بیاین تو و نظر بدین

بیاین تو و نظر بدین

• آره

رای: 8 21.6%
  • خیر

رای: 27 73.0%
  • نتونسم پیداکنم

رای: 2 5.4%

• مجموع رای دهندگان
    37

sky walker1

عضو جدید
نظرتون درمورد روابط دختروونه پسروونه تو دانشگاه چیه موافقش هسین یا نه؟

stelina

عضو جدید
فرقی نداره من با تمام پسرا و دخترهای هم رشتم دوستم کلا زود اخت میشم:biggrin::biggrin:;)

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه در هر چیز حد و مرزش مراعات باشه مشکلی نداری

Mar mari

عضو جدید
لابد میخوای دوووووس بگیری داری مشورت میکنی..:biggrin:
باران جون مگه فضولی؟جای این جواب بده!!!!!!!

آخرین ویرایش:

immigrant

عضو جدید
توی دانشگاه آدم خیلی دوست پیدا میکنه .به نظر من دوست شدن با یک جنس دیگه تو حیطه درسی یا کاری (اگه از مرزها فراتر نرن )مشکلی نداره که .همکلاسی ها باید با هم رابطه خوبی داشته باشن.ما همیشه تو این روابط اغراق میکنیم .مثلا اگه یه استاد مجرد با یه پسر با یه خانم خوب حرف بزنه یا ازش جزوه ای چیزی بخواد واااااااااااای دیگه نمیشه حرف و حدیثا رو جمع کرد.توی محیط علمی علاوه بر بالا بردن سطح دانشمون باید جنبه هامون هم رشد پیدا کنن و تو معاشراتمون تجدید نظر کنیم.حالا اگه بعضی دوستیای سالم به بیرون از دانشگاه کشیده بشه و یا به ازدواج برسه که اشکالی نداره.

stelina

عضو جدید
توی دانشگاه آدم خیلی دوست پیدا میکنه .به نظر من دوست شدن با یک جنس دیگه تو حیطه درسی یا کاری (اگه از مرزها فراتر نرن )مشکلی نداره که .همکلاسی ها باید با هم رابطه خوبی داشته باشن.ما همیشه تو این روابط اغراق میکنیم .مثلا اگه یه استاد مجرد با یه پسر با یه خانم خوب حرف بزنه یا ازش جزوه ای چیزی بخواد واااااااااااای دیگه نمیشه حرف و حدیثا رو جمع کرد.توی محیط علمی علاوه بر بالا بردن سطح دانشمون باید جنبه هامون هم رشد پیدا کنن و تو معاشراتمون تجدید نظر کنیم.حالا اگه بعضی دوستیای سالم به بیرون از دانشگاه کشیده بشه و یا به ازدواج برسه که اشکالی نداره.

اره اما این مشکل تا حد زیادی تو دانشگاه ما جا افتاده

???zendegi

عضو جدید
اگر دوستی ساده و کارساز باشه وهر کس حد ومرز خودشو بدونه چرا که نه؟؟؟ولی اگر از اون دوستی هاست که هنوز یه ترم نگذشته پای احساسات و وسط میکشن واسه خودم قبول ندارم چون فقط یه اسارت و بد نامی دانشجویی میدونم که عمر این دوستی با فارغ التحصیلی تمومه.

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
اگر دوستی ساده و کارساز باشه وهر کس حد ومرز خودشو بدونه چرا که نه؟؟؟ولی اگر از اون دوستی هاست که هنوز یه ترم نگذشته پای احساسات و وسط میکشن واسه خودم قبول ندارم چون فقط یه اسارت و بد نامی دانشجویی میدونم که عمر این دوستی با فارغ التحصیلی تمومه.

دقیقأ
شایدم به فارغ التحصیلی نکشه و ...

sky walker1

عضو جدید

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم خیلی تابلو بازیه تو دانشگاه طرفو به اسم دوست پسر یا دوست دخترش میشناسن مثلا به جای اینکه اسم پسره رو بگن میکن دوست پسر فلانی(اسم دختره) وبالعکس...

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدرد نمی خوره
الافیه سر کاره بدبخنتیه ابروریزه
خوش به حال ترم قبل که دانشگاه ما فقط پسر داشت اون وقت بود که حال میداد ولی کلا با دوست دختر دوست پسر مخالفم ولی با اینکه.......................

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حال ترم قبل که دانشگاه ما فقط پسر داشت اون وقت بود که حال میداد ولی کلا با دوست دختر دوست پسر مخالفم ولی با اینکه.......................

اصلا کار به مسایل مذهبی هم که نداشته باشیم به خدا دوستی دختر پسر همش ضرر تازه اگه تو دانشگاه و دوران درس باشه که دیگه واویلا از درس و زندگی هم می ندازتت
البته منظورم دوستی عاطفیه. نمی گم هر که رفت یه جزوه گرفت از دختره یا مثلا سوال پرسید دوستشه.خدا به ادم عقل داده. و ادم عاقل هیچ وقت به ضرر خودش کار نمی کنه
دختر عاقل هم با ابرو و اینده خودش بازی نمی کنه

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من از اون جایی که دوست ندارم طرف مقابلم این کارو بکنه
به طبعش خودمو همچین کاری نمیکنم
بعضی وقتا واقعا لزومی نداره
مثلا پسره میره از دختره یا بالعکس جزوه میگیرن من موندم تو کلاس با اون عظمت یعنی یه نفر از جنس خودشون نیست که جزوه داشته باشه
مشخصه هدف بعضی وقتا درس نیست و یا خود نمایی و یا.......

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به نظر من استارتر به جای گزینه اخر که نتونستم پیدا کنم
باید یه گزینه دیگه میذاشتن
چون مثلا کار خیلی سختی نیست که ادم بخواد یه دوست از جنس مخالف داشته باشه
بعضی وقتا پای عقاید و اصول و ناموس و این حرفاست:smile:نه این که ادم عرضه نداشته باشه.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من استارتر به جای گزینه اخر که نتونستم پیدا کنم
باید یه گزینه دیگه میذاشتن
چون مثلا کار خیلی سختی نیست که ادم بخواد یه دوست از جنس مخالف داشته باشه
بعضی وقتا پای عقاید و اصول و ناموس و این حرفاست:smile:نه این که ادم عرضه نداشته باشه.

100 درصد تایید میشی داش حسین گل

sky walker1

عضو جدید
من رو این حساب گزینه آخرو گذاشتم چون دیدم و میشناسم کسایی که میخوان داشته باشن ولی نتونسن پیدا کنن شما زرنگین همه خو مثه شما نیسن یکی کم رو یکی عرضشو نداره هزارتادلیل دیگه

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا کار به مسایل مذهبی هم که نداشته باشیم به خدا دوستی دختر پسر همش ضرر تازه اگه تو دانشگاه و دوران درس باشه که دیگه واویلا از درس و زندگی هم می ندازتت
البته منظورم دوستی عاطفیه. نمی گم هر که رفت یه جزوه گرفت از دختره یا مثلا سوال پرسید دوستشه.خدا به ادم عقل داده. و ادم عاقل هیچ وقت به ضرر خودش کار نمی کنه
دختر عاقل هم با ابرو و اینده خودش بازی نمی کنه
اخر همه اش همینه

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست جنس مخالف داری تو دانشگاه؟

نه ندارم
چون دانشگاه ما پسر نداره دخترا يه شيفتن پسرا يه شيفته ديگن
اگرم داشته باشه خوشمم نمياد برم با جنس مخالف دوست بشم

مخالف نيستم
شايد كسي براي دوستي نره جلو ،منظورمو متوجه هستيد؟

آخرین ویرایش:

sky walker1

عضو جدید
طوری که دوستانه دانشجومون اینجا نظر دادن نشون دهنده اینه که دوستی های دانشجویی خیلی کمه ولی چیزی که من میبینم تو سطح دانشگاه خودمون با چنتا دانشگاهی که رفتمو سرزدم به دفعات بسیار زیاد منظورمه خلاف این نظرات نشون میده حالا نمیدوونم شاید ای نظرسنجی پیروی نکنه از مثل مشت نمونه خرواره

Engineer Sahar

عضو جدید
ما که با بچه های کلاسمون راحت بودیم مثل چندتا دوست بودیم دختر و پسر هم فرقی نداشت.

baharet

عضو جدید
rastesh pesaraye vorodima az bas atighan on ghad ke to hich ghoti atariye nanjooni nemishe peyda kard man ta hala bahashon harf ke che arz konam salamam nadadam.age 2tarf bijanbe bazi darnyaran iradi nadare.