بچه ها همه نظر بدید لطفا

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره این یکی از کارای تحویلی این ترممه وقتش کم بود
برای بهتر شدنم میشه راهنماییم کنین؟:)
جای کار ک خیلی داره...عناصر بیشتر و جذاب تری میشه برای پارک استفاده کرد
بازی با رنگها....توی طرح اسکیستیت خط هات خیلی معلومن.....یعنی همه چی خیلی خلوته...;)

آخرین ویرایش:

ketabdoost

عضو جدید
دوست عزیز سایت پلان پارک باید خیلی با جزییات بیشتری ترسیم بشه ...این سایت پلان خیلی کلی هست... باید در محل قرارگیری درخت ها و انتخاب نوع اونها بیشتر دقت کنید...باید مطالعه ی بیشتری داشته باشید...ماکت خیلی تمیز ساخته نشده و جزییات کمی هم داره...درخت ها بیشتر به چشم میان تا خود سایت و طراحی اون ...اگر درختها مهم هستند نباید هم ارزش باشند...از شیب ها ی سایت بهره ببرید...

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سایت از خطوط کرو استفاده کردین و راهی که از ضلع جنوبی شروع و در ضلع غربی تموم میشه اما از راههای فرعی و عناصری غیر از راهها و فضای سبز استفاده نکردین .

وقتی سایت شیب داره با توجه به شیب باید اختلاف ارتفاع ( پله ) هایی در مکان های مناسب قرار بدیم .

باید تو طراحی یه سایت از مواردی از قبیل : فضای تقسیم ، فضای مکس ، آب نما ها ، میدان ، آلاچیق ، فضاهای نشستن انفرادی ، و جمعی و .... استفاده کرد .

موفق باشید .

parmiss_archi

عضو جدید
کلیات طرح خوب شده;)
می توانی از پله ها بهتر استفاده کنی و یه بخشی رو بالاتر ببری توی برش من یک خط صاف می بینم هیچ اتفاقی توش نیافتاده در صورتی که گفتی بهتون زمین شیب دار دادند
و می توانی چند تیپ مسیر طراحی کنی . یک مسیر اصلی که سنگفرش متفاوتی داشته باشه و یه سری مسیر فرعی که بعضی جاهاش مسر پهن تر باشه و نیمکت یا آلاچیق یا یه فضا برای نشستن توش در نظر بگیری
و به عناصری مثل باد غالب و اقلیم هم دقت کن که چه نوع درختی داری میگذاری
موفق باشی :)

Godarzi

عضو جدید
ماکتت خوبه ولی شیت سایت پلانت خوب از اب در نیومده........;)

شهلای تنها

عضو جدید
بابا معمار بابا هنرمند! تو که زحمتشو کشیدی به من چه؟ من و امثال منی که سر رشته ای از معماری نداریم چرا با ید نظر بدیم؟
البته ناگفته نماند من دیپلم معماری دارم ها اتوکدم تموم کردم اما تا حالا ماکت درست نکردم در کل قشنگ بود موفق باشی آفرین:w17:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بگو مقطعت چیه؟اینم چه طرحیه؟توی چه درسی این طرحو زدین؟

TIGER N

عضو جدید
بالا