تاپیکی از روی خشم

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول به رسم ادب سلام!
‏.
‏.
‏.
‏.
خب اقایون و خانومای باشگاهی، ای مهندسان امروز و فردای این خراب شده اخه این چه وضعشه؟!..........به خدا خجالت اوره، یه نیگا به باشگاه بندازین ببینین به چه روزی انداختینش!

اگه کمبود دارین دلیل نمیشه بیاین اینجا رو به این روز بندازین، هر چیزی حدی داره مهندسان امروز و فردا!!

من نمیدونم این مدیرا کجان و دارن چیکار میکنن اما واقعا براشون متاسفم برا خودمونم متاسفم که کارمون به اینجا کشیده میایم باشگاه برای..........!

لطفا تمومش کنین، یه ذره برا خودتون و باشگاه شخصیت بیشتری قایل باشین.

با تشکر.

dara_ando

عضو جدید
:(شاید به نظرتون مسخره بیاد، ولی چون من تازه واردم و خیلی با جو اینجا آشنا نیستم ، منظورتون رو نگرفتم. از چه لحاظ اوضاع خرابه؟ میخوام بدونم که از خودم شروع کنم.:gol:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سادست یه نیگا به بحثا و تاپیکای چند روز اخیر و مثلا یک ماه پیش بکنی میفهمی باشگاه داره به کجا میره! ببین جهت گیریه تاپیکا چجوریه!

من خودم الان 5-6 ماهه میام باشگاه و واقعا تو این مدت عوض شدنشو احساس کردم خصوصا بعد از بحث ***** شدنش!

نمیدونم بعدش به کجا میرسه....

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد در صد باهات موافقم دیگه خیلی لوسسسسسسسسسسسس شده

mazya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفیق نبینمت عصبانی میخای همیه خیانتکارارو نابود کنیم با هم

hastam_miravam

عضو جدید
سلام دوست خوبم كاملا با شما موافقم ولي ازتون خواهش ميكنم سعي كنيد عصبانيت خودتون رو كنترل كنيد ..........
در ابتدا عذر خواهي ميكنم از كساني كه سعي در بهبود فرهنگ جامعه دارند و روي صحبت من با قشر خاصي در اين باشگاه است ...........

اين باشگاه نمود كامل و صحيحي از جامعه متخصص ماست پس واي به حال فرزنداني كه در اين جامعه متولد و بزرگ خواهند شد جامعه اي كه زنان به ظاهر و فريب دادن مردان و پيشي گرفتن در مسائل ظاهري از هم و مردان به سو استفاده از زنان و همگي به دور زدن جامعه و خانواده و فرهنگ و دين و .............. ميانديشند و نگاهها نگاههاي آلوده جنسيتي است ............

وقتي ما نتونيم به درستي موضوعات مهم و دغدغه هامون رو بشناسيم و بهشون بپردازيم پس در جامعه چطور ظاهر خواهيم شد وقتي نتونيم انتقاد پذير باشيم و به طور منطقي به سوالات و موضوعات مطرح شده پاسخ بديم واي به حال جامعه اي كه ما سازندگانش هستيم

به خودمون بياييم و ببينيم كه چه بلايي داره سرمون مياد در كمال غيرتمندي داريم بي غيرت ميشيم ............ فقط كمي به خودمون بياييم

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم كاملا با شما موافقم ولي ازتون خواهش ميكنم سعي كنيد عصبانيت خودتون رو كنترل كنيد ..........
در ابتدا عذر خواهي ميكنم از كساني كه سعي در بهبود فرهنگ جامعه دارند و روي صحبت من با قشر خاصي در اين باشگاه است ...........

اين باشگاه نمود كامل و صحيحي از جامعه متخصص ماست پس واي به حال فرزنداني كه در اين جامعه متولد و بزرگ خواهند شد جامعه اي كه زنان به ظاهر و فريب دادن مردان و پيشي گرفتن در مسائل ظاهري از هم و مردان به سو استفاده از زنان و همگي به دور زدن جامعه و خانواده و فرهنگ و دين و .............. ميانديشند و نگاهها نگاههاي آلوده جنسيتي است ............

وقتي ما نتونيم به درستي موضوعات مهم و دغدغه هامون رو بشناسيم و بهشون بپردازيم پس در جامعه چطور ظاهر خواهيم شد وقتي نتونيم انتقاد پذير باشيم و به طور منطقي به سوالات و موضوعات مطرح شده پاسخ بديم واي به حال جامعه اي كه ما سازندگانش هستيم

به خودمون بياييم و ببينيم كه چه بلايي داره سرمون مياد در كمال غيرتمندي داريم بي غيرت ميشيم ............ فقط كمي به خودمون بياييم

امضای خوشکلی داری رفیق

bahareh69

کاربر فعال
اول به رسم ادب سلام!
‏.
‏.
‏.
‏.
خب اقایون و خانومای باشگاهی، ای مهندسان امروز و فردای این خراب شده اخه این چه وضعشه؟!..........به خدا خجالت اوره، یه نیگا به باشگاه بندازین ببینین به چه روزی انداختینش!

اگه کمبود دارین دلیل نمیشه بیاین اینجا رو به این روز بندازین، هر چیزی حدی داره مهندسان امروز و فردا!!

من نمیدونم این مدیرا کجان و دارن چیکار میکنن اما واقعا براشون متاسفم برا خودمونم متاسفم که کارمون به اینجا کشیده میایم باشگاه برای..........!

لطفا تمومش کنین، یه ذره برا خودتون و باشگاه شخصیت بیشتری قایل باشین.

با تشکر.
خشم اژدها :w45:

کامیلا

عضو جدید
سلام
همه گی خوب هستن
بچه ها اینقدر عصبانی نشین
و خودتون رو ناراحت نکنین
البته من کوچیکتر از اونم که بخوام این حرفو به شما بگم

elhamanwar

عضو جدید
از جامعه گرفته تا این باشگاه که به این روز افتاده اگر هرکس سعی کنه فقط خودشو درست کنه و به جای بازی و سرگرمی یکمی به پیدا کردن راه درست زندگی فکر کنه همه چی حل میشه.
البته یه جیز دیگه هم هست وقتی که من وارد باشگاه میشم و فقط تاپیکای این مدلی میبینم به دنبال اینکه شاید چیزی واسه یاد گرفتن گیرم بیاد میخونمشون اما اگر به جای اینجور تاپیکها تاپیک علمی باشه خب خیلی بهتره که اونم برمیگرده به همت مدیران مهترم. عزیزان لطفا وقتی میبینید تاپیک مزخرفه حذفش کنید چه دلیلی داره تاپیک سرکاری و... تو این باشگاه بمونه.

_narjes

عضو جدید
منم باهاتون موافقم
من تو چند ماه اخیر 2 تا بحث برنامه نویسی راه انداختم
عذر می خوام از مهندسای عزیز اما دریغ از یه کم توجه
به تمام اونایی که تو بحثهای قبل تاپیک شرکت کرده بودن پیغام دادم
اما اصلا توجه نمیشه
شما بگین یه نفر چیکار می تونه انجام بده .:( روی مسائل باید بحث شه .نظر بدن دوستان..........
اگه قرار باشه من تنها پیش ببرم خوب اینکار رو تو خونه انجام میدم نه اینجا که (بازم معذرت می خوام) همه فقط میان و میگن ما هستیم اما ..........
من نمیگم تفریح بده ..چون خودمم تو خیلی از اونا شرکت می کنم اما....... هر چی حدی داره دیگه.... آخرش اینجا رو با یه باشگاه تفریحی اشتباه میگیرن :confused:

Sarp

مدیر بازنشسته
وقتی که اینجا عضو شدم ، خواستم یه معیاری از موضوعات یوزرپسند دستم بیاد .
به همین خاطر چن تا تایپیک زدم که چن تاش علمی وبد ، مثل قهرمانی در المپیاد و . . . .
چن تاش هم فان بودند . مثل عشق و . . . . .

تایپیک المپیاد در عرض 5 دقیقه رفت صفحه دوم .
تایپیک عشق و عاشقی هنوز هم که هست بالا مونده .

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ممنونم بخاطر تذکرت.....بیش از اندازه داره اوضاع بهم ریخته میشه.من دیگه حتی دلم نمیخواد هیچ نظری بدم.هیچ کدوم از رفتارا وشوخیا درحد یه مهندس نیست.
متاسفم.........واقعا متاسفم.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا درسته شاید الان تو دلتون به من بخندین ....ولی من حرف خودمو میزنم(به عنوان اسپمر ترینها اصلا نباید حرف بزنم ولی خوب!)
جان شما باشگاه خییییلیییییی مسخره شده ....مث یه جایی شده که هیچ بزرگتری نیست....من چندروز پیش یه تاپیک زدم واسه ریکاردو چون نمتونس تاپیک بزنه....با نام این تاپیک هدیه ایست برای ریکاردو
والا هنو هیچی نشده 20...30 صفه شد....اصلا مث میدون بازی و بچه ها شده هیشکس نیس بیاد بگه این مسخره بازیا بس نیس؟ خودم که پایم ولی خداییش هرچیزیم حدی داره.....
بماند که خیلی مسخره شده خییلیممممممممم وقیح(وقیه) شده....ادم نمیتونه یه کلمه حرف بزنه شصت تا سوتی و حرف....نامربوط از توش در میارن......
تاپیک های با منظور........... خیلی زیاد شده....
قبلنا اینجوری نبود
حتی افرادی تو کاربرا پیدا شدن منتظر سوژن که اصلا نمیشه اسمشونو اورد....
خیلی چندش اوره....از مهندس جماعت بعیده....گرچه خیلیا مهندس نیستن مث خودم ....ولی هرچی باشه دانشجو که هستیم.....
بیاید ازین به بعد یه کم تاپیکامونو هدفمند تر بزنیم....
جان شما راس میگم....نخندین:(

مهرگا

عضو جدید
والا درسته شاید الان تو دلتون به من بخندین ....ولی من حرف خودمو میزنم(به عنوان اسپمر ترینها اصلا نباید حرف بزنم ولی خوب!)
جان شما باشگاه خییییلیییییی مسخره شده ....مث یه جایی شده که هیچ بزرگتری نیست....من چندروز پیش یه تاپیک زدم واسه ریکاردو چون نمتونس تاپیک بزنه....با نام این تاپیک هدیه ایست برای ریکاردو
والا هنو هیچی نشده 20...30 صفه شد....اصلا مث میدون بازی و بچه ها شده هیشکس نیس بیاد بگه این مسخره بازیا بس نیس؟ خودم که پایم ولی خداییش هرچیزیم حدی داره.....
بماند که خیلی مسخره شده خییلیممممممممم وقیح(وقیه) شده....ادم نمیتونه یه کلمه حرف بزنه شصت تا سوتی و حرف....نامربوط از توش در میارن......
قبلنا اینجوری نبود
خیلی چندش اوره....از مهندس جماعت بعیده....گرچه خیلیا مهندس نیستن مث خودم ....ولی هرچی باشه دانشجو که هستیم.....
دقیقا همین طوره.دیگه اصلا جو خوبی بر قرار نیست.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.

یه نکته ای یادم اومد که گفتم شاید جالب باشه......قبلنا که میومدم باشگاه و قسمت پست های خوانده نشده رو میدیدم به ازای هر یک ساعتی که نبودم حدودا 100 پست جدید داده شده بود اما تو این یکی دو ماهه این مقدار تقریبا 2 برابر شده حتی شایدم بیشتر.......اما به همین مقدارم تاپیکا لوس تر شدن، متاسفانه کلا جهت گیری تاپیکا و بحثا عوض شده.......

_narjes

عضو جدید
همه دست به کار شن

همه دست به کار شن

خوب حالا همه حرفتون رو تقریبا زدین
حالا دیگه موقع عمله شروع کنین .........ببینم چیکا می کنین;)
همن جا از همه دوستان می خوام یه پست جدید در مورد رشته و تخصص و علاقشون بزارن (علمی باشه هاااااااااا);)
نشه این حرفا رو زدین دوباره یادتون بره هاااااااااااااا :redface::razz:

_narjes

عضو جدید
قبلنا اینجوری نبود
دقیقا موافقم
حالا شروع کنین اگه واقعا داره حالتون از باشگاه بهم می خوره ;)

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
نشون ميده که کمبود‌ها کجاست

شنيديد که مي گن " شکم گرسنه دين و ايمون سرش نميشه "

يعني نياز‌ها طبقه بندي دارن و اساسي ها بايد زودتر رفع بشن و بعدش بري مرحله بعدي، شما تا حالا بازي کامپيوتري انجام داديد حتما هيچوقت مرحله جديد از قبلي اش راحت تر نبوده و نيست و نخواهد بود چون شرط عقل اينه يعني تکامل خوب نشون مي‌ده متخصص ممکلت ما وقتي هواسش جاي ديگه اس فکر پوله فکر نونه فکر خونه فکر ماشين و خيلي نيازهاي ابتدايي ديگه ، وقت فکر کردن و نظريه پردازي واسه علم نداره، و البته خيلي خوبه که افراد کمتر فکر کنند چون ميشن موجود بدون عقل که کنترلش بسيار راحت هست، با يک چوب، خوب شايد يه نيرويي خواسته که جوانان و متخصصان و فکرها يا فرار کنن يا خاموش باشن و راه چاره نيازمند بودن هست، حالا به چي؟؟
تو خود حديث مفصل خوان

Sarp

مدیر بازنشسته
قبلنا اینجوری نبود

پری دست خودم نبود .
خندم گرفت

doai

عضو جدید
سلام.من چند ماه پیش بطور تصادفی عضو شدم اما دیگه جدی پیگیر نبودم.البته اون موقع دیدم تاپیکا بیشتر علمی بودن.این 2هفته که بیشتر روزا میام میبینم تقریبا 75% تاپیکا فقط واسه سرگرمیه.به این نتیجه رسیده بودم که از اولشم اتفاقی من یه صفحه ی علمی دیدم.اما خدا رو شکر میتونم بگم این نیز گذشت.واسه همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابک فعالیتت 100 شده دوباره از اول شرو کردی؟
چرا فعالیتت صفر شده؟ چرا امتیازات این شکلی شدن؟
داری میمیری؟:o