بچه های دانشگاه تهران لطفا خودشونو نشون بدن یه سوال دارم....

gzaarch01

عضو جدید
هر کسی استاد قاسم مطلبی رو میشناسه لطفا راجع به ایشون و نحوه کارشون مختصر توضیحی بده
این ترم یکی از استادای طرح پنچمون ایشونن
میخواستم اطلاعات کسب کنم یه ذره:)
با تشکر فراوان

gzaarch01

عضو جدید
دوستـــــــــــــــــــــــــــــــان....................
یعنی هیچکی دانشگاه تهرانی نیس؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شگفتا!
من توجه میطلبم.....................

gzaarch01

عضو جدید
دوستان خواستم به اطلاع برسونم بالاخره خودم از یه راههای دیگه ای یافتم جوابمو..............................:lol:
شرمندم نکنید دیگه..........:sweatdrop:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خواستم به اطلاع برسونم بالاخره خودم از یه راههای دیگه ای یافتم جوابمو..............................:lol:
شرمندم نکنید دیگه..........:sweatdrop:[/QUO
حالا تو بهمن ماه که ترم تموم شد اطلاعاتی رو که در طول یک ترم به دست آوردی در اختیار دوستان بذار شاید یکی به دردش بخوره!!

gzaarch01

عضو جدید
شرمندم نکنید دیگه..........:sweatdrop:[/QUO
حالا تو بهمن ماه که ترم تموم شد اطلاعاتی رو که در طول یک ترم به دست آوردی در اختیار دوستان بذار شاید یکی به دردش بخوره!!
با کمال میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
هر کسی استاد قاسم مطلبی رو میشناسه لطفا راجع به ایشون و نحوه کارشون مختصر توضیحی بده
این ترم یکی از استادای طرح پنچمون ایشونن
میخواستم اطلاعات کسب کنم یه ذره:)
با تشکر فراوان

سلام
من با دكتر مطلبي پايان نامه ليسانسم را بستم.. يعني ايشون استاد راهنمام بودن و همينطور استاد طرح 5... دقيقا چه اطلاعاتي ميخوايد ازشون؟

يه مقدار هم يادم رفته چه اخلاقي داشت چون خيلي وقته گذشته .. تا اونجا كه يادم مياد ..خيلي جدي و منظم هستند. شوخي هم سركلاس ندارند و وقتي شروع مي كنند حرف زدن ديگه راحت 3-4 ساعت پشت هم صحبت مي كنند :) آدم پشت ميز آتليه له ميشه :surprised: از بس بايد بشينه گوش بده... ولي خب من در مجموع خيلي خيلي از كار پايان نامه باهاشون راضي بودم.. خيلي اطلاعات خوبي دارن. فقط يه دفعه كه مثلا ساعت 3 براي كركسيون قرار داشتم.. جايي كار داشتم ديرتر ميرسيدم) ساعت 3:15 زنگ زدن كه من دارم ميرم.. لطفا سر وقت بيايد!!!!! :eek:

آخرین ویرایش:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من با دكتر مطلبي پايان نامه ليسانسم را بستم.. يعني ايشون استاد راهنمام بودن و همينطور استاد طرح 5... دقيقا چه اطلاعاتي ميخوايد ازشون؟

يه مقدار هم يادم رفته چه اخلاقي داشت چون خيلي وقته گذشته .. تا اونجا كه يادم مياد ..خيلي جدي و منظم هستند. شوخي هم سركلاس ندارند و وقتي شروع مي كنند حرف زدن ديگه راحت 3-4 ساعت پشت هم صحبت مي كنند :) آدم پشت ميز آتليه له ميشه :surprised: از بس بايد بشينه گوش بده... ولي خب من در مجموع خيلي خيلي از كار پايان نامه باهاشون راضي بودم.. خيلي اطلاعات خوبي دارن. فقط يه دفعه كه مثلا ساعت 3 براي كركسيون قرار داشتم.. جايي كار داشتم ديرتر ميرسيدم) ساعت 3:15 زنگ زدن كه من دارم ميرم.. لطفا سر وقت بيايد!!!!! :eek:

ممنون برای من که همین اطلاعات کافی بود!!
اگر gzaarch01 اطلاعات دیگه ای نخواد!
البته می شه بگید که نمره دادن ایشون چه جوریه ؟رنج نمرات در چه حول و حوشیه؟

gzaarch01

عضو جدید
سلام

ممنون از پاسختون

بالا