تاپیکی از روی خشم

hastam_miravam

عضو جدید
سلام دوستان عزيز :w36:
ازتون خواهش ميكنم با هم خوب صحبت كنيد و به نظرات هم احترام بگذاريد :w24:

خوب درسته كه بعضي از تاپيكها گفتگوي آزاده ولي آيا نبايد اين گفتگوها هم هدفي داشته باشن ؟
يا اينكه مثل افراد بيسواد بياييم وقتمون رو بزاريم به بيهوده گويي ؟؟؟ :w46:
اين دوستمون يه تاپيك زد و خواهش كرد كه مباحث آزاد حول مسائل پر بارتر بچرخه حرف بدي كه نزد كه براي شما ها احترام قايل شده پس بايد ازشون تشكر كنيم :w30:كه به جو و حس و حال تالار اهميت ميدن وگرنه كه به راحتي ميتونن خودشونو تو اين مسائل دخالت ندن .
پس به جاي اينكه اينهمه با هم كل كل كنيم و روي حرف خودمون پا فشاري كنيم بياييد تو قالب تاپيك آزاد به مشكلاتمون و تفريحات مون و .... برسيم و يه چيزي از توش دربياريم اين همه :w34:
با تشكر از توجهتون گلهاي من :w14:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام:gol:

متاسفانه این تاپیک ها خیلی زیاد شده اینو قبول دارم
اگه به حذف کردن و رسیدگی کردن هست مشکلی نیست میشه همشون رو حذف کرد
ولی اگه حذف بشه هم که مشکل دیگه هست که میگین چرا تاپیک حذف میکنین

من خودم تاپیک های سیاسی رو حذف میکنم ولی این موارد رو گذاشتم خود مدیر تالار بیان و درستش کنن
اگه میبینین طول کشیده به خاطر این موضوع هست چون ایشون مدیر اینجا هستن و خودشون تصمیم میگیرن

ولی قبول کنین خود دوستان هم هیچ کمکی نمیکنن.میگین تاپیک ها بالا نگه داشته میشه بله ولی این بچه ها هستن که بالا نگهش میدارن

اگه ناراضی هستین یکم کمک کنین:gol:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من خودم تاپیک های سیاسی رو حذف میکنم ولی این موارد رو گذاشتم خود مدیر تالار بیان و درستش کنن
اگه میبینین طول کشیده به خاطر این موضوع هست چون ایشون مدیر اینجا هستن و خودشون تصمیم میگیرن

ولی قبول کنین خود دوستان هم هیچ کمکی نمیکنن.میگین تاپیک ها بالا نگه داشته میشه بله ولی این بچه ها هستن که بالا نگهش میدارن

اگه این بحثا فقط تو یکی دو تا تاپیک باشه ایرادی نداره....اما الان خیلی زیادن یطوری باید جمع و جور بشن که از این وضع فقط در بیان!

MaFia

عضو جدید
اول به رسم ادب سلام!
‏.
‏.
‏.
‏.
خب اقایون و خانومای باشگاهی، ای مهندسان امروز و فردای این خراب شده اخه این چه وضعشه؟!..........به خدا خجالت اوره، یه نیگا به باشگاه بندازین ببینین به چه روزی انداختینش!

اگه کمبود دارین دلیل نمیشه بیاین اینجا رو به این روز بندازین، هر چیزی حدی داره مهندسان امروز و فردا!!

من نمیدونم این مدیرا کجان و دارن چیکار میکنن اما واقعا براشون متاسفم برا خودمونم متاسفم که کارمون به اینجا کشیده میایم باشگاه برای..........!

لطفا تمومش کنین، یه ذره برا خودتون و باشگاه شخصیت بیشتری قایل باشین.

با تشکر.

سلام دوست من .

خواستم يه فلش بك بزنيم به تاپيك هاي خودتون اول ، بعد راجع به بقيش منم نظرمو بدم .

چند تا از تاپيك هاي خودتون :

اولین تاپیک من!
متن تاپيك :
با سلامو درود فراوان خدمت خودم:gol::gol::gol::gol:

راستش بعد از این مدت طولانی که من تو این باشگاه هستم و شما از برکت وجودم بهره مند شده اید تصمیم دارم بالاخره یه تاپیک بزنم تا به جمعه کثیر تاپیکورا بپیوندم اما نمیدونم در چه موردی باشه خوبه میشه یه نفر کمک کنه بگه باید چه تاپیکی بزنم؟!:gol:

دومین تاپیک بعد از اولین, اولین تاپیکه من!!! باعنوانه: حالم بده

متن تاپيك :
ای واااااااااااااااایییی!
ای هوااااااااااااااااررررر!
کمممممکککککککککک! حالم بدههههههههههه!
از دیروز انگار واشر بینیم خراب شده شر شر نشتی دارهههههههه!
ای واااااایییییییییی!
قرصم نداریم! پول به دکتر جماعتم نمیدم!
ای وااااااایییییییی!
ای هوااااااااارررررررر!
کممممککککککک!
دارم دییییووووننننههه میشم!
تاپیک معذرت خواهی
اول سلاااااااااااااام و درود خدمت اعضای گل و البته بیکاره باشگاه:gol:

دلیل اینکه این افتخار نسیبتون شده که من یه تاپیک از خودم ول بدم اینه که....
بعد از اتفاقات این چند روز اخیر بلاخره تصمیم گرفتم چشمم رو روی تاپیک های تکراری که این چند وقته اخیر به طرز عجیبی دارن رشد پیدا میکنن ببندم و دیگه حرفی از تکراری بودنشون نزنم چون اولا فهمیدم گاهی چقد میتونه احساسات تاپیکور رو خط خطی کنه و دما بخاطر اینکه وقتی یه تاپیکی زده شده حتما تاپیکور قبلا ندیده بودتش و حتما کسای دیگه ای هم هستن که ندیده باشن پس زدن تاپیک تکراری هیچ ایرادی نداره!(البته اگه ظرف 3 روز گذشته کسی اون تاپیکو نزاشته باشه)

حرفم اينه كه خوب نيست اين جور جوي كه توي گفتگوي آزاد حاكم شده رو بذاريم به پاي كمبود ! حالا پست هاي خود شخص شما رو هم يه تعدادي ديدم كه همش اسمايلي بود ! فقط !

من اعتقاد دارم خودمون همچين جوي واسش درست كرديم .
از وقتي كه من يادمه جو خواهر برادرانه اينجا حاكم شد و كم كم ازدواج و تاپيك ازدواج و تاپيك طلاق و تاپيك نامزدي و تاپيك هاي اختصاصي...

من قبلا ها هم ميگفتم اگه الان خيلي ها از فضاي گفتگوي آزاد ناراضي شدن ، دليلش خودشونن !
مديرا وقتي تاپيكي حذف ميكردن همه اعتراض ميكردن . من هنوز يادمه چه ناسزاهايي كه به آرامش نميگفتن واسه حذف تاپيك ها . همين الانشم كلي تاپيك انتقادي زدن !

گفتگوي آزاد حيف بود اينطوري بشه..

من خودم پايه ي هر نوع شيطنت و سرگرمي توي فروم هستم ، اما نه لوس بازي و هويج بازي !

همين.:gol:

• Like
واکنش ها: zx1

MaFia

عضو جدید
اگه این بحثا فقط تو یکی دو تا تاپیک باشه ایرادی نداره....اما الان خیلی زیادن یطوری باید جمع و جور بشن که از این وضع فقط در بیان!

خوب خواهر/برادر من ، بخواد جمع و جور بشه كه يه عده ناراحت ميشن كه چرا تاپيك ما حذف شد !!

بعد هم خداحافظي ميكنن و باشگاه رو از بركت وجودشون بي نسيب ميذارن ! :)

اما الان بهتر شد ، خوبه كه خيلي از بچه ها از اين وضعيت دل خوشي ندارن ، ميشه يه كاري كرد و بيشتر با اين تاپيك هاي زردچوبه اي برخورد كرد .

• Like
واکنش ها: zx1

_narjes

عضو جدید

حرف شما متین
اما وقتی من میرم تالار کامپیوتر میبینم زیاد بحث نداره خوب مجبورم واسه سرگرمی هم شده برم تو این تاپیکا:redface:
البته من نمیگم بده اما هر چیزی به اندازه اش بامزه تره ;):D

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانومه مافیا! اگه دقت کرده باشی اونا همشون مال خیلی قدیم و زمانین که یجورایی تازه وارد بودم....تاریخشونو که دیدی! اون 2تا اولین تاپیکای من تو باشگاه بودن که به عنوان یه تازه وارد زده بودم.

ممنون از اینکه این موضوع رو انتخاب کردی تا دوستامون به خودشون بیان.حتی اگه تاثیر نداشته باشه ..همینکه به فکر باشگاهی ،جای تشکر داره.من تازه عضو شدم ولی با چیزی که تصور میکردم خیلی فرق داره.
منم با نظر شما موافقم .

MaFia

عضو جدید
خانومه مافیا! اگه دقت کرده باشی اونا همشون مال خیلی قدیم و زمانین که یجورایی تازه وارد بودم....تاریخشونو که دیدی! اون 2تا اولین تاپیکای من تو باشگاه بودن که به عنوان یه تازه وارد زده بودم.

دقيقا منم خواستم همينو بهتون بگم .
اينكه مقداريش رو بذار به پاي تازه وارد بودن و آشنا نبودن بعضي بچه ها با حال و هواي باشگاه .
وقتي يه كاربر تازه وارد ( يا حتي قديمي ) مياد و اين جو رو ميبينه ، واسش جا ميفته كه حتما بايد اينطوري باشه تا وارد بشي تا بقيه تورو جمع بزنن !

خيلي از بچه هاي قديم هم كه فقط ميان سلام احوال پرسي ميكنن از قديم نديم !

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما الان این تاپیکا مال تازه واردا نیست....یجورایی شبیه چشم و هم چشمی شدن!

MaFia

عضو جدید
اما الان این تاپیکا مال تازه واردا نیست....یجورایی شبیه چشم و هم چشمی شدن!

بحث هم سر همينه .

يك سري كاربراي قديمي ميان هرچي ذهنشون تراوش ميكنه در قالب تاپيك بيان ميكنن .
يك سري هر عقيده و مرامي كه دارن ، راجع بهش تاپيك ميزنن و چند خطي مينويسن..

همشون هم قديمي كار ، با اينكه ميدونن جاي اين تاپيك ها اينجا نيست .

اينجا وقتي مديري بياد تاپيك رو حذف كنه و يا تذكر بده ، مورد خشم اون افراد قرار ميگيره !!

حالا تا اين گوساله به گاو شود..دل صاحبش به آب شود !!

الان تا بياد جا بيفته كه كاربرا نزنن از اين جور تاپيكا خيلي زمان ميبره و يه مقالبه ي سخت بايد بشه ، اگه ميخواين جوو درست بشه .

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من راهش ساده تر از این حرفاست!
بیان یه تاپیک نظر سنجی بزارن برا بچه ها که ببینن اونا موافق محدود شدن این بحثان یا نه که احتمالا اکثرا هستن.....بعد اگه تصویب شد تاپیکای اضافه حذف بشن تازه اینجوری وقتی بچه ها ببینن اکثر کاربرا از این وضع ناراضین یکم مراعات میکنن!

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیان یه تاپیک نظر سنجی بزارن برا بچه ها که ببینن اونا موافق محدود شدن این بحثان یا نه که احتمالا اکثرا هستن.....بعد اگه تصویب شد تاپیکای اضافه حذف بشن تازه اینجوری وقتی بچه ها ببینن اکثر کاربرا از این وضع ناراضین یکم مراعات میکنن!

رفیق من عاشق نظریه تم .... بابا من دیگه خسته شدم از این وضع :weirdsmiley:

zx1

عضو جدید
سلام به همه!
مطالب رو خوندم!
اول اینکه من قرار بود دیگه تو این باشگاه پست ندم!
اما الان دلم نیومد هیچی نگم!
نمی خوام مقصر پیداکنم! اما هراتفاقی سرمون میادمقصر خودمونیم!
ببخشید رک میگم ولی حقیقته!
وقتی یکی میاد یه تاپیک شر و ور می زنه و تا 150 تا پست میخوره معلومه که تقصیر کیه!!!
ربطی به مدیریت هم نداره! ما عادت کردیم همیشه یکی بالاسرمون باشه!
در صورتی که فرهنگ کاربران بالا بره دیگه از پستها و تاپیکهای بی محتوا کسی استقبال نمی کنه! و کم کم انگیزه ساخت و ایجادش از بین میره!
من فکر میکنم این مشکل تو ما ریشه ایه و از فروم گذشته و در سطح جامعه هم مشاهده میشه!
نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم ....
.
.
.

MaFia

عضو جدید

وقتي همه ميدونيم كه گفتگوي ازاد جاي مباحث بيهوده نيست ، ديگه چه نياز به نظر سنجي ؟

سلام به همه!
مطالب رو خوندم!
اول اینکه من قرار بود دیگه تو این باشگاه پست ندم!
اما الان دلم نیومد هیچی نگم!
نمی خوام مقصر پیداکنم! اما هراتفاقی سرمون میادمقصر خودمونیم!
ببخشید رک میگم ولی حقیقته!
وقتی یکی میاد یه تاپیک شر و ور می زنه و تا 150 تا پست میخوره معلومه که تقصیر کیه!!!
ربطی به مدیریت هم نداره! ما عادت کردیم همیشه یکی بالاسرمون باشه!
در صورتی که فرهنگ کاربران بالا بره دیگه از پستها و تاپیکهای بی محتوا کسی استقبال نمی کنه! و کم کم انگیزه ساخت و ایجادش از بین میره!
من فکر میکنم این مشکل تو ما ریشه ایه و از فروم گذشته و در سطح جامعه هم مشاهده میشه!
نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم ....
.
.
.

با نظرت موافقم ، گل گفتي :gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
هر وقت خودتون به این نتیجه رسیدین که وجود این تاپیک ها الزامی نیسن و تونستین کسایی که مدام دارن این تاپیک هارو میزنن کمک و راهنمایی کنین بعد میشه حذف کرد

الان من حذف کنم شب که بیام هم اینجا هم پروفایلم پر پیام هست که چرا حذف شد و ....

تا وقتی خود دوستان نخوان حذف کردن هیچ ارزشی نداره

من الان حذف کنم دو دقیقه بعدش یکی دیگه زده میشه

وگرنه منم قبول دارم وجود این تاپیک ها ارزش باشگاه و بچه هاشو میاره پایین ولی کی هست که قبول کنه اینو:w05:

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w16:

خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزها بی تو بودن...

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سادست یه نیگا به بحثا و تاپیکای چند روز اخیر و مثلا یک ماه پیش بکنی میفهمی باشگاه داره به کجا میره! ببین جهت گیریه تاپیکا چجوریه!

من خودم الان 5-6 ماهه میام باشگاه و واقعا تو این مدت عوض شدنشو احساس کردم خصوصا بعد از بحث ***** شدنش!

نمیدونم بعدش به کجا میرسه....
خوبه داری میگی خب اگه بحث جدیو واقعی کنیم که باز *****:(پس مجبوریم دادش شمام خون خودتو کثیف نکن;)

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم شما دیگه منو بشناسی
تو همون تالار انتخاب رشته
اگه یادتون باشه دیدن که چه وضعی داشت ما هی سوال میکردیم
کسی نبود جواب بده خوب ما هم برای وقت گذرونی می اومدیم تو تالار گفتگوی آزاد
تا وقتی که خدای نکرده(!!!!!!!)یکی پیدا شه جوابمونو بده
این اتفاق تو تمام تالار های دیگه هم می افته من هم دیدم
شما درست میگی
وقتی با تجربه ها به ندرت سر میزنن به تالار پس همون انتظار جواب
که گفتم به صورت یه چرخه ادامه پیدا میکنه
من اینو به افسون خانم هم گفتم ولی ایشونم حق دارن
نمیشه که کاری کرد با تجربه ها همش بیان تو تالارای اختصاصی جواب بدن

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جماعت هم مثل بقیه مردمه اینکه فکر کنیم بیشتر میفهمه و عاقلانه تر عمل می کنه اشتباهه.

مدیریت محترم و محترمه اگر ابزار سایت اجازهمیده به استارتر تاپیک اختیارات بیشتری بدن مثلا اجاره حذف و اخطار به پستهای موجود رو بدن و در امتیاز دهی یک جورایی موثر باشه چرا که می تونه اجرا رو در پستها به اشتارتر تفویض کرد .
اونوقت میشه گفت اگه خود استارتر درست عمل نکرد از طرف مدیریت باهاش برخورد بشه تا هر تاپیکی نزنه

یه چیزی تواین مایه ها. اصلا حوصله فکر کردن ندارم .:confused:
خودتون ببینین چی گفتم دیگه:confused::confused:

MaFia

عضو جدید
مهندس جماعت هم مثل بقیه مردمه اینکه فکر کنیم بیشتر میفهمه و عاقلانه تر عمل می کنه اشتباهه.

مدیریت محترم و محترمه اگر ابزار سایت اجازهمیده به استارتر تاپیک اختیارات بیشتری بدن مثلا اجاره حذف و اخطار به پستهای موجود رو بدن و در امتیاز دهی یک جورایی موثر باشه چرا که می تونه اجرا رو در پستها به اشتارتر تفویض کرد .
اونوقت میشه گفت اگه خود استارتر درست عمل نکرد از طرف مدیریت باهاش برخورد بشه تا هر تاپیکی نزنه

یه چیزی تواین مایه ها. اصلا حوصله فکر کردن ندارم .:confused:
خودتون ببینین چی گفتم دیگه:confused::confused:

با اين حساب به تعداد كل كاربرا مدير داريم .
هر كاربري ميتونه به كاربر ديگه اخطار بده .
روزانه هزاران اخطار رد و بدل ميشه . هزاران نفر از دست كاربر ديگه عصباني ميشن .
هر كس بخواد پست ديگري رو حذف ميكنه !
هر كس حق رو به خودش ميده...
و
و
و...

به نظرتون اينطوري خيلي جالب ميشه ؟

شيوه اي كه گفتين فك نكنم توي هيچ انجمني توي هيچ جاي دنيا وجود داشته باشه !!

سيستم مديريتي مشكلي نداره به نظر من . مقداري كاربرا بايد رعايت كنن ، مقداري مديرا برخورد . . .

درست ميشه .

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اين حساب به تعداد كل كاربرا مدير داريم .
هر كاربري ميتونه به كاربر ديگه اخطار بده .
روزانه هزاران اخطار رد و بدل ميشه . هزاران نفر از دست كاربر ديگه عصباني ميشن .
هر كس بخواد پست ديگري رو حذف ميكنه !
هر كس حق رو به خودش ميده...
و
و
و...

به نظرتون اينطوري خيلي جالب ميشه ؟

شيوه اي كه گفتين فك نكنم توي هيچ انجمني توي هيچ جاي دنيا وجود داشته باشه !!

سيستم مديريتي مشكلي نداره به نظر من . مقداري كاربرا بايد رعايت كنن ، مقداري مديرا برخورد . . .

درست ميشه .

من که گفتم حس و حال فکر کردن ندارم
میشه اختیارات محدودی تعریف کرد با میزان تاثیر گذاری خاص همش دست مدیره
یا کسی که تازه وارده تاپیک تو گفتگوی آزاد نزنه و مدتی کار تخصصی بکنه بعد از اینکه امتیازی به حدی رسید بتونه
یا خیلی کارای دیگه

MaFia

عضو جدید
من که گفتم حس و حال فکر کردن ندارم
میشه اختیارات محدودی تعریف کرد با میزان تاثیر گذاری خاص همش دست مدیره
یا کسی که تازه وارده تاپیک تو گفتگوی آزاد نزنه و مدتی کار تخصصی بکنه بعد از اینکه امتیازی به حدی رسید بتونه
یا خیلی کارای دیگه

با اين پيشنهاد تا حدي موافقم .

اما فكر ميكنم مشكل ما همين كاربر هاي فعالمون هستند ، چون تاپيك هاي به اصطلاح زردچوبه اي كه بحث مارو تشكيل دادن ، اكثرا توسط افراد با سابقه مون ايجاد ميشن .

فكر ميكنم اگه ماها رفتارمون درست بشه ، افراد تازه وارد از ما هم بهتر باشن‌! :)

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اين پيشنهاد تا حدي موافقم .

اما فكر ميكنم مشكل ما همين كاربر هاي فعالمون هستند ، چون تاپيك هاي به اصطلاح زردچوبه اي كه بحث مارو تشكيل دادن ، اكثرا توسط افراد با سابقه مون ايجاد ميشن .

فكر ميكنم اگه ماها رفتارمون درست بشه ، افراد تازه وارد از ما هم بهتر باشن‌! :)

دراگر نتوان نشست
مدیرا هم که نمی تونن دم به ساعت مراقب باشند
یک مکانیزم کنترل درختی که هر بالاتری مدیریت کنه در حد خودش و جوابگو به همه باشه.

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
دراگر نتوان نشست
یک مکانیزم کنترل درختی که هر بالاتری مدیریت کنه در حد خودش و جوابگو به همه باشه.

:w17::w17::w17::w17:
شدیدا با اون بخش موافقم
فکر کنم ساده ترین و کم خرج ترین کار باشه

MaFia

عضو جدید
دراگر نتوان نشست

نظر من اينه كه ؛
مكانيزم كنترل درختي توي سيستم مديريت فروم هيچ جايي نداشته/نخواهد داشت !

ما اينجا قوانين رو ميدونيم ، عمل نميكنيم .
قوانين وجود دارن ، مكتوب هستن ، اما ناظر بر اجراي قوانين نداريم .
مديرا اينجا يه مقدار آسون گرفتن ، ديديم كه باعث شد يك سري تاپيك بي محتوا توي اين تالار داشته باشيم و اين هم باعث در اومدن صداي كاربرا شد .

يه مقدار وقتي نظارت مديرا بيشتر بشه و با كاربراي خاطي برخورد هاي لازم صورت بگيره ، روند بهبود انجمن گفتگوي آزاد رو ميبينيم .

نياز نيست مدير ها دم به ساعت مراقب باشن دوست من .