بیایید پسرها رو نصیحت کنیم.

sarake

عضو جدید
یعنی یادشون بندازیم(البته خیلی کم ان.) یه چیزایی که یادشون رفته...
یادش رفته که مادرش کی بود...براش چیکار کرد....
حالا که اون شده اقا...قد کشیده...زورش زیاد شده...گردن گنده کرده...صداش کلفت شده...
حالا اون باید برا مامانش چیکار کنه؟2روزه بفروشتش به یه دختری که از تو خیابون پیداش کرده.جلو دختر سر مامانش هوار بزنه...
من دیدم این صحنه رو...دلم هوری ریخت از پسرا بدم اومد.اون که مامانته چه کارایی که برات نکرده.داری باهاش اینطوری میکنی وای به دختری که تو بخای براش مایه بذاری
فقط همه یادمون باشه اون کسی که لنگش پیدا نمیشه مامان
وهر نصیحت دیگری که دارید بیان کنید.
و همینطور هر نصیحتی برای
دختران
دارید بفرمایید.

آخرین ویرایش:

raha**

عضو جدید
البته درسته این جور پسرا بی عاطفه تشریف دارن و لی خب از حق نگذریم بعضی دختراها هم مقصرن.

fappist

عضو جدید
انسان عاقل جای والدینش این مسایلو وسط نمیکشه چون باسشون تعریف نشده ی

hamidarchitec

عضو جدید
موقع ازدواجم پدرم خیلی اذیت میکرد و خیلی به همسرم بدبین ببود و همش زیر حرفاش میزد داشتم عشقمو از دست میدادم و ترجیح دادم جلو بابام وایسم و تونستم شکستن دل همسرمو متوقف کنم البته بابام مریض شد چون تو روش وایسادم ولی اون حقشه و نوکر میخواد نه پسر
( ببخشید شاید کمی منحرف شدم ولی نباید همیشه حقو به والدین داد)

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که اون شده اقا...قد کشیده...زورش زیاد شده...گردن گنده کرده...صداش کلفت شده...
حالا اون باید برا مامانش چیکار کنه؟2روزه بفروشتش به یه دختری که از تو خیابون پیداش کرده.جلو دختر سر مامانش هوار بزنه...
من دیدم این صحنه رو...دلم هوری ریخت از پسرا بدم اومد.اون که مامانته چه کارایی که برات نکرده.داری باهاش اینطوری میکنی وای به دختری که تو بخای براش مایه بذاری

مطمئناً اگه شما میدونستین مادرهای قدیم چی بودند یه نگاهی به خودتون می انداختید و فقط خجالت می کشیدید و دم نمی زدید, چه برسد به اینکه بخواهید پسران رو نصیحت کنید.

LULUFAR

عضو جدید
واقعیت اینه که دخترای این زمونه هم به نصیحت نیاز دارن,خیلی هم نیاز دارن...

sabilo

عضو جدید
سلام :چه مطلب خوبي روعنوان كردي كاش همه يادمان باشدوهرگزيادمان نرودكه مادروپدربهترين نعمتهايي هستندكه خداوندبه ماعطانموده ،خيليها اين مطلب رادرك نميكنندتازمانيكه آن عزيزان راازدست ميدهند.
خدايابه همه ماتاين قدرت رابده كه قدرمادر وپدرخودرابدانيمfile:///C:/DOCUME~1/negin/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot.png

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا برید از اینجا.... امشب بازم خیانت دیدم.... داره تمام تنم میلرزه دارم اهنگ ارمین....خوش بگذره رو گوش میکنم....چشمام پره اشکه.....

خیلی لذت میبرید منو به این حال میبینید پسرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sarake

عضو جدید
مطمئناً اگه شما میدونستین مادرهای قدیم چی بودند یه نگاهی به خودتون می انداختید و فقط خجالت می کشیدید و دم نمی زدید, چه برسد به اینکه بخواهید پسران رو نصیحت کنید.
من هنوز خیلی دارم تا مادر بشم ولی مادر خودم بهترین بود.
منم اگه یاد گرفتم مادر باشم به معنای واقعی مادر.مادر میشم. اگه یاد نگرفتم دلم نمیخاد هیچ وقت خدا لیاقت مادری رو بهم بده.

sarake

عضو جدید
موقع ازدواجم پدرم خیلی اذیت میکرد و خیلی به همسرم بدبین ببود و همش زیر حرفاش میزد داشتم عشقمو از دست میدادم و ترجیح دادم جلو بابام وایسم و تونستم شکستن دل همسرمو متوقف کنم البته بابام مریض شد چون تو روش وایسادم ولی اون حقشه و نوکر میخواد نه پسر
( ببخشید شاید کمی منحرف شدم ولی نباید همیشه حقو به والدین داد)
حتی اگه حق با شماست بازم نذارید از شما ناراحت باشن.
البته میدونم اینکار به حرف راحته

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
کی گفته ما به نصیحت احتیاج داریم :mad:

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پسرا برید از اینجا.... امشب بازم خیانت دیدم.... داره تمام تنم میلرزه دارم اهنگ ارمین....خوش بگذره رو گوش میکنم....چشمام پره اشکه.....

ای بابا حالا یکی یه اشتباهی کرده
شما که نباید همه رو زیر سوال ببرید ؟

Hojjat.66

عضو جدید

البته نه همه پسرها .

درسته من پسرم ولی موافقم .

فقط خانوداه هست که نمیشه دوباره پبدا کرد.( پدر، مادر ،و.... )

sarake

عضو جدید
سلام
کی گفته ما به نصیحت احتیاج داریم :mad:
میگم احتیاج دارید بگو چشم:smile:
نمیگم همه پسرا
نمیگم دخترا اینطوری نداریم
میگم تو رو بیشتر غرورو منم منم میگیره.اون وسط یادت باشه کی تورو تو کرده.همین

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قابل توجه جناب عالی آقایون کلا سر وته یه کرباسن
عینک بد بینی رو ور دار :mad:

میگم احتیاج دارید بگو چشم:smile:
نمیگم همه پسرا
نمیگم دخترا اینطوری نداریم
میگم تو رو بیشتر غرورو منم منم میگیره.اون وسط یادت باشه کی تورو تو کرده.همین
مگه همه دخترا فرشتن !!!!!!!!!!
که شماگیر دادین به چند تا پسر ؟؟؟؟؟؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثلا شما دخترا پروووووووووووووووو... چه گلی به سر مادرتون زدید......

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

حباب ها قربانی هوای درون خودشان هستند

sarake

عضو جدید
آخه این چه تاپیکیه
اه
نظر لطفتونه
هر کسی نظری داره و نظر شما هم محترمه
دیدی چقدر بزرگوارانه جواب دادم
اخه تو تاپیک خودم که نمیتونم دعوا کنم.یادم میمونه بعدها جبران میکنم:D

تارا پارسا

عضو جدید
بابا يكي اين مسعود 71 و نصيحت كنه...خشكساليم بياد..ماشينش تو بيابونم پنچر بشه ميگه قحطي شوهره....
:biggrin:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بازم؟
کسی که پاشو از حدود الهی فراتر بزاره حقشه که خیانت ببینه چون خیانت کرده به شرافت به نجابت به صداقت .......

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بفرمایید گوش میکنیم و در حد توان عمل
1 -هر چی آقاتون گفت بگید چشم
2 -به دستور اول توجه شود
3- به حرف مادرتون گوش کنید ولی عمل نکنید
ببینم زن عملی یا نه :smile:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی میگی تو؟رواعصابم راه نرو
حواست باشه من اونی نیستم که بهت خیانت کرده ها.....زود دختر خاله شدی .تو نه شما.
در ضمن من خیلی با شخصیت نیستما یه وقت یه چیزی بهت میگم از خیانت بد تر ....بشه تو حالتا.باریکلا کوچولو