تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

• تاحالا با به هیچ عنوان با جنس مخالف دوست نبودم

رای: 65 43.9%
  • دوست بودم اما هیچ گونه رابطه جسمی برقرار نکردم

رای: 49 33.1%
  • رابطه جسمی داشتم اما رابطه جنسی نه(رابطه کامل نداشتم)

رای: 18 12.2%
  • دوست بودم و رابطه نسبتا کامل جنسی برقرار کردم

رای: 16 10.8%

• مجموع رای دهندگان
    148
وضعیت
موضوع بسته شده است.

pesare_bawafa

عضو جدید
سلام بچه
در ادامه یکی از تاپیک ها خواستم واسمون مشخص بشه که چقدر تو جامعه رابطه دختر و پسر جریان داره
فقط خواهش میکنم بچه ها صادقانه جواب بدن تابه یه نتیج واقعی برسیم
ضمنا لطفا این نظر سنجی شرایط سنی هم داره اخه اونایی که سنشون خیلی کمه که معلومه موقعیت دوستی رو نداشتن هنوز
آقایون از 17 و خانوما از 15 به بالا لطفا شرکت کنن

Matrix

عضو جدید
سلام بچه
در ادامه یکی از تاپیک ها خواستم واسمون مشخص بشه که چقدر تو جامعه رابطه دختر و پسر جریان داره
فقط خواهش میکنم بچه ها صادقانه جواب بدن تابه یه نتیج واقعی برسیم
ضمنا لطفا این نظر سنجی شرایط سنی هم داره اخه اونایی که سنشون خیلی کمه که معلومه موقعیت دوستی رو نداشتن هنوز
آقایون از 17 و خانوما از 15 به بالا لطفا شرکت کنن

يعني تا مرداد صبر كنم ؟:دي

archi_arch

مدیر بازنشسته
میشه نظرسنجی رو به صورت خصوصی دراورد که مشخص نشه کی چه رای ای داده که فکر میکنم اینطوری بهتر باشه.
در هر صورت اگه میخواین گزینه های نظرسنجی رو اعلام کنین تا درستش کنم.

آره بودم . و بنظر من کسی که دوست نبوده تا به حال و اقدام به تشکیل زندگی مشترک میکنه ، ضرر میکنه .
چون یه فرد بی تجربه یا کم تجربه به حساب میاد ..!
ولی بنظر من ننگ و اشتباه دونستن دوستی دختر و پسر از طرف خونوادشون کار اشتباهی . باید بتونن آزادانه از حال و هوای جنس مخالف با خبر شن تا بتونن جنس مخالفشون رو به خوبی بشناسن و بقول معروف فرد چشم و گوش بسته ای نباشن.
یه نظر دیگه که دارم اینه که بهتره کسانی که قصد ازدواج دارن با کسی ازدواج کنن که مدت زیادی باهاش دوست بودن و اونو بخوبی میشناسن .
گوش کردن حرف پدر و مادر واسه ازدواج فامیلی و یا شخصی که از جانب اونا معرفی میشه می تونه عاقبت خوبی به دنبال نداشته باشه .
این نظر شخصی منه :w16:

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کم بیشتر پیش برین منم میام یه چیزایی اون وسطا میگم
نخوردیم نان گندم
دیدیم دست مردم
درست گفتم ؟

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسمه تعالی
رابطه از هر نوع آن بین دختر و پسر نامحرم و نامحرمه ولکن حرام است:w00:
اگر مقصود ازدواج در صورت توافق باشد مکروه است
اگر 100 درصد قصد طرفین آشنایی جهت امر ازدواج باشد و نه افکار پلید مستحب است!:hypocrite:
والسلام علیکم و رحمه ا...

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرداد تو حجب و حیا رو به این چیزا میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه داری شوخی میکنی جاش نیست اگرم نه که جواب منو بده

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسمه تعالی
اگر 100 درصد قصد طرفین آشنایی جهت امر ازدواج باشد و نه افکار پلید مستحب است!:hypocrite:
می بینم که فتوا هم صادر می کنین :surprised:
منم تا حالا دوست نبودم . :w16:
اگه سایت شما من رو از راه بدر نکنه :surprised:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه شوخی نیست
اما من واقعا جی اف در دوران قبل دانشگاه نداشتم
اولین بارم که با کسی صحبت کردم قصدم پاک بود و خدارو شکر بعد 6 سال باهم ازدواج کردیم
اما خیلی ها به طرف قول ازدواج میدن و اینا اما بعدش....
به نظرم رابطه ای که بعدش ازدواج نباشه معنی نمیده
البته پسرا که از خداشونه!! اما فکر کنم دختر بیشتر آسیب می خوره
هر چند........
اصلام بی خیال
من فکر می کنم بچه های ای دوره زمونه (از متولدین 63 به اونور!) با نسل ما فرق میکنن!
یعنی زمان ما سختگیری هم بیشتر بوده شاید:hypocrite:
موفق باشید

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلمه...کسی تو سن ما مگه میشه دوست نشده باشه!!!!!!!!!!:question:هر کی هم بگه نه ببخشیدااااا دروغ گفته
چرا دروغ باشه. من عین واقعیت رو گفتم.
اگه منظورت اینترنتی باشه اون بحثش جداست. آره هر کی بگه با هیچ پسری تا حالا صحبت نکردم دروغ می گه.

امیر Amir

عضو جدید
کییییییییییییییی مننننننننننن نهههههههههههههههه

کییییییییییییییی مننننننننننن نهههههههههههههههه

سمع الله لمن حمده
عمرا
اصلا
زبونتو گاز بگیر...
دوووووووووووووووووست دخترررررررررررر:eek::eek::eek::eek:
مننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه:confused:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بچه ها اگه درست بحث کنین تاپیک جالبیه

پایه ات تا صبح الهه جون

من که نداشتم!:whistle:
خوب شاید یکی محجوبه باشه:w00:

مطمئنی؟
پس زن داداش من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

سمع الله لمن حمده
عمرا
اصلا
زبونتو گاز بگیر...
دوووووووووووووووووست دخترررررررررررر:eek::eek::eek::eek:
مننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه:confused:

تو از اونهایی هستی که 6تا 6تا دوست دختر پیدا می کنی نه؟؟؟؟

خداییش اگه راست گفتم بگو ;)

باسمه تعالی

مهرداد احیاناً ارشدتو توی قم نخوندی؟:w15:

اصلا شاید هم اول صنایع می خوندی بعد انصراف دادی رفتی فقه و طلبگی خوندی:surprised:

HoOMan.tbz

عضو جدید
من داشتم فراوان
رفتم دانشگاه آدم شدم.البتع دوست دختر نداشتم ها اما 10 تا 10 تا می حرفیدم و شدیدم سر کار می زاشتم.نمی دونم چرا فک می کردم می خوان تیغم بزنن واس همین منم حسابی سر کارشون می زاشتم.اما الان عین سگ پشیمونم از کردم.
واقعا شاید فک کنین دموده فک می کنم یا پیر شدم و ... اما خدایش رابطه نداشتن قبل ازدواج مزخرفترین کار زندگیه و در عین حال بیهوده ترینش.افتخار داره آدم وقتی که ازدواج می کنه زنش اولین فردی باشه که باهاش صمیمیه.یه خورده فک کنین ,بیشتر توضیح می دم.
درکل عدالت خدارم فراموش نکنین . خارج از عدل خداست اگه یکی که رفته تمام عشق و حالشو کرده بیاد براش کسی رو قسمت کنه که اصلا پسر ندیده(آخه مردا عادتشونه هر غلطی می کنن آخر سر هم دنبال دختر تمیز واسه ازدواج می گردن):w02:
پس مطمئن باش هر جور که هستی همونجورش قسمتت می شه.:thumbsdown:

اینم بگم که با اینکه ارتباطم با دختر جماعت گسترده بود اما هیچ وقت به خودم این اجازرو ندادم که حتی دست یکیشونو لمس کنم.(البته فقط به خاطر اعتقاداتم)(اما نمی دونم چرا تو این اعتقادات شیکستن دل معنا نداشت.شاید فک می کردم قانون جنگل برقراره:w01:)
الحمد الله خداهم یکی رو قسمتم کرد که ...:w41:

vodafoneut

عضو جدید
salam man taze ozve in site shodam amma kheili ba javesh hal kardam . man usef 22 sale hastam va javabam be in soal mosbat ast

ghale_rostam

عضو جدید
منم دوست بودمه اما بعده دو هفته طرف گذاشته رفته آخه من با کارم درسم عشقم دوستم ازدواج کردم . فکر کنم واسه همینه کسد با من نمونده تا حالا

آخرشو نگفتی . کیو قسمتت کرد ؟
زن داری هومن جان ؟ بابا بیخیال.اینجا که همه متاهل درومدن!
راستی مهرداد این روزا دوباره نشستی برره نیگاه میکنی ؟ آخه همه تیکه هات شده اون! دورانش تموم شد !
بعدشم یه جوری گفتی از ما گذشته این چیزا که آدم فکر میکنه متولد 48 هستی! دوران پیکان جوانان گوجه ای!! :biggrin:

بعدشم خودت 6 سال با دوست دخترت رفیق بودی بعدش گرفتیش دیگه . پس کارت درسته . ;)
راستی دوست دختر رو فقط تلفنی برداشت نکنین . کسی باشه که باهاش رابطه دارید و معمولا مبینین همدیگرو . نه کسی که از پشت تلفون فقط صداشو می شنوین تازه معلوم نیست کی هست ؟!شاید گوشی رو میده دست آبجیش که صداش نازتره . اونوقت خودشو که دیدید مثل هومن جان ترک میکنید و این روابط رو بطور کامل میذارین کنار :gol:

منم دوست بودمه اما بعده دو هفته طرف گذاشته رفته آخه من با کارم درسم عشقم دوستم ازدواج کردم . فکر کنم واسه همینه کسد با من نمونده تا حالا
شما که ازدواج کردی دیگه بیخیال شو . قرار نشد شلوارت دوتا شه ! ;)
کار و درس میتونه نیازای زندگیتو برطرف کنه که ازدواج کردی باهاش ؟!
حالا چقدر مهریه دادی واسش ؟!:w18:

server

عضو جدید
اولش باید یه تعریفی از دوست دختر و دوست پسر داشته باشین که به نظر من این واژه رو اشتباه به کار میبرن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا