تاسوعای حسینی زنجان

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز

artinbala999

عضو جدید

مرسی داداش خیلی حال کردم
دارم لحظه شماری میکنم واسه یکشنبه که بریم دسته ی عزاداری
جای همه ی دوستان خالیه نیستن که این شب ها تو شهر زنجان و بخصوص تو حسینیه ی اعظم زنجان حضور پیدا کنن از همه بچه ها التماس دعا دارم....
هر چند مهم نیس کجا باشی مهم اینه هر جا هستی دل رو روونه ی حرم آقا بکنی و بس ..... امیدوارم که آقا امام حسین واسط شفاعت همه ی ما جوونا باشه...

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسی داداش خیلی حال کردم
دارم لحظه شماری میکنم واسه یکشنبه که بریم دسته ی عزاداری
جای همه ی دوستان خالیه نیستن که این شب ها تو شهر زنجان و بخصوص تو حسینیه ی اعظم زنجان حضور پیدا کنن از همه بچه ها التماس دعا دارم....
هر چند مهم نیس کجا باشی مهم اینه هر جا هستی دل رو روونه ی حرم آقا بکنی و بس ..... امیدوارم که آقا امام حسین واسط شفاعت همه ی ما جوونا باشه...
مرسی آرتین جان
اره جای همه بچه ها خالیه

artinbala999

عضو جدید
دلم نیومد...
حالا که این عکس ها رو قرار دادی چند بیت شعرم بزارم که کامل بشه

artinbala999

عضو جدید
چون در همه عمر داشتم حب على ..... آمد به سرم چهارده نور جلى
گفتم که شفیع من کدامین شماست ...... کردند اشارت به حسین بن على
پس همواره
سعی کن حرص و طمع خانه خرابت نکند ..... غافل از واقعه روز حسابت نکند
ای که دم می زنی از عشق حسین بن علی ...... آنچنان باش که ارباب جوابت نکند

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلمون رو آب کردید....................انشاا... سال آینده سعادت داشته باشیم بیایم......................
التماس دعا................

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اصالتم مال یه شهرستان به اسم شوشتره انجا هم خیلی مراسمش معروفه. دست همه زنجانیها درد نکنه که واسه امام حسین اینجوری عزاداری میکنن

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اصالتم مال یه شهرستان به اسم شوشتره انجا هم خیلی مراسمش معروفه. دست همه زنجانیها درد نکنه که واسه امام حسین اینجوری عزاداری میکنن

بابا اییییول پیش خودمونید...........آره شوشترم خیلی مراسمش خوبه............................

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز