بگو ماشا...

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن پورمحمدی با 18 سال سن ، قد 140 و 176 کیلوگرم وزن چاقترین پسر ایرانی است وی از 2 سالگی افزایش وزن داشته و از چاق بودن خود رنج می برد.

شادی_1

عضو جدید
خدا بهش صبر بده من میگم چاقم واااااااای پیش این باربی هستم....خیلی سختههههههه.....طفلک

شادی_1

عضو جدید
باید تلاش کنی تا پایین بیاد
انرژی میخواد حرکت میخواد

بدبختی اینه که تحرکم کمه....نمیدونم چکارش کنم....البته 13 کیلو با قرص کم کردم همه گفتن زشت شدی منم دوباره برگشتم سر وزن قبلی....بدون ماشین تا سر کوچه نمیرم تنبل شدم

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به خدا 78 کیلو هستم لعنتی باشگاه رو ول کردم الانم هرکاری میکنم پایین نمیاد....

يه چيزميگم نمي خوام نااميدت كنم.اماكسي كه استعدادچاقي داره هرچه قدروزن كم كنه با يه وعده غذاي پرملات همه پنبه هاش رشته ميشه...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدبختی اینه که تحرکم کمه....نمیدونم چکارش کنم....البته 13 کیلو با قرص کم کردم همه گفتن زشت شدی منم دوباره برگشتم سر وزن قبلی....بدون ماشین تا سر کوچه نمیرم تنبل شدم

با قرص؟ نکن از این کارا
عوض اینکه بچه های اینجا رو با عکسایی که میزاری فیض یاب کنی، برو باشگاه
ورزش رزمی هم خوبه
به قول دوستمون استعداد داشته باشی شرایطت سخت میشه

شادی_1

عضو جدید
با قرص؟ نکن از این کارا
عوض اینکه بچه های اینجا رو با عکسایی که میزاری فیض یاب کنی، برو باشگاه
ورزش رزمی هم خوبه
به قول دوستمون استعداد داشته باشی شرایطت سخت میشه

من سوپر کنتاکن کار میکردم رزمی کارم خیر سرم.....زمینه ارثی داره....هق هق

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به خدا 78 کیلو هستم لعنتی باشگاه رو ول کردم الانم هرکاری میکنم پایین نمیاد....

شادی واقعا 78 کیلویی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهت نمیاد!!!!!!!!!
وزن رو باید به مرور زمان کم کرد، وگرنه آدم زشت میشه، اگر واقعا 78 کیلویی باید یکی دو سال طول بکشه تا کم کنی، ماهی 3-4کیلو فکر کنم منطقیشه.

شادی_1

عضو جدید
شادی واقعا 78 کیلویی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهت نمیاد!!!!!!!!!
وزن رو باید به مرور زمان کم کرد، وگرنه آدم زشت میشه، اگر واقعا 78 کیلویی باید یکی دو سال طول بکشه تا کم کنی، ماهی 3-4کیلو فکر کنم منطقیشه.

اوهوم اما بعید میدونم کم بشم فیکس بمونه وزن....چرا نمیاد/؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوم اما بعید میدونم کم بشم فیکس بمونه وزن....چرا نمیاد/؟

منم تا پارسال 10 کیلو کم داشتم دردتونو نمیفهمیدم، نشستم واسه کنکور خوندم الان یه چند کیلویی زیاد دارم(البته کم کیلو)، اما واقعا درد بدیه.

شادی_1

عضو جدید
منم تا پارسال 10 کیلو کم داشتم دردتونو نمیفهمیدم، نشستم واسه کنکور خوندم الان یه چند کیلویی زیاد دارم(البته کم کیلو)، اما واقعا درد بدیه.

اوهوممممممم.....خیلی بده....اما این پسره رو دیدم امیدوار شدم

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز

شوماها هم كه همه چاقين!!!!!!