بیا زیر کرسی تا قصه های قدیمی رو واست تعریف کنم

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر سختم بود بچه ها!!!!کلی میگرنم بدتر شد!!

چقدر سخته تایپ!!

من نتیجشو بگم؟ آرامش ناراحت نمیشی؟
نتیجه اینه که دفعه بعد اگه خواستی داستان زندگیتو واسه کسی تعریف کنی نگو دارم یه داستان یا قصه میگم، راستشو همون اول بگو، بگو دارم داستان زندگیمو تعریف میکنم. :D
اِ اِ دوباره اون وردنه رو ورداشتی، بزار حرفمو تموم کنم بعد. اِ اِ مامان گلاب... :cry:
بابا میخواستم بگم از پسر پادشاه چه خبر، خوش میگذرونید باهم، اذیتت که نمیکنه؟ :D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
نتیجه اینه که دفعه بعد اگه خواستی داستان زندگیتو واسه کسی تعریف کنی نگو دارم یه داستان یا قصه میگم، راستشو همون اول بگو، بگو دارم داستان زندگیمو تعریف میکنم. :D
اِ اِ دوباره اون وردنه رو ورداشتی، بزار حرفمو تموم کنم بعد. اِ اِ مامان گلاب... :cry:
نه خوبه!!!!!الان بهش میگم جلادش رو صدا کنه ببینیش!!!تعریفت رو زیاد کردم!!جلاده دوست داره ببیندت!:w15:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
بچه ها گلابتون جان از همه خداحافظی کرد.گفت از طرفش از همه خداحافظی کنم!!مخصوصا محسن جان.خسته بود نمی تونست بمونه!!!!
کلی سفارش کرد بهتون که به من کار نگید!!!اذیتم نکنید!!مراقبم باشید!برام چایی بیارید!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ببینید !!!چه خاکی براتون همه رو تعریف کردم!!هیچی هم نخواستم که مثلا فلانی بپر چاییبیار!!گلوم خشک شد!!

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد باز سر به سر بچه گذاشتي ؟ :wallbash: ( خب چرا تنهايي ؟ بگو منم بيام كمكت :w15:)

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek: ما ز یاران چشم یاری داشتیم!!
مادر!!کجایی که دخترتو کشتن!!!!!!!از پشت ناغافل خنجر زدن بهش!

ببین عزیز تو بالا بری پایین بیای اینجا همه با منن، آخه همه میدونن من کاریت ندارم، و این تویی که ... :D

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها گلابتون جان از همه خداحافظی کرد.گفت از طرفش از همه خداحافظی کنم!!مخصوصا محسن جان.خسته بود نمی تونست بمونه!!!!
کلی سفارش کرد بهتون که به من کار نگید!!!اذیتم نکنید!!مراقبم باشید!برام چایی بیارید!!
از قول ما ازش تشکر می کردی
نه تو میگرنت اوت کرده به خاطر همین گفت وگرنه قاط میزنی

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ببین عزیز تو بالا بری پایین بیای اینجا همه با منن، آخه همه میدونن من کاریت ندارم، و این تویی که ... :D
همه با توان الا جلاد!!:D
خداحافظ!!!!بچه ی بدی نبودی!!!ولی خب اون آقا سیبیلوهه با شما کار داره!!مثل این که از کله ت خوشش اومده!!:D:w25:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
از قول ما ازش تشکر می کردی
نه تو میگرنت اوت کرده به خاطر همین گفت وگرنه قاط میزنی
نخیر نی دونست که!!اون موقع هنوز نگفته بودم!!دیدی؟!!!؟؟:thumbsup2::thumbsup2:
نتیجه گیری زود میکنی انجوری میشه!:lol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
بچه ها فکر کنم نگار هم گم شده!!!

خبری ازش نیست!

موافقید دیگه که وقت خوابه؟

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:eek:
کوچولو بود؟؟پدرم دراومد تا تایپش کردم!!کلی هم گنده بود!!!دیگه اگه قصه گفتم!!:razz::razz:
پس من دیشب حتما قصه هزار و یک شب رو تعریف کردم
نخیر نی دونست که!!اون موقع هنوز نگفته بودم!!دیدی؟!!!؟؟:thumbsup2::thumbsup2:
نتیجه گیری زود میکنی انجوری میشه!:lol:
چرا زود نتیجه گیری کردم همین طور که قصه تموم شد گفتی میگرن اوت کرد تازه الان نتیجه می گیریم من گفتم دهنم خشک شده تو گفتی میگرن ببین چقدر فرق داره

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خب، دیگه خیلی دیر وقته بچه ها یکی یکی دیگه خداحافظی کنین دیگه.
خب اول من
خداحافظ همین حالا، خداحافظ همین حالا، همین حالا که من تنهام، خداحافظ ...
دوستان گلم شب همگی بخیر و خوشی و خوابای خوب و رویایی ببینید، مثلا از همون پسرای پادشاه، یا دخترای پادشاه ...
درضمن دختر خانومایی که اینجان واسه اینکه تنها نرن خونه میتونن با ماشین من بیان، البته بغیر از وردنه به دستها ... :D

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اول من
دوستان گلم شب همگی بخیر و خوشی و خوابای خوب و رویایی ببینید، مثلا از همون پسرای پادشاه، یا دخترای پادشاه ...
درضمن دختر خانومایی که اینجان واسه اینکه تنها نرن خونه میتونن با ماشین من بیان، البته بغیر از وردنه به دستها ... :D
وا مگه از جونشون سير شدن :D بعدشم شما نامحرمي دهههه :razz::mad: دختر خانوما همه حاضر باشيد با ماشين خودم ميريم :razz:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خب اول من
با اون قارقارکت عمرن باهات میومدم!!:razz:
شبت بخیر:gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
پس من دیشب حتما قصه هزار و یک شب رو تعریف کردم

چرا زود نتیجه گیری کردم همین طور که قصه تموم شد گفتی میگرن اوت کرد تازه الان نتیجه می گیریم من گفتم دهنم خشک شده تو گفتی میگرن ببین چقدر فرق داره
:eek:
محسن تو توی دنیای مجازی گفتی!!من تو دنیای حقیقی گفتم:eek:
فرق داره!!تازه نگفتم پاشو برو برام دکتر بیار که!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خب بریم مهندس جان!!!
بچه ها شب همگی بخیر.
من رفتم به زیارت بالشتم!!:gol:
شبتون دراز

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب اول من
سبت بخیر محمد جان
حالا ما باکی باید بریم
اون وقت خواب دختر پادشاهو ببینیم یا پسرش

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اون قارقارکت عمرن باهات میومدم!!:razz:
شبت بخیر:gol:

همینه دیگه، میدونی واس چی هیچ وقت به هیچ جا نمیرسی؟ واسه اینکه فرق مرسدس بنز آخرین مدلو با قارقارک تشخیص نمیدی.
بازم مثل هرشب باید بگم که امیدوارم کسی از دست شوخیام ناراحت نشده باشه، قصد مزاح بود و بس. :gol:
شب همتون از جمله نسیم و آرامش و محسن جونم بخیر :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای قربونت برم!!ماشین آوردی!!باشه من با تو میام اگه مزاحم نیستم!:redface::redface:
خدا نكنه
اره گلم ماشين اوردم بدو بيا بريم:w42:
شب بخير عزيزم :gol:

سبت بخیر محمد جان
حالا ما باکی باید بریم
اون وقت خواب دختر پادشاهو ببینیم یا پسرش
خواب دخترشو ببين بهشم بسپر به داداشش بگه فردا شب بياد به خوابه من :D
همینه دیگه، میدونی واس چی هیچ وقت به هیچ جا نمیرسی؟ واسه اینکه فرق مرسدس بنز آخرین مدلو با قارقارک تشخیص نمیدی.
بازم مثل هرشب باید بگم که امیدوارم کسی از دست شوخیام ناراحت نشده باشه، قصد مزاح بود و بس. :gol:
شب همتون از جمله نسیم و آرامش و محسن جونم بخیر :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:
شب بخير محمدي خان :gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدا نكنه
اره گلم ماشين اوردم بدو بيا بريم:w42:
شب بخير عزيزم :gol:

خواب دخترشو ببين بهشم بسپر به داداشش بگه فردا شب بياد به خوابه من :D

شب بخير محمدي خان :gol:
اگه نترسه بیاد حتما خوابشو میبینم باشه فر دا شب یادت باشه که تو خوابت اومد نترسی