كه نداشتن هست;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا