تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار Fluent

sehreh62

عضو جدید
سلام
سوال ها درخواست ها و آموزش رو در مورد اين نرم افزار رو اينجا مطرح خواهيم كرد
:gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

meyestan

عضو جدید
شما مي توانيد به سايت منcfd.blogfa.com من تز فوق ليسانس ام در زمينه مدلسازي وسايل چرخنده با فلوئنت بوده

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

شما مي توانيد به سايت منcfd.blogfa.com من تز فوق ليسانس ام در زمينه مدلسازي وسايل چرخنده با فلوئنت بوده
وبلاگتون جالبه ا
راستي چرا د ر تالار هوافضا مطلب نميديد به شما خيلي احتياجه
با تشكر

royall3

عضو جدید
فلوئنت

فلوئنت

راهنمایی در باره مدلسازی یک بستر ثابت کاتالیستی با فلوئنت

mojsfr1984

عضو جدید
دوست عزیز توی تاپیک دیگه به این سوالتون جواب دادم.لطفاً یه سر به اونجا بزنین. در ضمن توی سایت فلوئنت در مورد یه کاتالیست جهت تصفیه گازهای خروجی اگزوز صحبت شده لطفاً یه نگاهی هم به سایت فلونت دات کام داشته باشین.

royall3

عضو جدید
سلام منظورتون همون تاپیکی که فرمودید چندتا تمرین خوب و هلپ کامل دارید؟

mohammadizadeh

عضو جدید
سوال درباره نرم افزار Fluent

سوال درباره نرم افزار Fluent

هر کس سوال درباره نرم افزار Fluent داره خوشحال می شم تا حد امکان کمکی کرده باشم.

ebadi

عضو جدید
مش زدن داخل یک استوانه

مش زدن داخل یک استوانه

داخل یک استوانه یا یک کانال در حالت سه بعدی را چطوری میشه مش زد:)

003291

عضو جدید
یادگیری فلوئنت.

یادگیری فلوئنت.

با سلام.
چطوری میشه نرم افزار فلوئنت رو بدون کلاس رفتن کامل یاد گرفت.لطفا منابع مورد نیاز را ذکر کنید.
با تشکر.

n2n2

عضو جدید
سلام
ميشه مقدمات مدي سازي فيزيكي و رياصي يه مسئله ضنعتي رو برام بذاري

خيلي سريع
مرسي

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام چطوري راجع به شبيه سازي boiling اطلاع داري خيلي گير اين مشكلم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

peymi

عضو جدید
fluent

fluent

سلام
میخوام ببینم نظرت راجع به شرایط مرزی یک استوانه 2بعدی دوار حاوی سیال چیه؟
این استوانه حول محور قائم چرخش داره..!
این استوانه را میتونی مانند یک لیوان در نظر بگیری که از سه طرف بسته واز یک طرف باز میباشد..!
با تشکر فراوان
منتظره جوابتون هستم..1

mohammadizadeh

عضو جدید
سلام. بنظر من واسه یادگیری فلوئنت نیازی به کلاس رفتن نیست. همچنین نیازی نیست که تمام فلوئنت را به یکباره یاد بگیری. فقط کافی مسئله خوب بشناسی و تحقیق کنی که فلونت قابلیت حل مسئله را دارد یا خیر. help خود نرم افزار منبع خیلی خوبی می تواند باشد.

mohammadizadeh

عضو جدید
سلام
میخوام ببینم نظرت راجع به شرایط مرزی یک استوانه 2بعدی دوار حاوی سیال چیه؟
این استوانه حول محور قائم چرخش داره..!
این استوانه را میتونی مانند یک لیوان در نظر بگیری که از سه طرف بسته واز یک طرف باز میباشد..!
با تشکر فراوان
منتظره جوابتون هستم..1
سه مرز کناری رو می توانی دیوار با چرخش (فلوئنت این قابلیت رو داره) و یک مرز دیگر رو انتریور بگیری. به هر حال من تا به حال این کار رو نکردم. اگر به نتیجه رسیدی خوشحال می شوم به من یه خبری بدی.

ozra.y

عضو جدید
من راجع به fluent سوال داشتم.
می خوام بدونم چه جوری باید باهاش کار کنم. من هیچی نمی دونم لطفا راهنمایم کنین.:(

ozra.y

عضو جدید
من حتی بلد نیستم نصبش کنم .این طور که شنیدم باید چند تا بر نامه همراش نصب بشه درسته مثل ecxeed di il]dk ]dcd

vahidqadiri

عضو جدید
فلوئنت

فلوئنت

با سلام خدمت دوستان
میخوام با فلوئنت یه دبی سنج رو تحلیل کنم ولی مش بندی سه بعدی اونو بصورت دستی نمیدونم اگه شما میتونین کمک کنین . ;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vorodi82

عضو جدید
سلام:
چرا نرم افزار رو دانلود می کنید اگه cd رو بخرید خیلی ارزون تر در میاد
من cd ش رو گرفتم دو تا ورژن 6.2 و 6.3 رو داشت هم gambit 2.2 :gol:

xali8

عضو جدید
با سلام.
چطوری میشه نرم افزار فلوئنت رو بدون کلاس رفتن کامل یاد گرفت.لطفا منابع مورد نیاز را ذکر کنید.
با تشکر.
یه help تو سایت fluent.com هست کاملترین البته باتوجه به محیطی که میخای کار کنی 2بعدی یا 3 بعدی...

xali8

عضو جدید
سلام چطوري راجع به شبيه سازي boiling اطلاع داري خيلي گير اين مشكلم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه بویلری؟
و کجاش؟ اگه مبحث احتراقش که واقعا کار داره بقیه اش مثل تابش(بویلر های نیروگاه)باشه یا جابه جایی اش ..... اسونه

fateme eghbal

عضو جدید
سلام. مي خوام بدونم با نرم افزار فلوئنت چي جوري مي تونم چرخش يك استوانه حول محور قائم رو تحليل كنم؟

فاصله

عضو جدید
سلام دوست عزیز:

من مدلی رو در نرم افزار کتیا ساخته ام و لی نمی دانم چطوری این مدل را برای مش زدن به گمبیت ببرم؟
ممنون می شم اگه راهنماییم کنی.

mohandesishop

عضو جدید
من راجع به fluent سوال داشتم.
می خوام بدونم چه جوری باید باهاش کار کنم. من هیچی نمی دونم لطفا راهنمایم کنین.:(
salam . man fekr mikonam shoma behtare yek pack kamel az Fluent ra hamrah ba amozeshe on bezabane farsi va hodode 100 mesal az gambit va Fluent hamrah ba Pdf haye manual Fluent 6 , Gambit be hamrahe amozesh nasbe gambit va fluent ra tahaye konid . man tammame inharo dar yek DVD jam avari kardam agar niaz be on dari be site man " www.mohandesishop.com "boro va tahayash kon.
movaffagh bashid