<*<*< تاپيك مربوط به آزمون دكتري مكانيك >*>*>

hamin319

عضو جدید
من تخصصی حدودا ۶۰ زدم
استعداد ۳۰
زبان ۰
به نظرتون رتبم چند میشه

من تخصصی حدودا ۶۰ زدم
استعداد ۳۰
زبان ۰
به نظرتون رتبم چند میشه

مکانیک محیط پیوسته رو چطور دیدی؟
اون نماد گذاری مزخرف رو به نظرت کدوم بیشعوری طرح کرده آخه؟
من میگم همه بیان اعتراض بزنن برای مکانیک پیوسته اون بخش حذف بشه.

سنجش پنجشنبه کلیدهارو میزنه و اعتراض قبول میکنه، همه برای این مکانیک پیوسته و اون نمادگذاری اعتراض بدن، که مشخص شه از کجا در اومده.
اگه تخصصیت 60 بشه رتبه ات زیر 100 میشه فکر کنم.

78چرا 2 نمیشه به نظرم غلط میگی.:redface:

من میگم ریدینگ رو جواب ندادم، شما میگی جواباشو بذار !!!!

78 در واقع which is used بوده که میشه which is رو حذف کرد و فقط فعل مجهول رو نگه داشت.

اگر is حذف بشه و which بمونه، جمله دیگه معنی مجهول نمیده، که اینجا فعل use مجهول هست.

hamin319

عضو جدید
مکانیک محیط پیوسته رو چطور دیدی؟
اون نماد گذاری مزخرف رو به نظرت کدوم بیشعوری طرح کرده آخه؟
من میگم همه بیان اعتراض بزنن برای مکانیک پیوسته اون بخش حذف بشه.

سنجش پنجشنبه کلیدهارو میزنه و اعتراض قبول میکنه، همه برای این مکانیک پیوسته و اون نمادگذاری اعتراض بدن، که مشخص شه از کجا در اومده.
اگه تخصصیت 60 بشه رتبه ات زیر 100 میشه فکر کنم.
من هم به مکانیک محیطهای پیوسته اعتراض دارم
زیر صد به درد نمی خوره پارسال 94 شدم فردوسی مشهد قبول شدم نرفتم مصاحبه

هر کیو میشناسی یگو تو اعتراضش با ذکر شماره اون سئوال های فضایی، خارج مبحث بودنش رو بگه.
اگه تعداد زیاد باشه اثر میدن.

یادمه تو ارشد یکبار همه برای یک درسی اعتراض کرده بودن، چندتا سئوالشو حذف کردن.

در مورد رتبه هم آره، ولی اینجوری خیلی به ضرر ما میشه، شاگردای اون استاد که معلوم نیست کدوم قبرستونی درس میده و از این تیپ سئوال اینقدر خوشش میاد، بدجوری فاصله میگیرن. :razz:

hamin319

عضو جدید
پارسال سوالا رو دانشگاه تهران طرح کرده بودن امسال احتمالا امیر کبیر طرح کردن

انیشتن

عضو جدید
من میگم ریدینگ رو جواب ندادم، شما میگی جواباشو بذار !!!!

78 در واقع which is used بوده که میشه which is رو حذف کرد و فقط فعل مجهول رو نگه داشت.

اگر is حذف بشه و which بمونه، جمله دیگه معنی مجهول نمیده، که اینجا فعل use مجهول هست.
خب جواب بدی بذاربیزحمت.بیابزن.چقدعصبانی؟دنیاارزش نداره فدای سرت.اروم باش.خدابزرگه

انیشتن

عضو جدید

متاسفم برات یک سال عمرتوهدر دادی چی فکر کردی؟باخودت؟واقعاکه متاسفم برات.هرجاشد بروعمرتوهدر نده همه جا یکیه .

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون سوالاتی که اندیس در بالا قرا داشته فکر میکنم برای کانتینیوم دکتراست.من یکبار یه مقاله ای با همون شکل بردم پیش استادم گفت ما اینا رو توی دکترا میخوندیم.

اون سوالاتی که اندیس در بالا قرا داشته فکر میکنم برای کانتینیوم دکتراست.من یکبار یه مقاله ای با همون شکل بردم پیش استادم گفت ما اینا رو توی دکترا میخوندیم.

من بررسی کردم، این یکی از استادهای دانشگاه پلی تکنیک هست.
که به دانشجوهاش مکانیک محیط پیوسته پیشرفته هم درس میده و اینارو از اونجا آورده.

امثال بچه های پلی تکنیک به طرز عجیبی رتبه هاشون خوب میشه.
هرکیو میشناسین سفارش کنین پنجشنبه بعد از دریافت کلید با ذکر شماره این سئوالای توهمی، اعتراض بنویسه که اینا جز سر فصل ها نبودن.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تخصصی حدودا ۶۰ زدم
استعداد ۳۰
زبان ۰
به نظرتون رتبم چند میشه

تخصصی 60!!!

شما احتمالاً زیر 30 میشی و تمامی دانشگاههای تهران بجز شریف هم دعوت میشی.
راستی من فکر کردم شما پارسال قبول شدی.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا اختصاصیش اسون بود خداوکیلی.این جوری همه خوب زدن از هرکی می پرسم

کنکور دکتری ذاتش اینه همه فکر می کنن خوب زدن بعد که نتیجه می یاد بالای 50 اصلاً وجود نداره یک دفعه ملت راه می افتن میرن اعتراض، هیچکس هم جواب درست رو نمی دونه. اگر از چهار نفر در مورد یک سوال بپرسی ممکنه هر چهار گزینه رو با کمال اطمینان تایید کنن.

انیشتن

عضو جدید
کنکور دکتری ذاتش اینه همه فکر می کنن خوب زدن بعد که نتیجه می یاد بالای 50 اصلاً وجود نداره یک دفعه ملت راه می افتن میرن اعتراض، هیچکس هم جواب درست رو نمی دونه. اگر از چهار نفر در مورد یک سوال بپرسی ممکنه هر چهار گزینه رو با کمال اطمینان تایید کنن.
من 65درصدتخصصی زبان 19 درصد .استعداد 15درصدزدم کجاقبول میشم؟

تخصصی 60!!!

شما احتمالاً زیر 30 میشی و تمامی دانشگاههای تهران بجز شریف هم دعوت میشی.
راستی من فکر کردم شما پارسال قبول شدی.

تو رتبه های بالا رقابت خیلی حساسه.
اینجوریا نیست.
الان یک عده تخصصی رو بالای 70 تا 80 هم زدن.

مخصوصا امسال که بچه های پلی تکنیک به کمک استادشون همه رتبه های بالا رو غرق میکنن.
چون تنها دانشگاه و استادی که مکانیک پیوسته پیشرفته رو تو ارشد به دانشجوهاش میگه اونم مرجعی که تو چین هست نه توی آمریکا و ایران و....، پلی تکنیک بود و متاسفانه امسال به دلیل نبود نظارت این استاد عقده ای 10 تا سئوال رو از این کتاب داده.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوریا نیست.

مخصوصا امسال که بچه های پلی تکنیک به کمک استادشون همه رتبه های بالا رو غرق میکنن.
چون تنها دانشگاه و استادی که مکانیک پیوسته پیشرفته رو تو ارشد به دانشجوهاش میگه اونم مرجعی که تو چین هست نه توی آمریکا و ایران و....، پلی تکنیک بود و متاسفانه امسال به دلیل نبود نظارت این استاد عقده ای 10 تا سئوال رو از این کتاب داده.

شاید فکر می کنن بالای 80 زدن.

انیشتن

عضو جدید
اینجوریا نیست.

سکته میکنیا ایقد جوش نزن فدای سرت

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 65درصدتخصصی زبان 19 درصد .استعداد 15درصدزدم کجاقبول میشم؟

نظری ندارم. درصد هایی که شما می گیین در حدود بالاترین درصد های سال پیشه. یا زیادی آسون بوده و همه امسال بالا زدن یا خیلی سخت که همه در دام تست افتادن و درصد هاشون خیلی کم خواهد شد.

انیشتن

عضو جدید
نظری ندارم. درصد هایی که شما می گیین در حدود بالاترین درصد های سال پیشه. یا زیادی آسون بوده و همه امسال بالا زدن یا خیلی سخت که همه در دام تست افتادن و درصد هاشون خیلی کم خواهد شد.
خوبه پس تهران قبول میشم خداوکیلی اسون بود چون من خوب خونده بودم استادتیموری مال پارسه استادم بود خیلی ماه کانتینیوم هم توارشد 20 شدم

خوبه پس تهران قبول میشم خداوکیلی اسون بود چون من خوب خونده بودم استادتیموری مال پارسه استادم بود خیلی ماه کانتینیوم هم توارشد 20 شدم

شما جوابای تخصصیتون رو بذارین از اول من بهتون بگم آسون بود یا نه، خیلی هاش نکات خیلی ریزی داره.
مثل همون زبان که میگفتین 2 میشه و... تخصصی هم نکاتش زیاده، اینقدرها هم هلو نیست ولی ظاهر هلوش فریبنده بود.

انیشتن

عضو جدید
نه آخه امسال فرق میکرد، البته من بیشتر بچه های پلی تکنیک رو میدونم چون سئوالارو استادشون طرح کرده، بقیه جوابارو نمیدونن و به قول شما فکر میکنن بالای 60 تا 70 زدن.

ماکه حسود نیستیم ایشالاه همه قبول شن منم قبول شم.چیزی که مهمه اینه ادمانبایس به هم حسادت کنن خداجای حق نشسته کسی که حقشه قبول میشه توکل برخدا.

انیشتن

عضو جدید
شما جوابای تخصصیتون رو بذارین از اول من بهتون بگم آسون بود یا نه، خیلی هاش نکات خیلی ریزی داره.
مثل همون زبان که میگفتین 2 میشه و... تخصصی هم نکاتش زیاده، اینقدرها هم هلو نیست ولز ظاهر هلوش فریبنده بود.
بعدا جواب تو میدم یا حضوری میام حالتو میگیرم.

انیشتن

عضو جدید
مثل همون زبان که میگفتین 2 میشه و... تخصصی هم نکاتش زیاده، اینقدرها هم هلو نیست ولز ظاهر هلوش فریبنده بود.
تو چشمات شوره جواب سوالا رو نمیگم چون چشمم میکنی.

انیشتن

عضو جدید
برم کار دارم کلیداروبذاری لطفا علیرضا خان. داداشی .دانشجوی دکتری شریف.ایشالا نفراول شی.

بالا